Kredi ve kredi kartlarına yine düzenleme gelmiş. Sanki 3500TL altına mantıklı televizyon varmış gibi onu kapsam dışı tutmuşlar.
https://twitter.com/sputnik_TR/status/1339832961663983616?s=19 #HaftalıkGündemeMalzeme #kredikartı #kredi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, instagram kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Instagram hesabımda yeni mesaj olmasa da bildirim bir turlu gitmiyor. Muhtemelen bana biri mesaj atıp sonra ya engelledi ya da hesabını kapattı. Ben bu bildirimlerden nasil kurtulabilirim? Benzer bir durum yaşayan var mıdır? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Cyberpunk2077 gerçekten güzel gözüküyor en azından oynadığım ilk bir kaç saati. Gözden kaçacağını düşündüğüm bir güzel detaysa GOG üzerinden oyun sahiplerine sunulan ek hediyeler (soundtrack wallpaper vb. ).
Ve asıl önemlisi benim gibi masaüstü frp/rpg geçmişi olanları heyecanlandıracak olan Cyberpunk masaüstü rol yapma oyunu kaynak kitabı. @ugury 'in gözünden kaçmaz ama ben yine de paylaşayım istedim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ziraatbankası kendi kafasına platinum kart tanımlamış. Gelmeden iptal edeyim diye arıyorum 15 dakikadır şarkı dinliyorum. Maaş hesabı olmasa bir dakika çalışmam bu bankayla ama . Kota doldurucaz diye kendi kafalarına açtı temsilciler galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@bilendenaldestek üzerinden dün kampanya ile aldığım ssd elime ulaştı (evim merkezlerine yakın olduğu için elden aldım ). Ürünü henüz kullanmadım ama kutudan çıkan maskeleri çok anlamlı bulduğumu belirtmek istedim.
Fotoğraf ekleyemedim o nedenle ürünü paylaştığım instagram postumun linkini paylaşıyorum.
https://www.instagram.com/p/CH72CQyHh1_/?igshid=1nwb3kzsa9264
#samsung #SSD #Bilendenalcom

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#XBOXSeriesX almaya niyetliydim ama bütçem elvermedi. Şu an elimde olan #XboxOneX 'e ssd takmak ne kadar anlamı olur sizce? Hazır şu sıra indirimlerde varken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam kablosuz kulaklıkları giriş yapmak istiyorum. Bu konuda sizden fikir isteyecektim. Realme buds neo'yu 300TLye alabiliyorum. Müzik ve medya tüketimi için nasıldır? Gönlümde Galaxy Buds+ var ama o fiyatlara çıkamıyorum maalesef. @umtk yanlış hatırlamıyorsam bu konuda araştırma yapmıştınız, fikriniz nedir? #tws #twskulaklıktavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap