Jak girişi kaliteli ses veren telefon nasıl bulurum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

mondial mini 50 sfc satın aldım. motora bir şeyler eklemek istiyorum. öncelikle lastiklerini değiştirmek istiyorum. elcik ve benzeri gibi şeyler. önerilerinizi yorumda bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

My time at portia yı indiremiyorum şöyle yazı çıkıyor indirme yerinde. windowsu güncelledim bütün onaylar var. yönetici hesabındayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mert Kırımgeri @mertkirimgeri

    Yönetici dediği o normal yönetici değil. Her windowsta gizli bir Admisitrator hesabı var. komut satırından bir komut yazıp onu açıp oradan yapmanız lazım google a "windows 10 administrator activation" yazın, oradan yürüyeceğinize inanıyorum.

  • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

    Ayrı yeten Xbox(beta) isimli uygulamayı indirip onun içinden aratmanız gerekiyor. Henüz Türkiye'den alımlarda Gamepass PC tamamen aktif değil, o yüzden böyle yapıyoruz. Bunun dışında, bu şekilde indirebilirsiniz ama her oyun çalışmayacaktır. Benim denediklerim mesela Ori, The Messenger, Abzu, Hellblade çalışıyor ama Wolfenstein II açılmıyor bu limitlemeler yüzünden, hata veriyor.

Protez saç kullanan bir kaç kişi var etrafımda bir türlü alışamadım. Bazılarının saçsız halini görmedim direk protez saçlı halini tanıyorum ama yinede garibime gidiyor. Demin oha diyorum da fıratın kafasında gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turkcell faturamın tahadütünün bitmesine 2 gün kaldı 46 lira fatura geliyor daha düşük bir tarifeye geçeyim dedim sadece 1 tane tarife verebiliyorlarmış oda 51 lira. bu işte bir işlik mi var anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Bulgaristanda 3 bin euroya bir araç beğendim 98 model. Bunu alırsam ne kadar bir masraf ile türkiyeye kayıt ettiririm hiç bir fikrim yok bu konuda yardım edin lütfen.
https://www.cars.bg/offer/c3066990

CARS.BG - Suzuki Vitara 2.0 TD, 5650 ЛЕВА, дизел, обяви за коли от Автокъща ЮГ

Нов внос ИТАЛИЯ, перфектно техническо състояние и отличен външен и вътрешен вид. Продажба с фактура. Автокъща Юг предлага на своите клиенти: съде ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam açılmıyor bağlantı hatası veriyor. Sizlerde böyle mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Mate 10 Lite için darbeye dayanıklı kaliteli kılıf ve cam filmi arıyorum. Önerilerinizi yorum olarak yazın lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

spor ve diyete başlamadan önce 137 kiloydum. 3.5 ay oldu son 1 aydır spor yapmıyorum ama diyeti bırakmadım. şuan 105.5 kiloyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap