Yurt dışı girişli pasaport kayıtlı Sony Xperia 1 Mark IV'e imei nasıl atılır? Bu işleri bilen anlayan varsa yardım rica ediyorum. Telefon arkadaşımın eşinin pasaportuna kayıtlı, arkadaşım kullanmak istiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Microsoft Store
KFCX9-M2FR4-JWWVV-WTR34-PXHGZ

Tek kullanımlık değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Benim bilgisayarda bir gariplik oldu, Youtube'da 1080p üstündeki çözünürlükler çıkmıyor. Chrome ve Edge'de durum böyle. Tahmini olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16
bzn7 paylaştı.

#acilsatilik rasperypi 4 / 4GB versiyon hevesle aldım ama vakit yok üzerindeki aktif soğutucu ve Hdmi kablo ile birlikte 1350 TL ye satılıktır. Öldürmeyin lütfen şuan ki piyasa fiyatı belli.

@alipektas ile antlaşma sağlanmış kendisine satış yapılmıştır yarın kısmet olursa kargo yapılacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asla silmemem gereken bir şeyi sildim. Bildiğiniz ücretsiz ve iyi çalışan bir veri kurtarma aracı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 21

Son bir yıl içinde aracına karavan için çeki demiri taktıran oldu mu? Olduysa maliyeti ne kadara geldi? Ben yakın zamanda taktırmayı düşünüyorum ama ruhsata işletmesi falan derken 4000 lirayı geçiyor aldığım fiyat. Gerçekten bu kadar pahalı olması aklıma yatmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

FSP Champ 3K UPS aldım, arayüzüne bağlanma konusunda sorun yaşıyorum. Viewpower diye bir yazılım kurdurdu sisteme, arayüz flash web sayfası şeklinde. Sisteme tarihi geçmiş flash player kurmak istemiyorum, bunun alternatifi nedir?

Edit: ViewpowerHTML diye bir versiyonu çıkarmışlar sonradan çözmüşler bu sorunu. Kullanım klavuzuna fazla sadık kalmışım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • memedeath @memedeath

  Neleri bağlayacaksınız? Hayırlı olsun bu arada.

  • bzn7 @bzn7

   Teşekkür ederim. İş bilgisayarımı, monitörümü ve VR gözlüğümü artık daha güvende tutma ihtiyacı hissettim. Aslında tüm çevre birimlerini taktığım hattı UPS'e bağlayacaktım ama kılavuzunda okuduğum kadarıyla lazer yazıcılarla anlaşamıyormuş UPS'ler.

  • bzn7 @bzn7

   Yüke ve ısıya duyarlı bir fanı olmamasına üzüldüm. Pandeminin başında ihtiyacım olan ekipmanı eve taşıyıp çalışmaya başlamıştım. UPS bardağı taşıran damla oldu, bu sesle evde yaşanmazmış. Tölere edebileceğimi sanmıştım ama mümkün görünmüyor. By-pass moduna alsanız da, komple kapatsanız da fanı durmuyor anladığım kadarıyla.

   Merak ettiğim konu lazer yazıcılar istisna mı yoksa cnc lazer, 3d printer gibi cihazlara da hassasiyeti var mı? 3D printer konusunda sorun çıkaracağını sanmam ama cnc lazer de şebekeden devam edecek sanırım.

Merhabalar. Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box ile az önce garip bir sorun yaşamaya başladım. Kablosuz bağlantıda benim modemim hariç her ağı görüyor, bağlanabiliyor. Ancak benim modemi görmüyor, özel olarak ağ bilgilerini girsem bile erişemiyor. İşin garibi yarım saat önceye kadar böyle bir sorun yoktu, uzun zamandır kullanıyorum. Youtube'da video izlerken duraklatıp yemeğe gittim. Döndüğümde cihaz uykuya geçmiş ve bağlantı kopmuştu. Şimdi modemi görmüyor ancak başka ağları görüp bağlanabiliyor.

- Cihazı yeniden başlattım
- Modemi yeniden başlattım
- Modem arayüzünde engelli MAC adresi var mı diye baktım (Mantıken modemden bir şekilde engellense dahi ağı görebiliyor ama bağlanamıyor olmalıydı)
- Cihazı sıfırladım

Başka çözüm önerisi olan var mı?

Edit: Modemin wifi kanalını değiştirdim, çözüldü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Bir süredir Microsoft Edge'e geçmiştim. Bu kez tam olmuş, dün Chrome'u sistemimden sildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11