araba (dacia) gönderisi vardı sanırım yorumlara bakıyım edim uçmuş sanırım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
RMD paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

#Turkcell telefona gelen tam ekran onayla vazgeç tekliflerini tamamen engellemenin yolu var mı ? dijital operatörde ayarını bulamadım ne yapmam lazım bilen var mı ? son birkaç haftadır sürekli geliyor
ekleme : telefon iphone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Ethernet kartı almayı düşünüyorum pci üzerinden çalışanlardan pc için ,sanırım benim anakartın kablo giriş yerinde sıkıntı var, saniyelik internet gidip geliyor arada, alttaki gibi ucuz bir şey buldum iş görür mü kullanan var mı bu tarz ucuz kart ?

https://www.amazon.com.tr/Alfais-Al-4541-Ethernet-Internet-Masa%C3%BCst%C3%BC/dp/B07R73TNYB/

Alfais Al-4541 Pci Ethernet Kartı Lan Internet Masaüstü Anakart Için:...

Alfais Al-4541 Pci Ethernet Kartı Lan Internet Masaüstü Anakart Için: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ploho - Город устал

Бекстейдж со съемок в Киеве 1.10.17 Автор видео Екатерина Довгалеваhttps://www.behance.net/Malahova_EkPloho - Gorod ustalShooting in Kiev, Backstage, 01.10.1...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Macbookair arkadaşım yeni çipli air aldı , bu modellerde makinanın anlık ne kadar güç çektiğini, ne kadar güçle şarj olduğunu görebilmemizin bir yolu var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaş macbook air almayı düşünüyor alttaki siteyi görmüş ama kimdir nedir bilmiyoruz , bilgisi olan var mı ?

https://www.pt.com.tr/macbook-air

Apple MacBook Air Bilgisayarlara Apple Eğitim indirimi ile sahip olun.

Apple Macbook ürünlerini Yetkili Satıcı ve Yetkili Servis Sağlayıcı Pozitif Teknoloji den hemen alın, satış öncesi ve sonrası Apple Sertifikalı ekibimiz her zaman yanınızda olsun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#ekrankartı iyi akşamlar , sistemimde MSI GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX ekran kartı var, satmayı düşünüyorum, garantisi yok, bunun ederi ne kadar şuan bilginiz var mı ? en ucuz 1050ti 1800 tlye gördüm geneli 2bin ve üzeri gördüğüm kadarıyla

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9