Yılların alışkanlığı olarak telefonda SwiftKey klavye kullanıyorum. IOS 16 geldiğinden beri beni deli ediyor SwiftKey. Bi açılıyo bir kapaniyor. Arada bir apple klavyesine geciyor. Benzer sorun yasayan var mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanan var mı? Telefon görüşmesinde mikrofon kalitesi nasil?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi haftadır işe gidip gelirken ev-metro arasında tiktak city'den Zoe kiraliyorum. Elektrikli aracın o seri hizlanmasi o kadar keyifli ki şöyle bir 500-600m boş yol olsa da bassam diye fırsat kolluyorum resmen ama şehir içinde imkan olmuyor tabi😁 Zoe böyle keyifliyse ben üst segment bir elektrikliyi hayal bile edemiyorum ya 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Excelde formül yazarken adımları ; ile ayırmaya alışmışım hep. 2 hafta önce farklı bir kurumda çalışmaya başladım garip bir şekilde formüldeki adamları (,) ile ayırmami istiyor excel. Bunu değiştirmek mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün hanım arabayla komşunun arabaya biraz sürtmüş, bizim tamponun tırnakları çıkmış yerinden ufak da bir iki çizik var. Karşı arabada da hasar şu şekilde ama boyanın attığı siyah yerler hariç gerisi silince bile geçebilecek şeyler aslında.

Karşı taraf tutanağa gerek yok 750 ye bir usta yapacak vs dedi ama çokta detaylı konuşmadik. Sizce tutanak tutup sigortadan halletmek mi mantıklı yoksa cepten verip geçmek mi? Sigortadan yaptırmanin bana zararı ne oluyor tam olarak ya da karşı tarafa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Bunu aşağı yukarı kaça boyarlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Şöyle bir dandik asus Laptopa hangi sürüm windows kurmak gerekir. Windows var üstünde şuan ve baya can çekişiyor deli ediyor beni kullanırken. Tarayıcı ve office kullanilcak sadece. Office de öyle excel vs değil sadece word. Windows 7 mi daha uygun olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Bir öğretmenin işini halledecek düzelde bir ev tipi yazıcı önerir misiniz? Benim tee lise yıllarından kalma kartuşlu yazıcı var ama kartuşlar hem çok pahalı hem de uygun modelini vs bilmiyorum. Sizin kullandığınz modeller var mı haftada 10-15 sayfa anca çıktı alırız heralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27