Benim kullanımımla GM 21 PRO pil kullanımı. Fikir için paylaşayım dedim. Akıllı telefonu basic amaçlarla kullanan benim gibi insanlar için ideal bir telefon gibi geldi bana. Ek olarak, Bluetooth açık ve saat ile 7/24 bağlı. Bana muazzam bir performans gibi geldi pil açısından.

#GM21PRO

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Buyrun size "87 kışı" karşılaştırmalı sistem. 😀 #kar

https://twitter.com/SantiagoNowcast/status/1503377578027016192?s=20&t=UB382rh5UbnKa8UZu_LVCA

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun bekleyiş sonucu tahmin ettiğimiz gibi felç edecek kar dün yağdı. Mart ayı için oldukça ekstrem bir sistem olarak tarihe efsane olarak geçti diye düşünüyorum.

#Kar
Sizden de varsa güzel fotoğraflar yorumlara alalım. Ben videodan görüntü aldım.

Yer ve Zaman: 12 Mart 2022, 19:00 civarı Zincirlikuyu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Ukrayna'daki uçuş yasağı bölgesi, taze meteorolojik verilere direkt etki ediyor. Uçaklar bize sürekli meteorolojik bilgi verme konusunda çok iş yapıyordu. Sistem tahminlerden biraz daha sert olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GIF (12mb)

KAR ve SOĞUK hava gümbür gümbür geliyor. Perşembe, Cuma, Cumartesi İstanbul'da çok yoğun kar yağışları bekleniyor. Mümkünse trafiğe çıkmamak gerek gibi görünüyor. Geçtiğimiz Ocak ayında İstanbul'un batısını vuran vortex, bu sefer tüm İstanbul'u etkileyecek şekilde geliyor. Şimdiden uyarıları dikkatle takip edip, ona göre bir plan-program yapmakta fayda olduğunu düşünüyorum.

#havadurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta doğalgazı biraz daha açmak gerekecek. Kış geri dönüyor. Perşembeden sonra Marmara'ya yeniden kuvvetli soğuk ve kar ihtimali görünüyor. Detayları zaman geçtikçe yazacağım. Şu an vade uzun olduğu için değişime açık. Üst seviyede ciddi bir soğuk göründüğü için, yeniden bir vorteks olabilir. Bu da geçtiğimiz Ocak ayında yaşadığımız şeylerin benzeri olabilir demek. Takip edelim bakalım.

#havadurumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün gece Zaporijya Nükleer Tesisine saldırıda herhangi bir nükleer sızıntı görülmedi. Fakat oldu diyelim, bölgeden çıkacak partiküllerin 10 günlük rotası bu şekilde olacaktır. Neyse ki bir sorun yok. İlk işaretli nokta santralin olduğu yer ve devam rotası. Rusya'ya doğru gidermiş. 🙂

Bu arada bir nükleer tesisi RPG (ya da tank ile mi vuruldu bilemiyorum) ile patlatmak zor. Uçak bile düşse kolay kolay sızıntı olmayacak şekilde tasarlanan nükleer enerji tesislerine ancak soğutma suyuna müdahale edilirse sıkıntılar doğacaktır. Rusların amacı da elektrik kesintiler yaşatmak herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ayçiçek yağı depolamak için kritik birkaç güne giriyoruz gibi görünüyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap