İnceleme videosu da gelecek ama önce yazısını yazdım. Buyrunuz. Apple Watch 6 44 mm inceleme.

http://www.aserhat.com/2020/11/apple-watch-6-en-son-ckan-model-44mm.html

Apple Watch 6 (En Son Çıkan Model) 44mm İnceleme

Apple Watch 6 inceleme ve kullanıcı deneyimleri.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • vural balıkçı @vuralbalikci

  Güzel yazı olmuş. Bende 4. seriyi kullanıyorum, iki yılı aştım hala güzel çalışıyor. Yenisini de pas geçtim, artık 7'ye bakacağım. Açıkçası akıllı saatte "en" iyisi Apple watch, bende bir sürü kullandım. Ama Apple'ın saaati harika ve tam olarak ne diyorsa onu yapıyor.. Tek saçmalığı, her yeni nesil çıkınca öncekinin pilini baltalıyorlar. 4. nesil ilk kullandığım zamanlar 3 gün, 3.5 gün kullanıyordum iki yıl sonunda 2 günü zor çıkartıyor..

  • johan @johan28

   üç ve altı kullanmış biri olarak çoook bir fark yok ya ama öneri istiyene altı al geç diyorum alıyorlar sonra büyük çoğunluğu kullanmıyor bile. Şarj konusu da arık pil ölmüş olabilir mi yenileyince iyi fark oluyor denemekte yarar var. En iyisi mi bence ios için tamam ama genelde gw serisi hep bir tık iyi performans gösteriyor benim deneyimime göre sadece stabilitesi iyi al koluna tak ıvır zıvırla uğraşma dersen çok iyi.

Nintendo Game and Watch Super Mario TR'de Tek!! - İlan ve alışverişte ilk...

Nintendo Game and Watch Super Mario TR'de Tek!! - En ucuz Nintendo Gameboy konsol fiyatları, Sıfır oyun konsolları ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

94.45 e 4.9 nedir? Arıyorum bunu artıralım diyorum 10'a çıkartmak için neredeyse faturamın yarısı kadar ek rakamlardan bahsediyor. Çok saçma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Trafikte Düşünme Eylemi

Trafikte uzun zaman geçiriyorum. Gerçi bu pandemi döneminde evde kaldık uzun süredir. Trafikte olduğum dönemlerde ise haftada 2 yayın ile karşınızda olacağım. Daha ziyade teknoloji...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Star Trek de bir yıldız gemisi kaptanının maaşı nedir? Ayrıca hayatları uzayda, herşeylerini federasyon karşılıyor, parayı ne yapıyor? Memlekete gönderip plaza mı yaptırıyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17
 • lterlemez @lterlemez

  Muhtemelen bütün harcamaları sınırsız limitlidir. Ancak, maaş aldığı konusunda kararsızım ama şundan eminim, oldukça yüklü bir emeklilik parası alıyordur.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   TNG ile çıkan (TOS zamanında yiyecekler için kullanabiliyorlardı sadece) replicatorlar sayesinde parasal değeri olan bir nesne kalmadı, o yüzden para da yok. Böyle bir teknolojiye erişimi olmamış ve muhtemelen yakın zamanda da olmayacak (bkz: prime directive) medeniyetlerle ticaret yapılıyorsa kullanılması için bir kredi var sadece ama onun da çok detayı yok. Muhtemelen etkileşimde olan yetkililere veriliyordur kullansınlar diye, şahsi bir şeye yaramaz.

  • lterlemez @lterlemez

   @salledacil; O krediler standardı belirlenmiş bir sistemdir. Çünkü herkes tarafından tanınıyor. Ama, emeklilikle harcaması için bir meblağ alıyorlardır ya.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @lterlemez Aslında ST ekonomi konusunda aşırı kötü ve tutarsız bir yapım. Karakterler farklı serilerde para ile ilgili bir şeylerden bahsedebiliyorlar, çoğu zaman bu konuşmalar paranın olmamasıyla ilgili bir cümleyle sonuçlanıyor veya yarım kalıyor. Bu tip tutarsızlıklara rağmen motif artık para için değil, insanlığın iyiliği ve ileriye gitmesi için çalışan bir topluma dönüşüldüğünü anlattığından dolayı ve replicator katkısıyla bunun mümkün olduğu şeklinde anlatılıyor.

   Gerçi bu replicatorlar her şeyi yapamıyor. Antimadde, dilityum, latinum üretemiyor ve Federasyon'a bağlıysan canlı varlıkları da yasak olduğu için üretemiyorsun. Latinum da Ferengi tarafından para olarak kullanılıyor (Quark vardı DS9'ı izlediyseniz, onun ırkı).

   Yani yazarlar arada diyaloglarda saçmalasalar da temelde para yok. İnsanlığın bu arzuyu aşmış olduğu varsayılıyor. Bu kadar geniş bir evrenin de bu kadar temel bir sorunu hala düzgün bir şekilde çözüp aktaramamış olması cidden ilginç yalnız.

 • Birkan @birkan-akar

  Star Trek subaylığı çok kutsal bir meslektir, gönül işidir. Para için yapılmaz. Onlar ki anne baba şefkatiyle Atılgana sahip çıkarlar. Ne demiş atalarımız bana yeni bir uygarlık (dünya) bulanın 40 yıl kölesi olurum. Öyle eli öpülesi görev aşkıyla yanıp tutuşan insanlardır. Onların başımızın üstünde yeri vardır. Ayrıca bu işi para için yapan terbiyesizdir, adam değildir.

 • Kesb-i @kesb-i

  Star trek picard'ı izlememişsiniz sanırım. Emekli olunca malikane ve üzüm bağı alıyorlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hadi biraz biberleyelim, varmı ihtiyarlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Dikkatle bakarsanız. 90 ların başında oynadığımız misketlerin aynısı olduğunu fark edeceksiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 31