dxdiag komutu ile bakıldığında Arçelik üretimli Grundig bir pcnin Sistem modeli şöyle: 1M4- GNB1555A2I3

Bu model laptobun klavyesi bozulmuş. Bazı tuşlar basmıyor bazı tuşları sökülmüş v.s. Buna yeni bir klavye alacağız ancak doğru klavyeyi bulduğumdan emin olmak istedim. Size de bir danışayım. Pc yanımda olmadığı için çok detay araştırma yapamadım. Bulduğum ürün şu:

https://www.dataservis.net/829292-cg-6164/grundig-gnb-1555-a2-i3-notebook-klavye-tus-takimi-tr.html

Grundig GNB 1555 A2 i3 Notebook Klavye - Tuş Takımı / TR - Dataservis.Net

Grundig GNB 1555 A2 i3 Notebook (Laptop) Klavye Tuş Takımı / TR fiyatı, stok durumu. Dataservis : Türkiye'nin En Büyük Notebook (Laptop) Yedek Parça Deposu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

18 yaşını doldurmayanlar yanında ebeveyni olmadan otobüs bileti alamaz diye bir kural mı çıktı? Bu zamana kadar kardeşim kendi başına gidip gelebilirken bu sefer internet üzerinden alınmış bileti kullanamayıp otobüse binemedi. Gittiği yerden dönemedi. Böyle bir kuralın sebebi ne ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Banyoda çamaşır makinesini koymaya yerim yok. Bu sebeple mutfakta yer alıyordu. Ancak mutfaktaki o yere bulaşık makinesi almayı planlıyorum ve çamaşır makinesine pek yer bulamadım. Tek katlı, müstakil bir evde oturuyorum ve önünde balkon gibi sundurması var. Bir dolap yaptırıp balkona koymayı düşündüm ancak herhangi bir problem oluşur mu onu bilemedim. Donmasından bahsediliyor ancak bu ihtimal ve tedbir amaçlı mı söyleniyor yoksa gerçekten kesin bir şekilde donar mı onu da bilemedim. Böyle dışarda kullananlar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

https://www.vestel.com.tr/vestel-cd-s1101--a+-dikey-derin-dondurucu?recommended_by=instant_search

Linkteki ürünün benzeri bir derin dondurucuyu İstanbuldaki ailemden Edirnede oturan kendime kargo ile getirtmek istiyoruz. PTT kargo ile getirteceğiz. Kargo şirketi ile konuştum "30kg üzeri olursa eve teslim yapamıyoruz şubeden gelip almanız lazım" dedi. Bunda bir problem yok ancak ürünü köpüklü ve kutulu bir şekilde kargoya vermemiz gerekiyormuş (doğal olarak). Fakat ürün yeni değil, kutusu, köpük falan durmuyor. Bir yerden böyle kutu, köpük falan bulabilir miyim veya başka bir çözümü var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

532 bildiğim kadarıyla Turkcellin numarası. Ne dertleri varda arıyorlar bilmiyorum ama hattım turkcell internetim superbox bu ikisinden biri içindir deyip açıyorum ses seda yok. Aradıklarında red ediyorum, ettiğim gibi tekrar çalıyor. İkinciyede red edince susuyor. Ancak 3 gündür aramızda böyle bir ilişki var ve sıkıldım artık. Bu aralar Turkcell genel bir tacizde mi yoksa bana mı özel acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şehirler arası otobüs yolculukları artık hep tek koltuk mu olacak? Bununla ilgili bir bilgi var mı? Her seferinde iki koltuk parası mı ödeyeceğiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptoptaki görüntüyü Samsung akıllı TV ye kablosuz olarak yansıtıyorum. Ancak ses tek bir taraftan çıkıyor. Ya PC ya TV. Ben ikisinden de ses çıkmasını istiyorum. Bu mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yanlış hatırlamıyorsam Teknoseyir site içi aramada enter tuşu ile ara komutunu veremiyorduk. İllaki butona tıklamak gerekiyordu. Şimdi enter tuşu ile aranabiliyor. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ailem için TTNET'den 8-16 Mbps hızında internet kampanyalarına bakıyorum. Paketler çoğunlukla 24 ay taahhütle satılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam taahhütler bir yıla düşürülmemiş miydi? O mevzu tam olarak neydi? 24 ay taahhüt yapmak çok istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap