1.5 milyar Facebook kullanıcısının kişisel bilgileri bir hacker formunda satışa sunuldu diyorlar. Doğru yanlış gerçek çıkar ortaya, bekleyelim bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asphalt 8 sıfırlamak istiyorum, win10. uygulama ayarlarından sıfırladım olmadı. kaldırıp baştan yükledim olmadı. dosyalardan yanlış bir şeyi silmemek için oraya bulaşmadım. sosyalden giriş yapmadığım halde, sıfır olan yerel verileri seçtiğim halde, oyun başladığında sıfırlanmıyor. Neden sıfırlamak istediğime gelince kredi eksi 34 milyona gelmişti, başka pc den giriş yapınca düzeliyordu 2 yılı geçti bu yöntemle düzelmiyor. -34 milyon krediyi şu an açık olan ilk (tek) yarışla kapatmam ömür alır :). bari kredi, jeton vs herşeyi sıfırlayıp arada takılayım diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
    • ofis @ofis

      yok hile yapmadım, ilk zamanlar (5-6 yıl belki daha fazla) bulduğum bir hile dosyasını yüklemiştim ama olmamıştı zaten. bir daha da denemedim, normal oynuyordum. benimde aklıma hileden başka bir şey gelmiyor aslında ama bari işe yarasaydı 🙂 yıllar önce işe yaramamış bir girişim, sorunsuz oynarken üzerinden yine yıllar geçince böyle yapması, bilemedim. hileli 1 jeton, 1 araba bile almadım, dediğim gibi işe yaramadı uğraşmadım. zaten sonrasında yıllarca sorunsuz oynadım.

DOOM 1'i güvenli indirebileceğim bir yer var mı? (PC win10 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım win10 da posta uygulamasının bildirimleri gelmiyor. bildirim alınan uygulamalar arasında da yok ve buraya uygulama ekleme seçeneğini bulamadım. birkaç gündür güncelleme yapıyormuş gibi görüntü verdi açılmadı derken bildirimler gitti. Var mı çözümü?

edit: bildirim alınan uygulamalarda görünmeye başladı ama ayarlarını öncelikli yapmama rağmen uyarı alamıyorum hala.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Kahve Tchibo cafissimo classic uyumlu kullanıpta memnun kaldığınız çok kullanımlık kapsül tavsiyesi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sokağa çıkma yasağında başka bir ilçede ikamet eden karantinadaki aile yakınlarına yemek ilaç vs ihtiyaçlarını görme maksadıyla izin alınabiliyor mu? Karantinadaki insanlarla görüşmemek tabii ki en doğrusu ama insanların evladı mevzu olunca en azından kapıdan ihtiyacını görelim diyorlar. Bence açık kapı yok ama sorayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Mi Home Security Camera 360 internete bağlanmadan sadece prizden güç alarak kayıt yapar mı? Kurulum için illa internet bağlantısı mı lazım? Kurulumu internet bağlantısı varken yaptık diyelim, bağlantı yokken hafıza kartına kayıt eder değil mi? Yeter ki elektrik olsun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#3DPrinter Arkadaşlar ender 3 v2 de baskı sırasında sızıntı oluyordu, nuzul sıcaklığını 230 yaparak sızıntıları temizledim yeni nuzul taktım bu sırada 230 derece ısınma durmuş ve ekran donmuş, fark edince kafayı toplayıp yazıcıyı kapattım, tekrar açtığımda ise creality yazısında kalıyor açılmıyor çözüm bulamadım, bunu yaşayıp çözen yada çözümü bilen varsa çok sevinirim😌

BeğenFavori PaylaşYorum yap