Birkaç gündür laptop TV'ye bağlı olarak çalışıyorum büyük ekranda daha kolay oluyor diye. Bir şeyi fark ettim, buzdolabı çalışırken ve dururken tv nin ekranı 1-2sn kararıp geri geliyor. Tamamen kapanmıyor ama böyle sinyal gidip gelmiş gibi oluyor. Sebebi ne olabilir yada ilerde bi zararı dokunur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Hiçbir talep olmadan birkaç gündür Turknet arıyor gerçekten iptal etmek istiyor musunuz aboneliği diye. 2ye basıyoruz hayır istemiyorum devamke diye şimdi de mail atmışlar 4 güne kapanacak diye 😁 ulan millet iptal etmek için günlerce uğraşıyor şimdi ben etmesinler diye uğraşcam. Zaten muhatap bulmak imkansız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mission completed 😁

https://teknoseyir.com/durum/1308180

Yarın sabah itibariyle asker oluyorum 😁 Allaha

Yarın sabah itibariyle asker oluyorum 😁 Allaha emanet olun, döndüğümde daha güzel bir dünya olur umarım :) Cevap 1: Bedelli.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarın sabah itibariyle asker oluyorum 😁 Allaha emanet olun, döndüğümde daha güzel bir dünya olur umarım 🙂

Cevap 1: Bedelli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Askerde kullanmak için arkadaştan telefon aldım ama sim yuvasındaki şu iğnelerden birisi kırılmış. Telefoncular değiştirebilir mi bunu? Bir de kaça yaparlar acaba.

Edit: 30 TL ye 5 dk da halletti telefoncu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop tvde bağlı netflix açıkken çat diye kapanmıştı dün. Format atayım dedim ama Disk seçme ekranında tek bir sürücü görünüyor ve 0 mb boyutu. Biçimlendirme vs de aktif gelmiyor. Ayrıca usb takmadan pc yi çalıştırınca Windows olayına hiç girişmeden direkt bios açılıyor. Bunun hikmeti nedir a dostlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ağustos/Eylül döneminde bedelli askerliğe gidecek olan var mı aramızda?

Ayrıca yakın zamanda gidenlere sorum;

Telefon olarak ne götürebilirim?
Yanıma neler almamı önerisiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi pazarlar :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap