Böyle bir mail gelmiş anlamadım. Sanırım zamanında üye olduğum şifre ve mail adresi çalınmış zaten platformda yok artık

NETLOG SECURITY INCIDENT
Hello,
We are writing because you registered for Netlog before December 2012. Netlog was a social networking platform operated by Massive Media, a Belgium-based company which also operated a number of social platforms, including Twoo. While the Netlog service was discontinued in 2015, we are writing to let you know that we recently learned that in November 2012 there was a data compromise that involved your Netlog account.
Incident Details. Through proactive data security monitoring, our security team recently discovered that a database compromise occurred in November of 2012. The database contained users’ email address and password information if they registered on Netlog prior to December 2012. We have confirmed that the database did not contain any government issued identification numbers, payment card, or banking information and we have no reason to believe any other data or service was compromised.
Our Response. As part of our response, we notified all known affected Netlog users, as well as those authorities as required by law.
Actions You Should Take. Netlog is not operational, so there is nothing for you to do on Netlog.
In the event you are still using the email and password combination you used for Netlog in 2012 on other active Internet accounts, we advise you to promptly update your password for those accounts.
Here are some helpful tips for creating and maintaining your passwords:
• Use a unique password that is not used on other websites
• Don’t use personal information or common words
• Use a mix of letters, numbers, and symbols in your password and make sure it’s at least 8 characters
• Update your passwords on a regular basis (every ninety days)
If you have any additional questions, please contact security@netlog.com.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel oldu be

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rakı bozulur mu? Yarım şişe rakı buldum evde. Akşam içmeyi düşünüyorum bir şey olur mu acaba en az 4 yıllık vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Avokado çok lezzetli bir şey tabi sarımsak limon ve zeytin yağı ile yapınca. Çok faydası var özellikle cinsel gücü artırıyor ve halsizliğinizi gideriz size doping etkisi yapıyor.

1 haftadır diyet yapıyorum. Aynı zamanda spor salonunda günde 5-6 km. yüksek tempolu yürüyüş yapıyorum. Avokadonun bana çok iyi bir enerji veriyor. Ben Alanya'da yaşıyorum bu meyveyi yıllardır görüyordum çoğu sokakta başı boş ağaçlar halinde bulunuyor. Çok kolay yetişiyor. Burada tanesini 3 ile 4 lira arasında satıyorlar. Ben hiç para vermedim ağaçlardan toplayıp aldım.
Bir kaç kere yapınca alışıyorsunuz yapımına. Çok basit bir yapımı var. Ben ilk başlarda 1 adet avokadoyu kasenin içine kabuğu hariç koyuyordum zaten kaşıkla sıyırınca hemen ayrılıyor. Yumuşak olunca yenilecek kıvamda oluyor eğer satın alır ve sert ise 3 gün ile 7 gün içinde o yumuşacık olacaktır yani yenilecek kıvamda tam olgunlaşmıştır.

Kasenin içine önceden hazırladığım çekilmiş sarımsak vardı ondan bir çay kaşığı koyuyorum
1 yemek kaşığı zeytin yağı
1 adet limon sıkıyorum ama limonu ben çok sevdiğim için ve bunla birlikte yakıştırdığım için güzel oluyor siz yarım limonda sıka bilirsiniz. İnternet teki tariflerde içine tuz da da ilave edilmesi söyleniyor ama ben diyet yaptığım için tuz koymuyorum siz deneyebilirsiniz.
Her gün fırında tavuk göğsü yapıyorum yağsız üstüne sadece karabiber ve pul biber koyuyorum.

Tavuk ile güzel oluyor bandırıp bandırıp yiyorum. Bir arkadaşım patates kızartmasına yapmış öylede güzel oluyormuş haberiniz olsun.

Bugün yaptığım avokadoyu blendır gibi makinada yaptım o yüzden kıvamı güzel oldu tam bir katı katı kalmadı hiç.
Tavuklu resimde ise çatal ile ezerek ve karıştırarak yapmıştım öyle yapınca biraz katı tanecikli kalıyor belkide sarımsak tam ezilmediği için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech F710 Tetik tuşlarında sıkıntı var. İki adete sahibim birinin LT diğerinin RT tuşları sıkıntılı çalışıyor. Birinde bir tuşa bir kere basıp çektikten sonra bir süre takılı kalıyor oyunlarda o tuşa basıyor sürekli. Diğerinde de aynısı gibi ama daha az oluyor. Bende youtube videolarında tamir diye aradığım zaman birinin o tuşların mekaniğine Contact Cleaner diye bir sprey sıktığını gördüm. Ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ama o videoyu yükleyen kişide sorun çözülmüş gibi görünüyordu. Araştırma yapıyordum videodaki kişi Perfect Contact Clenaer kullanıyordu. Bundan Türkiye'deki online satış mağazalarında mevcut. Ben WD-40 Contact Cleaner gördüm. Ama bu markanın bu ürününü bulamıyorum. Daha önce Perfect markasının Contact cleaner ürününü kullanan var mı? Özellikle bu iş için. İnternet'te araştırdığıma göre bu Contact Cleaner genellikle ses sistemlerinde amfi bağlantıları jak girişleri için kullanılmış. Oradaki oksitlenmeyi temizleyerek Sesteki cızırtıları ve olumsuz ses dalgalarından kurtulmuşlar. Ben uzun zaman önce Tetik tuşları çalışmayan Gamepadlerin birine cola dökmüştüm. Ama bunu zamanla ıslak mendilin suyunu oraya damlatarak kullandım ve bir süre sonra olmamaya başlamıştı. Bu olay 3 yıl önce olmuştu. Bence artık tetik mekaniğinde yani basma hassasiyetini ayarlayan mekanikte toksitlenme yada ona benzer bir şey olduğunu düşünüyorum. Sizce hangi ürünü almalıyım. Başka bir şey ile temizlenecek gibi değil. Benim bütçeme göre çokta pahalı ürünler. ortalama 25 türk lirasına satılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap