Turkcell Superonline uçmuş. Ne websitesi ne de müşteri hizmetleri üzerinden giriş yapılmıyor. Şifre sıfırlama SMS'İ bile atamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son dakika... Ziraat Bankası'ndan kredi kart borçları ile ilgili önemli...

Ziraat Bankası, kredi kartı borçları ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BlackMirror Bandersnatch güzel bir deneyim olmuş. Bütün sonlara ulaştığımı düşünüyorum ve #Netflix gibi platformlarda bu tarz içerikler daha çok olması gerekiyor bence . Bence dijital streaming için ideal bir içerik türü.
Biraz kısa kalmış gibi hisettim açıkçası hikaye daha derinlemesine irdelenebilirdi ya da daha fazla içerik sıkılabilirdi diye düşünüyorum. Yine de imkanınız varsa deneyimleyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turktelekom 'un Sil Süpür olayına biraz kafa yorsaymış keşke. Sınırsız dakikası olan tarifeye sınırsız dakika veriyor dalga geçer gibi. Komik olmasalardı keşke bu kadar:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolar düşüyor #Samsung #SamsungGalaxyNote9 'a zam yapıyor. Geçen ay 5400TL olan cihaz şu kredi taksit imkanı artınca yine 6300 olmuş. 5300-5400 bandında kalsaydı almayı düşünüyordum. Ama bu yapılan artık karaktersizlik olmuş mağazalar açısından. Samsung'un kendi mağazalarında 5700'den satılıyordu en son haftasonu gidip bir de oralara bakacağım onlar ne yapmış.
Not: Bahsettiğim fiyat değişiklikleri vatan ve mediamarktta gördüm öncelikle. Vade farksız 12 ay vadeli kredi veren mağazaları kastediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Normalde bu tarz şeyleri paylaşmam ama emeğim boşa gitmesin yazdığımı buradan paylaşayım. Asıl konu sahibi asgari ücret koyarken Agi'yi hesaplamamışsın dediğim için beni engellemişte 🙂 "Asgari ücretten vergi alınması asgari ücret mantığına aykırı değildir. Türkiyede ki vergi sistemi adaletsiz o herkesin kabulu zaten. Asgari ücretin asıl sorunu temel tanımını karşılamıyor olması. Asgari ücret, bir insanın en temel ihtiyaçları olan, beslenme, barınma, giyim, ısınma, ulaşım gibi ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek şekilde düzenlenen, bir çalışana verilebilecek en düşük ücret anlamına gelir. Dolayısıyla asgari ücretin en az fakirlik sınırında olması gerekir fakat ülke şartlarında çok olası ve mümkün değil.
Sizin deidğiniz koduda geçmiş senelerde devlet vergi indirimleri verdi fakat teşfiği iş verene verdi çalışana bu yansımadı. Zaten amaçta işverenlerin yüzünü güldürmekti.
Özünde asgari ücret alanlar bu durumu kabullendiği üsrece yapacak pek bir şeyde yok maalesef. Çünkü kimse asgari ücretle çalışan nasıl geçinir düşünmüyor, düşünsede umursamıyor."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

Microsoft Store'a çok güzel, dolu dolu zam gelmiş. Ben ki oyuna para harcayan insanım benim bile belimi büker bu fiyatlar :). #HaftalıkGündemeMalzeme #OyunGündemineMalzeme @nuguryurtsever seni de etkileteyeyim, henüz oyun gündemini izleyemedim ama konusu gecmediyse bir haber edeyim dedim:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox Oyun Konsolları | Media Markt

Aradığın Xbox konsolu uygun fiyatlarla "kazananların adresi" MediaMarkt'ta! Satış öncesi ve sonrası destek, güvenli ödeme, ücretsiz ve kolay iade imkanlarıyla satın almak için tıkla.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

An itibariyle nişanlanarak evlenmeye bir adım yaklaşmış bulunuyorum 😊 bi tebriğinizi alırım 😉

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 71