Merhabalar. Asus Prime B450-Plus anakartımda takılı olan R5 2600 işlemcimi R5 5600 ile değiştirdim. Montaj sonrası tuşa bastığımda ekran tamamen siyah kalıyor, herhangi bir ekran hata uyarı vb gelmiyor. Çözüm için ne yapmam gerekir? PSU 600W ve bios u ne zaman güncellediğimi hatırlamıyorum. Hatta bios update etmesini dahi bilmiyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Aşağıdaki linkte bulunan işlemciyi satın almak istiyorum ancak daha önce tray işlemci almadığım için tecrübem de yok. Acaba deneyimi olan var mı? Mevcuttaki R5 2600 işlemcim ile değiştireceğim. Stock fan ile kule tipi bir soğutucu alana dek idare edeceğim. Yanında fan geliyor mu gelmiyor mu ondan da emin olamadım, bilen yazarsa sevinirim 😀

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BTLSBF6M/?coliid=I1RALU2AU8OQ89&colid=3741XZVM9B3X1&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,

iPhone 13 128GB ile 14 128GB arasında kalmış birisinin hangisini tercih etmesi daha makul olur sizce? Standart bir telefon kullanım senaryosu var ve alınacak telefon minimum 5 yıl kadar kullanılacak 😀 Ben yazılım desteğini 1 yıl uzatmak adına 14’e yakınım ama sizlere de danışmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Merhaba,

Yeni SSD'ye sıfır kurulum Windows 10 yapıp kullanmaya başladığımdan beri internette dolaşırken aşağıdaki gibi pixel bozuklukları yaşıyorum. Bu bozulmalar anlık olarak sayfayı yukarı/aşağı kaydırırken beliriyor ve 0.5 saniyede yok oluyorlar. Ekran kartımın driveri yüklü ve güncel. Önerebileceğiniz başka bir kontrol noktası var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese,

Maksimum 1150₺ olacak şekilde bir TWS kulakiçi kulaklık arayışı içindeyim. Hepsiburada üzerinde biraz gezindim ve aşağıdaki listeyi yaptım kendime. Sizlerin önereceği farklı ya da listede olan modeller var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Turkcell telefon tarifemin son 20 günü. Güncel tarifelere bakıyorum da maşallah taş devrindeymişiz de internet altın değerindeymiş gibi fiyatlar var. App Store’da tek bir “Güncelle” butonuna basınca bitecek paketleri 250 liradan satıyorlar arkadaş. Ne yapacağız, nerede kampanya bulacağız da hattı taşıyacağız bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Selamlar,

Geçtiğimiz hafta şirket bilgisayarımın ekranında daha önce dikkatimi çekmemiş bir ölü pixel dikkatimi çekmişti. Fazla vaktim olmadığından kurcalayamamış ve öyle kullanmaya devam etmiştim.

Bugün kurcalarken mouse’umu noktanın üzerine getirdim ve imlecin text imlecine dönüştüğünü fark ettim. Noktaya çift tıkladığımda ise seçilmiş bir metin gibi maviye dönüşüyor.

Ancak bu pixel daima ekranda görünüyor. Ölü pixel testi başlatıyorum görünüyor, program kullanıyorum görünüyor. Hiç arkaplana gitmiyor yani anlayacağınız.

Bunun ne olduğu ve nasıl çözüleceği ile ilgili bilgisi olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Günaydın millet. İzlediğim filmleri girip hem liste olarak tutabileceğim, hem de bu filmlerden yola çıkarak bana hoşuma gidebilecek yeni film önerileri yapan bir app arıyorum. Var mıdır acaba bu tarz bir uygulama kullanan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
BeğenFavori PaylaşYorum yap