TS sosyalin kapanması hayatımda bir boşluk açacak gerçekten...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Selam dostlar
bu seferde aslında pek sevmediğim ama sırf %50 indirimli fiyatta bulduğum için aldığım eski uçak modeli olan Revell Gloster Gladiator Mk2 modelini yaptım. kanatların aralarında aslında ip gerilmesi gerekiyor ama o kadar kabiliyetim yok. Model 1/32 oldugu için bana büyük geldi. bir daha bu kadar büyük model almam sanırım, boyaya yazık zaten yerde kaplıyor. yaparken çokta keyif aldığım söylenemez. çok boya gittiği için söylene söylene yaptım cimrilikten 😛 umarım beğenirsiniz
#Revell #Modelcilik #hobimaket #glostergladiator #Maketçilik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya steam ya superonline yada ben kafayı yedim. 35 mb fiber ile aldığım indirme hızı 24 mb/s yi gordu, 22 de sabit gidiyor. Şuan nefes bile kısa kısa alıyorum birşey olmasın diye. Bu durumun bir açıklaması varmıdır?
#steam #download #Superonline

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Merhaba arkadaşlar. modelcilik serüvenime bu seferde ilk gemimi yaparak devam ettim. Ben yaparken çok keyif aldım, umarım sizde bakarken keyif alırsınız. malzeme kalitesi kötüydü, başta oyuncak gibi geldi ama boyadıkça modelin güzelliği çıktı. deniz mavi efekti de güzel oldu kırmızı renk ile.
#Tugboat #Revell #hobimaket #Maketçilik #gemicik #diaroma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Plastik modelle baslayan seruvenim warhammer figurlerine sicradi. Tanesi 150TL oldugunu dusununce pek hayra alamet degil gibi bu yol. Ama boyamasi cok zevkli. Oynamasi nasildir kim bilir 😍 #Warhammer40K #minyatür #hobi #spacemarines

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adana şişten torii ye dönen çubuklar ile daha önceden tamamladığım japon festival arabası diaromasi tamamlandı. Çok kel alaka olsada boş boş duracağına arkaplan olsun dedim.
#plastikmodel #Modelcilik #maket #diaroma #JaponKafası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk diaromam bitti. maket yapmaya da yeni başlamıştım, diaroması ile devam edeyim dedim. yapması ayrı, boyaması ayrı, eskitmesi ayrı, diaroması ayrı zevk veriyor. pahalı bir hobi olsa da zaman geçtikçe ucuz yollu alternatifler aranmaya başlıyor insan ve bu daha da keyif veriyor. ateş efekti biraz falso olsa da ana fikri veriyor. bir sonrakine en azından ne istediğini ve ne yapıp yapmayacağını bilerek hareket ediyor insan.
#plastikmodel #maket #hobimaket #merkava #diaroma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok orijinal olduğunu düşündüğüm 4. maketimi bugün tamamladım. Zamana yayarak ne zaman aceleye getirsem orası kötü oldu. gerçekten sabır + istikrar işi.
yapması çok zevkliydi parça kalitesi de fena değil. hoşuma giden şey ön tekerlerin sağa sola tıkırtılı olarak dönmesini sağlayan mekanizması oldu.
#Modelcilik #hobimaket #Maketçilik #festival

Sonradan öğrendim ki Japonya daki ünlü bir festival arabasıymış. Nebuta Matsuri diye.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Aomori_Nebuta_Matsuri

BeğenFavori PaylaşYorum yap