BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım win10 da posta uygulamasının bildirimleri gelmiyor. bildirim alınan uygulamalar arasında da yok ve buraya uygulama ekleme seçeneğini bulamadım. birkaç gündür güncelleme yapıyormuş gibi görüntü verdi açılmadı derken bildirimler gitti. Var mı çözümü?

edit: bildirim alınan uygulamalarda görünmeye başladı ama ayarlarını öncelikli yapmama rağmen uyarı alamıyorum hala.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Kahve Tchibo cafissimo classic uyumlu kullanıpta memnun kaldığınız çok kullanımlık kapsül tavsiyesi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sokağa çıkma yasağında başka bir ilçede ikamet eden karantinadaki aile yakınlarına yemek ilaç vs ihtiyaçlarını görme maksadıyla izin alınabiliyor mu? Karantinadaki insanlarla görüşmemek tabii ki en doğrusu ama insanların evladı mevzu olunca en azından kapıdan ihtiyacını görelim diyorlar. Bence açık kapı yok ama sorayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Mi Home Security Camera 360 internete bağlanmadan sadece prizden güç alarak kayıt yapar mı? Kurulum için illa internet bağlantısı mı lazım? Kurulumu internet bağlantısı varken yaptık diyelim, bağlantı yokken hafıza kartına kayıt eder değil mi? Yeter ki elektrik olsun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#3DPrinter Arkadaşlar ender 3 v2 de baskı sırasında sızıntı oluyordu, nuzul sıcaklığını 230 yaparak sızıntıları temizledim yeni nuzul taktım bu sırada 230 derece ısınma durmuş ve ekran donmuş, fark edince kafayı toplayıp yazıcıyı kapattım, tekrar açtığımda ise creality yazısında kalıyor açılmıyor çözüm bulamadım, bunu yaşayıp çözen yada çözümü bilen varsa çok sevinirim😌

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iPhone 11'ler artık aksesuarsız mı satılıyor, 7.700 e 128gb vardı sordum, satıcı yeni üretim kulaklık ve şarj yok dedi. Yeni üretimin avantajı var mı ki aksesuarsız alalım? Bu arada fiyat iyi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar ender 3 v2 için baş ağartmayacak filament tavsiyesi verebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#TeknoYardım Cihazı %100 de kapatıyoruz açtığımızda şarj düşmüş oluyor, ilk zamanlar böyle değildi, 9. ayda alındı. Haftada 1 veya 2 defa kullanıyoruz. Bu gün %72 ye düşmüştü. 2-3 saatlik kesintisiz kullanacaksak prizde kullanıyoruz. Bir kaç kullanım sonrası %50 ye indirip şarja takıyoruz. Mouse'un Bluetooth alıcısı takılı sürekli. Sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap