ofis paylaştı.

Çin bi rahat dur ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TSK TSK Güçlendirme Vakfına katkı için BAĞIŞ yazıp 1987 numaralı hesaba SMS atarak 10 ₺ gönderebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hsa 1 yıldır yokmuş, kar müjdesini kimden alacağız 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#deprem #akut Doğal afet durumlarında Akut'tun Güvendeyim uygulamasını yükleyerek telefon hatlarını meşgul etmeden yakınlarınıza yaklaşık konumunuzu ve güvende olduğunuzu bildiren mesajı gönderebiliyormuşsunuz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=genel.akut.guvendeyim

Güvendeyim - Apps on Google Play

Güvendeyim AKUT Arama Kurtarma Derneği ve Genel Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından geliştirilen Güvendeyim; deprem, sel ya da diğer acil durumlarda sevdiklerinize güvende olduğunuzu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#Muhasebe Arkadaşlar alınan çekin tahsil edilmeden iade edilmesi sonucu Çek İade Bordrosu adında makbuz örneği lazım oldu. Bilen, gören, duyan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#VideoOynatıcı program tavsiyesi.
Arkadaşlar KMplayer kullanıyorum. Wondershare çalışmamaya başlayınca, yenisi de yüklenmeyince geçmiştim. Benim aradığım 2 özellik var. Pencereyi görev çubuğuna gönderdiğimde otomatik durdurması, pencereyi geri açınca oynatmaya başlaması ve programı kapatıp açtığımda hangi videonun neresinde kaldıysa kaldığı yerden oynatmaya devam etmesi. Bu ikisi wondershare de vardı Km de sadece kaldığı yerden oynatma var ama bazı versiyonlarında. Ve ayarlardan bulup aktifleştirmesi uğraştırıcı. Bu özellikleri barındıran video oynatıcı tavsiyeniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap