Roadkill takipçisi var mı TS’de? Çok önceden videolarını görmeme rağmen “Redneck’ler kamyon yapıyor herhalde” gibi çok önyargıyla yaklaştığımdan izlememiştim. 1 ay önce bir videolarını izledim ve hayran kaldım işlerine. Çok samimi ve iyi konuşan 2 kişinin yaptığı harika bir programmış. Amerikan arabaları merkezli çok sağlam bir program tavsiye ederim izlemeyenlere de.

“Because Roadkill…”

#Otoseyir #Roadkill

Roadkill - Powered by Dodge - YouTube

Ride along with HOT ROD's David Freiburger and Mike Finnegan as they continue their love/hate relationship with hot rods, street machines and other highly st...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ETS 2 1.27 update 1.1 GB olarak gelmiş. Şu anda iniyor. Kaldırılabilir trailer aksı ve kilitli diferansiyel var. Şu kilitli diferansiyel olmadığından acı çektiğim kaç dağ yolu olmuştur kim bilir, tabii oralarda denemek için Promods’un da güncellemesini bekleyeceğiz. Şimdilik vanillaya geri dönelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech G102’yi nasıl bilirsiniz? İnternetteki çoğu inceleme “G Pro varken bunu nasıl çok daha ucuza satıyor Logitech?” şeklinde bitiyor. Çok beğenilmiş. Ben şekline bayıldım, tam istediğim gibi sade ve yuvarlak. Kullanan veya kullanmış olan varsa yorumlarını duymak isterim. Eğer başka öneride bulunmak isterseniz de baktığım fiyat aralığı 100-150 TL arası.

http://www.overclock.net/t/1616323/sponsored-logitech-g102-gaming-mouse-review-by-ino

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dosya Gezgini pencerelerinin her zaman tam ekran açılması için bir ayar var mı Windows’ta? Nasıl oldu bilmiyorum her pencere küçücük açılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gündeme hazırlık yaptım, umarım kısa gündem olmaz yoksa 3000 km geçmez 🙂 #ETS2

BeğenFavori PaylaşYorum yap