Black Friday olayına geçmişini sorgulamadan pata küte dalmanızı tavsiye etmem. Bu pazartesi 17 dolara aldığım ürün şu anda 25 dolara kadar yükselmiş durumda. Aniden de yapmadılar kademe kademe arttı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sennheiser cx 300 ii kullaniyordum, memnundum ama kaybettim sanirim. Black Friday de yakinken CX3.00 e gecmeyi dusunuyorum. Var mi CX300’un bilinmesi gereken eksi yonu, alternatifi? Fiyat konusunda 35 Euro’yu gecmek istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay, ilki cok guzeldi. Yillar sonra devam ediyor.

Incredibles 2 Official Teaser Trailer

The teaser trailer for "Incredibles 2" is here. Disney/Pixar's "Incredibles 2" opens in theatres in 3D June 15th, 2018. Everyone’s favorite family of superhe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mr. Robot 0306’da o neydi giz tepkisi verdim. Guzel gidiyor guzel…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Backplate tasarımı ve üretimi hakkında araştırma yapmam gerekiyor. İçine diferansiyelin yerleştirileceği ve süspansiyon kollarının bağlanacağı bir parçayı tasarlarken hakim olunması zorunlu ve yardımcı olacak teorik konu başlıkları nelerdir? Mesela bu parçanın dayanımının yüksek olmasını istiyorum ama hafif de olması gerekiyor, hafifletme için optimizasyonu yaparken bilmem gereken noktaları nasıl öğrenebilirim? İmalat ile ilgili de bilgi sahibi olmam gerekiyor ama üretim teknikleri ile ilgili çok yüzeysel bilgim var sadece. Başlangıç yapabileceğim bir nokta söyleseniz dahi çok işime yarar yol haritası hazırlamak açısından.

Resimleri örnek teşkil etmesi için koyuyorum.
@brave @3dfx @zisegned

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox Quantum’u deniyorum. Öyle Chrome’dan çok daha güçlü falan gelmedi bana, belki de i7 6700hq ile kullandığımdan olabilir. Özellikle sevdiğim özelliği videoları tam ekran yaparkenki geçiş efekti oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet, jenerasyonlari birbirine yaklastirdigi icin cok garip bir sosyal ortam. Bakiyorum bir tarafta yasca kendinden kucuk olan insanlarin ugraslarini, begenilerini elestirenler, kendilerinin cok onemli oldugunu dusunen ama cok onemli zamanlarini efsane jenerasyonun kendileri oldugunu kanitlamak icin kullananlar, diger yanda da deneyimsizliginin farkinda olmadan bilgilerinin sonsuz oldugunu dusunen, her konuda, yanlsi bilse dahi, bilirkisi gibi fikrini beyan etme sevdasinda olan gencler, cocuklar.

İki taraf da genellenemez mutlaka. İnternet benim icin izlemesi ve incelemesi ilginc bir sosyal deney.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bize her yer DRS zone #AssettoCorsa

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monument Valley 2 cikmis, anket odulleriyle aldim bakalim ilkinin basarisini gecebilmis mi. #Monumentvalley2

BeğenFavori PaylaşYorum yap