Çok sakar 😀

Perfectly cut screams Electroboom edition

Original video: https://www.youtube.com/watch?v=I1AaUi6aPgI Electroboom channel: https://www.youtube.com/user/msadaghd
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#OtoSeyir
Lastik hava basınçlarınızı kontrol ediniz.
Benim lastikler 42 imiş konfor denen bir şey kalmadı. Aklıma direk benzin kapagında yazan psi değeri geldi 3 + bagaj önler 33 arkalar 30 yaptım araç kendine geldi 🤗

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10
Oktay paylaştı.

TeknoSeyir Profil İndirici'den son gelişmeler:
* Blog yazılarındaki resimleri HTML içerisinden işleyip tek satırlık linkler şeklinde göstermek kod karmaşıklığını arttıracağı için resim linklerini 'Resimler:' kısmında yazıdaki sırasına göre alt alta yazdırdım.
* Yazdığınız ürün incelemelerinde ürüne verdiğiniz puanı getiremiyorum.
* Yetki gerektiği için engellenenler listesini getiremiyorum.

1.0.0 versiyonunu bu haliyle yayınlamayı düşünüyorum arkadaşlar. WordPress API sisteminden bizimle ilgili her şeyi getirebiliyor bu haliyle, HTML tarafını işleyerek getirebileceğim bir çok veri daha var, onları da yapmaya başladım, nitekim takip edenler ve takipçiler listesini HTML tarafından getiriyorum ama ilk versiyon için daha fazla beklemek istemiyorum. İlk versiyonu çıkıp, sizlerden geri bildirimlerle küçük versiyon ilerlemeleri yapmayı, daha sonra da HTML tarafındaki verileri işlemeyi bitirdiğimde de duruma göre 2.0.0'a çıkmayı düşünüyorum. Yarın itibariyle kodlara yorum satırları eklemeye ve README dosyasını yazmaya başlayacağım. Bitirdiğimde kodları github'a atıp, buradan da blog yazısı yazarak duyuracağım.

Bu arada Github'da ve buradaki duyuruda kullanmak için banner tarzında bir görsel hazırlayabilecek arkadaşlardan katkılarını bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Artık uzaya ok atarız 😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap