Marvel what if izleyen var mı? İlk bölüm izledim baya hoşuma gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Araç bakım ücretleri. Yakın zamanda iki araca bakım yaptırdım. Birisi 2 ay kadar oldu. Genel olarak onlara da çok zam gelmiş. Bu entry'nin altında araç bakım maliyetlerimizi yazalım mı? Bunlar yetkili servis fiyatları. Şu anda özel de yarının da altında olabilir.

2021 Peugeot 2008 ilk bakım (2 ay önce) : 2800Tl
2021 Peugeot 5008 30k 2. bakım ve ön balata değişti (bu gün): 5200Tl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Sizler ile bir ulaşım tecrübemi paylaşmak istiyorum. Bu gün aracımı bakıma götürmem gerekiyordu. Servis 10 km uzakta. Bütün gün aracımı bırakmamı istedi. Elektrikli katlanır RKS bisikletimiz var. Attım bagaja gittim arabayı bıraktı. Gitmem 16dk sürdü. Bisiklet ile dönmem ise 23dk. Bence bu tip aletlerin tam da kullanım amacı bu. Çok iyi bir deneyim oldu. 100tl den fazla da tasarruf oldu ki taksi ile dönmek durumunda olunan bir yer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

Evde kablonet'in netmaster modemi ile internette tabii ki sıkıntı çekiyordum. Birincil cihazlarım zaten kablo ile bağlı olduğu için çok sıkıntı yoktu ama telefon arada zaruri wifi kullanımı sıkıntıya sokuyordu. Bu minivalde internetten 2. el TPLink Deco E4 aldım 2li. 160m2 ev de kurulumu yaptım. Mükemmel çekiyor, tepki süreleri de çok iyi. Ebeyn kontrolleri harika. Sıfır sıkıntı. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim. daha pahalı ürünlere boşuna ödeme yapmayın. Ucuzlarını daha önce denedim verim alamadım. Öyle bilgi vermek istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba değerli arkadaşlar, sizlere danışmak istediğim bir konu var. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım Dell xps 13 7. nesil i7 işlemcili ve 8gb ram'li makine aslında günlük işler için gayet yeterli performansı hala veriyor. Fakat bazen öyle kasıyor öyle saçma uygulamalar %100 CPU kullanıyor ki iş aksatacak ya da yavaşlatacak duruma geliyor. Windows 11 de kurulamıyor. Her Windows güncellemesinden sonra bu sorunlar daha da artıyor gibi gözlemliyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir, bu neden oluyor, illa pc mi değiştirmek gerekecek? Format vs de kar etmiyor. Halbuki işlemcinin kas gücü bence hala gayet yeterli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 22 / 25

Selamlar, fiyat performans olarak şu sistem bana baya mantıklı geldi. Mac kullanma durumum yok, .net vs uygulama geliştirmem gerekebiliyor. Varmı bu performans ve malzeme kalitesinde alternatif?

https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-16/

Huawei MateBook 16 | Yaratıcı | HUAWEI Store TÜRKİYE

HUAWEI MateBook 16, AMD Ryzen 7 5800H işlemcisi ve 16" 2.5K FullView ekranı ile yaratıcılığınızı serbest bırakmanızı sağlar. Şimdi hemen inceleyin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çoştu. Bir parçası bize denk gelir mi?

https://bundle.app/tGHUJDb8

Rusya'dan yaptırımlara tehditkâr tepki: ′Uluslararası Uzay İstasyonu, ABD...

Rusya'dan yaptırımlara tehditkâr tepki: ′Uluslararası Uzay İstasyonu, ABD veya Avrupa'ya düşebilir′
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14