Kargo tarafında bir sorun yaşandığında yorumlarda belirtirseniz Amazon topu başkasına atmıyor sorumlu benim diye cevap veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Umut Koçak paylaştı.

Şok market üzerinden aldığım, cyn bilişimin gönderdiği kulaklık geldi. Kardeşim için aldık, 250 lira. İlk nesil xiaomi tws yerine geldi bu ürün bize ama ondan biraz daha iyidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni inceleme ürünü Havit TW967 tws kulaklık geldi. İlk intiba olarak deneyimlerim neticesinde fiyatına göre başarısının memnun edici düzeyde olduğunu söyleyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazı televizyon kutularına darbe alıp almadığı anlaşılması için uyarı etiketi koymaya başlamışlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Parasına göre iyi bir kulaklık olabileceğini düşündüğüm Havit TW967 tws kulaklığı incelemek için aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
Umut Koçak paylaştı.

iPhone 14 Pro Max'in detaylı performas testleri ve önceki nesil iPhone'larla kıyaslamasını içieren bir analiz videosu yayınladım. Apple yeni amiral gemisini tanıtırken kıyaslamayı 2019 model iPhone 11 Pro Max ile yapmıştı, ben güncel bütün iPhone modellerini karşısına koydum ve ortaya sürpriz bazı sonuçlar da çıktı. Alma niyeti olan veya meraklısı bir baksın derim.

https://www.youtube.com/watch?v=mDSbakt47gM

iPhone 14 Pro Max performans testleri | Apple bunları bilmenizi istemiyor

Apple'ın yeni nesil amiral gemisi iPhone 14 Pro Max'in, 57.1999TL fiyatla satılan 1TB'lık versiyonuyla ulaştı elime. Çok detaylı bir performans analizi ve kı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Biraz Halo Az Forza Ucundan Fifa

https://www.twitch.tv/teknoseyir

TeknoSeyir - Twitch

Biraz Halo Az Forza Ucundan Fifa
BeğenFavori PaylaşYorum yap

RTX 4090 takılmış bir mini-ITX anakart

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18
Umut Koçak paylaştı.

NVIDIA'nın yeni RTX 4000 serisi yeni nesil ekran kartları ve Ada Lovelace grafik mimarisi hakkında detaylı bir video hazırladım; GeForce RTX 4090'ın detayları, RTX 4080'deki bellek bilmecesi, DLSS3 ve ışın izleme tarafındaki yenilikler ve açıklanan tüm detaylaru anlattım. TS'de donanım meraklısı çok üye var, umarım faydalı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=ewCH2d5Yk8Q

Karşınızda dünyanın en hızlı ekran kartı | NVIDIA RTX 4090 ile dengeler...

NVIDIA uzun süredir merakla beklenen yeni nesil ekran kartlarını duyurdu. Ada Lovelace kod adını taşıyan yeni nesil grafik işlemci mimarisinin kullanıldığı G...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • antinatalist nasreddin-hoca @antinatalist-nasreddin-hoca

  DLSS açınca çamur gibi oluyor diyen yorumlar gördüm keza fsryi de god of war'da kendim denemiştim bildiğin çözünürlük düşürme ve kenar yumaşatmayı kapatmak gibi. DLSS 3 de böyle olacaksa salla gitsin, tamamen kandırmaca.

 • Tabayea @tabayea

  RT açınca kart ağlıyor dlls açmadan bunun testini merak ediyorum en çok

 • cgdincer @cgdincer

  Dlss ile işim olmaz. 1600 dolar verip bir de daha kalitesiz görüntü ile mi oynayacağım. Geçiş süreci kandırmaca oyuncaklar.

  • Batuhan @achfighter

   Tam olarak öyle değil. Örneğin 1080p oynuyorsan görüntüyü daha kaliteli yapıyor. Super resolution gibi çözünürlüğü katlayarak hesaplıyor ama ondan daha performanslı. Böylece antialising'e de gerek kalmıyor.

   İlk versiyonları cidden kötüydü ama gördüğüm bazı örneklerden sonra FSR 2.0 ve DLSS 2.0 bence iyi.

 • Koray @koraysuna

  Erdi hocam kendi deneyimim 2080super oc ekran kartım da var dlss açtığımda oyun çöp oluyor resmen. Bulanık, pikselli, çamur gibi oluyor. Bu kadar övülüyor ama siz hiç fark etmediniz mi o durumu? Bir tek cyberpunk da biraz iyi çalışıyor.

  • reducto @protego

   3070Ti ile öyle bir sorun yaşamadım. DLSS ve FSR'ı hangi oyunda açarsam açayım kalite olarak fark görmüyorum. Ki görüntü kalitesinde takıntılı biri olan ben bile fark görmüyorsam iyi iş çıkarıyor demektir. 2xxx serisinde DLSS düzgün çalışmıyor olabilir onu bilemiyorum. Ama kesinlikle normal değil yaşadığın şey Youtube'da DLSS videolarına bakarsan da zaten DLSS açınca öyle anlattığın şeylerin olmadığını görebilirsin

Dünya genelinde tüketiciye yönelik en popüler markalar

BeğenFavori PaylaşYorum yap