Merhaba, sahibinden.com üzerinden dolandırıldım. İlan sahibi sadece havale sonrası kargoyu kabul ettiği için havale işlemini gerçekleştirdim. İlan sahibi ürünü göndermedi. İletişime geçtiğimiz tüm kanallardan engelledi. Nasıl bir yol izlemeliyim? Elimde yazışmalarımız ve banka dekontu mevcut. Bu evraklarla ve bir dilekçeyle savcılığa başvurduğum taktirde sonuç alır mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 40

Merhabalar, bankada biraz birikimim var. Bunu kur korumalı hesaba atsam bu vakitten sonra bir fayda sağlayabilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, arabama takılı olan jantları boyatmak istiyorum. Renk konusunda önerilerinizi alabilir miyim ? Kozmetik olarak kötü durumdalar. Piano black, gun metal vs hangisi daha güzel durur ? Arabanın rengi mavi olduğundan hangi renk gider bilmiyorum.

Ek olarak boyama işlemi için Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Merhaba, Mac mini Server (Mid 2010) cihazıma 16 gb ram aldım. Bilgisayarda tarayıcı, iptv, excel ve arada photoshop kulanıyorum.

Cihazda hali hazırda 128 gb m2 ssd, 500 gb hdd ve 4 gb ram var.

Bu harcama sizce gereksiz mi ? #apple #mac #mini

Timetec 16GB SETİ (2x8GB) Apple DDR3 için uyumlu 1067MHz/1066MHz PC3-8500 RAM...

Timetec 16GB SETİ (2x8GB) Apple DDR3 için uyumlu 1067MHz/1066MHz PC3-8500 RAM için Mac Book (2010 Ortası 13 inç),MacBook Pro(2010 Ortası 13 inç), iMac(2009 Sonu 27 inç),MacMini (2010 Ortası) MAC RAM
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, arabamın ön takımlarından ses geliyor. Ankara'da arabamın ön düzenini kontrol ettirip sorunlu parçaların değişimini yapacak iyi bir usta arıyorum. Ankara'da yaşayıp önerebileceğiniz bir yer var mı ? Araç 300.000 km'yi geçti. Üzerinde eibach marka 3 cm spor yay var. Ekonomiden dolayı elimdeki arabaya daha iyi bakmam gerekiyor. Orijinal helezon yayları evde duruyor. Gerekirse 4 amortisör de değiştirebilirim. Önerilerinizi bekliyorum. #TeknoYardım #Ankara

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, en basit şekilde sorgu yapabileceğim bir web sayfasını nasıl oluşturabilirim ? Bu tarz panellerin bir adı var mıdır ? Önemli olan bir tarayıcıdan açıp sorgu yapabilmek. Bu tarz sayfa/site/panel gibi şeylerin belli bir ismi varsa onu araştırıp ilerlersem daha doğru bir yol izlemiş olurum. Örneğin 500 personele ait sicil, ad soyad, tel, adres gibi bilgilerini tek bir yerden yazarken aratmak işimi görecektir. Umarım görsel durumu daha iyi anlatır. Görseldeki arama kısmından herhangi bir metin yazarak o bilgiyi içeren satırları önüme getirmesi yeterli. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Kmc hl1 wide zinciri yurtdışından en uygun şekilde nereden alabilirim ?

https://www.kmcchain.com/en/product/bicycle-chain-hl1wide-single-speed

Eski yol bisikletimi fixie ye çeviriyorum. Fakat kadrom bu işlem için uygun değil. Doğal olarak zinciri gerdiremiyorum. Yarım bakla zincir kullanarak şimdikinden daha uygun bir gerginlik elde edeceğimi düşünüyorum. Zincir gergisi gibi ürünlerle güzel sonuç alamadım. ( Shimano alfine )

Zincirden başka önerisi olan varsa deneyebilirim. Örneğin arka dişliyi 1-2t büyütmek gibi. Deneme yanılma yoluyla bir şekilde sonuç alacağım. Kafaya koydum.

Not: Fixie için uygun koşulları yerine getirdiğimde görsel olarak daha güzel hale getireceğim. Gidon sargısı, yeşil yanaklı vittoria bianchi lastikler vs.

#tsbisikletkulübü #fixie #kmc

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Ankara içinde iphone 6s+ cihazımın ön camını nerede değiştirebilirim? Ekran çatlak fakat dokunmatik sorunsuz çalışıyor. Fixplan gibi firmalar iç ekran ve önce camı birlikte değiştiriyorlar. Bilmediğim bir yerde orijinal olmayan cam taktırmak istemediğim için önerilerinizi bekliyorum. Not: Daha önce bir hata yapıp orijinal olmayan cam değişimi ile sorun yaşamıştım. İç ekran orijinal olmasına rağmen ön cam yan sanayi olduğu için parlama yapıp ışığı yansıtıyordu. İyi günler. #iphone #servis #ankara

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, elimdeki pdf belgesinde yazılar birbirine girmiş durumda. Ocr ve convert denemelerimde sonuç alamadım. Konu hakkında önerisi olan var mıdır ? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

İyi günler. Logitech z5500 ü kontrol podu olmadan mevcut bluetooth adaptörü ile kullanmak istiyorum fakat yapamadım. Amazondaki üründen alıp kontrol podu bypass edip kullanan kişiler var. Ben bu bypass kablosunun yerine elimdeki bluetooth adaptörü ile bağlanıp denemek istiyorum. Adaptörü daha önce aracımda teypteki aux girişinde deneyip çalıştırdım. Fakat ekte gösterilen 15 pin deki bağlamam gereken yeri bulamadım. Deneyimi olan biri konu hakkında yardımcı olabilir mi ? Not: Ses seviyesi kaynak cihazdan ayarlanacak biliyorum biraz mantıksız ama mevcut karantina günlerinde uğraş arıyor insan. Teşekkürler. #z5500

BeğenFavori PaylaşYorum yap