#martı Ankara'da başlangıç ücretsiz, dakikası ise 0.39₺ olmuş..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 25

Android üzerinde PDF formstında bir belgedeki yazıyı değiştirmem lazım, store da bir sürü apk denedim ama metin düzenleme hiçbirisinde yok, Adobe pro da bile yok, sizin bildiğiniz tavsiye edeceğiniz bir program varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mehmet paylaştı.

Ücretsiz Oyunlar;

Steam'de
- Tomb Raider(2013)
- Lara Croft and the Temple of Osiris
- Drawful 2
- Deiland
- Headsnatchers
- Pleasure Puzzle:Portrait
Epic Games'de
- Watch Dogs
- The Stanley Parable
Uplay'de
- Child of Light (24 martdan itibaren)
- Rabbids Coding
GOG.com'da
- Mable & The Wood
BEDAVA

#StayHome #evdekal

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spiker arkadaş ağzından şehir ismini kaçırdı

https://twitter.com/kuliskusu/status/1237501609074139136?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

#xbox #gamepass #martoyunları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/netblocks/status/1233130470667440128?s=19

Türknet ile kesinti ve hız sorunu olmadan erişim sağlıyorum, büyükler hep ilk giden oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox streaming özelliğini kullanmak istiyorum,
Lakin oyun kumandası güncellemesi hatası veriyor,
Xbox donatılar uygulamasında ise güncelleme gözükmüyor,
Aramızda böyle bir sorun yaşayıp çözebilen var mı?

İnt söylenen önerilerin tamamını denedim ama çözemedim maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün gamepass'e (Xbox) gelen oyunlardan bazıları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

F1 kamerası rezaletti, umarım F2 aynı başarısızlığı göstermez.
https://twitter.com/IndiaPOCO/status/1223639075204153344?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Aman ha dostum bunu heryerde söyleme yani pokofon fanboyları senin derini yüzerler, ss alırlar bu durumu orada burada paylaşırlar yemediğin küfürde kalmaz. Başıma geldi çünkü sonra buldum çakalı da neyse herif benim realme konusundan xiaomi'e reklamlı arayüz diye söylenmişiz diye ss almış mesajın gitmiş note 7 gurubunda beni taşlattırıyordu. Bunu da ben bildiğimden o gruplara girip arada bakıyorum çünkü aman ha xiaomi fanboyları ayrı birde pokocular kokocular var bilesin.

  • Polystyrene @polystyrene

   Xiaomi fanboyu ne yahu? Ahahaha.
   Not: Xiaomi kullanıcısıyım.

  • demigod @demigod

   @polystyrene bir ara Facebook'da Xiaomi ile ilgili zibilyon gruptan birine (en çok üyesi olanlar) girip bakarsanız itlaf mı edilseler yoksa koruma altına mı alınsalar karar veremediğim nice numunelik tipi kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

  • Polystyrene @polystyrene

   @demigod Fiyat/performans ürünleri üretiyorlar iyi hoş da fanboyu olunacak bir marka değil. Hiç bir marka değil aslında ama Apple/Samsung bir nebze hak ediyor.

  • Orcun @orcun

   @polystyrene Ohooo bir miui türkiye ve dh'in redmi note 8 8 pro vs gruplarında yaz istersen ? '' ULAN 3 KURUŞLUK REKLAM ÇIKIYOR ARAYÜZDEN YA PARA VERMİŞİM BU NE YA'' veya de ki '' KAMERASIYLA ÖVÜLEN REDMİ NOTE 7 KÖTÜ ÇEKİYOR NİYE ÖVÜYORSUNUZ '' taşlanmayı geç yemediğin hakaret kalmaz. Özellikle 3 4 tane fanboyları var isimlerini vermeyelim sanki markaya değilde anasına bacısına karısına sövmüşsün gibi savunuyorlar.

  • demigod @demigod

   @polystyrene tam aksine, ülkemiz sınırlarında bu manyaklık o raddeye varmış halde ki distribütör de bundan yüz bulup Çin ve Hindistan'da bedavadan az pahalıya satılan IPS panelli televizyonlarını "hadi lan ordan" dedirten fahiş bedellerle piyasaya iteliyor. o paralara muadili LG ya da Samsung alınabiliyor diyeyim durumun vehametini anlayın.

   telefonlarda ne denli yüksek kar marjı koyduklarına hiç girmeyelim bile, üstelik bunu artık serbest ithalatçılar (grey market) de yapmakta. çünkü şuursuz fanboyları var.

  • Orcun @orcun

   @demigod Tamam markada f/p ürünlerine sahip ürünler var yok değil ama, hani bu kadar savunulmaz ki ? ya bu cihazın hiç mi eksiği gediği yok ya ? ya bak daha dün redmi note 7'i note 8'den daha iyi diyen adam gördüm. Adamın sanki xiaomi'dan hissesi var tamam mı millet kötülüyor herifin hisse değeri düşüyor falan ? veya şirket babasının malı ya öyle savunuyor. Sorsan çakala 1500 2000 liraya almıştır dünyanın en akllı adamı ya samsung apple şu bu almamıştır ucuza en iyisini almıştır kendisine göre o yüzden aklıyla dalga geçiyoruz vs. böyle sanıyorlar demek ki ?

  • Mehmet @mehmet

   Hocam daha önce F1 alıp kullanmışlığım var, sizin şahsınıza yapılan trollüğe üzüldüm, lakin cidden hesap makinası gibi kamerası var, webcam tadında kalitesi var cihazın, isteyen aksini nasıl iddia edebilir görmek lazım 😅

  • Orcun @orcun

   @mehmet Bak bunu şuan yaz miui tr yada dh'de ana konuya vs. sana gelecek cevapları yazayım. '' CİHAZI KULLANMAYI BİLMİYORSUN CAM GİBİ KAMERASI VAR. GOOGLE CAMERA DİYE BİRŞEYDEN HABERSİZ SALAK MISIN SEN ?, BU YAŞINA KADAR GOOGLE CAMERADAN Bİ HABER YAŞAMIŞ ZAVALLI MUAHAHAHAHA '' of of neler neler.

  • Polystyrene @polystyrene

   @demigod @orcun Eziklikten o. Telefonun kusurlarını göz ardı ederek psikolojisini rahatlatmaya çalışıyor. Yoksa senden benden daha iyi biliyor eksik yanlarını.

  • Mehmet @mehmet

   @orcun hocam ben görmezden gelirim açıkçası böyle yorumları, sadece işime yarar bilgi varsa alıp geçerim,
   çok muhatap almaya gerek yok bu ilkokullu ergen arkadaşları, cahillik ve gençliklerine veririm ayrıca onlar adına üzülürüm bazen gördüğümde bu tarz yorumları, insanları tanımadan geçmisini hayatını bilmeden yorum yapmalarına şahit olmak, sadece sizin ve bizim söylemimizin doğruluk ve haklılık payını ortaya çıkartır, selamlar