#İşİlanı #bilişimuzmanı
ÖSYM 5 bilişim uzmanı alacakmış. Maaş 12 bin - 25 bin tl arası. Teknoseyirden birini görelim oralarda 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

#TeknoYardım
Ekran kartı üzerinde ki çıkışı kullanıyorum. Sanırım anakart üzerinde de vga var (iç içe iki kare simgesi) ve bana ikinci ekran lazım oldu. Ekran kartı üzerinde ki boş çıkış display port ve ikinci monitör vga. Dönüştürücü almadan ana kart üzerinde ki vga bağlantısını kullanmamı sağlayacak bir ayar var mı? Atanmış ekran bağdaştırıcısından başka yani hem ekran kartını hem onboard vga çıkışını aynı anda kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iphone 4 için bilgisayara bağlantı sağlayacak data kablosu önerir misiniz?
elimde ki şarj ediyor ama bağlantıda görmüyor. uygun fiyatlı ama yüzde yüz data bağlantısı yapacak bir kablo lazım. bir tane aldım olmadı iade ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir kaç ay önce android bir telefon incelemesi izlemiştim iphone gibi sessize almak için fiziksel tuş vardı hangi marka hatırlayamadım çinlilerden biri sanırım, yardımcı olur musunuz marka model hakkında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MobilUygulama
Arada aklıma fikirler geliyor. Son geleni unutmamak için not ettim. Düşündükçe iş yapar gibi hissediyorum ama uygulama yazacak ve devamında ki işlerden anlamam. Fikir herkese de açılmaz 🙂 ne yapılabilir tecrübeniz var mı?
Fikir sahibi ve uygulamayı yazan yada finanse eden ne oranda kazanır yada kaybeder.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 Ocaktan sonra da olsa hışır poşet türü ücretsiz verilebilecekmiş. Resimlerinden bakınca şu an kullandıklarımızdan farkı yok plastik poşet sunanda hışır olana döner herhalde. Sanırım engel olarak görenler kasada da hışır poşet sunarak bunu aşar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#facebook #teknoyardım
Çok akıllı biri bir facebook gurubunu satın almış. İş başıma kaldı. Şimdi notere falan gitmelerine gerek var mı, şifre vs bilgileri alıp kayıtlı mail, telefon, şifre değiştirmemiz yeterli olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Bu gün yardım talep günüm 🙂
4 portlu kablolu modem önerilerinize ihtiyacım var. Piyasada pek kalmamış.

airties kullanıyorum ara yüzüne girilmiyor, gecenin bir vakti bağlantı gidiyor sabah işe geldiğimde 2 saat kabloları yokla, tak çıkar arıza yazdır derken bağlı olan hat üzerinden ( canı istediğinde ) telefon görüşmesi yapınca bağlantı geliyor falan. hattı direk takmak modemi açıp kapamak hiç biri anlık düzelmeye sebep olmuyor en az 1,5 saat geçtikten ve telefonla konuştuktan sonra bakmışsın gelivermiş, yakınlara yıldırım düşmüştü onun getirisi olabilir zaten 10 yıllık modem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KirbiT @kirbit

  Adsl modem mi? Şu an adsl kullanıyor olsanız bile vdsl almanızı önerir çoğu kişi. Wifi ac desteği bulunacak mı? Fiyat aralığınız nedir? Ek istediğiniz bir özellik mevcut mu? Doğrudan bunları cevaplarsanız; daha çok kişi, daha doğru şekilde öneride bulunabilir hocam.

  • ofis @ofis

   Edebiyat parçalamaktan yazmam gerekenleri yazmamışım.
   Adsl olacak adsl2 VDSL fark etmez ama ileriye dönük VDSL olması daha mantıklı.
   İşte asıl mesele wi-fi olmayacak kablolu 4 portlu airties Asus gibi sağlam sorunsuz düz bir modem ihtiyacım var USB, ac olmuş olmamış önemli değil. Böyle bir modem bulayım da fiyatı iş yerine olacağı için ayarlarım diye düşünüyorum.

#TeknoYardım
LG optimus g pro güvenli modda kaldı
Sim yok
hafıza kartını çıkardım
açma kapama, tekrar başlatma yaptım
fabrika ayarlarına döndüm
sonuç değişmedi.
Tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap