Hanginiz nazar ettiniz internet yok 2 saattir 😁

https://teknoseyir.com/durum/1429169

Türknet'in zam haberi sonrası hattın max

Türknet'in zam haberi sonrası hattın max değerini almayı talep ettim. Öncesinde hızım D:27 Mbps / U:6 mbps civarıydı. Şuan tablo bu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet'in zam haberi sonrası hattın max değerini almayı talep ettim. Öncesinde hızım D:27 Mbps / U:6 mbps civarıydı. Şuan tablo bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Aküyü takviye ile destekleyip arabayı çalıştırdık. Çok zamanım yok işe dönmem lazım arabayı kaç dk boyunca çalıştırırsam akü dolar?

https://teknoseyir.com/durum/1427424

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Merhaba,

2 gün önce evin önüne park ettiğim araba bu akşam çalışmıyor. Kontağı çevirince dönen bir şeyin sesi geliyor ama gerisi yok. Gösterge ışıkları vs direkt sönüyor, farlar çok az yanıyor. Akü bitti diye düşünüyorum. Yerinde akü değişim hizmeti aldınız mı hiç? Akünün fiyatı dışında ne kadar isterler? Mutlu akü bayiisine 3 km, İnci aküye 1.5km görünüyor ev.

Bir de, hangi marka önerirsiniz.

Hayırlı akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Mağaraya selamlar mı bilmiyorum ama hep ihtiyaç duyduğum bir şeyin meğer google mapsde zaten var olduğunu fark ettim. Meğer haftanın her günü ve her saati için tipik trafik verisine(ortalama trafik gibi bişey) bakabiliyormuşuz. Harika bir hizmet kesinlikle 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TV'de ses sistemi ya da soundbar kullanan var mı aramızda. Neler kullanıyorsunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Cuma günü ev taşıyacağım. Beyaz eşyaları sarmak izin bu balonlu naylonlardan almak istiyorum. Patlatması keyifli olan havalı naylonlardan 😁

Bunların eşya taşımaya uygun olanlarının belli bi özelliği var mı? Kalınlığı, sertliği vs.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu çizimin yapıldığı programın adını bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtubeda vs baktım ama doğru düzgün bir şey bulmadım. 2011 model benzinli i20 var bende alalı birkaç hafta oldu ama 2-3 kere anca kullanabildim yasaklar vs acemiyim zaten çok riske girmek istemedim akşam trafiğinde. Problem şu ki gaz pedalı çok sert/hassas(yani basdığımı bile anlamadan bağırıyo. Yani zaten benzinli vs debriyaj biraz yukarıda kavriyor o yüzden yokuşta vs kalkarken çok zorlanıyorum hatta bayılıyor 😁 gaz sert olduğu için bir anda öne atarsa diye de basmaya korkuyorum kalkışlarda öyle olunca da stop ediyor tabi. Kapanma bitince bi sananiye götürcem ama sorun neyden olabilir, bana kaça patlar ve sanayide neciye götürmem lazım 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13
 • johan @johan28

  zamanla alışırsınız, debriyaj ise değişimlerde de kavrama noktasını değiştirir zaten. ,H.o.

 • Halid @abdhbal

  Benim tavsiyem tecrübeli değilsen bunun için sanayiye götürme bir tanıdığına denettir önce. Sorun senin hassaslığa alışamamansa bu sefer tokatçı bir usta pedalı falan değiştirmeye kalkabilir. Hız sabitleyici de varsa ucuz değildir.

  • TuranY @turany

   Yukarıda yazılanlari da düşününce sanırım biraz daha alışmaya çalışmam lazım. Önceden kullandığım dizel araçtı galiba onunla da ilgili. Tavsiyeler için teşekkürler.

   @johan28 @rafflesia @epsilon @ozturka

 • lterlemez :) @lterlemez

  Hyundai'ler öyle nedense, çok aşırı derecede hassas bir gaz pedalı var. O kadar hassas olmasını anlayamıyorum ben de; bir iki Hyundai modeli kullanma şansım oldu.

  • Vahit Guetta @vahit4134

   Bende hassas pedal seviyorum, tercih meselesi. bir ara pejo 307 otomatik kullandım aman allahım berbattı. Gazın ilk %25i bomboştu sonraki %25 1500 deviri geçmiyordu %75 basınca araba 3000devirle hızlanıp vites atıp tekrar 3000oluyordu kökleyince anca gidiyordu 😀 sırf yol sesi az alıyor diye uzun yolda kullanmıştım bir kaç kez ama daha sonra tekrar hyundaiyi alıp çıkmaya başladım yola

  • lterlemez :) @lterlemez

   @furkan4134; Doğrudur, ben Ford'un pedal hassaslığından memnunum mesela, ne çok ağır ne de çok hassas, tam kıvamında yapmışlar. H'de ayağını pedalın üstüne koymak yetiyor, o kadar da hassas olmasın lütfen.

 • Fatih @fatihy

  Ne kadar hassas olabilir ki 😅
  Atmosferik motor var onda

  Ben Auris 1.6 atmosferik motordan turbolu araca geçince bir süre gaz çok hassas gelmişti.