Işığa gelip üşüşen sinek, böcek, kelebekten nasıl kurtulunur? İlaçlayıp öldürmekten bahsetmiyorum. Ertesi gün yine gelecektir. Temelli bir kurtuluşu var mı? Daha evvel denk gelip sineklerin yön bulması ve ışıkla ilgili bir video izlemiştim. Hem hatırlamıyorum hem gerçeklik payını bilmiyorum. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Dış kapımın başındaki ışığa üşüşüyorlar kapıyı açıp içeri girerken de içeri dalıyorlar veyahut dış kapım camlı olduğu için kapının başındaki ışık kapalı olsa bile içerinin ışığını gördüklerinden camda pıt pıt çarpıp duruyorlar. Sonrada kapının önünde cesetlerini buluyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Android için alarm uygulaması tavsiyesine ihtiyacım var. Aradığım özellik alarmları gruplayıp isim verebilmek. Mesela A isminde bir alarm kategorisi oluşturdum oraya 3 - 5 farklı saatlerde alarm kurdum. Daha sonra B kategorisi oluşturdum vs. Daha sonra istediğim zaman A kategorisinin alarmlarını tek seferde aktif veya deaktif etmek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanal kart denilen meret kredi kartının dijital bir kopyası mıdır? Yani yine kredi kartı gibi hesapta para olmasa da belirlediğim limit kadar alışveriş yapar mıyım? Avantajı limiti kendim belirlemem ve asıl kart bilgilerimi vermemiş olup istediğim zaman kapatabilmem midir?

Yoksa sanal kart mevzusu ön ödemeli kart gibi midir? Yani 100 TL aktarıp onu harcamak mıdır?

İnternet alışverişlerimde güvenliğimi biraz daha arttırmak istiyorum artık ancak işin içine girmeyince o kadar karışık geliyor ki bana. Tecrübelerden tavsiyeler nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Mobilden EFT yapmak ücretsiz mi? Geçen mobil halkbanktan eft yaptım işlem ücreti kesmedi. Pc'den yaptığımda kesti. Mobil yapıkredi den eft yaptım ücret kesmedi. Pc den hiç yapmadım onu bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Köyde yaşamaya başladım. TTNet 6/Limitsiz internete abone oldum. Ekipler geldi İnterneti bağladı santrale uzak verimli alabilmen için 2 ye sabitliyoruz dediler gittiler. Bütün köy bu şekilde alıyor interneti. Ardından müşteri hizmetleri arıyor sizin altyapınız 12 destekliyor şöyle kampanyamız var falan filan. Dedim 6yı alamıyorum ki 12 alayım hiç orayla ilgilenmedi geçiştirdi ve bana 12 satmaya çalıştı. Bende geçmedim zira bana 6 da alırsınız demişlerdi.

Altyapı 12 destekliyor da nasıl 2 alıyorum. Biraz çene yorsam daha iyi hız alır mıyım çünkü 2 ha var ha yok. Böyle bir tecrübesi olan var mı?

Turkcellin 4.5g hızıyla altyapısız internet hizmetleri var. Superbox diye geçiyor. Bunun alternatifi Türktelekom da var mı? Ayrıca Turkcell de bunu kullanan kişiler varsa memnuniyet durumu nedir? Evde telefonun 4.5 g interneti modemden gelenden daha hızlı.

Son olarak daha hızlı limitsiz bir internet alternatif çözümü ne olabilir? Airnet araştırdım ancak sanırım o da yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Desen kilidi olan Samsung j4 telefon durduk yere hatalı desen kilidi deyip cihazı açmamaya başladı. Sürekli hatalı girerek telefonu kitleyip Gmail hesabı ile açalım diyoruz telefonu da kitlemiyor. Kaç kere hatalı girersen gir sadece hatalı desen kilidi diyor. Ne yapılabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet otomatik ödeme talimatı var. Ben şimdi iptal etsem mayıs sonuna kadar mı kullanırım? İkinci soru haziranın parasını ne zaman çekiyor? Ona göre iptal etmeyi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir dizi final mi yaptı yoksa yeni sezonu bekleniyor mu bilgisini veren bir site var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Samsung Flow ile pc ve telefon arasında eşleme yapacağım ancak wifi üzerinden pc telefonu bulamıyor. Bluetooth ile buluyor. Daha önceden wifi ile eşlediğimi hatırlıyorum. Nereden kaynaklanıor olabilir problem?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Wifi ağından 50 mb bir dosya upload ederken cep telefonumdan wifi ağı koptu. Ağı görüyor ama bağlanmıyor. Upload ettiğim bilgisayarda internet bağlı gösteriyor dosyayı upload etmeye devam ediyor ancak herhangi bir siteye girmiyor. Bağlantı yokmuş gibi davranıyor. Upload bittikten sonra da aynı şekilde girmedi. Modemi açıp kapattım düzeldi. Aynı durumu steamden indirme yaparken yaşamıştım. Oyunu indiriyor ancak telefonda internet yok. Bilgisayardan ise başka bir siteye girilmiyor. Sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap