Artık uzaya ok atarız 😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap

😱😱😂😂 Ulan ya memleketimin insanı 😀

Aksaray'da inanılmaz olay! Uçağa ateş açıldı

Aksaray’a bağlı Osmanlı köyünde çobanlık yapan M.İ ve S.Ş, alçak uçuş yaparak koyunları ürküten maden keşif uçağına ateş etti. İki mermi, uçağın gövdesinde delik açarken...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şunu ekrana lap diye getirmenin Bi anlamı var mı.? Kapatmanın bir yolu var mıdır acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13
 • Xanthochroid @xc

  Ekrana lap diye getirip yanlışla onaylattırmak zaten amaçları. Bana hiç çıkmadı ama kapatılabiliyorsa ben de merak ediyorum nasıl yapıldığını.

 • Ömer Özgür @omc43

  Root varsa stk adlı uygulamayı sil.

 • Gorunmez @gorunmez

  Gsm şirketine söyle interportal mı intelportal mı ne diye geçiyor o kapatırlar

 • zRzop @zrzop

  LP ve MG'nin sıkça dile getirdiği bir şey. Sen ben bir şekilde hallediyoruz ama bilmeyen ya da anlamayan insana atılan "pusu" bu başka bir şey değil. Geçen gün anneme tarife değiştirtecek kadar ileri gitmişler hatta. Kadın telaşla "Bugün bir şeyle uğraşırken ekrana yazı geldi kapansın diye tamama bastım n'oldu anlamadım sonra da mesaj geldi bir şeyler onaylanmıştır diye" demese yaslayacaklar gidecek tam tamına iki katı fatura ve yepyeni taahhüdü. Kısa mesajları okuma sıklığımız düşünülünce yüksek ihtimalle faturayı ödeyene kadar da anlamayacaktık.

  Soruya gelince ben direk müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım eski tarifeye döndük sorunsuz şekilde. Bu mesajları gösteren bir ayar varmış operatör tarafında onu da kapattılar. Yanılmıyorsam "Yanımda" uygulamasından da kapatılabiliyor olduğunu söylemişti ama ben kendim hiç bakmadım onlar kapattığı için.

#horozlojistik Pişmanlıktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kafalar pırıl pırıl
#InstagramTadındaPaylaşımlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11