Ben kaçırdıysam ve yine soruyorsam kusura bakmayın ama samsung videosundaki arkadaş kim? Yeni editör mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili teknoseyir ailesi. Sizlere teşekkür etmek istiyorum öncelikle geçenlerde HDD için sormuştum ve sizlerin de katkıları ile bi karara vardım ve 10tb lık aldım. Şimdi sizlerden başka bir konuda da fikir almka isterim. 3000₺ ye temiz bi xbox one x buldum. Sizce alınır mı? Yoksa xbox series x i beklesem daha da düşer mi ikinci ellleri. Malum series x in sıfırı muhtemelen ulaşılmaz olur. Sizin değerli fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • isa @isasntrk

  Şuanda bi öngörüde bulunmak çok zor. Xbox diyelim ki 6500 liradan satışa çıktı. Normalde eski sürümlerin fiyatının bi miktar düşmesi gerekli ki zaten şuanda saçma 2.el fiyatları var. Bence fiyatların eylül ayına doğru düşmesi beklenebilir ama dolar uçar, ekonomi zaten belirsiz. Bir de corona mevzu var. 500 lira düşmesini beklerken 500 lira fiyatlar çıkadabilir 😀 karışık bi durum

 • maxemilian @maxemilian

  Bence 'ok aceleniz yoksa beklenir. Sonuçta bi 5 yıl tertemiz kafanız rahat olucak. Bire rtx muhabbeti falan derken yeni bişi sonuçta bi 5-6 ay beklenir bence tabi bütçeniz elveriyorsa.

  • H.Uğur ASMA @uykucuasma

   6-7 bin lira vermem bi oyun konsoluna. O yüzden belki de artmadan alayım diyorum. Her halükarda xbox one x alacağım. Aslında haklısınız siz ama işte TR gibi bi vergi ülkesinde yaşama durumu

  • maxemilian @maxemilian

   @uykucuasma yani artacağını çok sanmıyorum. Zaten ekran kartları falan acayip artmış konsollarda şu stoklar biraz dolsun fiyatlar normalleşir bence çünkü aynı satıcı yılbaşında 500 e sattığı ram i 730 civarına fiyatlandırmış bu böyle olmaz çok fahiş fiyatlar var piyasada.

Merhabalar sevgili TeknoSeyir ailesi. Öncelikle herkesin ramazan bayramı mübarek olsun.

Bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Film arşivi ve yedeklemeler için depolama ihtiyacımvar. 2Tb var ama yetmiyor. 850 tl ye iki ürün arasında kaldım. 1. 6tb ama 3,5 inç ve adaptörlü. 2. 5 tb ama 2,5 inç taşınabilir. Bu cihazı direct bilgisayara bağlamayacağım. Modeme bağlanacak diyebiliriz. Belki tv ye de bağlayabilirim. Siz olsanız hangisini seçersiniz???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
H.Uğur ASMA paylaştı.

Bildiğiniz üzere uzun zamandır insanlara faydalı olacak bulabildiğim her türlü kampanya ve fırsatı burdan #TempHediyesi #TempHayratı gibi etiketlerle paylaşıyorum.
Bazı kategorilerde kampanya linkinin paylaşılmasının riskli olma ihtimaline karşı özelden ulaşım sağlamak gerekebiliyordu.
Bu yüzden Kampanya Haberleri için yorumlarda mail adresi istemek yerine işi otomatiğe bağlayalım dedim ve e-posta bülteni hazırladım.
E-posta bültenine sürekli olarak abone olmak için veya tek seferliğine burda bahsedilen bir kampanyanın promosyon sayfasını mail yoluyla alabilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: http://eepurl.com/guaIHn

Kampanya Habercisi

Kampanya Habercisi E-posta Bülteni
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili teknoseyir ailesi bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Oyun için bir yatırım yapmak istiyorum ama bunu belirlemek iatiyorum. Geçmişte sıkı bir WOW oyuncusuydum ama artık o bağımlılığımdan kurtuldum. PS4 Pro var ve işte ayda bir kez açıyorum. Şu sıralar en çok PUBG mobil oynuyorum ve genelde kanepede oynamak favorim. Klavye oyunlarında çok süper değilim ( WOW hariç). Sizce PS a yan olarak Xbox mı alayım yoksa bi pc mi toplasam. Mini kasa bişey televizyona bağlamak için. Ne dersiniz ?????

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Merhabalar sayın fırtına @electric acaba sihirli elmanın SDN çatısı altına girmesi hakkında görüşleriniz neler?? Farklılıklar olacaktır ama sizin durumunuz önemli. Sizin yayınlarınızın çoğunu ( bazı konulararda uyuşmuyoruz) severek izliyor ve okuyordum. Merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu sayın kelleci nedense yine ve yeniden mobil safariden yorum yazamıyorum. Mobil chrome ile denediğimde sorun yok ama mobil safaride sorun var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Sayın @hkellecioglu bir iki ay önce bahsettiğim İOS safariden yorum yazamama sorunu düzelmiş, geri bildirim vermek istedim . 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap