MacBook 2015 yılında duyurduğu yeni nesil MacBook Pro‘ların üzerine yeni bir güncelleme yaptı. Önceki modelde kronik olan sorunların giderilmesi üzerine çaba sarf edilmiş gibi görünüyor.

Türkçe bir incelemesini henüz bulamadığımız ürün için yabancı editörlerin yaptığı incelemeleri değerlendirerek sizlere bu özet tetkik’i yapıyoruz.

http://tetkikci.com/macbook-pro-16-inceleme/

MacBook Pro 16" Özet İnceleme 51.000TL (11/2019) - tetkikci.com

MacBook 2015 yılında duyurduğu yeni nesil MacBook Pro'ların üzerine yeni bir güncelleme yaptı. Önceki modelde kronik olan sorunların giderilmesi üzerine çaba sarf edilmiş gibi görünüyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2019 Yılında fiyat performans denkleminde konuyu ele aldığınızda alabileceğiniz en iyi amiral gemisi telefon ile karşınızdayız. Mayıs ayında piyaasaya çıkan OnePlus 7 Pro arasında tasarım olarak bir fark yok. Menüsüne girmeden hangisinin ne olduğunu anlamak zor. Elle tutulur tek fark ise işlemci upgrade’i OnePlus 7 Pro da SD 855 platformu var iken OnePlus 7T Pro da SD 855 platformu bulunuyor. OnePlus 7T Pro ise 2019 Eylül ayında satışa sunuldu.

Burada dikkatimi çeken konu şu oldu ki OnePlus üretim platformunu ciddi manada dinamikleştirmiş. Bu kadar kısa aralıklar ile gömülü chipset’i bir yüksek versiyon ile değiştirmek ve ürünü pazara sürmek ciddi dinamizm ve çeviklik ister. Buradan OnePlus firmasının üretim standartlarında Agile ve DevOps standartlarını üst seviyede uyguladığını anlamak mümkün. Bu pazar koşullarında rekabetçi olabilmek için hantallık hiç uygun değil zaten. Fakat takdir ettim.

#oneplus7tpro #akış

http://tetkikci.com/oneplus-7t-pro-inceleme/

OnePlus 7T Pro İnceleme (2019/11) - tetkikci.com

OnePlus üretim platformunu ciddi manada dinamikleştirmiş. Bu kadar kısa aralıklar ile gömülü chipset'i bir yüksek versiyon ile değiştirmek ve ürünü pazara sürmek ciddi dinamizm ve çeviklik ister.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir dizi OnePlus değerlendirmesi ile karşınızda olacağım. 2019 Mayıs ayında piyasaya çıkan OnePlus 7 Pro ilk değerlendirme olacak. Saygın incelemeleri tetkik ettikten sonra bu yazıyı kaleme alıyorum.

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. OnePlus 7 Pro çıktığı 2019 yılı Mayıs ayında en çok beğenilen amiral gemisi akıllı telefon olmuş ve bütün editörler tavsiye etmekten çekinmemiş. 2019 yılı başındaki en hızlı donanımsal platformları bünyesinde bulunduran telefon çok güzel iş çıkartıyor.

Tetkiki için buyrunuz :

http://tetkikci.com/oneplus-7-pro-inceleme/

OnePlus 7 Pro İnceleme (2019/11) - tetkikci.com

Fiyat performans telefonları ile dikkat çeken OnePlus bakalım bu yeni amiral gemisi OnePlus 7 Pro ile kendinden söz ettirebilecek mi?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, istatistiklerde bir sıkıntı var ama emin olamadım, bu gün siteye giriş 0 gibi görünüyor. Bir iki kişi test amaçlı tıklayıp bir kaç sayfa gezebilir mi? Not: Ucuz bir numara değil, sadece rica.

http://www.tetkikci.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

http://tetkikci.com içerik editörleri arıyor. Siteyi inceledikten sonra size uygun bir iş olduğunu ve benzer değerlendirmeleri yapabileceğinizi düşünüyorsanız eğer örnek bir kaç ürün değerlendirmeniz ile başvrunuzu info@tetkikci.com mail adresine yapabilirsiniz. Yönlendirmek isteyeceğiniz arkadaşlarınız var ise paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

tetkikci.com - Saygın incelemeleri sizin için izliyor-okuyor ve özet...

Saygın incelemeleri sizin için izliyor-okuyor ve özet değerlendirmesini yapıyor puanlıyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Gelip yazayım diyeceğim ama sıkıntı şu, aradan bir süre geçecek vaadler verilecek vs. ha babam de babam yaz et vs. eee sonra ? ürün inceleyecez ortada ürün yok, hani onu da biz temin ettik diyelim eeee ? hani yarın kapatıyorum ağalar sağolun dersen o kadar emek yalan oldu demek. Oldu çünkü bu yazdığım birebir başıma geldi. Ve pişman oldum yani bizim yazılar emekler piyuuv uçtu, ha verilen vaadleri de saymıyorum.

    • Ahmet Serhat @aserhat

      Selami bir vaadimiz yok 🙂 ayrıca konseptimiz ürün incelemek üzerine değil. Mevcut saygın en az 2 yerli yabancı incelemeyi izledikten sonra özet görüşleri beyan etmek. Hali hazırda kullandığınız ürünler için bu özet değerlendirme yazar tarafından yapılabilir. Amaç hızlı karar vermek durumunda olanlara fikir vermek ve güvenilir bir özet değerlendirme - puanlama sistemi oluşturmak.

    • Orcun @orcun

      @aserhat İşte dostum o olayda şuna benziyor '' abim bal yerken fırıncıyı görmüş bal çok tatlıymış '' ne kadar doğru olabilir ki ? hani senin incelemen kendi yorumunu katman başka, mesela atıyorum 20 bin liralık notebook asus markası bu ürüne yerlisi yabancısı övgüler dizmiş, araştırıyorsun aletin dermansız derdi var. Asus ince hafif olsun diye cihazın altına perde sistemi böyle yükselten alan yapmış iyi güzel cihazı açınca masaya koyunca 1 cm 2 cm kadar arkasını açıyordu, açınca da arası boşluk direkt anakart var, reddit orası burası heryerde sıkıntısını yazmış birkaç kişi tozdan tıkandı diyen mi dersin ? vay işte fanı bozuldu diyen mi dersin o mekanizma kırıldı vs diyen mi ohooo bitmiyor. E ama herkes övüyordu ? keza menteşe problemini de saymıyorum, ekranını kıran bile vardı çok esniyor diye vs. hani riski birşey ben o topa zaten giremem.

    • Ahmet Serhat @aserhat

      @orcun Bu bahsettiklerin uzun kullanım testi ile anlaşılır. Buda inceleme yapanlar için çok mümkün değil, reddit'deki yorumlardan çok bulunanları özet değerlendirmenin içine ekleyebilirsin.

  • 3dfx @3dfx

    Kusura bakmayin ama, cogu inceleme bile zaten 9-10 dakika civarinda ve gayet özet seklinde. Hayatinda Octaviaya binmemis birisinin incelemesini neden dikkate alip 100-200 bin TL neyse verip araba alayim ki? Bu sistemin normal incelemelere kiyasla farkini göremiyorum, aksine eksisi var. Özetin özeti oldugu icin resmen cok uyuzuma gidecek bir özellik vs var arabada ama bunu göremiyorum. Neden? Yazan adam arabaya binmemis 🙂

    • Ahmet Serhat @aserhat

      Binse ne değişecek ki, uzman olan 2 3 kişi benzer görüşte ise ukt olmadığı sürece farklı ne söyleyebilir? Tabii ki araba için kısa bir özet inceleme kafii gelmez fakat şöyle düşün, en güvendiğin otomobil otorotisini galeride arıyor ve ben şu aracı almak istiyorum çok iyi indirim yaptı ne dersin diyorsun. Oda sana gözünü kırpma al diyor, etkisi olmaz mı? Önemli olan güven değil mi? Maksat güvenilir bir özet değerlendirme ortamı oluşturmak. Yaptığım incelemeleri kendi incelemeleriniz ve ya otoritelerin incelemeleri ile kıyaslayabilir değerlendirebilirsiniz. Ön yargılı olmamak lazım, yeni ye açık olunuz 😊

  • Kendi Fikri @kendifikri

    neden resimler çok geç açılıyor

Skoda (Şkoda diye okunuyor) Octavia ile C Compact sınıfında ciddi satış rakamlarına ulaşarak rakiplerini zorladı. Kullanışlılık ve iç hacim konusunda C Compact sınıfının en iyisi olan Octavia bakalım bu yepyeni tasarımı ile neler sunuyor.

http://tetkikci.com/yeni-nesil-skoda-octavia/

Yepyeni Skoda Octavia Ön İnceleme (2019/11) - tetkikci.com

Skoda (Şkoda diye okunuyor) Octavia ile C Compact sınıfında ciddi satış rakamlarına ulaşarak rakiplerini zorladı. Bakalım yeni nesilde neler sunuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orta segment telefonlar arasında kendine yer edinmeye çalışan Redmi Note 8 Pro için saygın editörlerin incelemelerini tetkik ettik ve özet değerlendirme ile karşınızdayız.
Öncelikle telefonun ekran kalitesi orta seviye için gayet güzel, büyük boyutları da büyük sevenleri tatmin edecektir.

http://tetkikci.com/redmi-note-8-pro-ozet-inceleme/

Redmi Note 8 Pro Özet İnceleme (2019/11) - tetkikci.com

Yeni fiyat performans canavarı Orta segment telefonlar arasında kendine yer edinmeye çalışan Redmi Note 8 Pro özet inceleme
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mijia Elektrikli Scooter İnceleme (11/2019) - tetkikci.com

Teknoloji dünyasında her alanda üretim yapan Xiaomi ise bu pazarı kaçırmak istemez tabii. Xiaomi Mija m365 Elektrikli scooter ise Xiaomi'nin bu pazardaki yorumu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap