500-550 bin TL ye siz olsanız hangi arabayı alırsınız? #otomobil #ikinciel #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Malum yöntemle 3 yıllık xbox gamepass aldım, Şubat ayında da xbox series s alacağım. Hangi oyun hangi konsol meselesini böylelikle 3 sene kapatmış olacağım 🙂 Bir hayırlı olsununuzu alırım artık 🙂 #xbox #XboxGamePassUltimate

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Araç temizliği için kullanmak üzere şarjlı süpürge tavsiye eder misiniz? Bazı modellerin çekişi güçlü olmadığı yönünde yorumlar var ne dersiniz?
#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Haberler Güncel Ekonomi ve Politika Haberleri Türkiye'nin En Cesur Gazetesi...

Türkiye ve Dünya'daki son gelişmeler, son dakika haberler, ekonomi ve politika haberleri, Türkiye'nin en cesur haber sitesi Radikal'de!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 2 sene önce Marklin marka bir tren seti hediye gelmişti fakat rayları yoktu. O zaman için raylar 2900 tl civarı tutuyordu. Şimdiki euro kuruyla Allah bilir ne kadar olmuştur. Sorunu 3d yazıcı ile çözdüm gibi. Thingiverse sitesinden sete uygun ray modelini buldum. Çok mükemmel olmasa da güzel çalışıyor. Olur da ihtiyacın olan olursa 3d tasarım dosyalarının linkleri burada:
https://www.thingiverse.com/thing:4940297
https://www.thingiverse.com/thing:4862263
#3DPrinter
#Thingiverse
#trenseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benzin istasyonunda kuyruk vardı. İlk defa benzinlikte sıra bekledim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Johan @johan28

  Şükür şükür diyen teyzelerden hallice

  • Birkan @birkan-akar

   O zaman bende yaşlanmışım, 4k video oynatamıyorum, internet yavaş diye ağlaşan çoçukları görünce o adam gibi hissediyorum 🙂

  • Johan @johan28

   @birkan-akar o da uç nokta tabi de bir çocuğun şunu diyebilmesi lazım. Diğer insanlar 4K videoyu sorunsuz oynatıyorlar ben neden 8ynatamiyorum. Örnek bu olduğu için verdim ama mantık sorgulamayı da koru körüne kapatmamalı. Özellikle bizim ülkemizde böyle yaşarsak bir adım ileri gidemeyiz.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Uyarlamadan öteye geçemiyor. Bizim zamanımızda da "o çocuk bu oyuncaklar ile oynayabiliyordu ama ben oynayamıyorum" vardı. "O bu ayakkabıları giyebiliyor, ben giyemiyorum" vardı. Şimdi de var, ileride de olacak. Sadece araç değişiyor, konu hep aynı. Olayın nesil ile alakası yok, araçların başında oturanlar ile alakası var.