Apple 14 pro alacağım için bilginize ihtiyacım var.

Orta Doğu'da satılan bazı modellerde Facetime çalışmıyormuş. Hangi kod no'lu modellerde bu sıkıntı var? Uluslararası garantinin geçerli olması için hangi kodlu modellerin alınmasını tavsiye edersiniz? Konu hakkında bilgisi olan var mı?

11 yıllık Androidci olarak ve bir ömür boyu daha Android kullanacağım için Apple'a bayağı uzağım diye yardımlarınızı bekliyorum.

#akış #teknoyardım #Apple #iPhone14 #iPhone14Pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon'da peşin fiyatına 6 taksit imkanı var diye, teknik özellikleri de fiyatına göre uygun duruyor diye abime "Samsung Galaxy M23 5G 128 GB" aldırdım. M52'de ne yazık ki benzer taksit imkanı olmuyor. Bu fiyat aralığında güzel bir telefon gibi duruyor ama hiç bir yerde yeterli yorum, test bulamadım. Bu telefon hakkında bilginiz var mı acaba @umtk ? #samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, aranızda Keenetic Extra router (KN-1710-01TR) (https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra) kullanan var mı? Hepsiburada'da uygun fiyata gördüm ama çekim gücünü merak ediyoru. Bu routar'a sahip olan varsa, kullandığı eski Wifi Extender'a kıyasla çekim gücünü kıyaslayabilir mi?

Şu an bende Pix-Link LV-WR09 (http://www.pix-link.com/page50?product_id=144) ve TP-Link RE200 v1 (https://www.tp-link.com/tr/home-networking/range-extender/re200/) var. Keenetic'in yorumları her yerde çok iyi ama bendeki bu modellere göre birebir çekim gücü dışındaki özellikler pek işime yaramayacak.

Keenetic Extra kullanıcısı olup, "eski router veya modemine kıyasla 2-3 duvar ötedeki odada artık Wifi sorunsuz çalışıyor" tarzı bir kıyas yapabilecek olan var mı?

#Keenetic #router #modem #TeknoYardım #wifi #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet kullanıcısı olup hepsiburada.com veya gsmarena.com gibi sitelere giremeyen var mı? Gün itibariyle bu siteler açılmıyor Wi-Fi ile bağlanınca. Turkcell sorunsuz açıyor. #turknet kullanıcısı arkadaşlar kontrol edebilirler mi?

Sizde sorun yoksa modemi resetlemek dışında önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Turk.net şu anda tüm Türkiye'de çalışmıyor (Şanlıurfa'da ikamet ediyorum). @turknetdestek
Turk.net'li olup,internete veya uygulamasına girebilen var mı aramızda?
#turknet #İnternet #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6