@hkellecioglu abi iOS cihazlardan ne zaman giriş yapsam sitede ya butonlar kayboluyor, ya işlevsiz kalıyorlar. Çokğu yorumlarımdan vazgeçiyorum ya da paylaşım yapmaktan vazgeçiyorum. Bi el atsan sana zahmet. Adblock vs kullanmıyorum. Çerezleri temizleyince geçiyordu bazen şimdi o da olmuyor. Bu arada bu gönderiyi inat edip uğraşıp paylaşabildim.
iOS cihazdan dememin sebebi windows dışında giriş yaptığım tek farklı platform.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

  Sorunun farkındayım ama neden olduğunu çözemedim bir türlü. Tüm iOS ciharlarda da olmuyor. Benim telefonumda dediğiniz sorun var ama iPad'imde sorunsuz çalışıyor. Eşimin telefonunda da sorunsuz çalışıyor. Şimdilik Chrome tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Benim telefonumda Chrome sorunsuz çalışıyor. Safari'yle ilgili bir sorun anladığım kadarıyla.

  • eamedic @eamedic

   Ben de bir gün kadar aynı sorunu yaşadım, iostan chrome ile girince sorun yoktu, sonra safari önbelleğini temizleyip girince, sorun düzeldi.

  • Papa Emeritus @pope

   macOS Safari’de de problemler mevcut. Bazen paylaşımlar otomatik yüklenmiyor,etiket sisteminde sıkıntı var vs... macOS 10.13.3 ve Safari 11.0.3 üzerinde bu sıkıntıları yaşıyorum.

  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

   Şimdi denedim. Ayarlar > Safari menüsünden Tarama Verilerini ve Geçmişi sil deyince sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladı. @ozakin70 @pope siz de bir deneyin isterseniz.

  • Papa Emeritus @pope

   @hkellecioglu Manuel olarak sadece TS'nin cache'ini silince sorun düzeldi. Benim gibi geçmişi ve diğer sitelerin cachelerini silmek istemeyenler Safari->Ayarlar->Gizlilik->Sitelerin dataların yönet kısmından sadece TS'nin Cache'ini silebilir. İsterseniz bu konuyla ilgili bir durum paylaşın, 1 haftadır falan ara sıra bu sorunla karşılaşıyordum "Hamdi abi yine siteyle oynuyor herhalde :D" diye düşündüğümden cache'i silmek aklıma gelmemişti.

 • Adem Alp Yıldız @ademalp

  Benimde geçenlerde yaptığım bir sitede başıma geldi. Bazı ios cihazlarda javascript düzgün çalışmıyor. Ios sürümleri safari ayarları birebir aynı 2 cihazdan birinde çalışıyor diğerinde çalışmıyor.