TuranY paylaştı.

Basit Futbol (Simple Soccer) Yerli Yapım Mobil Oyun

Merhaba Arkadaşlar. Yeni Oyunum Simple Soccer(Basit Futbol) Yayında. Şuanlık Sadece Android İçin Yayında.

Ücretsiz bir Oyun ve En Yüksek Skoru Yapmaya Çalışıyorsunuz.

Oyun Tanıtım Videosu

*Oyundaki Amacınız ve Oynanış

-Oyundaki Amacınız Ardarda Gol Atarak En Yüksek Skoru Yapmak ve Google Play Sıralamasında 1.liğe Yükselmek.

-Ekrana Ne Kadar Dokunursanız Topun Şiddetini O Kadar Arttırmış Oluyorsunuz.

-Elbette Barajları Düşünerek Bunu Ayarlamak Zorundasınız.

*Destek Olmak İçin

-Reklamları Oyun İçinden Kaldırarak Hem Daha Rahat Bir Oyun Oynayabilir Hemde Az da Olsa Bana Destek Olursunuz.(Türkiye'de Reklam gelirleri Biliyorsunuz Çok Düşük)

-Oyunu Arkadaşlarınıza da Yükleterek İndirme Sayımı Arttırabilirsiniz.

-Oyunun Google Play Sayfasından Yıldız Verip Yorum Bırakabilirsiniz.

-Yerli ve Yabancı Sitelerde Paylaşırsanız Sevinirim.

İndirme Linki

https://play.google.com...ertainment.SimpleSoccer

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

DM007 2.4G 4CH 6 Axis RC Quadcopter

Cihazın bana ulaşma süreci biraz sıkıntılı geçti PTT Ukim de 1 ay kadar bekledi. O yüzden sabrımı biraz zorladı bu iş neyse ürüne geçelim.
Paket içeriği;
*Quadcopter
*Kontrol kumandası
*Şarj adaptörü
*Yedek pervaneler
*Hafıza kartı adaptörü

Kutu olarak normal basit bir yapıya sahip ancak cihazda kullanılan malzame oldukça hoş duruyor dokununca fakat bu hoş ve zarif duruşunun diğer yönünde de çok kolay kırılabilir bir yapısı olduğu anlaşılıyor. Hele pervaneler incecik kağıt gibi adeta. Ben çok kullanmadım zaten kullanmak için değil alıp satmak için sipariş vermiştim. O yüzden sadece oda da bir 5 dk bakıp bıraktım.

Cihazda 2MP ve HD olduğu söylenen bir kamera mevcut, video denedim 10 sn kadar idare eder durumda ne çektiği nereyi çektiği anlaşılır yani 🙂
Daha önce böyle bir cihaz kullanmadım da görmedim de yalnız pervaneler beklenmedik şekilde güçlü dönüyor, gazı yarım yapıp bir ters çevireyim dedim saçlarım uçuştu 🙂 Zaten yerden kaldırırken de halının ipleri, altında olan bir çöp vs sağa sola savruluyor baya bi güçlü dönüyor pervaneler.
Uçuş süresi olarak kendi dökümanlarında 6-8 dk, batarya dolumu ise 90dk olarak söylenmiş, test etme şansım olmadı ama yabancı sitlerde izlediklerime göre sayılar yaklaşık bu düzeyde. Kumanda da bir LCD ekran var buradan batarya durumu, o an verdiğiniz gaz oradı, verdiğiniz yön vs bir çok bilgiyi görebiliyorsunuz. Cihaz kendi etrafında istenilen yönde 360 derece dönebiliyor, bir tuşla takla atabiliyor. Yetenekleri gayet güzel ancak kullanım konusunda kendime güvenmediğim için açık alana çıkarıp denemedim.
Aklıma gelenler bunlar birde kutu açılış videosu ekleyeceğim, cihazın kullanımıyla ilgili videolar youtubeda bolca var izleyebilirsiniz.

#akış #quadcopter

DM007 Quadcopter Kutu Açılışı - Unboxing DM007

Item Name:6 Axis 4CH RC Quadcopter Model:DM007 Renk:Beyaz Frekans:2.4GHz Gyro:6 axis Gyro Kanal Sayısı: 4 CH Quadcopter Bataryası:7.4V 380mah Kumanda Bataryası:4x 1.5V AA battery Uçuş...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8