Şirket CEO’su böyle diyor. Göreceğiz bakalım Meizu Türkiye ülkemize nasıl bir fiyat biçecek 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Erdi Özüağ ‘ın anlatımıyla yıla damga vuran telefon Meizu 16 ilk bakış, kutu açılımı ve değerlendirmesi

@electric ilgini çekebilir.

Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon

Son günlerin en heyecan verici telefonlarından olan Meizu 16, Türkiye'de ilk defa elimize ulaştı. %91.18 olan ekran/kasa oranı ile etkileyici bir görsellik s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu 16th serisi Rusya pazarı için duyuruldu. Meizu 16th ve 16th Plus ay sonuna doğru bir lansman ile Rusya’da satışa sunulacak. Meizu 16 serisi, ekonomik olarak sıkıntılı zamanlardan geçen Rusya için özel bir fiyata sahip olacak. Meizu böylece global pazarda faaliyette olduğu ülkelere de Meizu 16th serisini açmaya başlamış oldu.

https://mymeizu.ru/product/16
https://mymeizu.ru/news/predstavleny-meizu-16-i-meizu-16-plus

BeğenFavori PaylaşYorum yap

En hafif ve en ince güncel amiral gemisini yapmak için pili 3010mah koyduysanız saçma bir hamlede bulunmuşsunuz derim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Demek öyle diyorsun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oppo R17 Pro işlemcisi hariç her konuda üst segment bir ürün olacak. Ve süper orta sınıf kavramının zirvesini temsil edecek.

Oppo R17 Pro değişebilir diyaframlı (F1.5-2.4), 5x kayıpsız zoom yapabilen, OIS destekli, TOF 3D sensörlü üçlü arka kamera ile gelecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu, 16th serisini yeterli miktarda piyasaya sürebilmek için fabrikayı gece gündüz çalışır hale getirdi.

Günde üç vardiya, 24 saat aktif olan fabrika 20 Ağustos gününe kadar 1.5 milyon adet net ön sipariş rakamının %80 ‘ini hazır etmeyi başardı. 20 Ağustos’ta bu rakamın %100’e ulaşması bekleniyor.

Talebin yüksek olacağını öngören Meizu son iki ayda üretim hacmini %50’den %83’e çıkarmıştı. Ancak talep beklentilerinde üstüne çıkınca şuan %100’ü ile çalışan Meizu fabrikası yetersiz kalması durumunda dost şirketi Samsung’un fabrikalarında ürünlerinin bir kısmını ürettirmeye başlatacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji dünyasının hızla yükselen yeni sektörlerinden biri olan dünya akıllı hoparlör piyasasını avuçları içine alanlar (2018 Q2)

1) Google %32.3 / %449 büyüme
2) Amazon %24.5 / -%14 küçülme
3) Alibaba/Tmall %17.7 / bilinmiyor
4) Xiaomi %12.2 / bilinmiyor

– Diğerleri %13.2 / %4000 büyüme
– Toplam pazar 16.8M / %187 büyüme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aslen ses ürünleri firması olan Meizu çok satan kablosuz kulaklık ailesi EP5X serisinin son üyesi olan ve uluslararası mecralarda da yoğun ilgiyle karşılanan ürünü EP52 ‘nin Lite modeli üzerinde çalışıyor.

Meizu EP52 Lite ile ilgili bazı dökümanlar FCC sertifikasyonunda ortaya çıktı. Lite modelinin EP52’ye göre biraz daha ucuz olması bekleniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap