#TürkTelekom Son 3 haftadir 4-5 gun arayla surekli bulundugum bolgede suanda da oldugu gibi calisma yapiliyor. Bu sanirim 4. calisma.Genelde aksam saatinde baslayip ,internet erisimi min 12 saat gelmiyor. Calismanin deadline da hep 2-3 gün konulmuş Ama o kadar da sürmüyor.. Ayrica calismalar neden gece 0:00 dan sonra yapilmiyor. Bunun mantikli aciklamasini yapabilecek varmi ? Mhz aradigimda genel ariza var diyip duruyorlar. En fazla ihyiyacimiz oldugu bu donemde bu calismalarin gece saatlerinde yapilmamasina akilnsir erdiremiyorum. 🙁

Sabah kalkiyorum bir bakiyorum internet yok. Ne toplanti meeting yapabiliyorsun rezalet gibi bir durum.Sonra ariyorsun birsey yapamiyoruz diyorlar ama ne hikmetse aradiktan 1 saat sonra en gec erisim geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Airties 9 senelik bu aleti canlandirmanin yolu varmi dir? Power isigi yanip sönüyor elektrik kesiyor sanki. En azindan AP gibi kullanmak istiyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Asus Asus oem ürünleri TR'de 3 yıl garantilidir değil mi ? Seri nodan sorguladığımda globalde birşey bulmuyor. 2 seneyi geçen B350-F anakart var elimde. Göndericem ona göre.

Edit: TR 'den RMA talebi kısmından sorguladığımda buldu. Fatura vs istiyorlar mı ? Var mıdır tecrübesi olan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#doometernal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#MountAndBladeBannerlord

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Pixel4 #iphone11pro #SamsungGalaxyS20

https://www.youtube.com/watch?v=3hlpIS12FPc

iPhone 11 Pro vs Pixel 4 XL vs Galaxy S20+ Camera Comparison

The first 500 people who click this link will get will get 2 free months of Skillshare Premium: https://skl.sh/sambeckman14 The ultimate comparison. The iPho...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Paheli @paheli

  Hepsi iyi geldi bana ama illa sıralayacak olsam 1- iphone 2- samsung 3- google derim, şahsi görüş tabi.

 • sangreal_1905 @sangreal_1905

  S20 açıksası beklentinin fazlasıyla altında kaldı. Beni pek heyecanlandırmadı. Genel olarak Pixel ve İphone çektiği fotoğraflar birbirine yakın ancak burda fotoğraf çekilen modlar önemli cihazlarda. Mesela pixel'de zero shutter lag modlarda çekilen fotolarda iphone daha iyi olabilir. Ancak HDR+ Enhanced moda geçince açık ara Pixel'in dinamik aralığı daha yüksek hale geliyor.Aynı şekilde gece astromod diğer cihazlarda hiçbir şekilde olmayan max 16 sn kadar çıkabilen ve 15 adet farklı pozlama değerinde fotoğraf kaydedip bunu harmanlayınca gene dinamik aralık baya genişliyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=2DJyYBszmjs

#AMD #RyzenMobile

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Üstteki puan insanları yanlış bilgilendirmeye sevk ediyor. Macun yerine likit metal çözümler çoğu kişi için kullanılabilir değil. Bir de uygulamak için yakın bileşenleri bu likit metalden korumak için kaplamak gerekecek. O da garantiyi bozuyor zaten.

  • sangreal_1905 @sangreal_1905

   Bence birinin bunlara bize göstermesi gayet iyi birşey ben olaya bu şekilde bakıyorum. Tabiki pekçok kişinin yapamayacağı şeyler ama farklı bir içerik sunmak gerekiyor artık.

  • Orcun @orcun

   Ek olarak sadece çip'e uygulansa bile temas ettiği bakır yüzeyi karartıyor. Yani uzun süreli kullanıma da uygun birşey değil. Ekstra cpu çipin kenarlarında diyot vs bunlar işte ekstra elemanlar varsa da izole etmeniz gerekiyor. Yoksa oralara gelirse cpu öldü. Daha çok zaten ihs yapan kesim bu sıvı metal olayına geçiyor ama hayvan gibi i7 leri bilmemneleri dağıtıyorlar yetmiyor zımpara vs yapıyorlar zar alanına falan baya baya rus ruleti oynamaktan farksız hareketler.

 • MrMetalHead @mrmetalhead

  Ben bundan sonra ki makinami I9 veya Xeon islemci, 64/128gb ram konfigrasyonu ile alir gecerim mobilde. AMD bir bir sonraki seriyide cikartsin o zaman bir bakariz tekrar.

  AMD hala firmalar tarafindan o kadar kabullenilmedi.