Sevgili dostlar elimdeki Dell İnpiron N5110 laptop için Ram ve SSD takviyesi yapacağım. Burada sözü geçen bu parçaları alabileceğim bir site vardı. O sitenin adı neydi acaba. Bu konuda tavsiyeleriniz varsa ayrıca çok memnun olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Sevgili teknoseyir ailesi ; bir arkadaşımda Huavei P10 var ve satıp P10 plus almak istiyor. Ben android dünyasını hiç bilmiyorum. Cihazın ikinci eli kaç para eder. Cihaz 4 aylık TR garantili ekstra 800₺ lik sigorta var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar merhaba ; Bugün bir Playstation 4 aldım ve araba yarışı ve Street Fighter dışında oyun oynamamış bir adam olarak bana hangi oyunları önerirsiniz. Söyle eve gelince oynayım, yormasın , beni öle şeyler yanii

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Sevgili dostlar tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bir kulakçevresi(Headset) kulakları kapatan kulaklığa ihtiyacım var. Kendi Kullandığım kulaklığım (Parrot Zik 1 ) bozuldu da. Kablolarla uğraşamam kablosuz olmalı ve kaliteli temiz ses vermeli ( en az önceki kadar iyi olmalı), bütçem en fazla 1000 t . Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Not : Beats istemiyorum bass ları çok fazla

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sinema çıkışı şu şansa bak. Mey the force be with you @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

teknosaya 18 milyon tl ceza kesmiş rekabet kurulu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konu bence önemli arkadaşlar . The Promise diye bir sözde ermeni soykırımı iddeası hakkında film yapmışlar . Eğer ki TR ye gelirse izlemeyin ve izletmeyin diye düşünüyorum. Bu bence milli bir konu ve yok film dir sanattır fikir özgürlüğüdür felan olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=CWhmZzmM1oE&feature=youtu.be

Not: Bir de twitter hastag i yaptım ona da destek verirseniz sevinirim.

https://twitter.com/uykucuasma/status/796768341075656704

Eleştirel Döşeme

İzlediğiniz veya izlemekte olduğunuz bu Eleştirel Döşeme videomuz 'The Promise' adlı FİLİM için yapılmıştır. Arzu eden aşağıdaki linkten IMDB' sayfasına gire...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Acilyardim Merhaba Teknoseyir dostları.Bir konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. Sanal makinada (paralells de ) kurmak için en hafif linux dağıtımı nedir ve nereden bulabilirim. Küçük bir iş için lazım da. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili bisiklet severler. Sizlerin değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Bisiklet almak istiyorum ama kullanmayı hiç bilmiyorum ve çok da pahalı bir şey olmasın. Bana önerebileceğiniz marka yada modeller nelerdir.

Düzeltme; Bisikleti şehirde kullanacağım. Evden işe işten eve. Bütçe olarakta max. 400 tl felan düşünüyorum. Bisiklet olayından da hiç anlamam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap