#TeknoYardım Format atamıyorum arkadaşlar. Arkadaşıma yeni bilgisayar topladım en ucuzundan olacak şekilde. İçine Windows yüklü HDD takınca sorunsuz kullanılıyor tüm driverlerı yükledim, oyun oynuyorum hiçbir sıkıntı yok. Fakat USB'den format atmaya kalkınca daha windowsun ilk logosunda takılıyor. Windows içinden başlattım, diske kopyaladı, 2.tik de bitti. Yeniden başlatma yaptığında yine logoda kalıyor. Hayatımda ilk defa böyle bir sorun gördüm, fikri olan var mı?

Özellikler: GA-P43 Anakart, E5430 İşlemci, 7GB RAM, 7950 Ekran kartı.

Not: Kendi bilgisayarımda logoda 1sn bile durmadan geçiyor, format başlıyor. HDD olmadan, tek RAM'le de denedim sonuç aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#İkinciel Merhabalar. Uzun süredir rafta duran işlemci soğutucumu satıyorum. Yeni nesil Ryzen AM4 sokete sahip arkadaşlar hariç sanırım her sokete uyuyor. En ufak problemi yoktur. Vatan Bilgisayar'dan sıfır alınmıştır. Kutusu, faturası, garanti belgesi, tüm soketleri verilecektir.

Model: Xigmatek Red Scorpion 2 Sd1283
Yer: İstanbul / Fatih
Fiyat: 100TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows tabanlı bilgisayar/tablet tavsiyeye ihtiyacım var arkadaşlar.

Vw grup araçlara gizli özellik, retrofit uygulamaları yapıyorum. Bunun için hali hazırda eski laptobumu kullanıyorum fakat taşımak problem oluyor. Mümkün olduğu kadar hafif ve pili uzun giden bir windows tabanlı cihaz arıyorum.

Çalışacak program MB'lar düzeyinde ve herhangi işlemci, ram, gpu istemiyor. Sadece kullandığım diyagnostik kablosunu usb ile çalıştırmalıyım, tek şart bu. En uyguna nasıl çözülür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

@orcun başta olmak üzere, LG G2 anakart flexi arıyorum. Bende iki tane var ikisinin de hoparlördeki dirençleri koptu, lehim yapılmayacak kadar küçükler. Uygun fiyata nasıl halledebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Soruşturma başlatan jandarma ekipleri, Berat M.'nin bilgisayarında, 'Mavi Balina' adlı oyunu BULDU."
Bir tek TS ailesi göremedi sanırım bu oyunu.

https://www.yenisafak.com/teknoloji/mavi-balinanin-son-kurbani-13-yasindaki-berat-oldu-3464625

Mavi Balina'nın son kurbanı 13 yaşındaki Berat oldu

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde, ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki Berat M., babasına ait av tüfeğiyle banyoda yaşamına son verdi. Bilgisayarında 'Mavi Balina'nın yüklü olduğu görülen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Merhabalar. Aracımda bulunan 6.5" orijinal ekranı, başka bir modelde bulunan 8" ekran ile değiştirmek istiyorum. 8" olan yuvaya milimlik sığıyor. Bu ekran üzerine arabanın orijinalinde var olan çerçeve gibi olacak, kalıp döktürüp tasarlatacağım bir çerçeve yaptırmak mümkün müdür? Ne kadar zor olur bu iş? Fikirlerinizi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

4kg kolim UKİM'de takıldı. Tekirdağ'da oturuyorum, Başakşehir'e gelmem için kağıt geldi. Gelmeden nasıl bir işlem yapabilirim? İnternette kimlik fotokopisi ve kredi kartı ekstresini mail atın demişler. Ne yapmalıyım sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yüz tanıma özellikli bir kameraya ihtiyacım var. Amatör bir ürün olmamalı, profesyonel amaçla kullanılacak. Yapması gereken; video akışı devam ederken, insan yüzünü algıladığı zaman fotoğraf çekmek. Böyle bir kamerayı nereden bulabilirim? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14