Dark StoreX N210 NAS İncelemesi (Ev Tipi Yedekleme ve NAS Cihazı)

dark storex n210 ile ilgili görsel sonucu

Telefonların hafızaları çok arttığı için artık evdeki 250 gb lik harici diskler yeterli gelmemeye başladı. Sürekli foto video boyutu düşürmekde yorucu olduğu için ve artık buna da vaktim olmadığından bir yedekleme ünitesi ihtiyacı duydum. Tek disk riskine girmemek içinde yedekli yapıda çalışan 2 disk destekli bu cihaz ile bu sorunumu çözmek istedim. Bakalım başarılı olmuş muyum 🙂 #akış #inceleme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık KAYA (34) @tarikkaya

  Ellerine sağlık güzel inceleme olmuşta alta ıslıklı şarkı felan atsaydın bea. 🙂

 • Orcun @orcun

  Ben bu nas işinde kapalı devre cihazlardan yanayım her zaman. Çünkü böyle çin malı cihaza etiket vurup satmak ile bu işler olmaz.
  Yazılım desteği nedir ? bunda mesela izledim yani rezalet bir yazılım var. Diski görmedi değil mi ? sıkıntıya bakın bela birşey.
  + mobilde durum nedir ? bu cihaza ben heryerden her konumdan erişmem lazım ki amacına uygun olsun. Ben tek diskli de olsa sırf uğraşmamak adına hazır sistem wd my cloud aldım. Heryerde uygulaması var, taktım 5-10 dk içinde her işimi yapmaya başladım. Ne uğraştırdı ne bilmemne birşey oldu kaç ay oldu kullanıyorum pc'i yedekle telefonu tableti yedekle ki bunlar farklı sistemler biri ios biri android biri de windows hatta mac bile var. Hani paradan kısıp veya çift diskli birşey alsaydım bu sefer de aman allahım, sürücüsü osu busu kanser olurdum ben sinirli adamım kırar atardım.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Şu işi Raspberry Pi/Türevi arm bord + custom 3d Print case ile çözmek istiyorum cidden!

Seiko Presage Mekanik Saat İncelemesi (Video)

Seiko ssa303j model saat incelemesi.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Yee Light Mi Motion Aydınlatma (Video)

Gearbest den aldığım Xiaomi Yee Light Mi Motion Aydınlatma ürününü inceliyorum. Evde karanlık noktalarda değerlendirmek üzere çok kullanışlı bir ürün. Özellikle küçük çocukları olanlar için can kurtarır 😊#inceleme #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Karaoke Mikrofon İncelemesi-Video (BIM'den Aldım)

Merhaba arkadaşlar,

Bu incelememizde BIM den aldığım fakat Eminönü ve Tahtakale'de çok hızlı bir şekilde satılan yaygınlaşan karaoke mikrofonu inceleyeceğiz. Bluetooth ve ya kablo ile telefona bağlanabiliyor. Ayrıca telefona kablo ile bağladığınız da da harici microfon gibi de kullanabiliyorsunuz. Çok kaliteli bir mikrofonu yok tabii, oyuncaktan hallice ama çok eğlenceli bir ürün, buyrunuz inceleme videosu ile devam edelim :

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi MiBox 3 Android TV İncelemesi (Video)

Merhaba arkadaşlar.

Bu videoda sizlerle Mi TvBox 3 ürününü inceleyeceğiz. Akıllı ve ya yarım akıllı bir TV'niz var ise mutlaka alınması gereken bir ürün bence. Genel manada fiyat performans konusunda #Xiaomi den bekleneceği üzere bence en iyisi. Ayrıca eğer ürünü satın almak isterseniz video'nun altındaki link üzerinden indirimli olarak alabilme fırsatı da sizi bekliyor.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GameBoy Pocket ve Tetris İnceleme (Nostalji) - Video

Benim çocukluğum döneminde yani ilkokul 1-2. sınıfta iken GameBoy gibi bir cihaz hayal ürünü gibi bir şeydi. Böyle bir cihazın varlığından bile çıktıktan 7-8 sene sonra haberdar oldum herhalde. O günlerden kalma bir merakmıdır nedir. Sonrasında bir çok GameBoy aldım sattım kurcaladım oynadım 🙂 Şimdi bunlardan bir tanesi olan GameBoy Pocket modelini inceleyeceğiz. #akış #tozluraflar

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Watch 2 İnceleme (Video)

Huawei'nin ikinci nesil Android Wear 2.0 işletim sistemli saatini inceliyoruz. Bence akıllı saatlerin en önemli meselesi pil. Bakalım Huawei bu konuda kendisini ne kadar geliştirebilmiş. Diğer hiç bir akıllı saatte olmayan seramik halkası ile maliyetini yükselten bu saat, tasarım anlamında ise kalite hissini çok canlı tutmayı başarabiliyor. #huawei @huaweiwatch2 #akış

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Casio Sheen Saat İncelemesi

Merhaba arkadaşlar.

Casio'nun bayanlar için ayrı bir marka gibi konumlandırmaya çalıştığı Sheen model saatlerinden bir tanesini inceliyorum.

Qartz mekanizmalı bu saat moda markalarının bayan koleksiyonlara rakip olmaya çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap