#TeknoTavsiye Merhaba arkadaşlar, x-tribit kulak üstü kulaklığımın mafsalı kırıldı. 1 yıl civarında pedler soyulmuştu zaten. Sesinden ve şarj süresinden memnun olduğum için idare ediyordum. Şimdi kafada durmuyor tek taraf tutmuyor. Fiyatlar uçtu malum, ttec soundmax 2 ve Vestel k650 arasında kaldım, fiyat avantajından dolayı. 2.000 TL üst sınır diyelim. 3500 falan olursa ömürlük olması lazım ki alayım. Sadece evde kullanıyorum ama katlanır olması önemli. Servis ve yedek parça sorunu olmaması da önemli tabiki. X-tribit hayalet gibi bir marka 😁 izini bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#İndirim almayı düşünen arkadaşlar vardı
Amazfit Neo Retro Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) 317,49 TL yerine 294,90 TL
Mobile özel fiyat, link 599 TL olabilir, uygulamada indirimli fiyat.

https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-43QOQWMUT7

Amazfit Neo Retro Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) Fiyatları ve...

Amazfit Neo Retro Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıllardır aklımda 😛 adamlar yapmış, kardeşim ben taş mı yiyeceğim?
https://www.youtube.com/watch?v=2omauJEUhao

Liger X | Liger X+ | World's first AutoBalancing Scooters

Liger Mobility today unveiled Liger X and Liger X+ , World’s first AutoBalancing electric scooters. https://ligermobility.com/https://liger-x.com/Liger X a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoTavsiye
patron tv arıyordu bana 65-70 inç samsung 20 bine tv al diyor ve dakikalar içinde 🙂

hangisini önerirsiniz? 7000 serisine bakmıyorum sıkıntı var diye.

Samsung Crystal 65AU8000​
Samsung 65BU8100​
Samsung 65BU8500

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar yine ben 🙂 ''ÇÖZÜLDÜ''
Mailden gelen excel dosyalarını açamıyorum. Dosyalar sağlam telefon ve web arayüzünden bakabiliyorum ama indirdiğim zaman açmaya çalıştığımda içinde kızmızı çarpı olan tamam butonundan başka bir şey olmayan müşük bür pencere çıkıyor tıklayında da dosya bozuk açılamadı diyor. dosyayı başkasına gönderdiğimde ise açabiliyorlar. Bilgisayara kayıtlı yada yeni oluşturduğum excel dosyalarında sorun yok, kullanabiliyorum. Nasıl bir terslik olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ofis @ofis

    Özelliklere girince, bu dosya başka bir bilgisayardan gönderildi ve bu bilgisayarın korunması için engellenmiş olabilir diyor. Engeli kaldırınca açııldı. Başına gelen olursa konu burada dursun biraz 🙂

    • ofis @ofis

      Salt okunur seçeneği işaretliyse işlem sonuç vermiyor. Salt okunur işeretli olmamalı, bunu kendiliğinden işaretliyebiliyor o yüzden yönetici olarak çalıştır olmadı yoksay gibi şeyler çıkabiliyor.

#TeknoYardım Arkadaşlar bir haftadır chrome da açılışta bir süre sonra bilmediğim bir sayfa musallat oldu, minik bir robot animasyonu ve izin ver butonuna tıkla yazısı vardı. Ama buton aktif değil nereye tıklanacağı belli değil bende bir boşlukğuma gelerek tıkladım sağı solu. Sonra sayfa her açışışta yine bir kaç saniye sonra siyah olarak gelmeye başladı. Blok eklentisiyle engelledim sayfayı, açılış ayarlarında böyle bir sayfa kayıtlı değil ama şimdide blok eklentisinin yönlendirdiği site çıkıyor malum. çerez merez geçmiş vs sıfırlamakta sonrasında uğraştırıcı oluyor benim için. Bu durumdan kurtulmamın yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#İndirimVar İNDİRİM BİTTMİŞTİ tekrar başlamış.
Sonzamanlarda gördüğüm en iyi fiyat. Rakibi Rossman 3 ad. 149 olmuş.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00SNCVXSU/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&th=1

Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Precision Clean 4 adet : Amazon.com.tr:...

Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Precision Clean 4 adet : Amazon.com.tr: Sağlık ve Bakım
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

Oyuncu kulaklığı tavsiyesi verebilir misiniz? GamePower fujin alalım dedik stok bitmiş fiyat uçmuş. RGB, çıkabilen mikrofon, mikrofunu tatminkar, 7.1, kabloya bağlı kontrolcü, katlanabilen gibi özelliklerde fp ( tabiki) bir ürün aramaktyım bitçe 500-600, baktıklarımda hep bir eksik nokta var üstüne fiyatıda uçmuş. Gerçek 7.1 olursa bütçeyi 700-800 e çıkarabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A101 kapıda 1 haftadır bölgenizde hizmet veren mağaza yok diyor, müşteri hizmetleri bilgi vereceğiz dedi ses yok. Sizde nasıl arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap