Merhabalar. Bir akrabam bundan 3-4 yıl önce ufak tefek işlerinde kullanmak, internette gezip film izlemek gibi amaçlarla Packard Bell ente69ap-c74l model laptop satın almıştı. Bu sıralarda laptopun yavaşlığından çok şikayetçi. Bir de CS 1.6 kurmuş arada sıkıldığında oynamak amaçlı, onu bile çalıştırmıyor adam akıllı diyor. Bu laptop cs 1.6 açmayacak kadar kötü performanslı bir laptop mudur gerçekten? Bir de işletim sistemini değiştirmem gerektiği hissiyatına kapıldım. Bu bilgisayar windows 10 ile birlikte gelmiş ancak sisteme aşırı ağır kaçıyormuş gibi geliyor bana. Sizce Win 7 mi yoksa Win 8.1 mi yüklemeliyim? Windows 7 kullanıcılarının windows tarafından sürekli sıkıştırılıp güncellemeye zorlanması beni biraz 8.1 e yakınlaştırıyor. Yarın bir gün tüm programlar desteğini çeker mi diye düşünüyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Cihaz şu: https://www.vatanbilgisayar.com/packardbell-te69-celeron-n3350-1-10ghz-4gb-500gb-15-6-int-w10-notebook.html

Packard Bell TE69AP-C74L Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Packard Bell TE69AP-C74L celeron n3550 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, TE69AP-C74L en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

2. el HDD alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir? Bad sector testi istiyorum ulaştığım kişilerden. Kimisi ürünün sadece fotoğraf makinası için kullanıldığını söyleyip bad sector testi yapmakla uğraşmıyor. Bakıyorum profiline, fotoğrafçılık ile alakalı başka ürünler de satıyor. Soft box olsun, printer olsun vs. Siz olsanız bu şahısa güvenir misiniz? Bunun haricinde dikkat etmek gereken bir şey var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Merhabalar. Acaba şu ufak paketlerin ağzını kapatmakta kullanılan, etrafı siyah ya da beyaz bir plastikle kaplı olan tellerin bir ismi bulunuyor mu? Toplu miktarda satın almamız gerekiyor da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok şükür yeni bir gelir kapısı daha bulmuşlar 😀 5 liraya yazarlar artık isim başına.

https://www.ntv.com.tr/seyahat/istanbul-havalimaninda-pankartla-yolcu-karsilama-sona-erdi,DZGvLw6amEyDh5QhF9ZA-w

İstanbul Havalimanı'nda pankartla yolcu karşılama sona erdi

İstanbul Havalimanı'nda terminalde pankart kaldırarak yolcu bekleme uygulaması sonlandırıldı. Kurala uymayana ''Hanutçu-Yüzdeci
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Arkadaşımın evlerindeki mikrodalga fırın bozulmuş. Bozulan parçayı bulmuşlar ama adını bilmiyoruz. Yardımcı olabilecek var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar.
https://www.trendyol.com/hp/hp-odyssey-15-6---notebook-sirt-cantasi-siyah-l8j88aa-p-4750447?boutiqueId=343696&gclid=Cj0KCQiA6IHwBRCJARIsALNjViXP4sNbzaxK3mWV9QgB57IjwVI4DoX_mXfyPt-QgVnxAmYfclv2zy8aAtwjEALw_wcB

Linkteki çantayı kullanıyorum ve çantanın iki büklüm durmasından şikayetçiyim. Orta kısmından sürekli öne ya da arkaya yatıyor. Çantanın tabanına ve laptop gözüne birer sert cisim koyarak çantanın eğilmesini engellemek istiyorum. Eskiden annemin çantalarının tabanında bu sert maddelerden çıkardı fabrika çıkışı olarak. Acaba sağda solda bulunabilir, özel ölçülerde yaptırılabilir mi bunlar? Yoksa nasıl bir çözüm üretebilirim 😃

HP HP Odyssey 15.6" Notebook Sırt Çantası Siyah L8J88AA L8J88AA-1 | Trendyol

Trendyol.com sayesinde HP ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Günaydın herkese. Dün akşam mahallede bir kedi buldum ve eve getirdim. %99 ihtimalle ev kedisi ve sonradan sokağa salınmış. Zaten 2 gündür görüyorum sokakta da, daha öncesinde yoktu hiç. Eve getirdiğimden beri tuvalet ihtiyacını gidermedi. Evde kedi bakmadığımdan kum vs. de yok ve öğrenci haliyle pat diye bu harcamalara giremiyorum. Tuvaletini yapması için yapabileceğim bir şey var mıdır? Tabii ki de kontrollü gerçekleşmesini istiyorum bu eylemin 😀 mümkünse balkonda hatta 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap