H.Uğur ASMA paylaştı.

Bildiğiniz üzere uzun zamandır insanlara faydalı olacak bulabildiğim her türlü kampanya ve fırsatı burdan #TempHediyesi #TempHayratı gibi etiketlerle paylaşıyorum.
Bazı kategorilerde kampanya linkinin paylaşılmasının riskli olma ihtimaline karşı özelden ulaşım sağlamak gerekebiliyordu.
Bu yüzden Kampanya Haberleri için yorumlarda mail adresi istemek yerine işi otomatiğe bağlayalım dedim ve e-posta bülteni hazırladım.
E-posta bültenine sürekli olarak abone olmak için veya tek seferliğine burda bahsedilen bir kampanyanın promosyon sayfasını mail yoluyla alabilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: http://eepurl.com/guaIHn

Kampanya Habercisi

Kampanya Habercisi E-posta Bülteni
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili teknoseyir ailesi bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Oyun için bir yatırım yapmak istiyorum ama bunu belirlemek iatiyorum. Geçmişte sıkı bir WOW oyuncusuydum ama artık o bağımlılığımdan kurtuldum. PS4 Pro var ve işte ayda bir kez açıyorum. Şu sıralar en çok PUBG mobil oynuyorum ve genelde kanepede oynamak favorim. Klavye oyunlarında çok süper değilim ( WOW hariç). Sizce PS a yan olarak Xbox mı alayım yoksa bi pc mi toplasam. Mini kasa bişey televizyona bağlamak için. Ne dersiniz ?????

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Merhabalar sayın fırtına @electric acaba sihirli elmanın SDN çatısı altına girmesi hakkında görüşleriniz neler?? Farklılıklar olacaktır ama sizin durumunuz önemli. Sizin yayınlarınızın çoğunu ( bazı konulararda uyuşmuyoruz) severek izliyor ve okuyordum. Merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu sayın kelleci nedense yine ve yeniden mobil safariden yorum yazamıyorum. Mobil chrome ile denediğimde sorun yok ama mobil safaride sorun var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Sayın @hkellecioglu bir iki ay önce bahsettiğim İOS safariden yorum yazamama sorunu düzelmiş, geri bildirim vermek istedim . 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sayın @hkellecioglu nedense Mobil cihazlarımdan (İPhone ve iPad ) kullanarak yorum yapamıyorum. Onlarda da ve Mac imdede Safari yi kullanıyorum.Neden olabilir acaba???

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili Teknoseyir ahalisi. PS4 sahipleri için bir duyurum olacak. Ben PS4 sistemimde Beta tester ım ve beta OS (5.50 Beta 3) kullanıyorum. Arkadaşlarıma vermem için 2 adet daha kod veriyor Sony isteyen olursa verebilirim. İsteyenler bana buradan ulaşabilir özel mesajla. İlk gelen alır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap