Papara bu kadar geç mi işlem yapıyor gerçekten. Bankadan paparaya para gönderdim 2 saat oldu hala hesaba geçmedi. Çağrı merkezi desen bağlanmak diye bişey yok zaten. Papara numaramı da yazdım açıklamaya.

Edit: Sorunu çözdüm tamam, havale olarak yapmıştım banka içi olduğu için hemen geçer diye düşünüyordum ama açıklamalarda gördüm şimdi 7/24 işlem yapılan bankalardan değilmiş işlem yaptığım banka.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Bu numarada aradılar az önce, Göknet diye bir firmaymış. 16 Mbps 98 lira mı ne dedi. Türknet kullandığımı ve son zamanlarda sorun yaşadığımı görebiliyorlarmış Göknet'e geçmek ister misin diyolar.

Ayrıca Türknet'in 6.port üzerinden kendi altyapısıyla hizmet verdiğini o yüzden sorun yaşadığımı, kendilerinin 1.port üzerinden hizmet vereceklerini sorun olmayacağını iddia ediyolar.

Numaramı da Türk Telekom paylaşmış kendileriyle onun altyapısını kullandıkları için.

Spam arama başvurusu yapılmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gözlükten lense geçmek istedim. 2 saattir takamıyorum arkadaş başıma ağrı çıktı yeminle ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 31
 • reducto @protego

  İlk gün ben de 1 saat uğraşmıştım. Şimdi 5 saniye 😀 Elini yıka sonra iyice kurula hiç su kalmasın. Şu an elini ve lensi gözüne değdirince otomatik göz kırpma refleksin vardır o da zamanla geçecek. Elini kuruladıktan sonra parmaklarını lens kabındaki solüsyona batır, lensi parmağına al, üstüne lens kabından bir iki damla solüsyon dökersen daha da iyi olur, lensin yarısından çoğu gözün renkli kısmına ve göz bebeğine gelecek şekilde gözüne koy, lensin kalan kısmı da gözün altındaki beyaz kısımda kalmış olacak, sonra lensi yavaşça alttan yukarı ittir tam gözünü ortalayacak şekilde. Gözünü kırp bikaç kez zaten oturur. Bu şekilde kolayca oturması lazım. Lense alışmadan zor olacak olsa da bir diğer yöntem de gözün üstüne ortalayarak koyabilirsin ittirmekle uğraşmadan. Lensi iyice yapışsın diye bastırmana gerek yok. Nazikçe lensi gözüne tam ortalayarak koyarsan bastırmadan o zaten gözüne otomatik yapışır mıknatıslı gibi 🙂 Başta dediğim elini solüsyona batırıp lense de bir iki damla damlatırsan ıslak olacağı için otomatik gözüne yapışıyor elini gözüne değdirmene bile gerek kalmıyor. Yalnız lensi dikkat et ters takma 🙂 O zaman oturmaz otursa da batma yapar

  • TuranY @turany

   An itibariyle ikinci yönteme yakın bir şekilde takabildim. Taktıktan sonra gördüm yazdıklarınızı ama sabah yine aynı şeyleri yaşayacağım için yine lazım olacak bana zaten 😁 Şuan sağ gözüm biraz acıyı göz kırparken falan görseldeki gibi ters takmış olabilirim çıkarabilirsem yeniden takmayı deneyeceğim 😁

 • Centurion @burakdogn

  Aynısı banda oldu sonra pes edip gözlüğe devam 😀

 • @johncenaaa @dogedog @xeon

  gözlük gibisi var mı ya istediğin gibi tak çıkar

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Ben lens kullanmıyorum gözümün önünde duran içinde durandan daha mantıklı geliyor. Bu konuda görüşüm et ete degmemeli.

Bi saattir ekran kartı sürücüsüyle uğraşıyordum HDMI'dan görüntü aktarmada hata veriyordu ve güncel göründüğü için farklı sürücü yüklenmiyordu.
Meğer çözüm yine buradaymış. Teşekkürler Teknoseyir. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=qOWF7YXno3c

Ekran kartı sürücüsünü kalıntı bırakmayacak şekilde silmek

Ekran kartı satın alma rehberimizde bahsettiğimiz ve birçok kişinin ilk defa duyduğu 'temiz sürücü kurulumunu bu defa adım adım anlatıyoruz. Kullandığımız pr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç gündür laptop TV'ye bağlı olarak çalışıyorum büyük ekranda daha kolay oluyor diye. Bir şeyi fark ettim, buzdolabı çalışırken ve dururken tv nin ekranı 1-2sn kararıp geri geliyor. Tamamen kapanmıyor ama böyle sinyal gidip gelmiş gibi oluyor. Sebebi ne olabilir yada ilerde bi zararı dokunur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Hiçbir talep olmadan birkaç gündür Turknet arıyor gerçekten iptal etmek istiyor musunuz aboneliği diye. 2ye basıyoruz hayır istemiyorum devamke diye şimdi de mail atmışlar 4 güne kapanacak diye 😁 ulan millet iptal etmek için günlerce uğraşıyor şimdi ben etmesinler diye uğraşcam. Zaten muhatap bulmak imkansız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mission completed 😁

https://teknoseyir.com/durum/1308180

Yarın sabah itibariyle asker oluyorum 😁 Allaha

Yarın sabah itibariyle asker oluyorum 😁 Allaha emanet olun, döndüğümde daha güzel bir dünya olur umarım :) Cevap 1: Bedelli.
BeğenFavori PaylaşYorum yap