Valla her şeyin kalitesi bozulmaya başladı. Fotoğraf da gördüğünüz Adidas superstar toplamda 2.5-3 ayda çatlama yaptı. Bu ayakkabının satış fiyatı 500-600 TL bandında yani ne desek boş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

edifier x3 ve kz s1d tws Bluetooth kulaklık arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul da trafik felç emeği geçen herkesi saygı ve sevgiyle anıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir yerde bunlardan bahsettiklerini duydum kanala bir baktım en çok izlenen videosu 354 milyon bu nasıl oluyor ? Adamlar saçma sapan bir videoda teknoseyir tüm izlenme sayısını üçle çarpmışlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Merhaba yazıcıdan fotoğraf çıktısı alıyorum. Ne zamandır almamıştım biyometrik fotoğraf lazım oldu fotoğraf çıkarmayı deniyorum ama önceden çıkardığım kaliteyi bir türlü yakalayamadım. Fotoğraf kağıdı aynı marka ve aynı cins hatta başka marka fotoğraf kağıdı da denedim bir şey değişmedi. (Mürekkep de aynı) Çıktı alırken farklı fotoğraf kağıdı modlarınıda demiyorum yine başarılı olamadım. Bu arada saçmalık şurada başlıyor standart A4 kağıdına basınca renkler çok canlı ve güzel hatta fotoğraf kağıdını normal A4 kağıdı gibi gösterirsem fotoğraf kağıdına da kaliteli basıyor.

#Canon #yazıcı #fotoğrafçılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ilker @gilker

  modlarınla alakalı sanırımbu arada yazının markası ne ise ona uygun yazılımdan al çıktıyı orada renk ayarları falan mutlaka basitte olsa vardır. bazen kağıt parlak olsa bile mat kağıt seçmek daha iyi sonuç veriyor

İstanbul'da pazar günü bir akrabam askerden geleceği için sabiha gökçen havaalanından almam gerek bunun için izin belgesi alabilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • ScKn @scknn

  Polis mazeret dinlemiyor. Resmi bir belge şart. Aynı durum bir yakınımda oldu araçla gidip askeriyeden alıp dönmesi gerekiyordu memleketine yanlış hatırlamıyorsam 155 'e durumu anlattı kendisine izinle alakalı bir SMS ve bir kod geldi. Polis çevirmesine denk gelmemişler ama öyle bir durumda sadece polise o kodu vermem yeterli oluyordu izin sistemlerinde çıkıyor demişti.

 • ulashoca41 @ulashoca41

  e devletten seyahat izin belgesi alabilirsin. kalacak yeri yok seçeneği seçiyorsun. bir iki kere akrabalarımızı havaalanına götürmek yada almak için başvurduk. Gün içerisinde izin onaylanıyor. Ek kısmına uçak biletini de ekleyebilirsiniz.

 • samedl @samedl

  Hafta sonu terminalden bir arkadaşımı aldım biletin fotoğrafı ile e devletten başvurdum onayladır.
  Sokağa çıkma yasağı olduğu için minibüsler indiği saatte çalışmıyor yazdım

Nvidia hesapta RTX 3060 modellerini 3200 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa çıkaracaktı ? Ortada bir şey yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Vodafone limitsiz redli silver paketine geçtim. Aylık 130 TLye sınırsız dakika sms internet ve 23 Vodafone ülkesine konuşma içeriyor. Birde 15gb hotspot var. Paketi alırken kullanım hızının 5 mbps olduğunu söylediler ama ben böyle bir sınır olmayacağını tahmin ederek biraz da 5mbps kabullenerek paketi onayladım. Tahmin ettiğim gibi bir kısıtlama yok. Oldukça avantajlı duruyor.
#Vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 27

FTP veya WebDAV üzerinden kişisel bulut kullanmak istiyorum. Seçili klasörü belli saatlerde otomatik aktarım yapması gerekiyor. Bunun için Android uygulaması var mı ? Çoğunda erişim sağlıyor ama otomatik aktarımı bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap