Sokağa çıkma yasağında başka bir ilçede ikamet eden karantinadaki aile yakınlarına yemek ilaç vs ihtiyaçlarını görme maksadıyla izin alınabiliyor mu? Karantinadaki insanlarla görüşmemek tabii ki en doğrusu ama insanların evladı mevzu olunca en azından kapıdan ihtiyacını görelim diyorlar. Bence açık kapı yok ama sorayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Mi Home Security Camera 360 internete bağlanmadan sadece prizden güç alarak kayıt yapar mı? Kurulum için illa internet bağlantısı mı lazım? Kurulumu internet bağlantısı varken yaptık diyelim, bağlantı yokken hafıza kartına kayıt eder değil mi? Yeter ki elektrik olsun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#3DPrinter Arkadaşlar ender 3 v2 de baskı sırasında sızıntı oluyordu, nuzul sıcaklığını 230 yaparak sızıntıları temizledim yeni nuzul taktım bu sırada 230 derece ısınma durmuş ve ekran donmuş, fark edince kafayı toplayıp yazıcıyı kapattım, tekrar açtığımda ise creality yazısında kalıyor açılmıyor çözüm bulamadım, bunu yaşayıp çözen yada çözümü bilen varsa çok sevinirim😌

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iPhone 11'ler artık aksesuarsız mı satılıyor, 7.700 e 128gb vardı sordum, satıcı yeni üretim kulaklık ve şarj yok dedi. Yeni üretimin avantajı var mı ki aksesuarsız alalım? Bu arada fiyat iyi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar ender 3 v2 için baş ağartmayacak filament tavsiyesi verebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#TeknoYardım Cihazı %100 de kapatıyoruz açtığımızda şarj düşmüş oluyor, ilk zamanlar böyle değildi, 9. ayda alındı. Haftada 1 veya 2 defa kullanıyoruz. Bu gün %72 ye düşmüştü. 2-3 saatlik kesintisiz kullanacaksak prizde kullanıyoruz. Bir kaç kullanım sonrası %50 ye indirip şarja takıyoruz. Mouse'un Bluetooth alıcısı takılı sürekli. Sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat inse bir dert inmese bir dert 🙂 masrafa sokacaklar insanı illa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#TeknoYardım
Arkadaşlar kompakt tasarımlı tarayıcı, fax özellikli tuneri koaly doldurulabilen siyah-beyaz lazer yazıcı lazım oldu, Kullanıp memnun kaldığınız önerilerinizi alabilir miyim? bütçe tercihen max 1500 diyelim. O seviyedeki markalardan başın ağrır derseniz 2 ye çıkabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitör arayışı bitti gözümü kararttım aldım, hadi hayırlısı.
https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-vg240ysbmiipx.html

Acer Nitro VG240YSbmiipx (UM.QV0EE.S01) Monitör

Acer Nitro VG240YSbmiipx Monitör UM.QV0EE.S01 detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

‌FreeSync koymuş display port yok, ‌FreeSync hdmi dan da alınabiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap