Bizim Çin'den aldığımız 3. Faz testleri onaylanmamış aşının etkinliği yüzde 50 'ye kadar düşmüş
Yok mu daha düşüren

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 26

Ne aşıyı üreten nede aşı olmaya zorlayanlar olası aşının yan etkilerinden yasal sorumluluktan kurtulmak için bütün sorumluluğu vatandaşa atıyor,
Sen aşıların testi ni tam yap güvenirliğinden emin ol sonra aşılama yap ,bu acele niye haa acele ediyorsanda sorumluluğu hükümet almalı..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22
 • kei @kei

  hayatınızda herhangi bir ameliyat olduysanız benzer belgeleri imzalamışsınızdır. Kısaca ölürsen biz meshul değiliz anlamına gelen hukuki bir şey. Mesela ben akciğerim sönükken hastaneden ayrılıp kendi rızamla başka hastaneye gitmek istemiştim ve sistemde 2 dakika önce çekilmiş röntgen olduğu için doktor bana kağıt uzatıp "gitmek istiyorsan buraya ölüm dahil tüm olasılıkları kabul ederek kendi rızamla ayrılıyorum yaz imzala öyle gidebilirsin yoksa senin gönderemem başıma bela olur" demişti. Yine ameliyattan önce sayfalarca kağıt imzaladım hepsinde "ameliyatın risklerini anlıyorum, ölebilirim tmm" manasına gelen şeyler yazıyordu.

 • SeMMiH @semmih

  Son 5 yılda kuduz ve tetanoz aşısı oldum ve hiçbirinde bir belge imzaladığımı hatırlamıyorum. Bu nasıl bir sorumsuzluktur arkadaş.

 • S e n t i o E r g o S u m @gugukkusu

  Sonuç aramızda aşı olurken aşının güvenirliğinden emin değilsiniz riski ben usleniyirum diyen kimse yok aramızda şimdiye kadar ..kimse form doldurup kabul etmemis
  Şimdi neden bu Riski siz kabul etmek durumunda kalasiniz ,haklarınızı koruyun biraz kendinizi gönüllü kobay yaptırmayın.
  Bırakın aşının riskini o marka aşıyı seçen ,halka yaptıranlar üstlensin .. derim ben naçizane fikrimle
  Not herkesin hür iradesi var istiyen isteğini yapsın tabi .

Bunu beklemiyordum Süt aldigimiz Dayı bile telegrama gelmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu markayı kullanan varsa migrosta indirimde

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

Adamın dibi doğa aşığı milyonlarca metrekare alanda sıfır emisyonu olan milyarlarca dolara şehir kuruyor yürü ve koçum
Not : başlık kismi olarak ironi içerir

Şehirciliğe 'Çizgi' çeken Suudi Veliaht Prensi, geleceğin doğayla uyumlu...

NEOM içindeki The Line projesini duyuran Suudi Veliaht Prensi, "Çizgi çekmenin zamanı geldi" dedi. MbS, 170 km uzunluğu, bir milyon sakiniyle doğanın yüzde 95'ini koruyacağını ve sıfır...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu paraya 108 ₺ Osman Gazi köprüsü artı köprüye gelmeden önce ve geçtikten sonra İstanbul İzmir otobanina kadar olan ödenen paralı yol ücretleri artı 250-300 ₺ yakıt masrafını ekleyin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 29

Dijital faşizim çok tehlikeli bir hale dönüşüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16
 • ad33p @ad33p

  Arkadaşlar faşistler ve ırkçılar her yerden gönül rahatlığıyla aforoz edilir. Medeni dünya deniliyor diye başka insanların hayatına kastedenler serbest serbest örgütlenecek değil.
  Trump'ın gaza getirdiği ve o uygulamaları kullananlar bu insanlar işte.
  https://twitter.com/davidschneider/status/1347148694269931524

  • kei @kei

   4 kişi yüzünden milyonlarca kişinin girdiği platformu engellemek çok mantıklıymış bravo. Bu tip gösterebileceğinizin en az 1000 katı el kaideci ışidci gösterebilirim twitter'da. Sahi apple neden senin platformunda ışidciler organize oldu diye banlamadı twitter'ı yıllarca?

  • ad33p @ad33p

   @kei Şikayet edersen kapatır, edilenler de kapanıyor zaten. 4 kişi değil milyonlarca kişi.
   Apple ve Twitter amerikan şirketi ve kendi "ana yurtlarında" daha çok politik oluyorlar elbette. Nasıl senin ekşisözlük'ün şak diye mahkeme kararlarını uyguluyor ama twitter uygulamıyorsa, Twitter da ABD içindeki kendi sözleşmesinin ihlalini ABD Başkanı'na bile uyguluyor.

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   @kei Yanlış biliyorsun öğrenmen için link bırakıyorum.
   https://blog.twitter.com/official/en_us/a/2016/an-update-on-our-efforts-to-combat-violent-extremism.html

   Elbette her manyağın 1 dk'da üye olabildiği, milyonlarca botun olduğu bir ortamda tek tek hepsini ayıklamak imkansız olacaktır ama elebaşlarını ezerek, seslerinin duyulmasını sağlayabilirsiniz.

  • kei @kei

   @ad33p mahkeme kararı uygulamama diye birşey yok çünkü ortada mahkeme kararı falan yok. Ben size ışid ve el kaide burada yıllarca at koşturdu ve twitter hiçbir şey yapmadı, apple da sen niye bunları engellemiyorsun demedi diyorum siz bana mahkeme diyorsunuz. Konuyla uzaktan yakından zerre alakası yok.
   Apple kendini mahkemeden de üstte görmüyor mu sizce de şu an? Mahekme kararı yok bir şey yok kafasına göre insanları sansürleyip radikalleşmelerine sebep oluyor.
   Bu siteler %100 legal olarak çalışıyorlar siz illegal siteler olduğunu mu sanıyorsunuz acaba? Hepsi şirket olarak kayıtlı, başlarındaki kişiler isim isim belli, DENETLENEN ve vergisini veren şirketler.
   Şimdi ben dükkan açsam ve esnaflar odasına gitsem "sen ırkçılara hizmet vermemeyi kabul etmiyorsun senin dükkan açmana izin vermiyoruz" deme hakları var mı? Pazarın çoğu bunların diye ne hakla benim hizmetimi engelleyebiliyorlar sermayem var girişimimi yapmışım, yasalar ortada yasalara aykırı hiçbir şey yok. Tim beyin politik ajandasına göre yayın yapmak zorunda mıyım?

   Ayrıca hayır twitter'da şikayete rağmen kapatılmıyor. Ben bir sürü pkk hesabını şikayet ettim yıllarca. 2016 veya 2017'de net hatırlamıyorum direkt türk askerini öldürdükleri videoyu paylaşmışlardı manpad ile tsk helikopterini vuruyorlardı ve hala duruyor o hesaplar.
   Düpedüz terörizm ve pkk'yı nato ülkeleri, ab vb hemen her ülke terör örgütü olarak tanıyor. Yine de ADAM ÖLDÜRDÜĞÜNÜ BELGESİYLE PAYLAŞAN o hesapları silmiyorlar.

   Tüm mevzu kendi politik ajandaları, kendileri gibi düşünmeyen herkesi apartheid gibi dışlıyorlar. Bir zamanlar apartheid için de "bahane" bulunuyordu nasılsa. Bhane isteyene bahane bulunur. Bu çok tehlikeli bir şey. İnsanlara "sizin yerinize biz karar veririz neyin iyi olduğuna" deme lüksü yok kimsenin ve tarih boyunca bunu yapmaya çalışan herkes başarısız olmuştur.

   Edward Snowden bile Trump tarafından hain ilan edilmesine rağmen bu yapılan hareketin yanlış olduğunu ve bunun trumptan bağımsız düşünülüdiğinde yanlış olduğunu açık açık yazdı en azından yürekli adammış. Demokratlar gibi iki yüzlü değil https://twitter.com/Snowden/status/1347232621709942784

   Şiddet çağrısı yapıyorlar, ırkçılar vs bunlar işin bahanesi. Bugün bu bahaneleri ürettiler ve biz de sarı öküzü verdik. Yarın bunların istemediği gibi başkan seçilemez. Black Mirror'daki Waldo'yu hatırlayın. Bu yanlış bir şey ve buna yanlış dediğim için ırkçı veya komplo teorisine inanan biri olmuyorum hayır.

  • kei @kei

   @burak25 peki apple twitter'a sende 100 binden fazla terörist var bunları temizle demiş mi? dediyse onu gösterir misiniz? Bu olanlar tüm big tech firmalarının koordine şekilde platformlarından kovması. Hepsi TESADÜF olarak aynı gün kovuyorlar ne kadar da doğal 😀

   bu arada bir kere olsun twitter'a gidip arama kısmına "fuck white poeple" yazmanızı öneririm bakın bakalım beyaz insanlara karşı düpedüz ırkçılık yapanların hesaplarına bir şey oluyor muymuş.

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   @kei Tesaduf ayni gun dedigin gun darbe tesebbusu olan bir gun farkindasin di mi?

 • rafflesia @rafflesiaa35

  Tekmeyi yedi ne olum bu nasıl haber sitesi?

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Faşistleri engellemek faşism oluyor. İlginç zamanlar.

Bu yapay zeka bi donumuza girmemişti.
Bugün donumuza giren Ai yarın biyerimize girmesin
#tsbisikletkulübü #tsbisikletçileri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatı iyiymiş

BMW'nin tam elektrikli modeli iX3 modeli satışa çıktı | TEHAD

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu Yeni BMW iX3'ü 870.000 TL'lik başlangıç fiyatıyla Nisan ayından itibaren Türkiye'de teknoseyircileri yollarla buluşturmaya hazırlanıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap