#steamindirimleri de gelmişken tavsiye edebileceğiniz, gerçekten güzel indirime girmiş dediğiniz oyunlar nelerdir?

Ben 50₺ ye aldığım Deep Rock Galactic'i rahatlıkla tavsiye ederim. Fiyatı şu an 16,5₺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Otroligt paylaştı.

Decathlon'daki en ufak bez sırt çantalardan kullanıyorum ama çok terletiyor ya bide konforsuz sabit durmuyor. Biraz daha rahat edebileceğim, belki biraz daha büyük ama taşıması rahat tavsiye edebileceğiniz sırt çantası var mı? Toplu taşımada vs. rahatsız etmeyecek, ıvır zıvır şeyler koyacağım bir çanta arıyorum. Öyle notebook vs. konulmayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nasıl bir gündem böyle, ne biçim bir gün geçiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili #tsbisikletkulübü ailesi. Güzel güzel bisiklet paylaşımlarınızla en sonunda benim de canımı çektirdiniz 😀 maksimumu 4 bin lira olacak şekilde, akşamları çıkıp biraz tur atıp spor yapabileceğim bir bisiklet bakmaya başladım. Gözüme https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/sportive-321-28-21-v-vb/ modelini kestirdim gibi şu anlık. Dağ bayır gezmeyeceğim, sadece şehir içinde kullanacağım için yeterli olur gibi geldi bana. Ama şu kadro ölçüleri işini tam çözemedim. 180cm boy ile almam gereken 52 mi yoksa 56 mı acaba? Onun dışında bu bisiklet hakkındaki görüşlerinizi de almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

SPORTIVE 321 28

SPORTIVE 321 28
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Bir arkadaşım internetten istanbul'daki bir belediyenin resmi sitesi üzerinden ev vergisi borcunu sorgulayarak borcu online olarak ödemiş. Fakat ödemenin yapıldığına dair verilen PDF'te "Uyarı: E-Tahsilat Bilgi formu bilgi amaçlı olup resmi evrak yerine geçmez." yazısı yer alıyor. Şimdi online ödeme yaptığımıza dair resmi bir evrak olmuyor mu bizim elimizde? 2022 yılında illa gidip vezne sırası bekleyip öyle mi ödeme yapmalıyız resmi kayıt olması için? Konu hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilirse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Merhabalar. Annemin çıktığı tarihten beri kullanmakta olduğu Mi 6 telefonu artık her bir yanından iflas etmeye başladığından yeni telefon arayışına girdik. 5000-6000 bandında bir telefon satın almak istiyoruz. Bütün gün çiftlik oyunlarında olduğu için kasma donma gibi problemler yaşamayacağı bir cihaz olsun istiyoruz 😀 Teknoseyir'deki M52 furyasını gördüm ama telefon nedense içime sinmedi. Sizlerin tavsiyesi nelerdir? #TeknoYardım #telefontavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Corsair Void Elite Surround kulaklığını almayı düşünenler için buraya bir not bırakmak istiyorum. Kulaklığın mikrofon kolu malzemesinde yumuşakça bir plastik kullanılmış. Kardeşim için yaklaşık 3 yıl önce satın aldığımız kulaklığın mikrofonu, zaman içerisinde bu plastiğin gevşemesiyle birlikte, çizmiş olduğum, gövdeye bağlanmasını ve yukarı aşağı hareket etmesini sağlayan bağlantı noktasından kırıldı.

Kulaklığı açarak aksamı yerinden çıkardım ve yapıştırıcı ile yapıştırmayı denedim. Kullandığım 502 yapıştırıcısı bu plastiğe tam uygun değildi muhtemelen ve parça iyice yapış yapış, delikleri daralmış bir hale geldi ve tamamen geri dönüşü olmayacak şekilde bozuldu. Daha sonra internette araştırma yapmaya çalıştım ve sadece şu videoya denk geldim.

https://www.youtube.com/watch?v=rgUb_ZhoOX8

Video 35.000 görüntülenme almış ve gerçekten çok fazla insan aynı dertten muzdaripmiş. Mikrofonun bağlantı noktasından kırılışı kulaklığın kaçınılmaz sonu olsa gerek. Mecburen farklı bir yapıştırıcı ile mikrofonu gövdeye hareket etmeyecek şekilde sabitledim. Şu an yukarı-aşağı hareket etme işlevini yitirmiş oldu yani mikrofon.

Türkçe olarak da fazla bir şikayete rastlamadığım için kulaklığı satın almayı düşünenlere fikir vermesi sebebiyle paylaşmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acaba şu tarz arkaplanların bir ismi var mı? Wallpaper Engine üzerinden bu tarz hareketli bir arkaplan bulmak istiyorum ama "three colors, colors" gibi anahtar kelimelerle amacıma ulaşamadım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Kardeşimin yaklaşık 3 yıldır kullandığı Corsair Void Surround 7.1 kulaklığın mikrofon plastiği kırıldı. Mikrofonu kapatmak için yukarı kaldırıp bantlamak zorunda kalıyor 🙂 Ona yeni bir kulaklık arayışındayım ancak fiyatlara baktım da epey uçmuş her şeyin uçtuğu gibi. Biz bu kulaklığı o zaman 300 gibi bir fiyata almıştık yaklaşık, şu an HB üzerinde indirimli fiyatı 899₺.

Acaba şu anki fiyatlarla, ona bu linkteki ürünü alsam kalite/performans düşüşü yaşamış olur mu? İki ürünü de deneyimlemediğim için bu konuda pek bir yorum yapamadım. Bu ürün haricinde max 1000₺ bütçeyle önerileriniz olursa çok memnun olurum.

https://www.hepsiburada.com/razer-kraken-tournament-edition-7-1-oyuncu-kulakligi-yesil-p-hbv00000iwkng

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir konuda THH’ye gitmeyi düşünüyoruz ama hiç tecrübem yok. Bu başvuru bize bir ücret çıkarır mı, herhangi bir ekstrası var mı, süreç sadece online üzerinden mi yürüyor bilmiyoruz. Bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap