Xiaomi'nin Redmi alt markası bu sefer telefon ve aksesuar dışı bir ürün duyurdu. Firmanın tam otomatik çamaşır makinesi kategorisinde ilk ürünü 1A oldu. 1A ismini taşıyan model üstten yüklemeli yapısı 8kg yıkama kapasitesi ile 799 Yuan ($118) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Halef selef yan yana çentiksiz tavrın zirveye dokunuşu...

Meizu 16th vs Meizu 16s

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23

Murat Gamsız ile Huawei P30 Pro yardımıyla görülmeyeni görün. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiç rakip firma, ürün adı dahi anmadan lansman yapıyorlar. Sahneye çıkan arkadaşların çoğu düzgün konuşuyor. Asyalı firma lansmanları böyle olmazdı garipsedim. Bunlar görmek istediğim hareketler 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Oppo, Reno ailesinin dünya lansmanı İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenecek. Türkiye saati ile 15:00'da başlayacak etkinliği aşağıdaki linkler üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Oppo Reno ve Reno 10X Zoom modellerinin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
https://teknoseyir.com/blog/oppo-reno-ve-reno-10x-zoom-tanitildi

Oppo Reno Serisi lansman canlı yayını
https://youtu.be/jXFQ2DfDXUQ
https://youtu.be/S6gFUiIv9Fk

OPPO Reno series launch event live stream - Beyond the obvious

Watch the live stream from the launch event of the new Reno series. 14:00 CEST, April 24th 2019, Zürich, Switzerland. OPPO Reno. Beyond the obvious.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Make in India projesinin meyvelerinden Hindistan'ın bağrından kopan AJIT mikro işlemci 🙂

https://www.cnx-software.com/2019/04/23/ajit-made-in-india-microprocessor/

AJIT is a Microprocessor Made in India

There are only a few countries with companies that can design and/or manufacture chips. Some of the ones that come to my mind off the bat include: the US,
BeğenFavori PaylaşYorum yap

OnePlus, OnePlus 7 Serisinin 14 Mayıs tarihinde tanıtılacağını şu video ve sosyal medya paylaşımları ile duyurdu. Firma "Series" adını kullanarak birden fazla telefon tanıtacağını birnevi doğrulamış oldu.

OnePlus 7 Series Launch Event - Watch live, May 14.

Join us as we unveil a device unlike any you've ever seen. Bigger, better, faster, and smoother - you don’t want to miss our livestream on May 14 at 11 AM ED...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu, yeni amiral gemisi 16s modelini bugün düzenlediği kapalı gişe etkinlik ile tanıtmaya hazırlanıyor. Lansmanı aşağıdaki Youtube linki üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Meizu 16s lansmanı Türkiye saati ile 14:30'da başlayacak.

https://youtu.be/IeZAXXtdnes

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu şirket CEO'sunun ağzından lansmana bir gün kaldı paylaşımını yaptı. Buna göre firmanın şekilli ekran kullanmanın daha ekonomik bir çözüm olduğunu ama başka şeyler aradıklarını aktardı. Düz ve tam ekranlarla devam edecekleri böylece açıklanmış oldu.

"Şekilli ekranlar daha düşük maliyetli bir genel modele sahip, ancak benim daha yüksek bir arayışım var."

"Simetrik dar çene özel ekran, fiyatı ucuz değil."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Umut Koçak paylaştı.

@umtk @gamsizm samsung galaxy watch saatler de şu an küresel olarak bir sorun var .https://www.kisa.link/LKwq farklı telefonlarda samsung accounta bağlanılmıyor . bunun hakkında haber yaparmısınız ,sesimizi duyuralım. https://www.youtube.com/watch?v=cn86cMq6Qa8

Cannot log into samsung wear app on phone. White screen!

I just got this phone today and when i try and log into the galaxy wear app, just a white screen appears and i cannot do anything.  The phone is a Xiaomi Mi 9.
BeğenFavori PaylaşYorum yap