37 dakikadır OGS müşteri hizmetlerini bekliyorum. 8. Sırada başladım son 10 dakikadır birinci sıradayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde bir arkadaşla konuştuk altın al muhabbeti çıktı. Benimde az birikmiş bir para vardı. Ben alınca o altın 200 TL düşer şakası yaptım. 503 TL den gram aldım bir günde 1300 TL zarar ana paradan da 500 TL zarar yazdık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Bu amazon da kategori sistemi ne kadar kötü ya doğru düzgün filtreleme seçeneği yok.
#amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Son günlerde modemden mi yoksa İSS mı kaynaklı bir sorun çözemediğim bir sıkıntı yaşıyorum.
Olay şu ki önceki akşam interneti gayet yüksek (70+ mbps) hızlarda kullanıyorum sıkıntı olmuyor. Ertesi gün işten gelince denediğimde internet inanılmaz yavaşlıyor yaklaşık 1.5 mbps civarı telefon ve başka cihazlarda denediğimde durumda bir değişiklik yok. Modem ara yüzüne girdiğimde oradaki hız 79 mbps dw 8 mbps upload olarak gözüküyor. Modeme reset atınca yine normal hızlara dönüş sağlıyorum. Bu durum 3-4 gündür kendini tekrarlıyor.
#turknet
#asusmodem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tek yaşayanlar için iyi fiyat hem ev interneti hem mobilde kullanılır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Amazon da aynı gün teslimat seçenekleri var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aynı evde yaşadığım ailem ile kişisel aracımızda yolculuk yaparken maske takma zorunluluğu var mı ? Kaç aydır zaten yapıyoruz da bu güne kadar bir şey diyen çıkmadı ama resmi olarak durum nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Modemi sıfırladıktan sonra DSL ışığı kendini saldı artık sabit yanmıyor 🙂 Farklı jack ve defalarca sıfırlamak fayda etmedi. Yazılım güncellemesi yapmıştım cihaza onu geri aldım yine olmadı. Ya ben modemi sıfırlar iken turk net arıza yapacağı tuttu yada modem rahmetine kavuştu hayırlısı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Asus DSL-N16 Modem kullanıyorum. Yeni İPTV aldım tv de sürekli çalışıyor. İki bağlantıda kablolu ama pc den steamden falan dw yapmaya başladığımda İPTV de donmalar yaşanıyor. Bu arada dw hızım 75 mbps Upload 8mbps tabii steamdan dw maksimum 3 mb/s ayarlıyorum ama ona rağmen donuyor. Bunun sebebi ping oluşması şimdi benim merak ettiğim konu modem arayüzünden lan 1 portuna öncelik ataya biliyor muyum ? PC'de bunun programları vardı oyunda ping yapmasın diye öncelik atıyordu oyuna buna benzer bir şekilde modemde LAN1 portuna öncelik atama gibi bir durum var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki telefonda başıma geldi. İkisinin de markası Xiaomi şimdi benim bir sitem var sitenin bir başlığı var. Benim sitem de benim telefonum da var. Şimdi ben birini aradığımda aradığım kişide telefon numaram kayıtlı olmadığı zaman otomatik kayıt yapmış ki benim site de ki slogan çıkıyor. Bu nasıl oluyor acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap