Merhaba arkadaşlar,
Kablosuz şarj standıyla kullanmak için genelden uzun en az 2 metre kadar kaliteli ve hızlı şarj destekli usb type-c kablo arıyorum. Bu ürünler konusudna çok bilgili olmadığımdan mıdır bilmiyorum içime sinen bir ürün bulamadım. Bu tarz bir ürüne denk geleniniz varsa bana yardımcı olur musunuz 🙂
Yakın zamanda ihtiyaç duyduğumdan yurtiçi sitelerden link ile önerebilirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kaan Terzioğlu gidince sanki Turkcell tamamen değişecek gibi bir hava var insanlarda. CEO kendisine verilen yetki kadar bir şeyler yapabilir. Kaan Terzioğlu örneğinde firmanın olumsuz tepki aldığı olayların çoğunun kayyum atandıktan sonra yaşandığını görüyoruz. Yani CEO markanın yüzü olduğu için her şeyden sorumlu tutuluyor ama karar mercii olarak ne kadar elinde güç var bilemiyoruz. Ben kendi adıma yönetim kurulunun daha etkili olduğu görüşündeyim.
Yani yerine kim gelirse gelsin firma içinde belki değişim yaşanır ama bizi etkileyen politikalarda bir şey değişmeyecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kitap fuarına biraz hızlı bir giriş yapmış olabilirim:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/ANqeyOzM0aQ
Keşke vivo da Turkiye'ye gelse. #vivo #vivonex #dualscreen

Vivo Nex Dual Screen - Triple Camera - Durability Test!

Vivo has made some really cool phones lately. The Motorized camera from last year: https://youtu.be/Rh9YQGz5PqA Vivo is also the first company to make the un...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@sarpkurkcu adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/sarpkurkcu/status/1089410447617462272?s=09
Okunması gereken bir tweet dizisi olduğunu düşünüyorum. O nedenle paylaşmak istedim.
#oyunbasini #ea #Anthem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • cestlavie @cestlavie

    ben katılmıyorum pek. zamanında ne launchlar gördük... ortaokulu ve liseyi mmolarla geçiren bir insan olarak çok oyun gördük mükemmele yakın çıkış yapan. gw2, lotro, swtor... f2p oyunlar bile daha iyi launch yapardı eskiden. firmalar hak ediyor.

  • Hado @hado

    Basın veya tüketici farketmez, önüne gelen ürünün ne şartlarda hazırlandığına bakmaz kimse. Nefret konusu da bugünün mevzusu değil üst üste binen s.çıp batırmaların sonucu.

  • TwoCenk @twocenk

    Olay nefret değil, çoğunluk ne düşünüyorsa doğru odur diye algı oluştu. Çoğunluk iphone kullanıyor en iyi telefon o, çoğunluk fortnite oynuyor en iyi oyun o, çoğunluk çay içiyor, en iyi içecek o. Hele linç girişimi varken ona katılmıyorsan hain, pis, düzenbaz birisi olarak lanse ediyorlar adamı. Mahalle baskası gibi bir şey yapıyorlar.

Turkcell Superonline uçmuş. Ne websitesi ne de müşteri hizmetleri üzerinden giriş yapılmıyor. Şifre sıfırlama SMS'İ bile atamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son dakika... Ziraat Bankası'ndan kredi kart borçları ile ilgili önemli...

Ziraat Bankası, kredi kartı borçları ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BlackMirror Bandersnatch güzel bir deneyim olmuş. Bütün sonlara ulaştığımı düşünüyorum ve #Netflix gibi platformlarda bu tarz içerikler daha çok olması gerekiyor bence . Bence dijital streaming için ideal bir içerik türü.
Biraz kısa kalmış gibi hisettim açıkçası hikaye daha derinlemesine irdelenebilirdi ya da daha fazla içerik sıkılabilirdi diye düşünüyorum. Yine de imkanınız varsa deneyimleyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turktelekom 'un Sil Süpür olayına biraz kafa yorsaymış keşke. Sınırsız dakikası olan tarifeye sınırsız dakika veriyor dalga geçer gibi. Komik olmasalardı keşke bu kadar:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap