spor ve diyete başlamadan önce 137 kiloydum. 3.5 ay oldu son 1 aydır spor yapmıyorum ama diyeti bırakmadım. şuan 105.5 kiloyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asustan 24 aylık origin access basic aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

ne güzel History channel izliyordum. depo savaşları, ateşten doğan falan 🙂 patladı gitti

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX2070-O8G-GAMING RTX2070 OC, PCI-E16 3.0, 8GB/256bit...

ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX2070-O8G-GAMING RTX2070 OC, PCI-E16 3.0, 8GB/256bit GDDR6, 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB Type-C Ekran kartı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ücretli android app tavsiyesi.
25 lira kredim var ayın 6.da silinecek. Satın alacak bir şey bulamıyorum aklıma gelmiyor. tavsiyelerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Duvara asmak için büyük bir fotoğraf yaptırmak istiyorum. İnternetten bulduğum bir fotoğrafı yaptıracağım boyutları büyük olmalı. Önerdiğiniz bir yol var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • blacklogic @blacklogic

  Fotoğraf pixel pixel gözüksün istemiyorsan çözünürlüğü yüksek olmalı. Daha detaylı bilgiyi bir baskı firmasına gidip öğrenebilirsin. İstanbuldaysan doğan matbaa'yı öneririm.

  • Gamepad @gamepad

   Çözünürlüğü yüksek fotoğraf buldum. Ama bastırırken çok net ve kaliteli çıkmasını istiyorum. Herhangi bir matbaacı bunu yapabilir mi? yoksa hangi kağıda falan basacağımı söylemem mi gerekiyor ve aşağı yukarı ne kadar fiyat tutar acaba?

 • Gamepad @gamepad

  Bu bayrak yerine o fotoğrafı koymak asmak istiyorum boyutkarı böyle

 • BraVe @brave

  Katıldığımız fuarlarda stand duvarlarına baskı yaptırırken 200 dpi çözünürlükte görsel istiyor grafikerler.

  • Gamepad @gamepad

   72 dpi yazıyor doğru şeye bakıyorum umarım. Sanırım bu fotoğraf dediğiniz şey için çok düşük kalıyor. demek ki çözünürlük yetmiyor sadece.

  • Erman @ermanyurdakann

   @gamepad Bu olmaz. Bununla ancak A5 belki A4 kağıda güzel baskı alınır. Eğer o galatasaray bayrağı kadar büyük olacaksa ve evin içinde olduğuna göre yakından bakılacaksa en az 300 dpi olmalı, 72 kurtarmaz. Ayrıca piksel olarak da bir sayfa kağıttan daha büyük bir alan işaret etmiyor o çözünürlük, büyük poster için nereden baksan en az 5-6 bin, düzgün olacaksa 10 bin küsür piksel uzunluğunda olması lazım kenarların. Ya da başka bir arkadaş da demiş görseli vektörel olarak yeniden tasarlatırsan istediğin her boyuta getirebilirsin, istersen komple binayı kaplayacak kadar büyütebilirsin kalite kaybetmeden.

  • Gamepad @gamepad

   @ermanyurdakann anladım. bulabildiğim en yüksek dpi çözünürlükte bulup onu bastıracağım. umarım bulabilirim o kalitede fotoğrafı. selena gomez'in fotoğrafı olacak ta işte 😛

  • Erman @ermanyurdakann

   @gamepad poster olacak kadar yüksek çözünürlükte hallerini internette zor bulursunuz, onları satıyorlar çünkü, bedava dağıtmazlar 😀

 • blacklogic @blacklogic

  Cantimetre kare başına kaç pixel düşmeli bu konuda fikrim yok, bunu bu işi yapanlar bilir o yüzden bir matbaacıdan bilgi almalısınız. Olmadı gir grafik tasarımcısına VEKTÖREL olarak tasarlatın, vektörel tasarım her ölçüde çıkartılabildiği için sorunsuz bastırın.

Güzelmiş bu ama bana göre pahallı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Sinema efekti yaptım. olduğu kadar artık. (alanya kalesi surları.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap