Bilgisayarım sürekli elektirik kesiliyor gibi kapanıyordu, sorunu tespit ettik 12pin güç girişiymiş. Tam oturtamamışım ilk montajımda, üstündeki mandalı kullanarak yerine iyice oturutup taktım ama hâlâ daha nadiren de olsa bilgisayar kapanıyor, sizce yeni bir 12Pin almalı mıyım? Güç kaynağım full modüler.

PSU: Sharkoon SS-COOLZERO-750

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft XBOX Kablolu kulaklığım var, ne yazık ki ana kartım üzerinden hem mikrofonu hem de kendisini kullanamıyorum. UGreen bir ses kartı aldım, bilgisayarı her yeniden açışımda ses kartını tekrardan takmam gerekiyor sizce bu neyden kaynaklanıyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarımı kullanırken bazen 2-3 saniyeliğine donuyor, donmadan ziyade 3-4 FPS gibi oluyor fare. Anakartım garantideyken işlemcimi süngerin üstüne ters koymuştum macun biraz kuru ancak soğutucunun üstünde de macun bulunuyor. Sizce bu macun kuruluğu bu donmanın sebebi olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Anakartım garantiden geldi kasayı tekrardan toparladım ama bir türlü başlamıyor, güç pinlerini hatalı takıyorum diyecğeim ama PDF'den bakarak yapıyorum hatta gidip sadece güç pinini taktım çalışsın diye yine çalışmıyor, sizce ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İncehesap'dan MSI B550 anakart aldım bir ay kullandım çok memnundum sonra MSI Center ile BIOS güncellemesi denedim bricked oldu servise gönderdim 6 iş gününde düzelttiler, yarın kargoyu teslim alacak gibi duruyorum sizce aynı donanımı takmama rağmen sıfırdan kurulum yapmalı mıyım? BIOS ayarlarım sıfırlanmış olacak biliyorum ama yine de sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Hepimiz oyun oynarken yabancı arkadaşlar edinmişizdir. Dün öyle bir şok geçirdim ki anlatamam. Slovenyalı arkadaşım kürdistan sloganları falan atmaya başladı. Kendisini bir yıldır tanıyordum sanırım bu İsveç, Finlandiya NATO konularından sonra Türkiye aleyhine Avrupa'da ağır bir propaganda yükseliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16