Saç köklerini güçlendirmek için ilaç, losyon, krem, şampuan vb. gibi işe yarayan ürünler var mı? kullanıp gerçekten faydasını gördüğünüz ürünleri paylaşabilirmisiniz? son 2 yıldır saçlarım çok kırılgan olmaya, fazla dökülmeye ve seyrekleşmeye başladı, yolun sonunun kellik olmasından korkuyorum 🙂

#TeknoYardım #sağlık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Arkadaşlar resimde sulu boya gibi yapmayan dokuyu koruyan upscala yapan resim büyüten ve temizleyen program var mı kullandığınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android Tv için uygulama tavsiyesi: Jio Pages. Tv arayüzü için dizayn edilmiş, videoları akıcı gösteren bir tarayıcı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 11 'de sağ tık menüsünü "Daha fazla göster" saçmalığından kurtulup Windows 10'daki gibi göstermek için :
1-) CMD yönetici olarak çalıştırılır.
2-) reg add “HKCU\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}\InprocServer32” /f /ve komut satırında çalıştırılır.
Eski haline getirmek için
reg delete “HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}” /f​
#windows11

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#GününYeniFilmi #4HitlikFilmdir

Zamanda Tutsak (2021) ‧ Korku/Gerilim ‧ 1 saat 48 dakika 3 çocuklu bir aile tatile çıkmıştır. Otele yerleşirler. Yemek esnasın da otelin müdürü gelip bir teklif sunar. Der ki, -Çok güzel saklı bir koy var. Mineralli ve çok güzel denizi var, der. Gitmek istermisiniz bu saklı koya. Aile kabul eder ve film başlar. Konusu, anlatımı ve işleyişi çok güzel. Belirli bir mantığa orturtulmuş film. Çekim açılarıçok güzel.

Filme 10 üzerinden 8 puan veriyorum.

TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify aile üyeliğini sipay ile ödüyorum, %60 geri ödeme veriyor. Paparadan geçtim.
Youtube aile üyeliğini nays ile ödüyorum, %50 geri ödeme veriyor. Paparadan geçtim.
Mubi üyeliğimi paycell ile ödüyorum, %50 geri ödeme veriyor. Kredi kartından paycell geçtim, mubi için tek kampanya paycellde.
Amazon prime ve hepsiburada premium üyeliklerini de uption ile ödüyorum, tamamını geri veriyor.
Spotify ve youtube ikisi beraber geri ödeme sınırını aşınca aynı yöntemle alması sıkıntı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

[ÇÖZÜLDÜ]

Kestirmelerde bu şekilde bir otomasyonum var. Konuma geldiğimde şebeke modunu 3G yapıyor. Ama konuma gelince bu işlemi yapmak yerine bildirim veriyor sadece. Bildirime tıklayıp Run komutu verince işlemi yapıyor. Bunu otomatik yapmasını nasıl sağlayabilirim?

Aşağıdaki videoda nasıl yapılacağı anlatılmış. Kısaca önce yapmasını istediğiniz işlemi kestirme olarak oluşturup kaydediyorsunuz.
Sonra otomasyonlar kısmından istediğiniz olayı seçip yapması gerekenler kısmına kestirmeler uygulamasını seçip oradan oluşturduğunuz kestirmeyi seçiyorsunuz.
Alt kısımda bulunana çalışamadan önce sor tikini kapatıyorsunuz. Böylece otomatik çalışıyor.
Sol el ile sağ kulağı tutmak gibi oluyor ama çalışıyor.
https://youtu.be/rsAhK3jlQcM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TakipEdilesiYoutubeKanalları

https://www.youtube.com/c/SonGulyabani

Burhi canlı yayınında keşfettiğim kanal. Klişe cin korkusundan çok yöresel anlatılara önem veren bir korku kanalı. Edebiyat mezunu bir kişinin bu denli korkuya eğilmesi beni şaşırttı.
İsim klişe gibi gelebilir ama.
Çalışırken canlı yayınlarını açıyorum dinliyorum. Efe den sonra illaç gibi geldi bana. 🙂

SonGulyabani-Mehmet Berk Yaltırık

"Yedikuleli Mansur" ve "Istrancalı Abdülharis Paşa" romanlarının yazarı Mehmet Berk Yaltırık'ın tarih ve korkuyu harmanladığı YouTube kanalı. Son Gulyabani'yi bugüne kadar bloglardan,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tekrardan Apple pay tekrardan konuşulunca konuyu bir hatırlatalım belki faydalanan olur.

Arkadaşlar zaman zaman burada Wise olayını (Apple Pay) soranları görüyorum önceden bir gönderiye yorum olarak atmıştım faydalanmak isteyenler için gönderi olarak paylaşıyorum.

2 yıldır kullanıyorum bir sorunla karşılaşırsanız yazabilirsiniz.

Wise uygulamasını indirip üye oluyorsun telefon numaran olarak normal telefonunu yaz kod vs. gelmesi için. Adres olarak ise İngiltere'den bir adres yaz. Orada tanıdık bir adresin yoksa kent merkezi ya da big ben gibi bir yerin adresini salla geç 😀 Sonrasında ise kart siparişi vereceksin burada ise 5GBP alıyor. Ben enparadan sanal kart açtım komisyon vs. alıyor mu diye ama güncel kurdan aldı. 😀 O kartı sipariş verdikten sonra uygulamada sola kaydır ve dijital kart oluştur de daha sonra ise karta basıp iban bilgilerime bas para yükleme ekranında 20 GBP yazıyor ama para birimlerinden TRY seç o zaman sana FİBABANKA için havale bilgileri veriyor. O hesaba 100 lira atıyorsun açıklama kısmına ise referans numarası var onu yapıştır (Banka bilgilerini verdiği ekranda yazıyor) Parayı yolladıktan sonra benim hesaba geçmesi yaklaşık 45 dakika sürdü sonrasında ise uygulamada Apple Pay'e ekle yazıyor dijital kartı. Normal ekliyorsun olay tamam. Herhangi bir yerde ödeme yaparken kilit tuşuna iki kere bas FACEID açılıyor yüzünü okut pos cihazına dokundur normal TRY hesabından düşüyor.

Referans numaranız size özel yani hızlı para transferi için kullandığınız banka uygulamasının para transferini kaydederken açıklama kısmına kaydedin ve tekrar uğraşmayın.
Yollanan paralar hafta içi hesabınıza düşüyor.
Herhangi bir komisyon kesmiyor normal alışverişlerinizde.
Bir kere internet bağlantım yokken denedim ve yine de başarıyla çekti.
Bakiye bilgileri alışverişten sonra direkt bildirim olarak geliyor.

@blitzhan arkadaşımızın ekranındaki uyarıyı görüyorsanız bölge ayarını ABD veya Birleşik Krallık olarak güncelleyin ben de zaten ABD olduğu için onu dert etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 28