https://www.itopya.com/

İtopya karne fırsatı adı altında bir indirim düzenliyormuş, 1 saat içinde erişilebilir olacak. İhtiyaçları olanlar göz gezdirebilirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Merhabalar. Aklıma takılan bir konuda sizin bilginize başvurmak istedim. Makine mühendisliğinden mezun olmuş birisi, yüksek lisansını endüstri üzerine yaparsa bu kişi endüstri mühendisinin sahip olduğu imza yetkilerini de almış olur mu? Yüksek mühendis ünvanını alabilir mi? Örnek uygun olmayabilir çünkü tamamen örnek olması açısından verdim. Bölümleri değiştirebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Bir yakınım internet üzerinden deri boyası satın alıp bilgisayarda kullandıkları deri koltuğu boyamışlar. Ancak boya çok yapış yapış kalıyormuş. Bu problemi gidermek için bu boyanın üzerine ek bir katman uygulanıyor mu acaba bilginiz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1660 ekran kartından 2070 e upgrade yaparken DDU ile komple temizliğe gerek var mı? Umarım nvidia algılar da gerek kalmaz hiç 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

.HEIC uzantılı fotoğraflarınızı windows üzerinde görüntülemek için pratik bir yolunuz var mı? 1-2 fotoğraf için online uzantı dönüştüren sitelerden yararlanmıştım ancak şuan 50-60 fotoğraf çevirmem gerekince pek pratik bir yol olmadı bu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Merhabalar. Whatsapp GIF butonunun altındaki gifleri nereden çekiyor acaba? Ben de sık kullandığım bir kaç repliğin gif versiyonunu oluşturmak istedim ve bunları GIPHY hesabı açarak upload ettim. Bir şekilde bunları favori giflerim olarak kaydedip kullanmak istiyordum ancak olmadı. GIF'ime eklediğim tüm tagleri yazarak arama yapsam bile bulamıyorum. Bir onay süreci falan var ve bu geçtikten sonra görebilecek miyim, yoksa whatsapp tarafı ile mi alakalı tüm olay?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  tenor yazıyor ama değişiyor galiba. onay kısmı sanırım gif sağlayıcısında bitiyor. oradaki en popüler gifleri çıkarıyor olabilir arama sonucunda.

 • ad33p @ad33p

  Tenor, çünkü ben hesap açıp, ts giflerini yükledim ve teknoseyir diye etiketledim. Şimdi teknoseyir diye arama yapınca benim yüklediğim gifler görünüyor.

 • Otroligt @otroligt

  Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi gifleri tenor üzerinden çekiyormuş. Ben de gifimi tenor hesabı açarak buraya upload ettim. Sanırım bir süre sonra sonuçlarda görünmeye başlar. Henüz 15 dakika olduğu için görünmüyor ve bence gayet doğal. Bir onay, kontrol süreci vardır muhakkak.

Merhabalar herkese. Excel'de bir şeyi çözmeye çalışıyorum ama videolarda aradığımı bulamadım. Şimdi diyelim ki bir sınıf için kaldı/geçti tablosu oluşturuyorum. Eğer komutu ile not ortalamalarına göre belge alamadı, teşekkür, takdir şeklinde belgelerini yazdığım bir de sütunum var. Ben bu sütundaki bilgileri alarak Toplam belge alan öğrenci sayısını yazmak istiyorum. Eğersay komutuna 2 ayrı ölçüt ekleyemedim. EĞERSAY(j16:j60;"Teşekkür Belgesi","Takdir Belgesi") gibi bir şey denedim ama çalışmıyor. Bunu nasıl oluşturabiliriz bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Otroligt paylaştı.

Beyler olur da üniversiteler açılırsa Ankara-Kırıkkale civarlarından Eskişehir'e gidip gelen olursa özel aracım var. Bla bla ile uğraşmadan sürekli olarak aynı kadro gidip gelebiliriz. Duruma göre her hafta sonu olabilir. Vize final ve tatil dönemlerinde kesin olur.

#Eskişehir #EskişehirAnadoluÜniversitesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IOS için hepsiburada bildirimleri kapatılmıyor mu ya? Hem tarayıcı üzerinden hem de app üzerinden kurcaladım ama bulamadım. Olur olmadık yerlerde telefonun ekranını uyandırıp duruyor. Neymiş, 5 lt zeytinyağında indirim varmış. Bana ne kardeşim varsa var ne hoş. Uygulamaya girdiğimde falan söyle işte bu haberi bana. Pire için yorgan yakıp uygulamayı silmek de istemiyorum.

DURUM ÇÖZÜLDÜ. Whatsapp hattı üzerinden hepsiburada ile iletişime geçip kampanya bildirimlerini kapattırabiliyormuşuz. 2-3 dakika içerisinde yetkiliye bağlanıp bildirimleri kapattırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • Otroligt @otroligt

  Ne mobil ne de masaüstü için böyle bir ayara sahip değil hb sanırım. En azından ben bulamadım. Telefon ayarlarından kapattığımda da önemli bildirimleri (kargoya verilen siparişim vb.) alamayacağım. İlla o 5lt zeytinyağını duyuracak herhalde hepsiburada.

 • Otroligt @otroligt

  @type_writer bu n11 uygulamasından bildirim ayarları menüsü. Bence bunu kullanıcıya bırakmak gerekli.

 • Otroligt @otroligt

  @type_writer 😀 Şimdi hepsiburada ile whatsapp hattı üzerinden iletişim kurdum. Yetkili kampanya bildirimlerini kapatabileceğini söyledi. Onay verip kapattım ve bunun müşteriye bırakılması için bir istek/öneri talebi oluşturmasını rica ettim. Bu sayede 5 litre kanolalara elveda demiş oldum 😀

 • Otroligt @otroligt

  @type_writer İnternetten çok sık alışveriş yapan birisi değilim zaten. Bir de son 1 ay içinde aldığım bildirimlere bir göz gezdirdim ve neredeyse hiç birisi ilgimi çekmiyor. 1lt kolonya, bilmem kaç gram kaşar peyniri, litrelerce kanola yağları... Arada bir uygulamayı kontrol ediyorum. Bu yeterince işimi görecektir.

IOS garanti bankası uygulamasında 2 farklı hesap ekleme seçeneği yok mu ben bulamadım da. Başka bir müşteri numarası ile giriş yapmak istediğimde uygulamayı komple silip yeniden yüklemek durumunda kalıyorum gibi şuan için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap