Şu oyun sektöründe offline futbol oynamayı seven bizler kadar dayak yiyen yoktur sanırım. Yıllardır her sene daha kötüye gidiyoruz. Önceden 20 farklı futbol oyunu çıkardı. Kaldı iki. Al birini vur ötekine. Pes yine son zamanlarda daha keyifliydi ki meğer tabuta son çiviyi çakmak üzeriymiş.

Yeni tanıtılan oyunda (artık Pes değil sadece e football) ne düzgün grafik var nede single player var. Hatta mobil cihazlarla cross platform olacakmış. Yani oyun mobillerin gücü ile sınırlı olacak. Yayınladıkları demo da zaten bu açıkça belliydi.

Redditten forumlara herkes Konami’ye giydiriyor tabi ama faydası yok.

Futbolda oyunlarının en güzel zamanlarını biz oynamışız. Actua Soccer’lar, ilk Fifa’lar, Winning Eleven’lar, Three Lions’lar, daha aklıma gelmeyen onlarca oyun…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox Series X tam doldurulursa yaklaşık kaç oyun alır diye merak eden olursa güncel durum bu şekilde 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canlı skor takibi için 365Scores kullanıyorum. Fakat wifi ile güncellemiyor. Wifi’ı kapatınca data ile anında güncelliyor. Modemden farklı Dns adresleri denedim ama fayda etmedi. Fikir verir misiniz problemi nasıl çözebilirim? Başka uygulama önermezseniz memnun olurum çünkü bu uygulamada ömür boyu aboneliğim var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Iphone'dan Macbook'a fotoğrafları aktarmak istiyorum fakat şu "Fotoğraflar" uygulamasında bu yazıyı aşamıyorum. Burada takıldı kaldı. Benzer bir durum yaşayan ya da çözümünü bilen var mıdır?

Güncelleme: Kabloyu bir kaç defa takip çıkartınca düzeldi. Anlamadım sıkıntı nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap