Kaza sonrası değer kaybı tazminatı için nasıl ve nereye başvuruluyor? Adım adım anlatabilecek olan var mı?
#OtoSeyir #KonuDışı #otomobil #trafiksigortasi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Birkan paylaştı.

En ucuz android box ı arıyorum 1080*p h264 video oynatacak hepsi bu en ucuzu olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, Fiat 500x 1.4 twinair araç için kullanılacak motor yağında 9.333? fiat spesifikasyonu olması gerekiyormus, bu da castrol 5w 30 magnetic c2 de var. Elde olmayan sebeplerden ötürü bunun yerine castrol 5w 30 magnetic a5 kullansak ne gibi bir yan etkisi olur?
#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Birkan @birkan-akar

    Sanayide sorduğum 3 yağ değiştirme işleri yapan esnaf birsey olmaz dedi. Arabanın kilavuzunda da söyle bir ibare var "Acil durum halinde, öngörülen özelliklere sahip yağlayıcılar mevcut değilse, belirtilen asgari ACEA performanslı ürünler doldurma işlemi için kullanılabilir; bu durumda motorun optimum performansı garanti edilmez." İçime de sinmedi bu durum. En kısa zamanda internetten c2 siparişi verip yağı değiştiresim var. Bir aklım da diyor ki boşuna masraf yapma idare et. Kararsız kaldım.

Merhaba, Python ile ilgili bir sorum olacak;
Bir klasör içerisinde dikdörtgen boyutlu jpeg dosyalar var, bunları python ile qlistwidget içinde alt alta (seçilebilir) şekilde nasıl listeleyebilirim?
#Python
#programlama
#yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Birkan paylaştı.

Aliexpress'de ddr3 ramlere bakarken bir şey fark ettim ilan başlıklarında intel için veya amd için gibi ibareler mevcut anlam veremedim konuya açıklık getirebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba python öğrenmeye çalışıyorum. Bunun için pyqt5 kullanaran basit bir program yapmayı deniyorum. Bu pyqt5 te bir butona yada menüye tıklayarak yeni bir pencere nasıl açtırabilirim bir türlü beceremedim. Bu konuda yardım edebilecek olan var mı? Ya da yararlanabileceğim bir kaynak önerirseniz o da çok makbule geçer.
#python

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, şimdi benim elimde yazılı olarak yaklaşık 50 kişinin telefon numarası var.(Telefonumda kayıtlı değiller) Bunları kullanarak whatsapp grubu oluşturmak istiyorum. Bu işi kısa yoldan yapmanın bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amd a6 9220 dizustunde performansi nasil olur? intel i3 ile arasında kayda değer bir performans farkı olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap