Murat Gamsız ile mini Tozlu Raflar 😀

Kutu Açılışı: Efsane Yarış Oyunu LOTUS III

Amiga'nın en sevilen yarış oyunlarından LOTUS III'ün kutulu versiyonunu aldım. Kutuyu açıp içindekilere bakıyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oppo geliştirmiş olduğu ekran altı kamera teknolojisinin final ürüne en yakın örneğini OPPO INNO 2019 konferansında gösterdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
Umut Koçak paylaştı.

Bilim gündeminde konusu açılınca hazırladığım yazılım gündeminden bahsedildi. Profilime giren arkadaşlar önce durum paylaşımlarımı gördükleri için Yazılım Gündemlerini bulamayabilirler. O yüzden bu durumu paylaşmıyorum. Tüm yazılım gündemlerine profilimin "Blog" sekmesinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

https://teknoseyir.com/u/erenhatirnaz/blog

Eren Hatırnaz

💻 Computer Engineer / Back-End Developer ✏️ Blogger 🏠 Lives on 127.0.0.1 🔑 GPG: 0x8E64942A 🌐 http://erenhatirnaz.kim 🌐 http://erenhatirnaz.wordpress.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bim Bey demek özel tanıtım filmleri çekiyorsunuz. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Parasite filmi 2019 yapımı ama filmin sponsorlarından biri olan LG filmde 2014 yılında çıkan LG G3 modelini kullandırmış ilginç bir detay olmuş. Böyle yapmalarının sebebinin ailenin ekonomik durumuna ters düşecek bir görüntü olmasın diye gittiklerini düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Minimum harcama ile maksimum ekran boyutuna sahip monitör almak isteyenler için güzel bir şans 32inç Samsung LC32F39M monitör 1000TL fiyat ile Hepsiburada üzerinden satışa çıkmış.

https://www.hepsiburada.com/samsung-lc32f39m-32-5ms-cechdmi-kavisli-led-ekran-full-hd-va-oyuncu-monitor-p-HBV00000NATSS?magaza=Samsung+T%c3%bcrkiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Namık Bakkal'ın Black Friday konusunda haklı isyanı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Murat Gamsız ve Doğa İçin Çal 11 🙂

https://youtu.be/4C010aOLw4I

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18
 • Erdem Özkır @erdemozkir

  süprizi bozmuşsun hocam bu caps ile..

 • Kaos @kaos

  Keske caps ile spoiler vermeseymissiniz hocam. Surpriz daha keyifli olurdu.

 • Carl Elias @carlelias

  Az önce paylaşımı sildim geç kalmışım. 😁😁

 • Outrun @outrun

  Açık açık spoiler olmuş yalnız.

  • Umut Koçak @umtk

   Spoiler olacak bir içerik-hadise değil sanki bu ama bilemedim.

  • Outrun @outrun

   @umtk Olmaz olur mu Umut hocam yapmayın. Videoda MG'nin olduğunu söylemek de spoiler, direkt ekran görüntüsü vermek daha büyük spoiler. İlk kez izleyecekler için sürpriz faktörünü bozan en ufak bilgi spoilerdır.

  • Umut Koçak @umtk

   @outrun kendi açınızdan haklı olabilirsiniz ama bu birazda şöyle bir örnekle atıyorum. Bir televizyon programı yapılacak çıkıp ben X kişisi de olacak diye duyuru çekiyorum. Bu bence bir spoiler pek sayılmaz hatta bilmem ne filminin oyuncu listesinde Tom Hanks var diyim bu bir spoiler gene bence pek sayılmaz. Birde şu açıdan bakmak lazım Doğa İçin Çal videosunu izlemeyecek insanlarda elbet vardır. Sırf Murat Gamsız olduğu için neymiş bu diye bakacak insanlarda olacaktır. Bu da onlara bu videoyu izlemeleri için bir sebep sunacaktır.

  • Outrun @outrun

   @umtk Evet hiç izlememiş olanlar için iyi kesinlikle, katılıyorum ona. Burada özel bir durum söz konusu.
   Filmde Tom Hanks'in olmasının açıklanması spoiler değil çünkü zaten bunda bir sürpriz faktörü yok. Murat Gamsız'da durum bizim için farklı ama. Kendisinin bu videoda olacağı ile ilgili hiçbir bilgi yoktu, yani bir sürpriz faktörü var. Herhangi bir izleyici için yine sürpriz değil çünkü Murat Gamsız'ı tanımayabilirler, ama biz Teknoseyir takipçileri olarak kendisini tanıdığımız için bize çok güzel bir sürpriz ve bozulmasını istemezdim kesinlikle.

   Tom Hanks'in bir film kadrosunda olması sürpriz değil, açıklanması spoiler değil haliyle.
   Murat Gamsız'ın doğa için çal kadrosunda olması bizim için sürpriz, açıklanması spoiler.

   Şunu da demeden geçemeyeceğim. Sitede spoiler özelliği olsa sadece video linkini verirdiniz, diğer bilgileri "doğa için çal takip edenler için spoiler, önce videoyu izleyin" cinsinden bir uyarı ile Murat Gamsız'ın görüntüsünü verirdiniz, ama o özellik yok işte.

Gün içerisinde "Bu fotoğraf sizce kaç paralık bir telefon ile çekildi" diyerek paylaştığım fotoğraf 850TL gibi fiyatlara bulabileceğiniz Redmi 8A ile çekildi.

İlgili paylaşım;
https://teknoseyir.com/durum/1182976

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Flyme 8 sisteminin A sürüm Stable dağıtım sürecinin tamamlandığını öğrenen Flyme 8 güncellemesini bekleyen Flyme G sürümü kullanıcıları 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10