#MobilUygulama
Arada aklıma fikirler geliyor. Son geleni unutmamak için not ettim. Düşündükçe iş yapar gibi hissediyorum ama uygulama yazacak ve devamında ki işlerden anlamam. Fikir herkese de açılmaz 🙂 ne yapılabilir tecrübeniz var mı?
Fikir sahibi ve uygulamayı yazan yada finanse eden ne oranda kazanır yada kaybeder.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 Ocaktan sonra da olsa hışır poşet türü ücretsiz verilebilecekmiş. Resimlerinden bakınca şu an kullandıklarımızdan farkı yok plastik poşet sunanda hışır olana döner herhalde. Sanırım engel olarak görenler kasada da hışır poşet sunarak bunu aşar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#facebook #teknoyardım
Çok akıllı biri bir facebook gurubunu satın almış. İş başıma kaldı. Şimdi notere falan gitmelerine gerek var mı, şifre vs bilgileri alıp kayıtlı mail, telefon, şifre değiştirmemiz yeterli olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Bu gün yardım talep günüm 🙂
4 portlu kablolu modem önerilerinize ihtiyacım var. Piyasada pek kalmamış.

airties kullanıyorum ara yüzüne girilmiyor, gecenin bir vakti bağlantı gidiyor sabah işe geldiğimde 2 saat kabloları yokla, tak çıkar arıza yazdır derken bağlı olan hat üzerinden ( canı istediğinde ) telefon görüşmesi yapınca bağlantı geliyor falan. hattı direk takmak modemi açıp kapamak hiç biri anlık düzelmeye sebep olmuyor en az 1,5 saat geçtikten ve telefonla konuştuktan sonra bakmışsın gelivermiş, yakınlara yıldırım düşmüştü onun getirisi olabilir zaten 10 yıllık modem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KirbiT @kirbit

  Adsl modem mi? Şu an adsl kullanıyor olsanız bile vdsl almanızı önerir çoğu kişi. Wifi ac desteği bulunacak mı? Fiyat aralığınız nedir? Ek istediğiniz bir özellik mevcut mu? Doğrudan bunları cevaplarsanız; daha çok kişi, daha doğru şekilde öneride bulunabilir hocam.

  • ofis @ofis

   Edebiyat parçalamaktan yazmam gerekenleri yazmamışım.
   Adsl olacak adsl2 VDSL fark etmez ama ileriye dönük VDSL olması daha mantıklı.
   İşte asıl mesele wi-fi olmayacak kablolu 4 portlu airties Asus gibi sağlam sorunsuz düz bir modem ihtiyacım var USB, ac olmuş olmamış önemli değil. Böyle bir modem bulayım da fiyatı iş yerine olacağı için ayarlarım diye düşünüyorum.

#TeknoYardım
LG optimus g pro güvenli modda kaldı
Sim yok
hafıza kartını çıkardım
açma kapama, tekrar başlatma yaptım
fabrika ayarlarına döndüm
sonuç değişmedi.
Tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Mini satayı 7+6 13 pinden normal sataya çevirici kabloyu yurtiçinde nereden bulabilirim?
https://www.amazon.com/StarTech-6-Inch-Slimline-Adapter-SLSATAADAP6/dp/B009JXKQ9O

Amazon.com: StarTech.com 6in Slimline SATA to SATA Adapter with Power - Slim...

Amazon.com: StarTech.com 6in Slimline SATA to SATA Adapter with Power - Slim SATA (F) to SATA (M) - Slimline Serial ATA to SATA: Computers & Accessories
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Arkadaşlar SSD takınca DVD için sata bağlantı slotu kalmadı bende USB 3.0 a bağlamak için çevirici arıyorum geniş olmamalı vidalamaya gerek yok kasa içinde sabit duracak linkten ki ürünlerden lazım sanırım, yurtiçinde nereden bulurum hangi isimle aratmalıyım yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler
https://www.google.com.tr/search?q=dvd%20usb%20kablo&tbm=isch&tbs=rimg%3ACSNw6Tbax6jLIkAu0htRs0WWJ-38gisFHDgXJwjntni1zoymj4LmiyY5Ow1zUQUd-vR2qIRIzVB55xwHR-9aVED6a4La9DPC4MvcKhIJLtIbUbNFlicRmTW3Vt36uIcqEgnt_1IIrBRw4FxEtPpREOd8JiCoSCScI57Z4tc6MEbvDdjSbyNFRKhIJpo-C5osmOTsRoHrw7ry0z-YqEgkNc1EFHfr0dhEwRa0DmRm50ioSCaiESM1QeeccEbRiDqoBQBWqKhIJB0fvWlRA-msRNYAIWe8cV-sqEgmC2vQzwuDL3BHs5wmVfVfHFA%3D%3D&client=ms-android-a1-longcheer-rev&prmd=sivn&hl=tr&ved=0CBkQuIIBahcKEwio2sDrydTeAhUAAAAAHQAAAAAQBw&biw=360&bih=512

BeğenFavori PaylaşYorum yap

N11 kilit 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #SSD
Merhabalar,
Biostar ve everest ssdler hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar deneyim ve fikirlerini paylaşabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap