2 gün önce Papara'ya üye olup black kart istedim az önce geldi. Halbuki uygulamada daha kuryeye bile verilmemiş gözüküyordu. Teslim tarihi 25 eylüldü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah baya mevzu çıkmış 😀 16GB ram oyun oynamayan, ağır programlar çalıştırmayan, netflix, youtube, word excel, vb takılan insanlar için yeter de artar. Ne ara temel ram ihtiyacı 32'ye çıktı ki. Yazışmaları okudum aslında herkes kendine göre haklı ama olay tam anlaşılmamış sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

Nedense gündemi aşırı meşgul eden malum olayda her iki kişi de kavga etmeyi daha doğrusu dövüşmeyi bilmiyor. Çok komikler. Birisi kızlar gibi yumruk atıyor diğeri kendini savunmaktan bihaber. Biraz dövüş ve savunma sporuyla ilgilenen birisi ikisini birden rahatlıkla paket eder.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Ana arayüz IOS 7'den beri (2013) denetim merkezi arayüzü de IOS 11'den beri (2017) widget'ları saymazsak neredeyse aynı. 10 senede insan biraz grafiksel değişiklik bekliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IOS 17'den sesleniyorum: bunelandününaynısı.jpg

İnsan 1-2 tuş muş, arayüz falan değiştirir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu haberde fatih altaylı dışında kaynak var mı? Çünkü aşırı mantıksız bir hamle Disney için. fatih üfürüyor gibi geldi bana. Bu 3 şirket nasıl yan yana gelecek de bunun pazarlığını yapacak yani.

https://twitter.com/bosunatiklama/status/1703473716884128156

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene cüzdandan kartlığa geçmiştim ve çok memnundum o kalabalık azaldığı için. Bugün de buna geçmeye karar verdim. Artık sadece kimlik ve 1 kredi kartı taşıyacağım. Gerisi sırt çantamda durur zaten lazım olmuyorlar. Dışarı çıktığımda zaten kartlık ve telefon hep elinde oluyordu. Şimdi ikisi tek parça olacak. Cüzdanda artık devir minimalistlik devri. Amazon'da 700 liraya düşmüştü alıverdim. (foto bana ait değil)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiçbir şekilde noktalama işareti kullanmayan arkadaşlara sorum var. Siz hiç mi eğitim görmediniz? Yani direkt sokakta mı yetiştiniz de sıfır noktalama işaretiyle bir şeyler yazıp bize eziyet çektiriyorsunuz? Gerçekten çok merak ediyorum bunu. Eğitim eksikliğinden mi yapıyorsunuz yoksa üşengeçlikten mi? Yani cümlelerin sonunda noktaya basmak ne kadar zor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24
 • Nakahella @nakah

  En sevmediğim savunmaları da “internette yazarken dikkat etmiyorum” ulan andaval hayatın neresinde yazı yazıyoruz başka spesifik bazı işler dışında? “Whatsapp’ta yazarken kurallara dikkat etmiyorum ne gerek var” diyor. Ya kurallara dikkat etmek, etmemekten daha kolay. Yanlış yazmaya çalışınca zorlanıyorum ben olmuyor. Tamam ufak tefek hatalar olabilir tamamen hatasız bir yazı yazmak pek mümkün değil zaten ama “neyseki bende budurumdan çog memnun deyilim” yazmanın neresi normal?

 • Zdmr @zdmr

  Ben bildiğim kadarı ile uymaya çalışıyorum, hatalarımın hepsi bilgisizlikten. Aşırı başarısız bir öğrencilik geçirdim. 🙂

 • yilank @yilank

  Su ornegi de verseydiniz daho iyi olurdu gibi;
  1. Oku adam ol, baban gibi es..ek olma.
  2. Oku adam ol baban gibi, es..ek olma.
  (:

 • Ufkabakan @ufkabakan

  yeeea nek adarabartıyonuzya iki lafedip muabet ediyoz burda kafautuleme yabarii!

  İroni içerir (!)

Apple Watch'un şarjı neden 1-2 gün ancak gidiyor ve bunlarınki neden 2 hafta gidiyor? Nasıl bir fark olabilir ki arada? @umtk

https://twitter.com/webtekno/status/1702393299766558722

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9