Kanal D #Bumblebee filminde 'vosvos' kelimesini sansürledi. Gerçekten televizyonda bir şey izlenmezmiş artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
#TeknoYardım https://www.itopya.com/msi-mpg-sekira-100r-argb-tempered-glass-usb-32-mid-tower-kasa/ kasa sizce bu fiyata almaya değer mi? Hava akışı açısından biraz soru işareti var. Farklı önerileriniz varsa onlarıda duymak isterim.

MSI MPG SEKIRA 100R ARGB Tempered Glass USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA

MSI MPG SEKIRA 100R ARGB Tempered Glass USB 3.2 Mid Tower Kasa En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile MPG SEKIRA 100R ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Merhabalar arkadaşlar,
27 inch 1080p veya 1440p iş için kullanılacak monitör tavsiyesine ihtiyacım var. Tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar arkadaşlar,
İ7 4790K işlemcimi emekli etmeye karar verdim bu süreçte de aşağıda bilgilerini yazacağım sistemi kurmak istiyorum. Hem sistem hakkında yorumlarınızı hem de Corsair rm850/750 bulamadığım için güç kaynağı tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Anakart: Gigabyte Aorus Master x570
CPU: Ryzen 5 5600x
Ram: Gskill 32(2x16)GB CL16 3600Mhz
İşlemci Soğutucu: Noctua D15
Kasa: Thermaltake View 51
Ekran Kartı: Eski sistemde kullandığım GTX1070 ile devam edeceğim şimdilik.
Güç Kaynağı: 750W ya da 850 Wen az 80+ Gold tam modüler bir ürün bakıyorum. Corsair RM750 ve RM 850 piyasada olmadığı için şu an bir PSU seçemedim.

Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar arkadaşlar,
newegg üzerinden alışveriş yapan oldu mu? Türkiyeye gönderim yapıyorlar ama sanki yurtiçiymiş gibi hiçbir gümrük detayı çıkmadı. Nasıl bir işleyişleri var sitelerinde de göremedim maalesef.
Kullanmış olan fikir verebilecek olan varsa sevinirim. #newegg https://www.newegg.com/global/tr-en/ adreside bırakayım buraya.

Computer parts, laptops, electronics, and more - Newegg Turkey

Newegg is proud to offer Mexico the best prices, fast shipping & top-rated customer service for Computer Parts, Laptops, Electronics and more!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amd sistem kurma düşüncem var şu an amazonda ryzen9 3900x ile ryzen7 5800x'in fiyatı birbirine yakın. Hangisini almak daha mantıklı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=Fh1a2K9ZgNA #starlik 'i incelemiş.
Kullanılabilir bir internet sunuyor, video içinde benim dikkatimi çeken iki nokta var.
İlk olarak aylık ücret 100 Dolar (muhtemelen 99 Dolar) olacak denmiş, ülkemiziçin yüksek bir tutar maalesef.
İkinci olarak 27ms ping'e yüksek diyorlar 🙂 Benim şu an fiber kablolu pingim bundan daha yükse, oyun oynarken bile 64 ms pingle oynuyorlar 🙂 Gümrük yasağı gelmeden almak iyi olabilir. Sonuçta servis sağlayıcadan daha iyi performans veriyor.

Düzeltme: Oyunda ping 64 değil 44-50 arasında değişiyormuş. Videonun o kısmına düzeltme yazısı eklemişler gözümden kaçmış.

Gaming on STARLINK!!

Try FreshBooks free, for 30 days, no credit card required at https://www.freshbooks.com/linusSave 10% and Free Worldwide Shipping at Ridge Wallets by using o...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi ve kredi kartlarına yine düzenleme gelmiş. Sanki 3500TL altına mantıklı televizyon varmış gibi onu kapsam dışı tutmuşlar.
https://twitter.com/sputnik_TR/status/1339832961663983616?s=19 #HaftalıkGündemeMalzeme #kredikartı #kredi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, instagram kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Instagram hesabımda yeni mesaj olmasa da bildirim bir turlu gitmiyor. Muhtemelen bana biri mesaj atıp sonra ya engelledi ya da hesabını kapattı. Ben bu bildirimlerden nasil kurtulabilirim? Benzer bir durum yaşayan var mıdır? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap