Umut Koçak paylaştı.

Küçük kasabanın avantajı, A101’deki 50 TL'lik bluetooth klavyeyi saat 2:30’da gidip aldım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 28

Xiaomi 11 Lite 5G NE modelinin ısınma problemleri güncelleme ile büyük oranda çözüldü ve performansı daha kararlı hale geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kazan doğurdu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy M52 5G ülkemizde 5100 liradan satışa sunuldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Apple M1 Pro ve M1 Max detayları;

https://youtu.be/MnIMriD8o6g

Apple’ın yeni işlemcileri çok güçlü l M1 Pro ve M1 Max hakkında her şey

Apple geçen sene radikal bir atım atmış, iPhone ve iPad’den sonra bilgisayarlarında da kendi geliştirdiği işlemcileri kullanacağını açıklamıştı. Şirketin ilk...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Amazon ve Netflix servislerinde lisanslı yüksek kalite içerik destekliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi Note 11 serisinin 28 Ekim tarihinde duyurulacağı açıklandı. İlk paylaşılan görsele göre bazı özellikleri;

- Delik içi ön kamera yerleşimi
- Yan taraftan parmak izi okuyucu
- JBL partnerliğinde eşit çift hoparlör
- IR kumanda, 3.5mm kulaklık jakı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18
 • Batuhan @achfighter

  Kenarlarını iPhone gibi keskin yapmasalar iyiymiş.

 • m.menguc @m-menguc

  yazılım desteği yok. kronik kusurlar hat safhada. redmi note 10 pro ya verdiğim her bir kuruşa yazık.

  • Batuhan @achfighter

   Ne sıkıntılar var telefonda?

  • Alpi Atansay @alpi350

   @achfighter Tipik MiUI sorunları sanırsam. MiBox'lara da sıçramış bu durumlar. Şikayetleri görmeye ce duymaya başladım. Her gelen güncelleme ile bir şeyler bozuluyor diyor kullanıcılar. Xioami band almaya bile korkar oldu insanlar.

  • m.menguc @m-menguc

   @achfighter benim ilk xiaomi telefonum mi 6 idi. dedim yenileyeyim artık note 10 pro aldım. ilk başta bu telefonun proximity sensör sapıtıyor. ekran konuştuğum yerde açılıyor kapanıyor. yazılımsal mı donanımsal mı belli değil. yazılım gelir düzelir diyeceğim ama önceki note 9 larda da benzer durum mevcutmuş. gözardı ediliyor. önceki kullandığım mi 6'da ekran kapalıyken ekrana 2 defa dokunarak ekranı uyandırıp kapatma mevcuttu fakat bunda önce yan taraftaki tuşa basıp uyandırmanız gerekiyor. uygulamalarda navigasyon tuşlarıyla sürekli sıkıntı yaşıyorum. bazen açılmıyor bazen geç açılıyor. yeni güncelleme geldi bu hafta. dedim bir şeyler düzelmiştir. eski sorunlar olduğu gibi mevcut bir de şuan yatay kullanırken ekran ölçekleme sorunu yaşadım. uygulamayı kapattım açtım düzeldi ama... sorunlar donanımdan ziyade hep yazılımsal bence. ve bu konuda hiçbir çözüm yok. bu telefonu daha adam edemediler gidip note 11 çıkarıyorlar. xiaomide bu durum hep böyle. xiaomi mi true wireless headphones 2 basic kulaklık aldım ilk çıktığında. fiyatına göre performansı yine iyiydi fakat çağrı geldiği zaman kutusundan çıkarıp kulağıma takıyorum. 1-2 dakika konuşuyorum. tak bağlantı kopuyor. 10-15 saniye sonra kendiliğinden bağlanıyor. dedim güncelleyeyim. mi ai diye çinli bir uygulaması varmış. apk buldum indirdim. uygulama cihazı görmüyor. google a gir ara bir sürü konu açılmış. falanca versiyon çalıştı filanca versiyon çalıştı hepsini denedim ben eşleştiremedim. koydum kutusuna duruyor varlığını unuttum. xiaomi tam anlamıyla ucuz etin yahnisi olmuş durumda. xiaomi mi 6'dan daha memnundum. yazılım desteği biteli yıllar olmuştu gerçi. benden önce iphone 6s alan arkadaşım güncel son yazılımı da almış helal olsun. xiaomi bence giderek kontrolsüz güce dönüşüyor. herkes bir kere eko sisteme giriyor. memnuniyetsiz bir şekilde ekosistemden çıkıyor.

  • Batuhan @achfighter

   @m-menguc Bende hala mi6 var. Çalıştığı sürece mi6'ya devam. Pilini bile henüz değiştirmedim. Önümüzdeki aylarda pilini değiştiririm muhtemelen. Android 9'da kaldı. Ancak isteyene son Android versiyonu mevcut olan LineageOS var.
   https://download.lineageos.org/sagit

  • m.menguc @m-menguc

   @achfighter ben de revos kullanıyorum

 • Alptekin @alptekinck

  tasarım güzel duruyo jbl stereo da güzel özellik. note 8 sesi de iyi ve çok yüksekti.

 • arandur @arandur

  Nokta ön kamera artık rahatsız etmiyor iğrenç çentik gibi. Ama bu sefer de kamera çıkıntısı rezaleti başladı. Arkadaş Samsung Galaxy Note 11 Pro almış, onda da kılıfla dahi kapanmayan böyle bir çıkıntı var. Film takmayı düşünüyor o kısma. Ayrıca telefonun masa üzerindeki dengesi de berbat oluyor.

Google Pixel 6 alışılmışın dışına çıkmaya geliyor. Yeni Google tarafından geliştirilen Tensor işlemcisi, kamera özelleştirmeleri, farklı denebilecek tasarımı ile bu akşam 20.00'de sahnede olacak. Bu etkinliği canlı yayında takip ediyor ve yorumluyor olacağız.

https://youtu.be/vWpYwkxOK2E

Google Pixel 6 Lansmanı

Google yeni Pixel ürünlerini duyuruyor. Bu etkinliği canlı yayında takip ediyor ve yorumluyoruz.Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:https://ww...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi CEO'su Lei Jun 2024 yılının ilk yarısında firmanın elektrikli araç seri üretimine başlayacağını duyurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Parlatma Bezi 199TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11