Yaklaşık 2 hafta önce aldığım edifier x3 kulaklıktan birisini yaklaşık 1.75m mesafeden yere düşürdüm. Kulaklığın ses kalitesinde hiç bir problem yok ama desibeli müthiş derecede düşmüş 😀 full seste sanki %25 açıkmış gibi ses alıyorum. BT bağlantısını koparıp tekrar bağladım vs. ama nafile, düzelmedi durum. Bu durum beni çok şaşırttı açıkçası. Ne bileyim bozulsa, ses kalitesi, basslar falan gitse anlarım da sadece desibelinin düşmesi çok garip 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Babamın kullandığı Huawei Y2019, arkaplana alınan uygulamanın önbelleğini saniyesinde yok ediyor. Bankacılık işlemi yapmaya çalışıyoruz, 1 saniye diğer uygulamaya bakıp banka appine dönünce uygulamadan atıp sıfırdan giriş yapmamızı istiyor. Optimizer uygulamasını devre dışı bıraktım ama hala yapıyor. Bunun bir ayarı var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhabalar. Arkadaşımın sisteminde bir şeylerin ters gittiğinden şüpheleniyoruz. CS GO'da 80-90 FPS alıyor, Forza Horizon'da ayarları kısmasına rağmen oyunun donduğundan şikayet ediyor.

Biz de sistemi bir sınamak istiyoruz. Ücretsiz olarak kapsamlı bir oyun testi yapacak test programı bulamadık. 3D Benchmark'a hoş olmayan yollardan erişmeyi denesek de önü alınmış, kuramadık 😀 Bir program tavsiyeniz, yöntem öneriniz vb. varsa çok mutlu olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

Merhabalar. Bluestacks harici bildiğiniz ücretsiz ve güzel bir android emulator var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #IphoneSE2

Renklerle snapseed üzerinde oynandı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Dün instagram hesabımın ayarlarını kurcalarken beğendiğin gönderiler kısmına girdim ve alakasız bir ton fotoğraf beğenildiğini gördüm. Hemen hesabımın şifresini değiştirdim ve bağlantıli hesaplar/uygulamalar listesini kontrol ettim. Hiç bir uygulamaya izin vermediğimi gördüm.

Bu sabah tekrardan kontrol ettim ve yine dün bir ton fotoğrafa alakasız yere beğeni atmışım. Telefonumda herhangi bir 3. parti "Kim takipten çıkmış gör" tarzı uygulama da kullanmıyorum. Bu başına gelmiş ve çözebilmiş olanınız var mı acaba?

ÇÖZÜLDÜ - Eğer tarayıcınızda Nano Adblocker kullanıyor iseniz ve tarayıcıda instagram hesabınız açıksa beğenilerinizi kontrol etmenizi öneririm. Konuyla ilgili @ufuke nin bilgilendirmesinden sonra sözlükte aşağıdaki yorumla karşılaştım. #nanoadblock #malware

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. 3 yıldır kullandığım Mi Amazfit Bip saatimin 2 ay önce gövde ve ekran arasındaki yapışkanının özelliğini kaybetmeye başladığını fark ettim. Bu yüzden su geçirmemesi için saati kenarıya kaldırmıştım. Bugün ne durumda diye çıkardım ve yapışkanın tamamen yok olduğunu gördüm. Saate baktığımda ekran bu şekilde düşmüştü kendiliğinden. Bunu suya dayanıklı olacak şekilde nasıl yapabilirim ya da tamircilerde yapılır mı? Suya el yıkarken dayanabilmesi yeterli. Öyle saatle yüzeyim duş alayım gibi durumlarım yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

https://www.itopya.com/

İtopya karne fırsatı adı altında bir indirim düzenliyormuş, 1 saat içinde erişilebilir olacak. İhtiyaçları olanlar göz gezdirebilirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16