monitörümün tozunu alırken büyük bir hata yaptım ve ekranda böyle bir çizgi belirdi sizce servise göndersem kullanıcı hatası derler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24

inanılmaz bir heyecanla bekliyorum!

https://twitter.com/leventp/status/1635604194563375106

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

@gamsizm İzleyicilerin bilgisayar kurulumlarını sistemlerini çarşamba günü yayınına konu alabilir miyiz? Biz size Discord aracılığı ile özellikleri bilgileri atarız, hem yorumunuzu hem de bilginizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Gündem videosu geldi, tam da ben buraya "zabaha kadar burdayız" diyen Sivaslı dayıyı atacaktım 😀

https://www.youtube.com/watch?v=1H4RR_8qM3Y

Haftalık Gündem Değerlendirmesi 2022/44

31 Ekim - 5 Kasım 2022 - #44- AMD, RX 7000 serisi ekran kartlarını duyurdu. Bazı özellikler seneye kaldı.- AMD’nin son çeyrek sonuçları, düşüş gösteriyor. I...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD Ryzen 5 5600 işlemcimi MSI B550M PRO-VDH WIFI anakart ile kullanıyorum, BIOS son sürüme güncellenmiş halde ve sürekli olarak Silicon Power ramlerime bağlı olarak bilgisayarımda kapanmalar yaşıyorum. Özellikle XMP profili 2 açıkken çok sık kapanıyor, XMP 1. profildeyken ise daha az kapanıyor ancak yine kapanıyor. Yaklaşık 5 gündür kapanma sorunu olmadan 3166 Mhz ile kullanıyordum ancak bugün tekrardan kapandı, şimdi ise 3066 Mhz yaptım.

Ekran görüntüsünden de görüleceği üzere sanırım ana kartımın desteklemediği bir rami satın almışım, sizce ne yapmalıyım yeni RAM satın alacak bütçem yok ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

hatırlıyor musunuz ben anakartın BIOS'nu MSI Dragon Center ile güncellemeyi deneyip bozmuştum servise göndermiştim

Orada Flash BIOS'da denemiştim olmamıştı, Flash BIOS işlemciyi anakarttan sökmeden olmuyor mu? Ben hep işlemci takılıyken denemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft XBOX Kablolu kulaklığım var, ne yazık ki ana kartım üzerinden hem mikrofonu hem de kendisini kullanamıyorum. UGreen bir ses kartı aldım, bilgisayarı her yeniden açışımda ses kartını tekrardan takmam gerekiyor sizce bu neyden kaynaklanıyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarımı kullanırken bazen 2-3 saniyeliğine donuyor, donmadan ziyade 3-4 FPS gibi oluyor fare. Anakartım garantideyken işlemcimi süngerin üstüne ters koymuştum macun biraz kuru ancak soğutucunun üstünde de macun bulunuyor. Sizce bu macun kuruluğu bu donmanın sebebi olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Anakartım garantiden geldi kasayı tekrardan toparladım ama bir türlü başlamıyor, güç pinlerini hatalı takıyorum diyecğeim ama PDF'den bakarak yapıyorum hatta gidip sadece güç pinini taktım çalışsın diye yine çalışmıyor, sizce ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İncehesap'dan MSI B550 anakart aldım bir ay kullandım çok memnundum sonra MSI Center ile BIOS güncellemesi denedim bricked oldu servise gönderdim 6 iş gününde düzelttiler, yarın kargoyu teslim alacak gibi duruyorum sizce aynı donanımı takmama rağmen sıfırdan kurulum yapmalı mıyım? BIOS ayarlarım sıfırlanmış olacak biliyorum ama yine de sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13