Kriz nedeniyle Intel Türkiye kapanmış ürünleri kim gönderecek? #akış #haberinizolsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #konudışı #haftalıkgündememalzeme
Biraz da gülelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent pekcanın dediği gibi yine olan adsl kullanmak zorunda olanlara oldu 1 mayısta herkes rahatlayacak biz yine 5 megabit ama ödediğimiz para fiberle aynı.
#akış #akn #AKK

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #film #teknoyardım
Levent pekcanın blade runner hakkında konuştuğu gündem değerlendirmesinin tarihini hatırlayan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babamın yapı kredi kredi kartından ekimin 10’undan bu güne kadar 30’un üzerinde 3d secure kullanmadan izinsiz işlem yapılmış 3 bin lira apple store 500 lira hepsiburada 300 liralık türk telekom fatura ödemesi 300 lira vatan bilgisayar vs ekstre gelince farkettik ne sms atıyorlar ne bir şey! Şimdi de vize haftasında bize dilekçe yazın faks çekin diyorlar sanki 3d secure kullanmadan kredi kartının numarasını bilenin istediği şeyi satın alabilmesi bizim suçumuz sınavlara çalışmayıp bununla uğraşacağız.
Bunun üstüne google’da arama yaptığımda aynı şeyin son bir ayda yüzlerce kişiye olduğunu farkettim kredi kartı numaralarını deep webte satıyorlar.

https://www.sikayetvar.com/yapi-kredi-bankasi/finans/bankacilik/kredi-kart-guvenlik/

#akış #konudışı

Yapı Kredi Bankası Bankacılık Kredi Kart Güvenlik Şikayetleri

Yapı Kredi Bankası firmasından kaynaklanan Kredi Kart Güvenlik şikayetleri ve Bankacılık ile ilgili bütün şikayetler Şikayetvar\ da!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 33

Mafia 3 quality control

There's a new early access game called Mafia III that just came out so I thought I would check it out. Recorded on PC at very smooth locked 30 fps and beauti...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarının videosu Elon Musk’ın mars sunumu olur mu? Bence olur. #bilimseyir #akış @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

    Bugün ofis dışındaydık o yüzden yarının videosu olma şansı zaten hiç yoktu. Sadece bu toplantıya özel video biraz fazla olabilir çünkü temelde söylenen şeyler o kadar büyütülecek şeyler değil. Daha ortada hiçbir şey yok demek yanlış olmaz. Ama birkaç konuyu bir araya getiren genel bir değerlendirme videosunda bu konuya da değinebiliriz.