BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Hamsiyim @hamsiyim

  Ülke artık mecazen değil gerçekten çöplüğe dönecek 😀
  Keşke norveç vs gibi geri dönüştürmekten çöpümüz kalmasada geri dönüştürmek için ithal etsek çöpleri. Ama bunların çevreyi kirletmekten başka bi halta yaramayacağını hepimiz biliyoruz malesef.

 • Burcin Cerci @noonelivesforever

  gecenlerde ingiltere copunu atacak ulke bulamiyor cin’e kadar gondermek de masrafli oluyor gibi belgesel tadinda televizyon programi izledim. Demekki sonunda kurbani bulmuslar.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Olayın bildiğim yönü yurt dışından alınan bu plastikler geri dönüşüme gönderilerek taş yünü yapılıyor. Ayrıca tekrar geri dönüşümle plastik ambalaj yapılabiliyor. En çok gelişmiş ülkede çıkıyor. Geri dönüşüm bilinci yerleşmiş. Bizim gibi ülkelerde o plastikler her yere atılıyor. Maalesef geri dönüşüme çok azı kazandırılıyor. Gereksiz yorum yapılmış çöp ülkesi olduk diye.

 • Yenikullanici @yenikullanici

  Ülkede geri dönüşüm bilincü olmadığı için kurulmuş tesisler boş kalıyor, bu yüzden de çöp ithal ediyoruz. Durumun özeti bu.

GÜLERSEN, KAYBEDERSİN! | Soğuk Savaş S2E1

Evet... Bi şakanız vardı... Yazdınız... Dağlara yazdınız... Taşlara... Kuşlara yazdınız... Özlediniz... Cevap beklediniz... Çok beklediniz... İşte hendek... ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buyrun Benim 38 - Celal Şengör Ekşi Sözlük'te

Celal Şengör, Ekşi Sözlük yazarlarının sorularını yanıtladı ve hakkında girilen entry'leri yorumladı. Tüm soru ve cevaplar: https://eksisozluk.com/ben-celal-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap