BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili dostlar elimdeki Dell İnpiron N5110 laptop için Ram ve SSD takviyesi yapacağım. Burada sözü geçen bu parçaları alabileceğim bir site vardı. O sitenin adı neydi acaba. Bu konuda tavsiyeleriniz varsa ayrıca çok memnun olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Sevgili teknoseyir ailesi ; bir arkadaşımda Huavei P10 var ve satıp P10 plus almak istiyor. Ben android dünyasını hiç bilmiyorum. Cihazın ikinci eli kaç para eder. Cihaz 4 aylık TR garantili ekstra 800₺ lik sigorta var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar merhaba ; Bugün bir Playstation 4 aldım ve araba yarışı ve Street Fighter dışında oyun oynamamış bir adam olarak bana hangi oyunları önerirsiniz. Söyle eve gelince oynayım, yormasın , beni öle şeyler yanii

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Sevgili dostlar tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bir kulakçevresi(Headset) kulakları kapatan kulaklığa ihtiyacım var. Kendi Kullandığım kulaklığım (Parrot Zik 1 ) bozuldu da. Kablolarla uğraşamam kablosuz olmalı ve kaliteli temiz ses vermeli ( en az önceki kadar iyi olmalı), bütçem en fazla 1000 t . Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Not : Beats istemiyorum bass ları çok fazla

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sinema çıkışı şu şansa bak. Mey the force be with you @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

teknosaya 18 milyon tl ceza kesmiş rekabet kurulu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konu bence önemli arkadaşlar . The Promise diye bir sözde ermeni soykırımı iddeası hakkında film yapmışlar . Eğer ki TR ye gelirse izlemeyin ve izletmeyin diye düşünüyorum. Bu bence milli bir konu ve yok film dir sanattır fikir özgürlüğüdür felan olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=CWhmZzmM1oE&feature=youtu.be

Not: Bir de twitter hastag i yaptım ona da destek verirseniz sevinirim.

https://twitter.com/uykucuasma/status/796768341075656704

Eleştirel Döşeme

İzlediğiniz veya izlemekte olduğunuz bu Eleştirel Döşeme videomuz 'The Promise' adlı FİLİM için yapılmıştır. Arzu eden aşağıdaki linkten IMDB' sayfasına gire...
BeğenFavori PaylaşYorum yap