Fear Online

Oyun “et kancasına asılı cesetler ve kanla yazılmış mesajlarla dolu” on farklı harita üzerinde oynanabilecek birkaç takım mücadelesi modu var.

Oyunculara diğer oyunculardan daha fazla “düşmüş ruh” ve yeni yetenekler kazanma imkânı sunan “Soul King” modu var.

Hikaye ayrıca FEAR 2: Project Origin’deki olayların oluşumuna ışık tutan Co-Op senaryoları ile de devam edecek.

Oyun, Armacham askerlerine yahut “köşe bucak gizlenen canavarlara” karşı olan mücadelede, oyuncuların 4 kişiye kadar takım kurmasına olanak sağlıyor.(Yani Senaryo Modu )
Eksileri ise grafik çok berbat durumda harita zaten ayrı bir konu oyunda silah yapısında bir sorun var gibi çünki silahlar sekmiyor.Optimizasyon yapılmamış bunu açık beta diye normal dedik,ve oyun yeni açıldıgından hileler hemen doldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Joe @joe

  Eskiden Fear Combat vardi online fear. Onun adini degistirip tekrar yeni bisey gibi sunmuslar resmen.

  • Oktay @l0st

   şu şekilde cevaplayım oyun resmen fiyasko belki ilerde geliştirelebilir ama oyun bu kadar rezil durumda olamaz. bildiğin death match üzerine olmuş, Oyun da senaryo bölümünü oynamak istiyorsa operasyon planı diye item olması lazım yani günde de onu 3 yada 5 kere oynuyorsun.ve Geri tekrar o item gelme süresi 8 saat yani bu bir eksisi adam istediği kadar girer.Oyunda ping sınırı var diğer oyunlar gibi değil pingin 100 ün üstüne çıktıgı zaman ne servera girebiliyorsun nede oyuna düşünmeden çıkmış sonu pek hayrialamet değil

  • Joe @joe

   Fear Combat gibi olur bunun da ömrü. 1 ay sonra kapanır serverleri.