Bi ara 14 Pro alsam mı diye düşünüyordum. Şu görüntüyü görünce cihazdan soğudum. Youtuberların %95'i göstermiyor bunu.

Çentikten beter...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Bugün öğlen Paycell'e yükleme yaptım hemen ardından Paycell kartı bloke ettiler. 2500 TL'ye yakın bi tutar içeride kaldı. Uğraş dur artık başımıza dert aldık. 2000 TL üstü işleme direkt bloke koyuyorlarmış. Yükleme yapacaklar dikkatli olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple'dan tek seferde 2 kalem ürünü iade ettim. Bir kaç gün önce ellerine ulaşmış, 2'sinin de iadeleri yapılmış gözüküyor. Bugün bankadan baktığımda tek ürünün iadesi yapılmış diğeri ortada yok.
Başına gelen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mac mini 2018 Core i3 8100B Quadcore 8GB Ram 128GB SSD
Mayıs 2021'de Hepsiburada'dan alındı. Yalnızca haftasonları bir kaç saat kullanılmıştır. Sorunsuz ve kozmetik olarak kusursuzdur. Fatura, kutu, kitapçık jelatine kadar duruyor hepsi birlikte gönderilecektir.

5600 TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

i5 12400
Asus Prime H610M-D
Corsair CV550 550W PSU
Kİngston 250GB NV1 NVME SSD
PNY 8GB XLR8 3200 Mhz DDR4 Single Kit Ram (2X8GB)

Oyunla falan işim olmaz. Günlük sıradan işler için 7K'ya böyle bi şey yaptım. Uygun olmayan bir parça var mı acaba. Masaüstü sistemlere epeydir uzağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün sabah BİM'de Jabra Elite 75T'yi 779 TL etiketiyle görünce hemen aldım. Kutusunu işime gelmezse iade ederim diye henüz açmadım. Normalde Airpods 2 düşünüyordum. Müzik olarak Airpods 2'ye göre kötü mü? Kulaklıklardan hiç anlamıyorum. Jabra da nokia zamanlarında abuk subuk ürünleri olan bi markaydı diye hatırlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Airpods konusunda bilgim yok ama Jabra ürünleri fiyatına göre baya iyi performans veriyor. Çift cihaz desteği olan nadir markalardan. Mikrofon kaliteleri de türevlerine göre iyi oluyor. Konforlu ve pasif izolasyonu da iyi. Sporda kullanmaya da uygun. Tek sevmediğim noktası var. Şu boştayken tıslama problemi oluyor Jabra'larda. Sırf o yüzden almıyorum çok beğeniyor olmama rağmen. Zira bu saydığım özellikleri taşıyan alternatif bulamadım. Sürekli dışarıda kullanan birini rahatsız etmez ama. Kimi insan da hiç duymuyor.

 • Cirrus @fatihgulcicek

  Kulaklığı iade ettim. TIslama olayı gerçekten var maalesef. Millet kaliteli ses için alıyor. Parazitler hışırtılar bu fiyat segmentinde kabul edilemez bir şey.

SD888'in Apple'daki karşılığı nedir? A12 diye biliyorum ben.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 yıl önce biri teknoseyir linki paylaşmış. Tıkladım şak diye açıldı. WOW!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Murat Gamsız @gamsizm

  Gitmesine gerek yok. Burayı komple koruyup yenisine geçebiliriz.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  @lectus01 Pandemi olmasaydı çoktan bitmişti sanırım. Anlaşmıştık çünkü. Hatta burdaki Plus'ı o yüzden kapattık. Mart ayında geçiş başlayacaktı. Şirket ismine kadar değişecekti. Hepsi askıda şu an. Kriz derinleşti iyice ülkede. Hayatta kalma modundan kafayı çıkaramıyoruz. Biraz canlı yayınlar biraz Twitch sürprizi bu dönemdeki iyi gelişmeler oldu. Ama hiçbir şeye güvenemezsiniz. Misal Twitch kendi ayağına sıktı ve gelir modeli olmaktan çıktı dünyada iki ülkede, biri biziz. Bu kadar da şanssızlık olmaz artık.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  @lectus01 İzleyici kitlesi hep aynı. Zaten bu kitle elinden geleni yapıyor bence. Sorun biraz da bizim çalışma şartlarımızda. Bize uyan firma bulmakta zorlanıyoruz. Fenomen devrindeyiz. Bütçeleri duysanız inanmazsınız. Ben de inanmıyordum sonra faturaları gördüm 🙂

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  @gamsizm: Fenomen devrinin de sonuna gelinir elbet...

Dünyanın ilk mobil telefonu Ericsson MTA (1956)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çöplere istenen fiyatlara bakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap