Cama yapışık bu minik şeyler larva mı? Neyin larvası olabilir? Yeşil oldukları fotoğraf pazartesi çekildi. Az önce çektiğim fotoğrafta renkleri kırmızı-kahverengi olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#enpara

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce ilginç bir telefon görüşmesi yaptım. 10.05.2017 tarihinde atılan bir sms'in (Ortodonti reklamı) şikayeti üzerinde benim numaram çıkıyormuş. Ticaret bakanlığından işlem uygulanacakmış. Siz mi şikayet ettiniz diye soruyorlar. Şikayet edenle olan isim uyuşmuyor. O tarihlerde baya sms şikayetim olmuş, sisteme girip bakayım dedim, geçmiş şikayetlerde arama yapılamıyor. Normalde sms içeriğini sisteme girerken kendime mail atarım oradan da çıkmadı. Var mı bu şekilde aranan? Yoksa yeni bir dolandırıcılık yöntemi mi?
https://tiss.gtb.gov.tr/
Cezai İşlem Uygulandı: 1 (Kredi)
İşleme Alındı: 11
Savunması İstendi: 4
Dolandırıcılık içerikli ileti olması nedeniyle ilgili kuruma intikal ettirilmiştir: 7
Cinsel sohbet içerikli ileti olması nedeniyle ilgili kuruma intikal ettirilmiştir: 1
Cezasız Sonuçlandı: 1 (Diyet reklamı)
6563 Sayılı Kanun kapsamında olmadığından işleme alınmamıştır: 1 (Biliyorsunuz 24/10/2015)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Radio Paradise flac formatında da yayın yapıyormuş https://radioparadise.com/listen/stream-links
https://radioparadise.com

Flac formatında yayın yapan diğer radyolar https://www.hiresaudio.online/cd-quality-internet-radio/
Ekstra https://absoluteradio.co.uk/listen/links/

Commercial Free - Listener Supported

A commercial-free DJ-mixed flow of modern & classic rock, world music, electronica, and more - plus an engaged and active listener community. HiFi sound with no fees, subscriptions, or registration...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • skaplan @sedatkaplan

    Kullanıcı desteği ile yürüyen bir kanaldır. Gereksiz yere serverlarına yük olmasın diye sıradan bir kulaklık ile dinlerken flac açmam. Bu arada ios uygulamasında on saate kadarlık çalma listesini indirme özelliği var. Dj kontrolünde bir radyodur. Şarkıları karı koca dj seçiyor. Kitlesinin yorumları güzeldir. Yeni web sitelerine geçtiler bu sene. Kullanıcılar şarkılara rating atıp yorum yazabiliyor. Şarkı sözü desteği de var. Mac uygulaması unofficial sanırım last fm e scrob da yapıyor. Benim gibi eski kafalar için mükemmel. Şahsım adına spotify killer. Müzik zevki olarak elbette. Kesinlikle tavsiye ederim.