Selamlar, bu ürünü kullanan var mıdır buralarda? Yorumlarınızı alabilir miyim? Katlanabilir e-bike arıyorum şu sıralar. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Diş hekimliği öğrencisi için preklinikte kullanmak üzere çekilmiş diş arıyoruz. Elinizde ne kadar varsa işimizi görür. Biriktiren diş hekimi veya klinik sahibi varsa lütfen ulaşabilir mi?

Teşekkürler 🙏🏻

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Açık havada kalıyorsa tabii önlemler alalım da, böyle değil! 😀 Böyle hem doğaya, hem malımıza daha çok zarar. 😀 #Dolu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul'un güneybatısından olası bir süper hücre doğuya doğru (Çekmece göllerine doğru) hareket ediyor. Dikkat! #anlıkhavadurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23
HavayıSüzenAdam paylaştı.

Bugün birçok il için Eylül ayı sıcaklık rekorları ve hatta bazı iller için tüm zamanların en yüksek sıcaklığı rekorları kırıldı.

https://twitter.com/nowcasting_turk/status/1301513375113936898

#HavaDurumu #Meteoroloji

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

https://teknoseyir.com/durum/1275556

Geçtiğimiz hafta #Hepsiburada ile ilgili yaşanan sıkıntılı bir satın alma ve iade mevzusu paylaşmıştım. Arkadaşım baya uğraştı ama çözüldü. İade talebi onaylandı. Çözüm ise hiçbir hukuki yolla değil, tanıdıkla çözüldü. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"20.05.2020 tarihinde hepsiburada'dan satın almış olduğum MSI GeForce RTX 2070 Super Ventus OC 8GB 256Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0x16 Ekran Kartı (GEFORCE RTX 2070 SUPER VENTUS OC) ürünüm 8 gün sonra elime ulaştı. Ekran kartını kutusundan çıkarırken kutusunun daha önce açılmış olduğunu farkettim fakat kontrol vs edilmiş olabilceğini düşünüp pek de önemsemedim derken ekran kartını görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Ekran kartının vidası oksitlenmiş paslanmış, fanların içleri aşırı şekilde tozlanmış ve taban plakasının olması gereken yerde olmadığını farkettim. Vidaların etiketleri sökülmüş kısacası kullanılmış ve harap olmuş şekilde gelmişti. Sonraki gün yani 29.05.2020'de aras kargo ile kargoyu hepsiburadaya geri yolladım. Kendilerine 01.06.2020de ulaştığını sitelerinden görebiliyordum fakat 05.06.2020 tarihine kadar bana hiçbir şekilde bilgilendirme yapmadılar. Defalarca müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışsam da ulaştıktan sonra hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Whatsapptan da müşteri hizmetlerine bağlanabilceğimi öğrenince oradan yaptığım konuşma ile bir kere daha yıkıldım. Bana onlara yolladığım ürünün seri numarasının değiştirildiğini ürünün kullanılmış olduğunu ve kendilerinin göndermediğini söylediler. Artık ne yapıcam bilmiyorum gerçekten hem hatalı bozuk çok kötü bir şekilde gelmiş ürünü yolluyorlar üzerine durumu bana yıkmaya çalışıyorlar. Yardımcı olur musunuz lütfen?"

Arkadaşımın başına gelen böyle bir olay oldu, acaba ne yapıp hakkını geri alabilir? Teşekkürler.

Edit 1: gönderilen kart 2070s bile değilmiş onu fark ettik. RX 580 armor a çok benziyor. Büyük bir dolandırıcılık var muhtemelen. Başkası 2070s i alıp, kendi ekran kartıyla değiştirip bunu iade etmiş, HB de durumu fark etmemiş ihale arkadaşa kalmış gibi bir durum var muhtemelen.

Edit 2: Satıcı Hepsiburada nın kendisi, kargo hepsiburadajet

Ekşi sözlük başlığı : https://eksisozluk.com/6-haziran-2020-hepsiburada-rezaleti--6553979

#Yardım #Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 41

Yarından sonra önce batı bölgelerimizde, devamında tüm yurtta neredeyse 1 ay aradan sonra 10 günlük bir süreç için sıcaklıkların normallerin üzerine çıkması bekleniyor. Ocak ayının son günlerine kadar ciddi soğuk bir atak görünmüyor. #havadurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap