izmirdeki oyun fuarına gittim. açıkcası çok boştu. girişte PS ve Xboxlarda insanlar ayakta belli başlı oyunarı oynuyorlardı, az sayıda oyunun standları ve oynayabileceğiniz alanları vardı. valorant, csgo, lol, pubg gibi oyunlar oynanabiliyordu. birkaç masada masaüstü oyun alanı, bir ana sahne ve espor klupleri standları vardı. şöyle bir girip yarım saatte çıkılırdı. Bana güzel gelen şey, gençler ordaydı. iki üç stand önünde sabahtan akşama beklediler, oyun oynadılar, birbilerini izlediler, dans ettiler. fuar boştu ama inanılmaz bir potansiyel vardı. Ek olarak,
2-3 tanede oyun yapımcısı standı vardı. keşke daha çok olsaydı.
#izmirgamefest

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#origin hacklenmiş mi anlamadım. #apexlegends oynamak için girdim, ana menüdeki butona basınca suicide diye internet sitesine yönlendiriyor. sizde de öylemi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

bu aralar en çok takıldığım site. tabi ki #TS den sonra
#Siteönerisi
https://read.apos.to/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

sade şık tasarımı ve bilgilendirici okumalık site isteyenlere gelsin
https://www.gelecekburada.net/

Gelecek Burada

Gelecek Burada, bizim şekillendirdiğimiz ve bizim için için şekillenen geleceğin nerede olduğunu merak eder, araştırır ve paylaşır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşımın işyerine siber saldırı olmuş. bitcoin ile santaj yapıyor. ne yapabiliriz acaba? bitcoin adresi gerçekten takip edilemiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • BEN EKONOMİSTİM @johan28

  TS den onu takip edecek fikir çıkmaz. Kaldı ki takip edecek kişi bir o kadar para ister, büyük bir iş çünkü

 • kei @kei

  antivirüs firmalarının bir aracı vardı bu hacklemelerin bir kısmı aynı anahtarı kullanıyormuş onu açıyordu ama bence korsanlar yöntemlerini değiştirmiştir.

 • YasinC @yasinc

  Bitcoin takip edilebiliyor aslında ancak zor iş. Verdikleri cüzdan adesinin hangi borsaya ait olduğunu öğrenebilirsiniz ancak tabi he borsa da kyc zorunluluğu yok. Büyük ihtimal yerli borsa adresini vermemişlerdir zaten

 • ad33p @ad33p

  Eğer fidye yazılımı ile dosyalar şifrelendiyse ve yedek yoksa eposta ile pazarlık yapmayı deneyip, anlaştığı yerde parayı gönderecek, başka türlü çözümü yok. Daha geçen arkadaşımın çalıştığı şirkete de aynısı oldu, 20bin dolar vermişler ve dosyaları geri açabilmişler.

forza horizon 4u steamde her oynamaya calıştığımda 400-500 mb güncelleme yapıyor. bu oyuna hergün böyle güncellememi geliyor, nedir bu? sizde de böyle mi?
#forzahorizon4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sennheiser Ambeo 3S Kulak İçi Kulaklık: Amazon.com.tr

Sennheiser Ambeo 3S Kulak İçi Kulaklık: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

hali hazırda devam eden #GameStop olayı için güzel ve bilgilendirici bir flood..
#EatTheRich

https://twitter.com/10saatgeriden/status/1354662101076197377

BeğenFavori PaylaşYorum yap