Air Fryer dünyanın en iyi icadı galiba evde yediğim en iyi tavuk göğsünü yaptı sadece 10 dakikada su fışkırıyor içinden tavada pişirmekle alakası yok sebzeleri de böyle güzel yapıyorsa benim için artık dışardan yemek söyleme devri kapandı resmen. Pişince telefona bildirim gelmesi de muhteşem ocağın başında beklerken sıkıldığım için de yemek yapmayı sevmiyordum.

https://imgur.com/a/R5A8szp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 33

Çıktığında aylık 40 lira olduğu için popüler olmuş Macfit denen salon aylık 730 olmuş (Evet aylık yediyüzotuz) lüks salonlar kim bilir kaç paradır amerikalı avrupalı aylık 10 birime planet fitness'a üye olup gidiyor bu saçmalığa bir düzenleme getirecek kimse yok mu? Herkes mi aylık 20 bin lira maaş alıyor kimsenin sesi çıkmıyor. Aylık 1k veriyorsam sporu da benim yerime yapmalılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steamde dikkatli olmazsanız kazık yiyebiliyorsunuz mesela ayrı ayrı almak bundle'dan çok daha ucuz:

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sürat kargo denen şirket hepsiburada paketimi sabah 11'de dagitima cikarip eve getirmeden 19'da teslim edildi demis teslim alan kisminda tanimadigim a****** t***** e***** yaziyor daha once basina boyle bir sey gelen var mi destek talebi actim cozecek mi hepsiburada bakalim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turk Telekomun yeni fiyatları aşağıda 24 ay taahhütlü 12 megabit 219 lira, 1000 megabit 549 lira ve modem için aylık 80 lira daha verceksiniz. Taahhütsüz ücretsiz modem kurulumuyla 1000 megabit simetrik interneti 139 liraya veren #turknet'e sabah akşam sallayan arkadaşları piste bekliyoruz #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Yüzlerce yıldır vergisini verip burda yaşayan bir ailenin mühendis çocuğu olarak biz otobüslerde sürünürken çöl kaçkınları bizim vergimizle yapılan yolda volkswagen pikap sürüyor yetmiyor şerefsizlik yapıyor.

https://twitter.com/aykiricomtr/status/1552242811927396353

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

https://twitter.com/YoshiEnomoto_/status/1550465883704885255

Devlet japon istemiyor IQ seviyesi yükseliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Türknet 10 Ay sabit fiyat kampanyası başlatmış bu enflasyonda gayet mantıklı ancak Gigafiber aboneleri faydalanabiliyor mu bilgim yok forumlarına konu açtım eğer Gigafiber'e de oluyorsa 36 ay bile peşin veririm.

#turknet #sıcakfırsatlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Burada KYK kredisiyle araba taksidi ödediğini söyleyen arkadaşa hayırlı olsun aldığı araba 5 kat değer kazandı ödeyeceği faizsiz para çerez parası. Biz vergisini ödeyen dürüst enayiler olarak otobüse binmeye devam ederiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20
 • ozeba @ozeba

  Haha yine enayi durumuna düştük😀 dün demiltim sanırım ihale alamayıp oy verenleri memnun edemediği için oy kaybı yaşayabilir diye ama ihale alamayanları da memnun etmenin yolunu buluyorlar böyle ufak ufak😀

 • Emre Yüce @emreyuce

  O arkadaş ben oluyorum sanırım 😀 Bir düzeltme yapayım 5 kat değil ya sahibindendeki ortalama araçlara göre 8 kat değer kazandığını görüyorum 😀 Bu arada senin şu anki dediğin şey saçmalık ben 18 bin lira verilen parayı 27 bin lira olarak ödedim. Hani bak altını çiziyorum ödedim 😀 Sana verilen para ile de sen git daha iyi ticaret yap. Belki gidip btc alsam bugün katbekat artacaktı o zaman ne diyecektin 😀 Ülke batmış sen benim örneğe göre düşünüyorsun 😀 Gerçekten soruyorum aldığım araba değer kaybetse sen mi bana para verecektim. Ağzın açılınca bira hesabı yapıyorsun ben de bira almadım kardeşim emeğimle, hakkımla arabamı aldım. Ha, paraya ihtiyacım olsa harcardım. Bu benim aile durumumla alakalı şimdi de ona mı laf atacaksın gözünü seveyim ya. Onun şikayetleri için inançlı isen Allah'a değilsen artık kime soruyorsan sor. Enayilik değil git bugün yatıralan KYK bir şey almana engel koyan insanlara lafını et. Buradaki herkese de tavsiyem bu.

  • Realblue1 @realblue1

   Sadece seni kastetmedim şuan faizi silinenlerin arasında da bir sürü vardır ihtiyacı olmadığı halde kredi çekip yatırım yapanlar şimdi evdeki bozukluklarla borçlarını ödeyecekler.

  • Emre Yüce @emreyuce

   @realblue1 Evet dostum maalesef öyle. Yani buna gerçekten diyecek bir şeyim yok. Yani bu ülkede sistem parası olana karşı iyi. Ama keşke ülke düzgün gitseydi de bugün ben sadece arabam kyk'yi ödeyecek kadar anca oldu desem buna sevinirim çünkü o yıldaki düzende kalabilsek bugün ben çalışıp BMW alabilirdim ama artık imkansız oldu.

 • ozeba @ozeba

  Burada bu uygulamayı savunacak arkadaşlara peşinen söyleyeyim arkadaşlar kimse kimsenin borca girmesini zor durumda kalmasını istemez. Kimse bunun için şikayet etmiyor yanlış anlamayın. Olay oy için sürekli dürüst vatandaşın enayi yerine konulması. Dürüst vatandaş vergisini öder vergi affı gelir. Ödeyenler boşa para ödemiş olur. Dürüst vatandaş evini imara uygun yapar imar affı gelir binlerce lira para harcamış olur. Dürüst vatandaş gss yi öder gss affı gelir. Dürüst vatandaş kyl öder kyk affı gelir. Bakınız bu oy için dürüstlerin enayi yerine konulmasıdır. Zaten biz enayiler toplanıp birlik olamadığımız için bu insanlar tarafından yönetiliyoruz. İnsanların kızgınlığı buna.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Valla kim kızacaksa kızsın ama silinmemesi gerekiyordu. Gerçi 3 kata kadar faiz oluyordu kiminde o saçma gerçekten ama bu düzenlenip azaltılabilirdi. Yani bunun yükü normal vatandaşa girdi malesef. Hanı bana da versinler o zaman benim günahım neydi? Geleceğimi düşünerek o krediyi almamak mi? Ben bu saatten sonra vergi kaçırmak için (yasal olarak) elimden ne geliyorsa yaparım kimse kusura bakmasın. Devlet benden fazladan 1 kuruş bile alsın istemiyorum artık.