Modelcilikte 3. maketimi tamamladim. Cok deneysel calistim, vernik surdum ustune paslandirma yaptim, verniksiz yere eskitme yapmaya calistim, ilk zamandan kalma firca izleri falan derken camura batmis Merkava tankimi bitirdim. Galiba en kolay tank yapmak, bir yeri duzgun yapamazsan camur efekti ver gitsin 😄
#Modelcilik #tamiya #tank

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu bayramda uzun süredir bir heves uzaktan baktığım modelciliğe giriş yaptım. ilk Revell in Vw T1 ini yaptım. baya detaylı geldi ilk maket için. daha sonra PM nin F16 sını yaptım. elimde olan boyalardan kafama göre gittim. revell parçaları çok kaliteli çok az talaş çıktı ama PM de parçalar uymuyordu. baya zımpara, kesme düzeltme işi çıktı. ama PM nin F16 sını yaparken çok daha zevk aldım açıkçası. şimdide Tamiya nın Merkava tankını yapıyorum ama tatil bitti, daha boyamaya geçemedim. artık akşamları vakit buldukça. bir sonraki hedefimde Subaru İmpreza ama ona da kıyamıyorum. iyice pişmem gerek. modelcilikte şunu anladım, kesip biçmek birleştirmek bir kenara, boyama başlı başına bir meziyetmiş. Youtube da gezerken Levent Abi nin yıllar önce Burak Öztan ile çektiği videolara denk gelmekte ayrı bir keyif verdi.
#modelcilik #revell #tamiya #hobi #maket

BeğenFavori PaylaşYorum yap

evde superonline 35mb fiber internetim var. ama hem ping düşük olsun diye hemde evin şekilsizliğinden sinyal kalitesi artsın diye vatandan TP-link AX3000 router aldım. routerin superonline in verdiği ZTE marka modeme cat6 kablo ile baglayıp routerin WAN portuna sokuyorum. wireless olarak tplink modemi görüyorum bağlanıyorum sorunsuz. ama download yapamıyorum bir türlü. superonline a tekrar baglandığımda 3.5mb/sn inderme hızı tplink router ile baglanınca 10kb/sn lere düşüyor. bu işi nasıl çözerim kaçırdığım bir nokta var mutlaka ama ne?
youtube dan videoları izledim, DHCP yi falan kapatıp denedim ama download da sorunum çözülmedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

95 C lerden 60 C lere indi. Kendine geldi resmen laptop.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

superonline internet sözleşmem bitiyor. Kullanan arkadaslar acaba turknetten memmusunuz?
#turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

i7-7700HQ işlemcili msi laptop var ama windows 11 i desteklemiyor gözüküyor bu işlemci. sizde de böyle bir durum var mı?
#TeknoYardım #windows11

BeğenFavori PaylaşYorum yap

izmirdeki oyun fuarına gittim. açıkcası çok boştu. girişte PS ve Xboxlarda insanlar ayakta belli başlı oyunarı oynuyorlardı, az sayıda oyunun standları ve oynayabileceğiniz alanları vardı. valorant, csgo, lol, pubg gibi oyunlar oynanabiliyordu. birkaç masada masaüstü oyun alanı, bir ana sahne ve espor klupleri standları vardı. şöyle bir girip yarım saatte çıkılırdı. Bana güzel gelen şey, gençler ordaydı. iki üç stand önünde sabahtan akşama beklediler, oyun oynadılar, birbilerini izlediler, dans ettiler. fuar boştu ama inanılmaz bir potansiyel vardı. Ek olarak,
2-3 tanede oyun yapımcısı standı vardı. keşke daha çok olsaydı.
#izmirgamefest

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#origin hacklenmiş mi anlamadım. #apexlegends oynamak için girdim, ana menüdeki butona basınca suicide diye internet sitesine yönlendiriyor. sizde de öylemi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

bu aralar en çok takıldığım site. tabi ki #TS den sonra
#Siteönerisi
https://read.apos.to/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6