Oktay paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Şu karantina günlerinde herkes elinden geldiğince bir şeyler dağıtıyor malum.
Ben de bu vesileyle aramızdan 1 kişiye; "tr lokasyon linux hosting (cpanel)" hediye etmeye karar verdim.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 31.03.2020 23:58
Kazanan kişi yarın 23.59 da açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
Edit: KAZANAN KaraSinez
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

atıyorsun naneyi kasılıyo dişler 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldık ama inş. site sıkıntı çıkarmaz. #incehesap

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Good Old Day

"Battlefield 1942" Soundtrack - Main Theme by Joel Eriksson

Subscribe for more great Soundtracks! Music from EA Games Soundtrack Battlefield 1942 Joel Eriksson DISCLAIMER. I do not claim any rights of the uploaded son...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikincielekrankartı
Asus GeForce GT1030 GDDR5 OC 2GB 64Bit NVIDIA DX12 = 300 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Sistemim de ses patlamaları ses kayması yaşıyorum. Ses driverini kuruyorum düzeliyor. 1 gün sonra pc açılıp kapandığında tekrar aynısı oluyor. İlla tekrardan aynı driveri kurmam gerekiyor. #Ses driveri en günceli kuruldu.
#Wİndows 10 serilerinde denendi.
#Anakart cdsinde ki ses driveri kuruldu.
tek çare sizlere başvurmak oldu.bu arada ses kartı Realtek AC 97 @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix’in ücretsiz deneme süresi Türkiye'ye kapatılmış. Çok iyi olmuş. Çokta güzel olmuş.

Netflix bizim şark kurnazlarına golü attı, ücretsiz deneme kalktı, sanal kart kullanımı sınırlandırıldı, vpn engeli zaten vardı üstüne o ülkenin kartı ile üyelik kısıtı eklendi. Bundan sonra sorarlarsa gerekeni yaptık der Netflix

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Oktay paylaştı.

Biri tüm rakiplerini silindir gibi ezip liderliğini sürdürüyor. Hatta öyle bir telefon ki bu kadar seçenek içerisinde kendini ciddi şekilde sivriltmeyi başarmış.

Bu arada oylama devam ediyor. Oy verme sürecine katılmak için linke tıklayabilirsiniz.
https://forms.gle/6GDCJTQseUFo9qwJ6

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17
 • Carl Elias #evdekal @carlelias

  Aslında forum mantığı gibi en üste sabitlenmeli bu gönderi. Ama nerdeeeee
  (Anket özelliği geleceğdi bi aralar)

 • Orcun @orcun

  Pocophone F1 birinciymiş arkadaşlar çok güvenli kaynaklardan teyit ettim. Şaka bir yana iphone çıkarsa TS ahalisi baya baya ayfoncuymuş demek. 😀

  • recepatay @recepatay

   yılların androidcisiyim ama gerek çıkış fiyatı ile arasındaki farkın çabuk düşmesi gerekse çabuk eskimesi nedeniyle bıraktım iphone 11 aldım çok memnunum valla neden önce almadım diye kendime kızıyorum

  • Orcun @orcun

   @recepatay Hem o var hem de üreticisi de aleti dışlıyor. Yani android tarafında 4 yıl kesintisiz güncelleme alan cihaz kaç tane diye sorsam her halde one plus harici üretici neredeyse yoktur. Samsung note 8 s8 ailesine desteği kesti mesela vermiyor. E alet kötü değil ki hala günümüz şartlarında s8 note 8 vs a50 a70 gibi cihazlarda çok daha iyi ekrana kameraya sahipler vs. ama yok işte çıkış tarihi eski diye vermiyor. Ha velev ki veriyor diyelim. E android 10 çıkalı kaç ay oldu daha anca veriyorlar. Model bazında da geciktirme söz konusu vs. Ama bunun yanı sıra marketi mesela işte bu uygulama için android 10 vs şart koymuyor. Öyle bir kısıtlaması yok.

   Apple'a gelirsek bugün iphone SE sahibi 6s sahibi bile iphone 11'e gelen güncellemeyi vs anında aynı gün kendisinde de oluyor. Model bazında geciktirme söz konusu değil. + 4 yıl ve üzeri apple güncelleme veriyor. Ya sen eski modelsin otur 6 ay 10 ay bekle sana öyle vericem demiyor. Bu çok büyük bir artı, ama işte bunun yüzünden de eski veya desteği kestiği cihazı harbiden öldürüyor. https://apps.apple.com/tr/app/google-chrome/id535886823 En basiti belki ios tarafında 10 yıldır varolan chrome internet tarayıcısı işi sadece tarayıcı olan birşey ama minimum ios 12 istiyor. Chrome yani neden ? geçen senenin sistemi ama basit bir tarayıcı alt tarafı o kadar. Yani destek kesildiyse ios güncellemesi gelmiyorsa cihaz ipad iphone ne olursa olsun çalışan yazılım dahi çalışmıyor. Ama işte minimum +4 yıl rahatsın, o açıdan çok iyidir.

   Birde ücret mevzusu değerini koruma olayı var. Sen atıyorum 11 aldın kullandın 1 sene vs seneye mesela 12 çıkınca çok çok rahat satıp değerini de çok kaybetmeden vs iphone 12'i satın alabilirsin. Bir android cihazda bu malesef mümkün değil çünkü devamlı fiyat düşüyor, arz talep'i pek olmuyor. Bakın note 8 s8 diyorum insanlar niye almıyor 2 yıllık cihaz a50 a30 lardan çok çok daha iyi ama niye ? çünkü demode kaldı yazılımsal olarak eskitildi itildi kenarı atıldı da o yüzden.

  • recepatay @recepatay

   @orcun Ben de bunları yazmaya üşendim sağolasın sen içimi döktün 🙂

 • mfeyzifar @mfeyzifar

  TeknoSeyir 2019 Yılı Akıllı Telefon Enleri
  Your response has been recorded.

 • Berkin Felek @berkinfelek

  pie chart ve benzeri grafiksel gösterimlerde 2-3 den fazla değer alanı varsa kullanılmaması önerilir. Veriler birbirine çok karışıyor. Line chart bu anket sonucu için daha güzel olabilir.