#TeknoYardım #xboxone #akış
Elime bir Xbox One Controller geçti. Sağ joystick’te kalibrasyon sorunu var. Triggerlar da fazla ölü bölgeye sahip. Oyun kumandası ayarları üzerinden kalibre etme çabası da değişiklik oluşturmadı. Bu cihazda donanımsal sorun mu var yoksa bunu düzeltebileceğim başka bir yazılım var mı?

Ekteki resimdeki değerler hiç bir tuşa basılmazken bu halde…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meltdown BIOS update’i yayınlamış Dell. Kuran var mı? #7559

Dell Inspiron 7559 System BIOS Driver Details | Dell Turkey

This package provide the BIOS for Dell Inspiron 7559 System.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sitede bizim kendi ağımızdan yapmadığımız indirmelerin kendi IP adresimiz altında listelenmesinin sebebi nedir? Teknik açıklaması var mı?

https://iknowwhatyoudownload.com/en/peer/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Assetto Corsa 1.16 güncellemesi yayınlandı, Bonus Pack 3 ile bir çok yeni araba ve Mazda Laguna Seca pisti geldi.

Steam Community :: Group Announcements :: Assetto Corsa

Assetto Corsa - NEXT GENERATION RACING SIMULATORAssetto Corsa features an advanced DirectX 11 graphics engine that recreates an immersive environment, dynamic lighthing and realistic materials and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Black Friday olayına geçmişini sorgulamadan pata küte dalmanızı tavsiye etmem. Bu pazartesi 17 dolara aldığım ürün şu anda 25 dolara kadar yükselmiş durumda. Aniden de yapmadılar kademe kademe arttı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sennheiser cx 300 ii kullaniyordum, memnundum ama kaybettim sanirim. Black Friday de yakinken CX3.00 e gecmeyi dusunuyorum. Var mi CX300’un bilinmesi gereken eksi yonu, alternatifi? Fiyat konusunda 35 Euro’yu gecmek istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay, ilki cok guzeldi. Yillar sonra devam ediyor.

Incredibles 2 Official Teaser Trailer

The teaser trailer for "Incredibles 2" is here. Disney/Pixar's "Incredibles 2" opens in theatres in 3D June 15th, 2018. Everyone’s favorite family of superhe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mr. Robot 0306’da o neydi giz tepkisi verdim. Guzel gidiyor guzel…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Backplate tasarımı ve üretimi hakkında araştırma yapmam gerekiyor. İçine diferansiyelin yerleştirileceği ve süspansiyon kollarının bağlanacağı bir parçayı tasarlarken hakim olunması zorunlu ve yardımcı olacak teorik konu başlıkları nelerdir? Mesela bu parçanın dayanımının yüksek olmasını istiyorum ama hafif de olması gerekiyor, hafifletme için optimizasyonu yaparken bilmem gereken noktaları nasıl öğrenebilirim? İmalat ile ilgili de bilgi sahibi olmam gerekiyor ama üretim teknikleri ile ilgili çok yüzeysel bilgim var sadece. Başlangıç yapabileceğim bir nokta söyleseniz dahi çok işime yarar yol haritası hazırlamak açısından.

Resimleri örnek teşkil etmesi için koyuyorum.
@brave @3dfx @zisegned

BeğenFavori PaylaşYorum yap