Arkadaşlar hesabıma düzenli aralıklarda ayda 1 veya 3 ayda bir hatta senelik ödeme alıyorum. 55-60 farklı kişiden bu şekilde ödeme alıyorum. Bunları takip etmek istiyorum. Örnek vermek gerekirsa ayın 2 sinde A kişisini kontrol etmem gerekiği bildirimi alıp hatta mümkünse o ay kaç para yattığını ekleyebildiğim bir uygulama arıyorum. Önere bileceğiniz bir uygulama var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İ7 10700 den geçilir mi yoksa bir nesil daha bekleyip DDR5 iyice yaygınlaşmasını beklemek mantıklı acaba ? RTX 3080 ile kullanılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 30

65 inç TV alacağım bütçe çok yüksek değil. 15-16 bin TL LED tvler var. QLED ler de 23 civarı bulunuyor. Arada ki farkı vermeye değer mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar internet vergi dairesinde ödeme yapacağım ama farklı dönemlerde 15-20 vergi var. Bunları toplu halde ödeme seçeneği yok mu ? Hepsini tek tek kredi kartı bilgisi girmem mi gerekiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir notebook alacağım bütçem maksimum 30 bin TL Oyun ve video işlerinde kullanılacak önerisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acun sürekli korsana atıp tutuyor ama exxen dün yine çöktü giriş yapılamadı. Şimdi savunması ne olacak acaba ? Millete bu çalmak derken iyiydi ama şimdi kendisi maçı son dakika TV8.5 vermiş. Bu maçları izlemek için para verenlerin parasını kendi çalmış olmuyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Bu kargocular işin kolayını buldular iyice saçmalamaya başladılar. En sonunda bugün birini fırçaladım. Kargocu gelmeden 1-2 dk önce arayıp evde misiniz diyor buraya kadar güzel ondan sonrası aşağı iner misiniz diyor bu olayı istisnasız her firma yapmaya başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Mobilde sınırısız internet kullanıyorum 2 senelik sözleşme vardı ilk sene aylık 150 ikinci sene 160 TL fatura ödedim ve kötü son yaklaşıyor 1 ay sonra sözleşme bitiyor yeni önerisi 450 TL sınırsız öneriyor ama benim bulunduğum paketin normal fiyatı 240 TL yazıyor. Şimdi benim taahhüt bitti indirim kayboldu şimdi ben 240 TL den taahhütsüz olarak devam edemiyor muyum ? Müşteri hizmetlerine soracağım ama güvenemiyorum. İlk yıl bitiminde vadofone dan arayıp taahhüt bitti yeni pakete geçirelim sizi diye arayıp durdular ben 1 yıl daha olduğu söylediğimde yok gözükmüyor vs diye atıp tutmuşlardı şimdi ben yeni pakete girmeden 240 TL ile devam edebilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6