Yaşadığım onca fikir değişikliği sonrası bugün bir satıcı ile eksi kasa i20 almaya karar verdim. Acemiliği atlatana kadar kullanmayı hedefliyorum sonrasında yeni araca bakarız artık.

Pazartesi noterden satış işlemleri vs olacak; başınıza gelen ya da dikkat etmem gereken şeyler hakkında bildikleriniz paylaşırsanz çok memnun olurum.

Bir de ehliyet sınavını bugün geçtim daha, kasko vs ne kadar çıkar tahminen 😀
https://teknoseyir.com/durum/1400005

Herkese selamlar, iyi akşamlar. Nasip olursa

Herkese selamlar, iyi akşamlar. Nasip olursa Mayıs ayında araba almayı planlıyorum. İlk aracım olacak kendisi. Piyasa malum, 120 bin tl ye kadar i20 bakıyordum fakat bunlar genelde birkaç...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar, iyi akşamlar.

Nasip olursa Mayıs ayında araba almayı planlıyorum. İlk aracım olacak kendisi. Piyasa malum, 120 bin tl ye kadar i20 bakıyordum fakat bunlar genelde birkaç boyası değişeni vs olan 100 bin kmlerde 2015-2016 model i20idi. Bugün bir sıfır araç bakayım dedim, Citroën C3 başlangıç paketi 2020 model 145 bine görünüyor sitesinde. O kadar parayı gözden çıkarmış iken 30 daha verir sıfır alırım kafasına girdim biraz. Fakat ilk aracım olacağından dolayı oraya buraya ilk zamanlar sürterim sıfır araç ziyan olur korkusu da var biraz. Tecrübeli olan arkadaşlar nasıl değerlendirir bu durumu. Düşüncelerinizi paylaşırsanz çok mutlu olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Bugün itibariyle Spotify üyeliğimi iptal ederek Youtube Music'e geçiş yaptım. Bunun asıl sebebi aslında Spotify memnuniyetsizliği değil de youtubedaki reklam olayından bıkmamdı. TV'de, PC'de ve telefondaki reklam olayından kurtulmuş oldum. Tüm listelerimi de tunemymusic.com aracılığıyla YT Music'e kolayca taşıdım. Hayırlısı bakalım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Sokağa çıkma yasağı bugün de yok muydu yahu bütün mahalle sokakta resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Papara bu kadar geç mi işlem yapıyor gerçekten. Bankadan paparaya para gönderdim 2 saat oldu hala hesaba geçmedi. Çağrı merkezi desen bağlanmak diye bişey yok zaten. Papara numaramı da yazdım açıklamaya.

Edit: Sorunu çözdüm tamam, havale olarak yapmıştım banka içi olduğu için hemen geçer diye düşünüyordum ama açıklamalarda gördüm şimdi 7/24 işlem yapılan bankalardan değilmiş işlem yaptığım banka.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Bu numarada aradılar az önce, Göknet diye bir firmaymış. 16 Mbps 98 lira mı ne dedi. Türknet kullandığımı ve son zamanlarda sorun yaşadığımı görebiliyorlarmış Göknet'e geçmek ister misin diyolar.

Ayrıca Türknet'in 6.port üzerinden kendi altyapısıyla hizmet verdiğini o yüzden sorun yaşadığımı, kendilerinin 1.port üzerinden hizmet vereceklerini sorun olmayacağını iddia ediyolar.

Numaramı da Türk Telekom paylaşmış kendileriyle onun altyapısını kullandıkları için.

Spam arama başvurusu yapılmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap