Linkler patlamadan göz atmak isteyen baksın. Assassins's Creed Valhalla nin oynanış videosu sızdırılmış. Odyssey nin farklı rengi gibi genel olarak. fakat ilk videodaki deniz savaşı efsanevi gözüküyor. ikinci videodaki kala basmasıda yeni bir olay.
#AssassinsCreed
#AssassinsCreedValhalla

https://streamable.com/m8edx8
https://streamable.com/x32zv6
https://streamable.com/6kh35q

Assassin's Creed Valhalla - Leaked Footage - Gameplay

Watch "Assassin's Creed Valhalla - Leaked Footage - Gameplay" on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, özellik programcı arkadaşlara sormak istiyorum. aşağıdaki mantığı blok diyagramlar ile nasıl oluşturabilirim.
A, B ve C sayısından herhangi biri 100 ün üzerinde ise pencereyi aç.
A, B ve C sayısından en az ikisi 100 ün üzerinde ise kapıyı aç.
programlama dili bilmiyorum ama kullandığım yazılımda görsel olarak input, output, and, or kapıları ile logic inşa etmem gerekiyor.
teşekkürler
#teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

command and conquer remastered in boyutu 25gb.. şaka gibi.
#CommandandConquer

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

QHD - 2560 x 1440 çözünürlüğe sahip yeni bir monitör aldım.. fazla ram in zararı olmaz kafası sanırım çözünürlük içinde geçerli, birden fazla sekme, uygulama ile çalışanlar, vakit geçirenler için işleri kolaylaştırıyor.
model ViewSonic VX2758-2KP-MHD
IPS olduğu için renkler çok güzel, tek eksiği ergonomik olarak çok ayar sunmuyor onuda fotodaki gibi halletmeye çalıştım artık.
bir hayırlı olsununuzu alırım
#viewsonic #benimmasaüstüm #Monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

hanım bugun kabak sıyırma yapayım dedi değişiklik olsun diye.. ve surpriz.. kabak sıyırma videosu aradan yarım saat geçtikten sonra youtubeda önerilenlerde çıktı (eşim youtubeda herhangibir aratma yapmamıştı)
#YouTube #kabaksıyırma

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 30

valorant hızla dibe gömülüyor. 500K izleyici sayısından 3K lara geldi sadece 2 haftada.
#valorant

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

sesli kitap gibi sesli dizi olan karanlık bölgeyi yeni bitirim. değişik ve keyifli bir deneyimdi benim için. bilimkurgu polisiye ve güzel bir hikaye var. spotifyda da mevcut appleda varmı bilmiyorum.. tavsiye ederim.
#karanlıkbölge #SesliKitap

https://art19.com/shows/karanlik-bolge

Karanlık Bölge

Geçmişte işlediği bir suçtan ötürü izole bir bölgede rehabilite olan Kuzey (Tansu Biçer), ütopik bir dünyadan gelen dedektif Yaz (Tülin Özen), ve onun çömez partnerinin başından...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ViewSonic VX2758-2KP-MHD model monitor aldım. fakat özellikle geceleri cok parlak geliyor. monitor ustundeki tuslardan ayarlamam gerekiyor. bunu windows üzerinden tuslara basmadan parlaklık ayarlama şansım yokmu? bilgisayarım laptop fakat ekran parlaklığı çıbugu ikinci monötde işlemiyor..
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sene 1996. ilk PC, ilk oyun.. eski sevgiliye kavuşmak gibi, ama o teknolojinin nimetlerinden faydalanmış ve gençleşmiş, bense seneler içinde yaşlanmışım. olsun, yine o zamanki heyecan ile bekliyorum seni sevgilim...
#CommandandConquer #westwood
https://store.steampowered.com/agecheck/app/1213210/

Pre-purchase Command & Conquer™ Remastered Collection on Steam

Command & Conquer and Red Alert are both remastered in 4K by the former Westwood Studios team members. Includes all 3 expansions, rebuilt multiplayer, a modernized UI, Map Editor, bonus footage...
BeğenFavori PaylaşYorum yap