Çinli teknoloji devi Huawei şirketinin fabrikası yanıyor

Çin merkezli teknoloji devi Huawei şirketinin Dongguan kentinde bulunan laboratuvarında yangın çıktı. Yangında ölü ve yaralı sayısı konusunda açıklama yapılmadı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#powerbank %80-90 şarja gelince şarj olmayı kesen, %20 de beni şarja tak diyen yada bunu otomatik ayarlayan bir powerbank var mı? İlla yüzde göstergeli ekranlı mı almalıyız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#dizüstütavsiyesi an itibarıyla aradığım özelliklerde bu ürün çıkıyor ama stok yok 🙂
https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-hp-15-db1066nt-8xe58ea-ryzen-5-3500u-8-gb-256-gb-ssd-radeon-vega-8-15-6-notebook-fiyati,581326446.html

indirimleri nereden takip ediyorsunuz? bu ürüne yakın bir cihaza kaç para vermeliyim?

HP 15-DB1066NT 8XE58EA Ryzen 5 3500U 8 GB 256 GB SSD Radeon Vega 8 15.6"...

HP 15-DB1066NT 8XE58EA Ryzen 5 3500U 8 GB 256 GB SSD Radeon Vega 8 15.6" Notebook arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 22 / 27

#ekitapokuyucu tavsiyesi alabilir miyim? Mümkün olduğu kadar çok formatı desteklesin, 12 yaşında çocuk için ama ileriye dönük bir şey arıyorum. Basılı çocuk kitapları evde çok yer kaplamaya başladı ve 2-3 yıla kadar içerik zevki değişecek. Korsan yayın indirmeyeceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14
 • elmasevmem @elmasevmem

  ben uzun yıllardır kullanıyorum. b&n nook simple touch 2 var. halen taş gibi. ama tek eksikliği ışığı yok. gece okumak eziyet oluyor. halen ışıksız model üretiliyor mu bilmiyorum ama kesinlikle ışıklı olan bir model alın tavsiyem bu olur. Kindle lar epub desteklemiyor, modlayinca oluyor diyorlar ama hangi modeller modlaniyor bakmak lazım. ayrıca orijinal drm li okuyacağım derseniz Kindle dışında kobo tarzı cihazlara bakın. Kindle için drm kaldırıp onu da pubi ye çevirmek gerekecek. doğan kitap vs. yayinevleri epub formatında sunuyor dijital kitapları.

  • Eser @weltschmerz

   Nook cihazlar yeterli değeri görmüyor gibi geliyor bana da. Ben sizin modeli kullandım eskiden, şimdi Nook Glowlight kullanıyorum. Epub da destekliyor, Kindle'dan ne eksiği var bilmiyorum, herkesin dilinde Kindle.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  Çizgi roman, dergi vb. içerikler okunacaksa o işler için bir tablet olması daha iyi olur ancak kitap için bütçenizin yettiği bir Kindle modelini alıp geçin. Bu cihazların en güzel özelliği bozulmadıkları sürece değiştirme ihtiyacı hissetmiyor olmanız, pek öyle devrim gibi yenilikler gelmediği için aynı cihazı yıllarca kullanırsınız. Yaklaşık sekiz yaşındaki eski Kindle cihazım bile hala taş gibi, evde kullanılıyor.

 • ofis @ofis

  Cevaplar için çok teşekkür ederim, kobo'ya daha yakınım ama bin liraya yaklaşan fiyatlar sıkıntı. Laptop'ta lazım olduğu için bütçe ikisini kaldırmaya bilir zira laptop'un özelliklerinden taviz vermek istemiyorum.iPad mini3 var verim alır mıyız kitapta?

 • M.Selim @mselm

  Çocuk için olmasa iPad'i önerirdim. Ders çalışmak, makale okumak vs. için sürekli iPad kullanınca bi yerden sonra kendim için "tabletten kitap okunmaz" tribinin mantıksız olduğuna karar verdim ve tabletten kitap okumaya başladım. E-ink'in rahatlığını vermiyordur büyük ihtimalle ama zaten yoğun kullanılıyorsa kitap okumak için de kullanılır. Ekranın büyük olması, renk olması, not almak/yedeklemenin kolay olması gibi birçok da avantajı var.
  #iPad #ekitap

#Mobilyazılım ile uğraşan arkadaşlar, önerdiğim şey var mı yok mu bilmiyorum. Eğer varsa da geliştirilebilir. Malum maske takıyoruz, çok sesli konuşamıyoruz. Gürültülü toplu taşımada rahat sohbet etmek için mobil veri kullanmadan Bluetooth ile mikrofonlu kulaklık kullanarak telefonları telsiz gibi kullanıp anlaşılır sohbet etme amaçlı bir program yapılabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Termos arayanların haberi olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada siparişimi kargoya vermiş ama ben siparişi 1 temmuzda teslim aldım. Yanlış bildirim değil mi? 2 defa ürün yollamazlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Xiaomi mi note 10 lite yüklü son sürümü indirip tekrar kuracağım. Ayarlar masaüstü vs bir değişiklik oluyor mu bu işlemden sonra?

BeğenFavori PaylaşYorum yap