Last of us 2'yi bitirdim. Tek kelimeyle inanılmaz bir oyun. Oynanışından senaryosuna, grafiklerinden müziklerine tam anlamıyla şaheser. Muhteşem bir tecrübe. Yakında oynamayacaksanız bile mümkün olduğunca hakkında bir şey okumamaya, izlememeye çalışın. Hatta bu mesajın yorumlarını bile okumayın, ben okurum 🙂 Olur da bir gün oynarsanız oyun tamamen sıfırdan kendi fikrinizi yaratsın. Emin olun pişman olmayacaksınız.

Oyun tam bir duygu rollercoaster'ı ve acaba senaryo ne zaman saçmalayacak diye bekledim durdum. Beklerken oyun bitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Snowrunner muazzam bir oyun olmuş. Mudrunner da oynadım ama o resmen bu oyunun Alpha sürümüymüş. Inanılmaz keyifli gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çocuğa akülü bir araba aldım ve üzerinde Android 5 yüklü root'lu bir tabletle geliyor. Güç verdiğinizde tablet boot yapıyor ve Android ana sayfası geliyor. Oradan ana sayfadaki gösterge uygulamasına tıklıyorsunuz ve gösterge paneli bulunan uygulama açılıyor.

Tabi Çinli yapınca bu kadar yapabilmiş. Aslında tablet boot ettiğinde otomatik bu uygulamanın açılması lazım.

Benim sorum da bu zaten. Bunu nasıl sağlayabilirim? Startup Application gibi 2-3 app denedim bu işi yaptığını iddia eden ama işe yaramadı. Cihazda da SuperSu yüklü olduğu için root'lu olduğunu düşünüyorum.

Fikir verebilecek olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Teknoseyirde olmasa bile kendi özel kanalında Google Photos ve fotoğraf paylaşma ile ilgili bir video yapar mısın? Örneğin tam kalite ve limitsiz depolama seçeneklerindeki fotoğrafları yan yana karşılaştırabilirsin. Bir fotoyu başkasına WhatsApp, Telegram ve Google Photos üzerinden (başka alternatifler de olabilir) paylaşıp yine fotoğraf özelliklerini karşılaştırabilirsin. Fotoğrafı WhatsApp'tan Belge olarak gönderdiğinde kayıpsız olduğundan bahsedebilirsin veya Google Photos'tan paylaşılan fotoğraf ve videoların belli bir süre sonra gerçek kalitesine ulaştığından gibi gibi.. Fikir olsun diye yazıyorum ama inan çok kişinin işine yarar.

WhatsApp'tan ve Google Photos'tan fotoğraf paylaşıp karşı tarafa çamur gibi fotoğraf gittiğini görmek gerçekten can sıkıyor. Bunun bilinen ve bilinmeyen alternatif yöntemlerinin konuşulması lazım diye düşünüyorum. İşin uzmanından dinlemek de keyifli olacaktır.

Selamlar..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Premium YouTube kullanıyorum. Konsol üssünde Levent Pekcan, Murat Gamsız izliyorum. Arada reklam şeklinde Mesut Çevik çıkıyor?

Premium'da neden reklam çıkıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 2004 sürümünü yükledim. Şimdilik bir sıkıntı yok. Dell Xps 13.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Drive sizinle paylaşılan bir klasör veya dosya için "Drive'ıma ekle" seçeneğini kaldırmış. Bu resmen kendi ayağına sıkmak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap