beyler şu alttaki girişler için modüler kablo bakıyorum, 2 defa kablo aldım ancak bir türlü uymadı. ikinci ekran kartı için lazım..marka seasonic 750walt psu.. kanser etti beni acaba buna göre bir kablo bulabilir miyiz?
#TümAkış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

beyler, bir çekilişe katıldım yedek tahlilliyim. 70 tane şifre içerisinden bana çıkan şifrenin kutusunu bulamadım 😂 ps4pro kazanmıştım. lakin kutu şifresi ibrazı zorunlu yazıyor. acaba şifrenin bulunduğu kutuyu vermeden ürünü almak mümkün mü?

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

merhaba, yurtdışından bir ürün almıştım arızalı çıktı. ürünü 15 gün önce ptt ile abd'ye postaladım. aşağıdaki resimdeki yazılanlar ne anlama geliyor bilen var mı? zaten gelişte vergi verdik birde hatalı ürün için 2 bin tl vermek beni bitirir 😀

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yine bir sorun ile karşınızdayım 😀

pc'ye bluestack kurup whatsapp programını yükleyeceğim, lakin ben şu an kullandığım telefondaki numara ile doğrulama yapsam, whatsapp'daki tüm konuşmalarım videolarım vs bunlar geri yüklenir mi bluestack'a? şu an deniyemiyorum zira 4g ile kotalı giriyorum eğer olumsuz ise birde kısıtlı kotamı harcamayayım.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

beyler 3g modem'e 4g destekli sim kart taksak çalışır mı?
örnek şu ürüne
http://www.tp-link.com.tr/products/details/cat-4692_M5350.html

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu aralar sıkça karşılaşıyorum, ecnebilerin yeni akımı herhalde.
no nut November? tam olarak ne, türkçe açıklayacak biri var mı?
olaya fransız kalmıyalım 🙂
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

oyunculuk yerlerde 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=SQKrBo72PzM

#akış

BAĞCILARDA KEKOLARI KIŞKIRTMAK (BIÇAK ÇEKTİ) (GERÇEKTEN)

Merhaba arkadaşlar bu videomda Demir Bıyık ile birlikte Bağcılar'da kekolara kışkırtma videosu çektik umarım beğenmemişsinizdir daha fazla gelmesi için abone...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

sdn'nin, iphone x'e 5 bin dolar verip türkiye'ye getirdik dediği video yalanmış.

macrumors sitesinde gerçeğin açığa çıkması ile 19.000 lira verilip getirilmeyen telefondur. apple’ın seçtiği birkaç yayından olduğu görülen sdn’in, telefonu satın almış gibi yapması en hafif tabiri ile gazeteciliğe yakışmamıştır. gerçeği söylemiş olmaları içeriğin değerini düşürmezdi ama belki izlenme sayısını azcık düşürebilirdi. fakat o azcık reyting uğruna aldatıcı başlık atmakta sakınca görmemişler. normal şartlar altında türkiye’deki ilk yayını yaparak temiz bir iş ile alkış alacaklarına, daha fazla reyting uğruna ellerindeki tertemiz işi kirletmeyi tercih eden bir yayın sdn.
https://www.macrumors.com/2017/10/30/iphone-x-hands-on-videos/
ayrıca videoyu kaldırmışlar
tebrikler kandırıldık 🙂
kaynak
https://eksisozluk.com/iphone-xe-5-bin-dolar-verip-turkiyeye-getirmek--5486316?day=2017-10-31
#akış
#KonuDışı

Apple Lets Several YouTubers Get Closer Look at iPhone X Ahead of Friday's...

In addition to journalist Steven Levy's first impressions of the iPhone X, Apple recently invited a number of YouTube channels to try out the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • Hado @hado

  S*N bu zaten, şaşırtmadı. Bu tipleri halâ takip edenler de leş içeriği hakediyorlar.

 • omerfaruk92 @omerfaruk92

  o linkte sdn apple'ın seçtiği yayınlar arasında belirtilmemiş.zaten telefonu göndermek diye bir durum yok, New York'ta bir yerde bazı yayıncıları çağırıp denettirmişler.zaten ilk dört videonun aynı yerde çekildiği belli oluyor.

  "Beyond the event in New York, a few other videos of the iPhone X have surfaced on YouTube today. We've embedded videos from Popular Science, French channel TheiCollection, and Turkish channel ShiftDelete.net below. "

  burada dedikleri ; bu etkinliğin haricinde bazı kanallarda iphone x'in görüldüğü videoların olması.

  yani apple'ın sdn'ye iphone'u göndermesi ama onların biz bunu 5.000 dolara aldık demesi gibi bir durum yok.dedikleri gibi paralel ithalat yoluyla almış adamlar.

dünyada ilkmiş, sizce doğrumu?

https://www.youtube.com/watch?v=SKzcM1nbkPI&feature=youtu.be

#akış

iPhone X İÇİN 19.000 TL ÖDEDİK 💰 😍 DÜNYADA İLK! 👊

https://shiftdelete.net/iphone-x-kutu-acilisi iPhone X kutu açılışı videomuzda, 3 Kasım'da resmi olarak çıkışını yapacak en güçlü iPhone modelinin kutu içeri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10