https://paratic.com/turk-mitolojisi/ Banane elin erosundan, benim geçmişimdekiler daha güzel.
#TürkMitolojisi

Türk Mitolojisi: Yaratıklar, Tanrılar, Tanrıçalar ve Kısa Hikayeleri | Paratic

Tarihimize ait hikaye ve efsaneleri dinlemeyi severiz. İşte sizlere Türk mitolojisi ve içinde barındırdığı yaratıklar, kahramanlar, tanrılar, tanrıçalar ve konu oldukları efsanelerden...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Efe Aydal'ın neden bu kadar sjw'lerle kafayı bozduğunu bir türlü anlamış değilim. Bunu tarafsız söylüyorum tabi, yoksa nasıl düşünürse düşünsün fakat sjw olayını çok fazla abartan ve kendini sık sık tekrar eden biri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

3 sene sonra Philips TX2 kulakiçi kulaklığım bozuldu. Ucuz ve marka bir kulaklık olsun dedim çok da merak ediyordum açıkçası ve gittim n11 den toplam 45TL(44.90) Audio Technica CK400i aldım. Baktım TS de inceleme yazısı dahi varmış. Kulaklığın kutu içeriği fiyatına göre gayet zengin kablo dolama klipsi bile var. Ses kalitesi olarak tizleri ve izolasyonu iyi fakat ne Bass var ne de Mid. Ama yine de fiyatına göre çok iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam kapanmaya ihtiyacımız var ama kimse umursamıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

https://www.youtube.com/watch?v=apwmP2g_D7k Yabancıların gözünden harika bir anlatım. #tarih

Why was Turkey Neutral in WW2?

Get Surfshark VPN at: https://surfshark.deals/KNOWLEDGIA - Enter promo code KNOWLEDGIA for 85% off and 3 extra months free! Why was Turkey Neutral in WW2?♦C...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-1979-reno-12-muayneli-911935639/detay Aracın hiçbir sorununun olmadığı yazıyor. Boyasız, değişensiz yazıyor bide, üstelik yazan şahıs kişi de değil, galeri. Karaktersizlik diz boyu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Şanslıymışım iyi denk geldi hem de 8TL 🙂 #bim #diecast

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 20

Bangladeşin 1980'den beri Nijerya'nın 1998'den beri kendi uzay ajansları var Türkiyenin ise 1985'ten beri uzay araştırma merkezi olmasına rağmen nihayet 2018'de kendi uzay ajansımız oldu hani şu aralar çok muhalefet den kimseler varya çok gereksiz safsata yapıyorlar, bu siteden bağımsız söylüyorum genel olarak Türkiye'nin iyi atılımlarını her zaman desteklemek gerekiyor zaten uzay konusunda geçmişimiz çok kötü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35