Umut Koçak paylaştı.

#XiaomiMiBand4 ilk izlenimler.

Ekleme: MiBand 3 kayışınuz varsa bu modele uyuyor. 2 kayışları uymuyor.

1- Ekran çok parlak MiBand 3 ürününden geçtim onda da güneşte sorun yaşamadım bu daha iyi. Solmazsa eğer sorunsuz o konuda.

2- Şarj Dock'u gibi bir şey yapmışlar çok iyi olmuş oraya oturtuyorsunuz şarj oluyor daha kullanışlı kesinlikle.

3- Artık ekranın her köşesine dokunabiliyorsunuz dokunma algılama noktacıkları artmış.

4- Müzik kontrolü gelmiş. Ses açma kapama ve sonraki şarkı geçişi yapılıyor. Albüm kapağı gösteriyor ama liste gösterme yok.

5- Bildirimlerdeki karakter sınırlaması sanırım uzamış artık aşağı doğru baya baya kaydırılıyor.

6- Türkçe karakter desteği yok ama gelecek o kısım kesin.

7- NFC olan sürümde mikrofon var, Düz modelde yok.

8- Saatin arayüz seçeneği yeterince var ama biraz Çin esintileri var garip gurup yaratıklı. Bunu özelleştirme imkanı sağlayan bir arayüz editörü gelse MiFit uygulamasının içine çok güzel olabilir. İsteyen herkes istediği görseli koyup ekranın herhangi bir yerine istediği komplikasyonu ve bilgiyi ekler.

9- Bildirim sistemi elden geçmiş uygulamaların ikonları oldukça güzel renkli şekilde gösteriliyor.

10- ULAN UYGULAMA DESTEĞİ NEDEN YOK BE XİAOMİ? Uygulamacık desteği gelse mini Spotify falan olsa içinde süper olabilir bence ''uygulamacık'' desteği umarım gelir.

EKLEME: Ekran daha iyi kayıyor. Kaplaması falan değişti sanırım çok daha kaygan bir yüzeyi var bunu sevdim.

İLK İZLENİM SONUCU:

Şu yazılımıyla kör topal bir alet. MiBand serisini çok seven biriyim ve 4 iyi olmuş ancak çok daha ciddi potansiyeli var. Xiaomi üstüne düşerse bu ürünün yazılımsal olarak şahsi kanaatim bu fiyatla, ve kafamdaki özelliklerle Akıllı Saatlere ciddi alternatif olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O yörenin yerlileri çok güçlü iç piyasada Samsung rekabet edemiyor. Firmanın pazar payının %0.5 civarlarına düştüğü söyleniyor. Çin telefon piyasası aslında Samsung için mobil dünyada ki geleceği hakkında küçük bir dünya pazarı simülasyonu olmaya başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi Band 4, şimdiden TeknoSeyir semalarında gezmeye başladı. Çok yakında videosunun geleceğine inanıyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 53

Meizu, yeni nesil iletişim standardı 5G teknolojisine geçiş süreci yol haritasını açıkladı. Firma 2019 yılının ikinci çeyreğinden beri 5G destekli cihazlar üzerine operasyonel anlamda çalışmaya başladığını duyurdu. Şirketin 5G yol haritasına göre gelecek sene 2020 yılının ikinci çeyreğinde ilk 5G destekli Meizu telefon veya telefonlar piyasaya sürülmüş olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi'nin yeni ürün ailesi CC telefonlarının kamera donanımını öne çıkarmak için kullandığı tanıtım fotoğrafları... Size bir yerden tanıdık gelebilir. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 20

BBK Electronics şirketleri Vivo ve Oppo, MWC19 Shanghai fuarında yeni akıllı telefon teknolojilerini tanıtacak. MWC19 Shanghai fuarı 26-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

- Vivo, 120W hızlı şarj teknolojisini duyuracak. Firmanın söylemine göre bu teknoloji 4000mAh bir pili 13 dakikada tamamen doldurabilir düzeyde olacak.
- Oppo, ekran altı kamera teknolojisini duyuracak ve açık bir test örneğini gösterecek.
- Vivo, AR artırılmış gerçeklik üzerine yoğunlaşan bir cihaz çözümü duyuracak. Bu çözümün 110° gibi yüksek bir görüş açısına sahip olması bekleniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap