Tamer Karadağlı Ödülü Veriyor Ama Olaysız

Sadece mizah amaçlı yapılmıştır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

BBC 70'li yıllarda benzin konusunda bunlar pis orta doğulu diye Türkiye ile dalga geçiyordu şimdi evet yine fakiriz ama İngiltere de çok harika değil 😁 yaa BP halka ucuz petrol için seferber olaydı hemen İngiliz ordusu, hani liberalizm hani demokrasi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BEN EKONOMİSTİM @johan28

  Şöyle ufak tefek farklar var 😀 onlar şuan parasızlıktan veyahut yakıt yokluğundan ziyade taşıma ağında oluşan sebeplerle depolardan birimlere aktarımda sorun yaşıyorlar elbette bu ilerleyen günlerde çözülmezse yokluk olarak yansır.
  İngiltere şoför lazım dedi insanlar birbirini vuracak seviyede heyecanlandılar aramızdaki ufak fark bu herhalde biz istesek İngiltereden 10 kişi belki gelir belki gelmezdi

 • catman @catman

  millet zam oncesi gaz almak icin kuyruga girdi burada da
  onlardaki planlama hatasi, bizdeki ise ambargoydu
  kinadigini yasamadan olmezsin derler bir de

 • yilank @yilank

  londra`da (ulkenin ekonomisinin yuzde 80 i burada donuyor) 20 ekimden sonra merkeze sadece full elektrikli araclar bedava girebilecek, diger araclar gunluk para odeyecekler. B.Baskani her turlu pisligi yapiyor herkes elektrikli araba alsin diye ama halk harcama yapmiyor , yapaiyor. Bu yuzden bu durumu cikardilar gibi geliyor bir cok kisiye. Tamamen yapay bir durum. 60 - 70 milyonluk ulkede "sofor yok" denilmesi cok komik bir durum ki, ulkede tir ehliyeti basvurusu son 3 - 4 yildir patlamis durumdayken ve dahi insanlar ish diye kivranirken (:

Diecast bir sanattır 🙂 #CepTelefonuFotoğrafçılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arabada 5 evde 15 olmalıydı bence yanlış yazmışlar 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Dürüst olalım iPhone 13 etkinliği sönük geçti, daha iyi kamera, yüksek kalitede film çekebilme yetenekleri haricinde yeni olarak bir şey yoktu. İPhone 12 hele fiyatı da düşerse bence çok cazip olacak özellikle de iPhone 12 mini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube da denk geldiğim bir reklam
-"Ooo iPhone 12 tüm gün süren pil ömrü ve muhteşem kamera" sonrasını kapattım 🙂
Umarım bu telefonda bunlar alınma sebebi değildir, tüm gün süren pil ömrü ise en can alıcı nokta 🙂 #iPhone12

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Getir'deki minimum sipariş tutarının 45TL olması, bana 20TL fazladan bir şey al diye zorluyor şu ana kadar böyle bir uygulama görmemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Aradan yıllar geçince şunu farkettim ki bizi kendimizin düşündüğü kadar, düşünen hiç kimse yok ve anlayan da yok, hatta neyi başarırsak başaralım hep yalnız kalıyoruz, başkalarına tam anlamıyla yaranamıyoruz ve her zaman bir tarafımız eksik kalıyor, gerçekten hayat çok acımasız arkadaşlar çünkü kimse kimseye hakettiği değeri vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap