Dünden beri olaylayla ilgili bir şey demiyorum da. Plus üyeliği alan herkes kendini sitenin sahibi zannedip, "Vallahi aboneliği keserim he, şunun tikini alın daha abone olmam he, Vaat edilenler yapılmadı kestim he"

Merak etmeyin arkadaşlar abone olmadan önce de burası açıktı 🙂 . Hayatınıza bakın eğer teknoseyir'de "vakit geçirmeyecekseniz" 3 paragraf yazı yazmanıza gerek yok. Siteye girmeyin yokluğunuz fark edilmez zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Bazı ilanların kafasını anlamıyorum ya. Bir şey içip ilan veriyorlar galiba 😀

"Ürün 0'dır. 6 ay önce alındı."
"Kontrol amaçlı açıldı."

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-roc-strix-1070-ti-689432325/detay

Asus Roc Strix 1070 ti - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da -...

Asus Roc Strix 1070 ti - Asus Ekran Kartı ilanları ve bilgisayar donanımları uygun fiyatlarıyla alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,

Responsive tasarım için mobile özel kod yazdığımızda @media (min-width: 992px) gibisinden. Bu sefer iOS cihazlara özel tasarım yapmak istediğim de herhangi bir sonuç ile karşılaşamadım internette.

Bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ÖG @ozgurg

  JavaScript ile Safari mi olup olmadığını algıla ve html'e "browser-safari" gibi bir class ekle. Sonra html.browser-safari şeklinde bir class varsa uygula bunu. Henüz CSS'te tarayıcı algılama yok.

  Örnek:
  @media (min-width: 992px) {
  html.browser-safari .element {
  // CSS
  }
  }

TERTEMİZ CORSAIR 2X8 GB 2400 MHZ RAM 2 AYLIK - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü...

TERTEMİZ CORSAIR 2X8 GB 2400 MHZ RAM 2 AYLIK - RAM Bellek ve tüm masaüstü bilgisayar parçaları sıfır, ikinci el seçenekleriyle bilgisayar alışverişinde ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

600 liraya 16 gb ram ilanı veriyorum. Alacağından da değil he "yalniz 8 gb i 300 liraya var" diye mesaj geliyor. Niye bu durumda olduğumuzun kanıtı herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Bilgisayarı kapattıktan sonra mouse ışıkları açık kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Anakart Asus ROG B450-F
Mouse Razer Deathadder Chroma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

n11'in yaptığı şey sizce etik mi ? Amma hizmeti vermiyorlar sonuçta. Komisyonu alıp satıcıya aktarmadan vade yapıp parayı çalıştırıyorlar hemde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#İtopya 'dan sakın ola çöp almayın. 1 tane rami 3. günde kargoya verdiler. Bilgisayar toplasam 15 günde toplayıp gönderirler herhalde. Telefona bakan zaten yok umut etmeyin 32 dakika bekledim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 26