Bana kod falan gelmedi ama istemciyi kurup bir giriş yapayım bakayım dediydim de bu ne alaka şimdi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Bankaların müşteri hizmetlerini aramak ücretli mi? Genel sorduğum kadar halkbank özelinde de soruyorum bu soruyu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kuveyttürk hesabımdan kendi enpara hesabıma para göndereceğim ödeme türü işaretlememi istiyor. Ancak önceden diğer diye bir seçenek olurdu şimdi yok hangisini seçeceğim? Ya da bunlardan birini kafama göre seçsem bana bir yükümlülük falan doğuruyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Hız testi yapıyorum 20 Mbps. Google Drive'dan 4GB kadar bir dosya indiriyorum indirme hızı 250kb. Neden bu kadar düşük bir hızda iniyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Asus N550JK laptobum var. Kamera da temassızlık problemi var. Ekranı belli bir açıda tutarsam kamerayı pc görüyor ve çalışıyor. O açıyı tutturamazsam kameraı görmüyor ve çalışmıyor. Belli ki bu problem düzeltilebilir. Sorunu tam olarak nerede aramak gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ocak ayı telefon tavsiyelerinde M51 için 3400TL demişler ama ben o fiyatı hiçbir yerde göremedim. Akakçe de bile dönem içi en düşük fiyat 3500 diyor. Ocak içinde 3400e düşer gibisinden mi söylediler acaba. Üçün beşin lafı yokda taksit olayını etkiliyor fiyat ya ondan sordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enparanın sanal kart limit muhabbeti ne kadar saçma. Ya kredi kartının limitini vereceksin ki o zaman ne kıymeti kalıyor sanal kart olmasının ya da aylık bir tutar belirlemen gerekiyor. E ben o ay o limiti aşıyorsam tekrar gir o limiti arttır sonra bir daha ki ay geri düşür. Yapıkredinin ki çok güzel. Alışveriş yapacağın zaman istediğin limiti gir alışverişini yap sonra geri limit sıfırlansın mis gibi kafan rahat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir site vardı bu kullanıcı sözleşmelerini özet mi geçiyordu bir şeyler yapıyordu. Hatırlayamadım tam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enparanın steam kampanyasından faydalanmak istiyorum ancak şartlarda kredi kartı ekstre borcumun en az 1000TL olması yazıyor. Benim hesap kesim tarihim ayın 10'u. Yani 10 Ocak'a kadar mı en az 1000TL harcama yapmış olmam gerekiyor? Yoksa Ocak sonuna kadar mı? Eğer ayın 10'u ise bu ay için bu kampanyayı kaçırdık demek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap