laptopta iki parmakla aşağı yukarı sayfa kaydırma işlemini nasıl tersine çevirebilirim. aşağı sürükleyince yukarı gidiyor bir türlü alışamadım.. işin ilginci istediğim gibi çalışırken güncelleme sonrası ters çalışmaya başladı..
#TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

21 inde siparis verdim 24 unde istanbuldaydi. Toplam 50$ tuttu 40TL vergisi cikti. Urunler cok kaliteli bedeni S aldim ama M olsada olurmus. İndirim hala devam ediyor 15-20$ ayirabilen ve blizzarda ayri sempati duyanlar kacirmasin giysi urunlerini.
#Blizzard #blackfriday
https://gear.blizzard.com/us/?grp=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

amerikadan 50$lık kıyafet almıştım, gümrüğemi takılmış oluyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

bugün efsane bir dolandırıcı emaili aldım. adam direk "CV nizi inceledik sizinle çalışmaya karar verdik ekteki kontrokta herşey yazıyor imzalayıp gönderin" diyor.
eki açtım aylık 21.500$ + 1500$ yövmiye, sağlık sigortası, ilk ay çift maaş, yılda iki kere çift maaş falan diye sıkmışta sıkmış.
Trans Eurasia Petroleum Company firma adı.
ahanda bide site bile yapmış hayvanlar
http://www.tepetco.com/
#dolandırıcılık #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

sanal gözlük almak istiyorum ama çok para bayılmak istemiyorum. googlecardboard var ama ergonomik değil, ayrıca kontrol etmesi zor(telefonda cam koruma olduğu için.
tavsiye ettiğiniz kumadası olan ucuz yollu gözlük önerilerinize açığım
#sanalgözlükler #tavsiye #vr

BeğenFavori PaylaşYorum yap

superonline da sözleşmem bitti aradılar verdikleri teklif:
200gb kota 25mbit + tvplus = 90TL/ay
kabul etmedim daha nasıl sizce?
#akış #superonline #turkcell

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17
 • Cem @cemturgor

  90₺ karşılığında 25 Mbit / AKK'siz kullanıyorum ben. TV Plus da Turkcell abonesi olduğum için var zaten

 • Barış Ataç @barisatac

  2019da kotaların hepsi kalkmayacak mı? O AKN yi nasıl uygulayacaklar merak ettim.
  Ben de 25mbit kota/akn siz kullanıyorum, 90 tl. Ancak buna geçmek kolay olmadı baya bi kavga dövüş hülle ve entrikalar oldu 🙂 Çünkü mevcut kullanıcılarına bu paketi 110 120 tl den satıyorlar. Ancak bu alt yapı anlaşması sayesinde Vodafone Superonline olan her yerde fiber hizmeti vermeye başladı. Aynı paket fiyatları ile veriyor. Yani o opsiyonu kurcalayabilirsiniz bence.

 • alper212 @alper212

  Kablonet aradı. AKN'li pakete sözleşme imzalarsam sene başında ne olur dedim. O kesin değil bize bilgi gelmedi henüz dedi kadın. Ne yapacağım şimdi 😀

  • Galip Onur Demirel @gonurdemirel

   Şu anda verdiğin taahhüt şartları değişmeden süre sonuna kadar devam eder. Şartların en kötü durumda aynı kalır, sözleşme şartlarını kötüleştiremezler.

  • alper212 @alper212

   @gonurdemirel Aynı kalırsa 3 ay internet bağlatmayıp beklemek daha mantıklı.

  • Galip Onur Demirel @gonurdemirel

   @alper212 ben başımdan geçeni anlatayım.

   Şubat 2017'de, yani AKK'nın (sözde) kalkmasına 3 ay kala Kablonet'e 24 aylık (aslında 27) taahhüt verdim. Güzel bir kampanya vardı, 24 Mbit hız (1 ay önce 25'ti ama çakallık yapıp 24'e çektiler), 250 GB AKK, en üst sinema paketi hariç Kablotv, kutu ve modem dahil aylık 73 lira. İlk 3 ay ücretsiz. İnternetim olmadığı için bir sözleşme yapmak durumundaydım.

   Mayıs'ta ne oldu peki? Kablonet önce AKK'yı kaldırıp kota getirdi. Sonra tepki üzerine çok az sayıda AKK'lı paket getirdiler. Taahhüt yapmasaydım aynı paketi daha kötü şartlarda ve daha fazla paraya alacaktım.

   Şu durumda taahhüt vermek de risk, vermemek de. Taahhüt verirsin, 2019'da daha iyi şartlar çıkabilir ya da AKK gerçekten tamamen kalkar ve sadece kota gelebilir. LP, MG ve HK'nın ısrarla söylediği gibi İSS'ler hiç konuşmadılar, hala da konuşmuyorlar ve bu sessizliğin hayırlı olmadığını Mayıs 2017'de gördük. Tavsiyem Kablonet'in teklifi iyiyse, işini görüyorsa imzayı bas geç. En kötü, 24 ay boyunca daha az iyi şartlarda internet kullanırsın. Ama işer kötüye giderse 24 ay boyunca daha iyi şartlarda internet kullanırsın. Karar senin.

  • alper212 @alper212

   @gonurdemirel 25'lik paketi 24 yapmışlar. 8'e düşsün diye. Normalde 25 alıcaktım ki şuan 50 kullanıyorum. Bende 16 Mbit 50 GB alıcam en ucuza.

#kitaptavsiyesi
çok güzel ama şimdilik ingilicce
yapaz zekanın önümüzdeki yol haritasını sade ve bilgilendirici örnekler ile anlatıyor.
ortamlarda muhabbet konusu olacak bir sürü malzeme çıkabilir, nerd bir kız tavlamanıza bile yardımı dokunabilir hatta 😛
https://www.goodreads.com/book/show/34272565-life-3-0

Life 3.0

How will Artificial Intelligence affect crime, war, justice, jobs, society and our very sense of being human? The rise of AI has the pote...
BeğenFavori PaylaşYorum yap