Merhaba Arkadaşlar,

Reeder P13 Blue Max 2021 bu telefon alınır mı? @orcun @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
hkurtoglu paylaştı.

Canlı yayın, No Man's Sky, bu gece saat 23:59'da kaçırmayın!

http://www.twitch.tv/gamendecom

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arkadaşlar,
Firefox'ta Teknoseyir'e girerken bu hatayı veriyor. Diğer tarayıcılarda bu sorun yok.
Sorunu nasıl çöze bilirim? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
hkurtoglu paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 216

Selam arkadaşlar,
c# veya c de resim(görüntü) şifreleme kaynak kodu bulabileceğim bir yer var mı?
Google aramalarım sonuç vermedi.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
hkurtoglu paylaştı.

Herkese merhaba,

MSI GAMING notebooklarda iki yeni GP modelimiz stoklara girdi. Bu modellerde özellikle fiyat performans arayışında olanları hedefledik. Bildiğiniz gibi oyuna bağlı olmak kaydıyla artık i5 işlemciler birçok oyun için yeterli performansı sunuyor. Bu yüzden bu iki özel modelimizde işlemciyi yüksek tutmak yerine ekran kartını 940M yerine GTX 950M olarak konumlandırdık. Böylece oyunlardaki saniyedeki kare basma hızını neredeyse iki katına çıkarmış olduk. 940 - 950M arasındaki performans farkına http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphics-Cards.13849.0.html adresinden göz atabilirsiniz. Bunlara ek olarak 128 GB SSD ile depolamada sabit diskin oluşturduğu darboğazı ortadan kaldırırken 1 TB disk ile de yeterli alanı sağladık. 8 GB hafıza ile gelen modellerimizde hafıza kapasitesi de oldukça yeterli. Eğer ilgilenirseniz bu iki özel modelimizi ebrarbilgisayar.com, eksenbilgisayar.com, hepsiburada.com, hizlial.com veya sanalmarketim.com sitelerinde satın alabilirsiniz.

MSI NB GP60 Leopard Pro 2QF-1049XTR: Intel Core i5 4210H 8GB 128SDD+1TB 7200rpm 15.6 DOS GTX950M 2GVGA FullHD Edp

MSI NB GP70 Leopard Pro 2QF-657XTR: Intel Core i5 4210H 8GB 128SDD+1TB 7200rpm 17.3 DOS GTX950M 2GVGA FullHD Edp

Ürün konfigürasyonları ile ilgili bir yorumunuz varsa olumlu olumsuz duymak isteriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
hkurtoglu paylaştı.

OS X kullanıcı arkadaşlar, beni şu dertten kurtarın lütfen: OS X'in Intel SpeedStep ayarlarına nasıl müdahale edebilirim? Çıldıracağım, işlemyici ayakta tutabilmek için sürekli programlarımı açık tutmak zorunda kalıyorum. Açık tutmadan, minimum hızı yüksek bir süzeyde tutmak istiyorum. Internette çok karışık anlatımlar var, bir şey anlamıyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Macbook Pro 13", bildiğin kadarıyla, bu tip şeyleri düzenlemek için ayar dosyaları var ama lanet şey çok karışık. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum, bilgisayardan almama rağmen.

 • Emre @emre64

  Çare windows ya da linux 🙂

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Bataryadan kullanmak gibi hiçbir niyetim yok zaten, elektriğe bağlıyken böyle ise pildeyken hiç iş yapmaz bu alet. İster pc ister mac, siz siz olun sakın intel'in kırpılmış işlemcili dizüstülerini almayın.
  Nedenine gelince, işlemciye yüklenmeyince, throttling'e bir giriyor, uyandırana kadar akla karayı seçiyorum. Boş word bile ağlaya ağlaya açılıyor cihazda ya, menüler yavaşlıyor, geç tepki veriyor, vs. vs. vs.
  Ha, disk bakımlarını, izin bakımlarını falan yapıyorum. Disk'te yeterince yer var, üstelik 16GB ram takılı ama intel speedstep berbat.
  Ancak 2-3 tane yazılımı çalıştırıp, bir tanesini kullanıyorum, biraz toparlıyor ama iş görmez arkadaş. Lütfen paraya kıyacaksanız da i3, kırpılmış i5/i7 felan almayın dizüstünde, kimseye tavsiye etmem. Web gezecekseniz de almayın.

hkurtoglu paylaştı.

Herkese Merhaba!
Yeni bir haberimizi sizlerle paylaşmak istedik.
DOGED üyesi şirketlerden Gram Games’ in, yerli oyun geliştiricilere yönelik hazırladığı, spesifik yardımdan şirketleşme sürecinin nasıl olduğuna kadar oldukça çeşitli alanlarla yardım sağladığı ve bu yardımı hiçbir karşılık beklemeden gerçekleştirdiği ücretsiz destek programı 2Tons İvmelendirme Programı destekli ilk oyun yayınlanmış durumda.
Sizlerin de yayınlanmış ya da üretim sürecinin herhangi bir noktasında bulunan bir oyununuz var ise [email protected] e-posta adresinde üzerinden 2Tons İvmelendirme Programı’na başvurabilir, Gram Games’ in mobil oyun dünyasına yönelik tüm deneyimlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
İyi günler, iyi çalışmalar dileklerimizle 🙂

2Tons İvmelendirme Programı Destekli İlk Oyun Yayınlandı

2Tons İvmelendirme Programı Destekli İlk Oyun Yayınlandı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arkadaşlar,

Mac bilgisayar için safaride internet download manager gibi bir download programı var mı? İnternet kesildiğinde bile kaldığı yerden download yapabilen bir uygulama var mı? @cydia, @srtcynk, @ddguclu ve diğer mac kullanan arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap