Microsoft Store
KFCX9-M2FR4-JWWVV-WTR34-PXHGZ

Tek kullanımlık değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Benim bilgisayarda bir gariplik oldu, Youtube'da 1080p üstündeki çözünürlükler çıkmıyor. Chrome ve Edge'de durum böyle. Tahmini olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 18
bzn7 paylaştı.

#acilsatilik rasperypi 4 / 4GB versiyon hevesle aldım ama vakit yok üzerindeki aktif soğutucu ve Hdmi kablo ile birlikte 1350 TL ye satılıktır. Öldürmeyin lütfen şuan ki piyasa fiyatı belli.

@alipektas ile antlaşma sağlanmış kendisine satış yapılmıştır yarın kısmet olursa kargo yapılacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asla silmemem gereken bir şeyi sildim. Bildiğiniz ücretsiz ve iyi çalışan bir veri kurtarma aracı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 22
bzn7 paylaştı.

Bunun geleceğini herkes biliyordu sanırım 😀
#gif #TSçekimhataları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son bir yıl içinde aracına karavan için çeki demiri taktıran oldu mu? Olduysa maliyeti ne kadara geldi? Ben yakın zamanda taktırmayı düşünüyorum ama ruhsata işletmesi falan derken 4000 lirayı geçiyor aldığım fiyat. Gerçekten bu kadar pahalı olması aklıma yatmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

FSP Champ 3K UPS aldım, arayüzüne bağlanma konusunda sorun yaşıyorum. Viewpower diye bir yazılım kurdurdu sisteme, arayüz flash web sayfası şeklinde. Sisteme tarihi geçmiş flash player kurmak istemiyorum, bunun alternatifi nedir?

Edit: ViewpowerHTML diye bir versiyonu çıkarmışlar sonradan çözmüşler bu sorunu. Kullanım klavuzuna fazla sadık kalmışım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • memedeath @memedeath

  Neleri bağlayacaksınız? Hayırlı olsun bu arada.

  • bzn7 @bzn7

   Teşekkür ederim. İş bilgisayarımı, monitörümü ve VR gözlüğümü artık daha güvende tutma ihtiyacı hissettim. Aslında tüm çevre birimlerini taktığım hattı UPS'e bağlayacaktım ama kılavuzunda okuduğum kadarıyla lazer yazıcılarla anlaşamıyormuş UPS'ler.

  • bzn7 @bzn7

   Yüke ve ısıya duyarlı bir fanı olmamasına üzüldüm. Pandeminin başında ihtiyacım olan ekipmanı eve taşıyıp çalışmaya başlamıştım. UPS bardağı taşıran damla oldu, bu sesle evde yaşanmazmış. Tölere edebileceğimi sanmıştım ama mümkün görünmüyor. By-pass moduna alsanız da, komple kapatsanız da fanı durmuyor anladığım kadarıyla.

   Merak ettiğim konu lazer yazıcılar istisna mı yoksa cnc lazer, 3d printer gibi cihazlara da hassasiyeti var mı? 3D printer konusunda sorun çıkaracağını sanmam ama cnc lazer de şebekeden devam edecek sanırım.

Merhabalar. Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box ile az önce garip bir sorun yaşamaya başladım. Kablosuz bağlantıda benim modemim hariç her ağı görüyor, bağlanabiliyor. Ancak benim modemi görmüyor, özel olarak ağ bilgilerini girsem bile erişemiyor. İşin garibi yarım saat önceye kadar böyle bir sorun yoktu, uzun zamandır kullanıyorum. Youtube'da video izlerken duraklatıp yemeğe gittim. Döndüğümde cihaz uykuya geçmiş ve bağlantı kopmuştu. Şimdi modemi görmüyor ancak başka ağları görüp bağlanabiliyor.

- Cihazı yeniden başlattım
- Modemi yeniden başlattım
- Modem arayüzünde engelli MAC adresi var mı diye baktım (Mantıken modemden bir şekilde engellense dahi ağı görebiliyor ama bağlanamıyor olmalıydı)
- Cihazı sıfırladım

Başka çözüm önerisi olan var mı?

Edit: Modemin wifi kanalını değiştirdim, çözüldü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir Microsoft Edge'e geçmiştim. Bu kez tam olmuş, dün Chrome'u sistemimden sildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13
bzn7 paylaştı.

Bu firma ile tartışmayı seviyorum 😁 insanlara hala kargo bedelini ödemeyiz diyorlar bunu yüzlerine vurdum diye siz burbunuzu sokmayın yazmışlar 😁😁 https://www.sikayetvar.com/teknobiyotik/teknobiyotik-iade-islemini-yapmiyor

Konu altında yorumları mevcut 🙂 hayatımda bu kadar mahalle ağzı konuşan bir firma daha görmedim 😁

Teknobiyotik İade İşlemini Yapmıyor

Teknobiyotik için yazılan 'Teknobiyotik İade İşlemini Yapmıyor' şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Teknobiyotik hakkında şikayet yazmak için tıklayı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • Root61 @root61

  Bak yine hatırladım. Yine bir hoş oldum 😊.

 • Alpi Ironside @alpi350

  Ben Wraith Prism soğutucu alacaktım. Şimdi kimden, nereden bulacağım o soğutucuyu? 🙁

 • Samed AYDIN @picasso16

  @alpi350 sahibindene yada letgoya bak. Aynı şekilde onlar da kutudan çıkan parçayı açık şekilde satıyorlar. Ha teknobiyotikten aldın ha elemanının birinden. En ucuza kim satıyorsa ondan al güvendiğin

 • bzn7 @bzn7

  Sürükleyici bir anlatım, fantastik drama 😂
  Normalde olayın iki tarafını da bilemeyeceğimden her şikayeti ciddiye almam ancak verdikleri cevaplar ve üslup gerçekten hayret verici düzeyde kötü, haklı olduğunuzu ispatlamaya yetiyor. Bunlarda kargo ücretini bile bırakmadığınıza sevindim. Firmaların THH ve benzeri süreçlerde haksız çıkmasının bir bedeli olmalı ki buna cesaret edemesinler. Gerçekten muğlak durumlar hariç, hakimin doğrudan mağduriyet bedeli x 10 gibi bir tazminata hükmedebilmesi gerekiyor. Yaşatılan mağduriyet sadece ürün bedeli kadar değil, en azından çıkardıkları uğraş, stres vs. fiyatlanmalı.