İstanbul’da bu akşam itibariyle yağışlarla birlikte 7-8 dereceden fazla bir düşüş bekleniyor. Önümüzdeki salıya kadar hava serin. Yarın da yağış geçişleri olabilir. #havadurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/ayemzeus/status/853537606629511168

https://teknoseyir.com/durum/677682 Dün yağışlar doğuya kayabilir demiştim burada… Sabah güncellemesi ile o durum gerçekleşti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/ayemzeus/status/853288207341039616

Tweet içeriği; İlk görsel toplam yağış (inç cinsinden, 1 inç=25.4mm). İkinci görsel, iki günlük sürede toplam 25mm ve daha fazla yağışın düşme olasığını veriyor. Üçüncü görsel, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece yağış verisi. Trakya’da gözüküyor ama, biraz doğuya kayabilir yağışlar… Dikkat!

#HavaDurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önümüzdeki hafta beklediğimiz soğuk dalga Orta Avrupa’yı vuracağı benziyor. Bu sene İspanya ve Türkiye dışında diğer Avrupa ülkelerinde üzüm üreticileri büyük sıkıntı çekeceğe benziyor.

Harita üzerindeki bilgiler: İçerik Avurpa, yer seviyesi sıcaklık anomalisi. Sıcaklık anomilisi; normal değerin üzerinde ve altında olan değerler için kullanılır.

#havadurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

#TürkiyedeYılınOtomobili Renault Megane (sedan) seçildi… #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Önümüzdeki bir haftalık süreçte ülkemizin batı bölgelerinde sıcaklıklar mevsim normallerinin biraz üstünde seyrederken, doğu bölgelerde mevsim değerlerinin altında sıcaklıkların yaşanması bekleniyor. (Birinci görsel)

Diğer hafta ülkemizin genelinde sıcaklıkların mevsim normallerinin biraz üzerinde seyretmesi bekleniyor. (İkinci görsel)

#HavaDurumu #TürkiyeGeneliHavaDurumu

Not: Premium hava durumu içeriği sayesinde, hava durumu bilgilerini belirli bir düzen içinde buradan paylaşmaya başlıyorum. Salı-Cuma günleri böyle genel bilgilendirmeler yapmaya çalışacağım.

Not2: Sıcaklık değerleri 850hPa seviyesinde, yerden +-1500m yukarısı…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nasıl buluyorsunuz tahminlerimi? #havadurumu #havayısüzenadam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14