Şehirler arası otobüs yolculukları artık hep tek koltuk mu olacak? Bununla ilgili bir bilgi var mı? Her seferinde iki koltuk parası mı ödeyeceğiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptoptaki görüntüyü Samsung akıllı TV ye kablosuz olarak yansıtıyorum. Ancak ses tek bir taraftan çıkıyor. Ya PC ya TV. Ben ikisinden de ses çıkmasını istiyorum. Bu mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yanlış hatırlamıyorsam Teknoseyir site içi aramada enter tuşu ile ara komutunu veremiyorduk. İllaki butona tıklamak gerekiyordu. Şimdi enter tuşu ile aranabiliyor. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ailem için TTNET'den 8-16 Mbps hızında internet kampanyalarına bakıyorum. Paketler çoğunlukla 24 ay taahhütle satılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam taahhütler bir yıla düşürülmemiş miydi? O mevzu tam olarak neydi? 24 ay taahhüt yapmak çok istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsnug SSD'im var. Az önce Samsung Magician'a güncelleme geldi. Yükledim. Arayüz falan değişmiş artı bazı özellikler gelmiş ancak arayüz bende çok yavaş çalışıyor. Kullanan var mı, sizde de öyle mi? Yoksa problem bende mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Enparadaki steam kampanyası %50'e çıkarılmış. Spotify, netflix, youtube abonelik kampanyasına katılım şartını tüm en paralılar olarak değiştirmişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell Superbox 20Mbps sınırsız internetim var. Az önce arka arkaya birkaç siteden hız testi yaptım sonuçlar şu şekilde :

hiztesti.com.tr Sürekli 20'nin üstünde çıkıyor. Hatta 30lara yakın bazen 30u bile geçiyor. Ama ortalama 25-28 diyelim
fast (Netflix) : En düşük hızı buradan alıyorum. 13-15 arası. Bazen 10-11 bile oluyor
Turknet: 18-20 gibi hızlar alıyorum
Turktelekom: 11-13 arası hızlar alıyorum
Speedtest: 19-20 alıyorum.
Pingim hepsinde eşit hemen hemen 20 ms alıyorum.

Not: Kablosuz bağlantı ile yaptım testi. (Üşendim kablolu yapmaya)

Şimdi durum şu, ortalama 20 alıyor gibiyim ama neden böyle farklar var? Hatta hiztesti.com.tr de neden bu kadar uçuk çıkıyor? Bu testi yapma sebebim zaman zaman bazı sitelere gecikmeli giriyorum. Bende bir bakayım dedim. Genellikle de fastten yapardım bu sefer farklı yerlerden de yaptım. Fark görünce şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yasak kapsamına avm gibi yerler de dahil mi bugün bir ara D&R'a uğrayacaktım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bankadan superbox otomatik ödeme talimatı vermek istiyorum. Ancak bulamadım. Superonline üzerinden mi vermem gerekiyor acaba? Daha önce yapan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Okuyupta "kitaplıkta yer kaplayacağına elimden çıkarayım" dediğiniz kitapları ne yapıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15