Dell 7559 1.2.2 bios güncellemesini yapan oldu mu? Stabilite iyileştirmeleri demişler açıklamasında, internette aradım herhangi bir sorun haberi, yazısı görmedim buraya da sorayım dedim. #Dell #7559 #bios

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nexus 5’in dinazor kamerasiyla exposure azaltarak boyle bir sey almayi basardim. (Ne kadar basari tartisilir 😀 ) Manuel kontrolleri gelismis kamera uygulamasi oneriniz varsa tavsiye alirim, biraz daha kurcalayarak neler cikacak merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tesla, GM’yi de geride bırakarak Amerika’nın en değerli otomobil üreticisi olmuş. Model 3 ile beraber önü alınamayacak gibi duruyor. Musk başarılı iş adamı, önizleme resmi her şeyi anlatıyor. 😀 #Otoseyir #Tesla

Tesla passes General Motors to become the most valuable US automaker

Tesla's market capitalization is now bigger than General Motors', making it the largest U.S. based automaker by that metric.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknosa internet sitelesinde magazada stokta var gorunen urun icin magazaya gittim, bana “Magazada yok sitemizden alabilirsiniz” dediler. Actim kendi uygulamalarindan gosterdim, bu sefer de baska magazaya yonlendirdi eleman. Orada da yoksa bosuna yol teptirecek bana. Gitmedim tabi. Bir sikayet maili atacagim ama pek bir sey degisecegini sanmiyorum. Urunu elimde gorup, inceleyip sonra almak istemistim sadece, internetten alacaksam Teknosa’dan almam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İroni nedir diyenlere bunu gosterin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap