faydalı bir eser. hangi amd anakart vrm bazında kaç amper kaldırabiliyor listesi.

https://linustechtips.com/topic/1137619-motherboard-vrm-tier-list-v2-currently-amd-only/

Motherboard VRM Tier List v2 (currently AMD only)

Credit to: @LukeSavenije The following list is based on facts, ranked on power delivery and known problems. The list will include boards that support CPU overclocking available at retail from...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Red Alert 2 oyunu browser ile oynanabilir hale gelmiş. Alfa halinde olduğu için sıkıntılar mevcut. Yoğun bir lag yaşadım ben. #oyun

https://game.chronodivide.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Reddit'te bulup bayılarak kullandığım #HomeKit duvar kağıtları. Sizinle de payşalmak istedim. Hem Reddit hem GDrve linkini paylaşıyorum. #AkıllıEv

Duvar kağıtlarını indirmek için : https://drive.google.com/drive/folders/1hYeWvQR6-Z7st3TXfnb5-7FV4uCfSy3Z?usp=sharing

Ana konuya gitmek için : https://www.reddit.com/r/HomeKit/comments/ktuonb/my_colorful_custom_homekit_wallpapers_images_and/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Re 8 demosundaki mekanlar bana Maid of Sker oyununu hatırlattı. Hala oynamayan varsa öneririm. Özellikle müzikleri çok güzel. Geçen senenin güzel oyunlarından. Bence tek eksisi yılına yakışmayan grafikleri. Oyun resmi Türkçe destekli.

Oyunun açılış ekranı sizi sevgilinizden gelen bir mektubu okurken sevgilinizin aile oteline tren yolculuğuyla ulaşmanızla karşılıyor. Amacınız biran önce sevgilinizi bulup neler olduğunu çözmek. Hikayenin geri kalanından spoiler olmasın diye pek bahsetmek istemiyorum. Oyunda iyi ve kötü son bulunuyor. Sizden isteneni eksiksiz bulmanız iyi sonu seçmeniz için gerekli. Oyunda sizi enfes müzikler ve hem iyi sonda hemde kötü sonda tatmin edici olaylar bekliyor. Grafik anlamında zayıf olan oyun atmosfer, hikaye, mekan, ses ve enfes müzikleriyle geçen senenin en beğendiğim oyunlarından biri oldu. Bulmaca severler için bazı bölümlerde bulmacalarda mevcut. Sindire sindire oynarsanız ortalama 4,5-5 saatlik bir oynanış süresi var.

Oyunun resmi tanıtımı:
Sker'in Nedimesi, İngiliz mitolojisinden ürkütücü yaratıkların var olduğuna inanılan ıssız bir otelde geçen, korku dolu bir hayatta kalma mücadelesidir. Sessiz Adamların kabuslarına cesurca direnin. Geldiklerinde paniğe kapılmayın — nefes bile almayın.

Maid of Sker, İngiliz folkloründe dehşetli ve kan dondurucu bir hikâyeye sahip olan ücra bir otelde geçiyor. Yalnızca savunmaya yönelik ses cihazıyla donanmış hâlde, ses tabanlı yapay zekâya sahip düşmanlardan oluşan bir tarikata karşı gizlenme taktikleri yürüteceksiniz.

1898’de geçen ve Elisabeth Williams’ın akıllara musallat olan Galler hikâyesinden esinlenen bu oyun işkence, kölelik, korsanlık ve otelin temellerini sarsan doğaüstü bir gizem tarafından yönlendirilen bir ailenin hikâyesini konu almaktadır.

https://store.steampowered.com/app/826940/Maid_of_Sker

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TSMetalcileri Parça 10 numara 5 yıldız. Özellikle kayıpsız formatta kulaklıkla dinlerseniz daha iyi oluyor.

Scorpions - Still Loving You (original video)

Official video. Massive hit from 1984 album "Love At First Sting". Written by Klaus Maine and Rudolf Schenker. Label: EMI.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siyasi parti üyeliğinizi kontrol edin. Babama 2010/1 kayıtlı saadet partisi üyeliği çıktı. Bilgim yok diyor. İptal ettik. Edevlette sorgulamayla iptal var:

Siyasi Parti Üyeliği Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak herhangi bir siyasi partiye üyeliğinizin olup olmadığı bilgisini görüntüleyebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Google Cloud takımında çalışan Ahmet Alp Balkan, bugün YouTube kanalında yaptığı canlı yayında [1] herkese root erişim izinleri veren, içerisinde çeşitli araçların kurulu olduğu bir sandbox ortamı hazırladı. Bu ortamda yapmaya çalışacağınız şey bu sandbox içerisinden çıkıp, hesapdaki diğer container'lere ve hatta yapabiliyorsanız Google'ın kendi alt yapısına erişmek. Burdaki amaç Google Cloud'un ne kadar güvenilir olduğunu göstermekmiş. sudo rm -rf / gibi komutlarla o anki container'a zarar verebiliyorsunuz ama konu o değil, o yüzden gerek yok. Zaten F5 yapınca yeni bir container'a geçiyor.

Kendine güvenen arkadaşlar için linki şuraya bırakıyorum: https://escape-the-sandbox-2wvlk7vg3a-uc.a.run.app/

Eğer açık bulursanız kendisine twitter üzerinden yazabilir [2] ya da hacklediğinizden eminseniz Google'ın ödül programına başvurabilirsiniz [3].

[1]: https://www.youtube.com/watch?v=zGZ9usJQjpM
[2]: https://twitter.com/ahmetb
[3]: https://www.google.com/about/appsecurity/reward-program/

BeğenFavori PaylaşYorum yap