Dünyanın ilk mobil telefonu Ericsson MTA (1956)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çöplere istenen fiyatlara bakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonum bozulunca idare etsin diye bimden aldığım cihazı kullanınca farkettim ki bugün 1000 lira civarında satılan android cihazlar web/sosyal medya kullanımı için bile uygun değil. Bu cihazlar biraz animasyonlu sayfalarda bile kasıyor. Benim gibi oyun oynamıyorum işimi görsün yeter diye düşünen varsa SD665 altını düşünmesin bile. Anneye babaya bile verilmez yazıktır o insanlara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimdeki telefon emmc sorunundan dolayı sürekli çöküyordu. Bende bimden gidip 1200 liraya Meizu M10 aldım çerez alır gibi. Gittiği yere kadar. Teknoseyirde önerilen cihazları bahsedilen fiyat aralıklarında bulamadım ne yazık ki. Soruya geleyim; Bu cihaz çöp mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merak ediyorum... PC Labs forumlarından tanıyabildiğimiz kaç kişi var acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Flex kablo sabitlemek için çift taraflı standart şeffaf bant olur mu? Telefonumun ekranını degistiriyorum su an

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Domates @taneriskenderr

  Ben olsam patafix kullanırdım flexin kalınlığını aşmayacak sekilde

 • Gio @gio

  bataryayı sabitlemek için kullanmıştım mis gibi olmuştu.. ama çift taraflı şeffaf bant normal para bandı gibi değil dikkat etmen gerek uygularken..

 • Cirrus @fatihgulcicek

  @taneriskenderr @orcun @gio

  Dokunmatik flex'i resimdeki gibi bataryanın üstünden geçiyor.(soldaki siyah şerit) Yapıştırmayıp sokete geçirirsem kabarma olur arka kapağa sürtünüp sorun çıkarır diye düşündüm.Cİdden de bombeli duruyor. Telefon zenfone 5 bu arada.

  • Gio @gio

   çok ince bir bantla işini görürsün.. yine de dediğim gibi çift taraflı ince bantlar uyguladığın zaman çok yoğun bir yapıştırıcı gibi oluyorlar.. zaten aldığın zaman anlarsın

 • Cirrus @fatihgulcicek

  Satın aldığım ekranın daha önce montajlanmış olması (satıcının çakallığı uğraşmadım) sıkıntı oldu. Normalde flex'in altında jelatin olur uğraşmadan hemen yapıştırırsınız. İnce ve yumuşak özellikte bir bant bulup altına yapıştırdım. Sorun halloldu. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.