Benim Samsung Tv'ye Airplay gelmiş 👏🏻

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ofisi taşıdım. Telefon millenicom, internet dsmart adına olmasına rağmen telekomun elemanı geldi. Güzel bir TPlink modemim olmasına rağmen bana inatla fotoğraftaki yeni telekom modemi verdi yetkili. Neymiş bizim bu bina yeni sistemmiş, dijitalmiş bilmemneymiş. Telefon da hatta bu modemin arkasına bağlanacakmış. Hiç bir şey anlamadım. Var mı telefonu da bu modem üstünden kullanan? Telefonun arkasında 2 tane phone çıkışı var. Evin içine nasıl dağılacak o hat? Ben telefonu illa bu modeme mi bağlamak zorundayım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Samsung'un yeni arayüzünde bir şey keşfettim. Home tuşuna basarken parmağınızı sağa doğru çekerseniz son uygulamalar arası kaydırma yapabiliyorsunuz. Sol alttaki tuştan bağımsız olarak..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • tolgaaaltas @tolgaaaltas

    Android P ile gelmişti, One UI'da eklemişler demek ki. Siz paylaşınca Samsung'un YouTube kanalına baktım ama One UI ile ilgili How-to içeriği çekmemişler ya da ben göremedim. Aslında çekseler faydalı özellikleri görmüş olurduk birinci elden. Gerçi pek çok YouTube yayıncısı çekmiş orası ayrı.

Harici HDD'yi buluta yedeklemek için bir Backup programı arıyorum. Kullandığınız, önerebileceğiniz yedekleme programı var mıdır?

1TB Onedrive hesabım var ve 330GB datayı yedeklemek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

15W hızlı şarj destekleyen Note 8 telefona 45W'lık Usb C laptop adaptörü takarsak cihazı mı yakarız, yoksa telefon adaptörden maksimumu olan 15 Watt'mı çeker?

Düzenleme: Bütün gün bakamadım buraya ama sonunda adaptör fotosunu ekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Note 8 cihazda arama sırasında ekranın bu şekilde dönmesini nasıl engelleriz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Internet Browser kullananlara bir sorum olacak.

Oreo güncellemesi sonrası bir problem yaşamaya başladım. Örneğin multitasking'de üstte YouTube ile video açık, altta da Samsung internet browser'da Twitter açık. Twitter'da videolar otomatik oynuyor ve her otomatik oynayan video yukarıdaki YouTube'daki videoyu durduruyor. Eskiden Twitter'daki video otomatik oynadığı halde üzerine dokunmadıkça YouTube'da oynayan video etkilenmezdi.

Bunun bir ayarı var mıdır? Bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Elimdeki sonradan Win10'a yükseltilmiş HP Pavilion laptop'a recovery manager uzerinden format attım fakat sanırım recovery partition'dan yüklediği için Win7'ye geri dönmüş. Tekrar Win 10'a yükseltmek için Windows'u nereden indirmemi önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düzgün iptv önerebilecek var mı? Geçen gün Scroll'un bunla ilgili bir videosu vardı ama kaldırmışlar sanırım bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap