Mahkemelik olmak için 3 saniye yetecek. Karşıdan karşıya geçerken ana yoldan sağ tarafa ( tali yola) dönen bir insan görünümlü yaratık tarafından az kalsın eziliyordum.Hadi geri zekalısın yaya yol vermedin, neden inatla gaza basıp üstüme sürüyorsun? Hadi gazla freni karıştırdın arabadan neden küfür ediyorsun? Bende sana sövünce hiç kalıbına da mı bakmıyorsun da arabadan iniyorsun?
18 19 yaşında cahil cesareti dedikleri bu olsa gerek. Akşam akşam eve geleceğim derken boşu boşuna sinirlerimi gerdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • alicanmd @alicanmd

  Konya'da kurallara dikkat eden tek kişi benim gibi hissediyorum. Yaya geçitlerinde yaya yol veririm yürümez, sağa dönerken yol veririm geçmez birlikte bekleriz. Dönel kavşakta dönerken zorla yol alırım, vermeyenleri kornayla uyarırım. Yakın zamanda ya kaza yaparım ya da döverler beni.

 • prometrik @prometrik

  Geçmiş olsun. Sakinliği korumak önemli. Siz kendinize dikkat edin. Ne demiş büyükler: Arayan mevlasını da bulur belasını da. O elbet başka yerde bulur aradığını.

 • olasandra @olasandra

  bunların bi de kırmızı ışıkta dururken insanı paniklendiren versiyonları var. sana yeşil yanmıştır sen karşıya geçerken motoru gazlayıp sanki kalkacakmış gibi yapar, orul orul ....

 • onimarsynn @onimarsynn

  Ben Ankara'da yaşıyorum, araba evin önünde yatıyor toplu taşıma ve taksi kullanıyorum. Araba sürmeyi bıraktığımdan beri hayat kalitem arttı hiç strese girmiyorum artık. Oturuyorum otobüste, metroda kitabımı okuyarak eve-işe gidip geliyorum.

Sd kartım bugün fotoğraf çekerken veri okuma hatası verdi. İki dakika önce çektiğim fotoğrafa bakarken sıkıntı yoktu iki dakika sonra hata vermeye başladı. Pc taktığımda sadece boş kısım görünüyor.
İçinde olan fotoğrafları photorec ile kurtardım.
Bu karta ne olmuş olabilir? X ray cihazları bu kartlara zarar veriyor mu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hep telefon tanıtımı izleyecek değiliz ya
😀 https://www.youtube.com/watch?v=1cvNBULS3tM

Live from Tokyo: X Summit SHIBUYA 2019 / FUJIFILM

Watch Live!! September 20th 1PM GMT Following the first round in Dubai, we are pleased to announce that the second X Summit will be held on September 20th 1P...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • seckyn @seckyn

  İki yeni lens tanıtıldı
  -XF-33mm F:1.0 Lens Merkezden köşeye kadar keskin olduğunu iddia ediyorlar. 1.2 kilo
  -XF-50mm F.1
  X-PRO ailesinin yeni üyesi X-PRO 3
  Temel özellikleri
  -Titanyum gövde
  -2 Renk seçeneği. Siyah ve retro havasında olan gümüş renkler
  -Yeni hibrit bakaç.
  -Arka tarafa temel ayarları gösteren bir lcd arka tarafında ise aşağı yöne açılan gizli bir bir lcd. Küçük lcd de özellik gösterirken canlı yayın kazası yaşandı 😀
  -Yeni bir film simülasyonu - Classic Negative

Hafta sonu color sky 5k diye renkli bir etkinlik vardı. Buraya fotoğraf çekmek için gitmiştim. Benim eğlence anlayışımla alakası olmasa da millet güzel eğlendi. Gayet de güzel bir etkinlik oldu benim için 😀 Bende fotoğraf çekerken eğlendim. Katılımcılar boyanırken eğlendi. Bir tane kolaj bırakıyorum buraya. #amatörfotoğrafçılık
Fujifilm X-T20 55-200mm lensle çekildi hepsi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul teknofestle ilgili iki sorum var bilenler yardımcı olabilir mi?

İçeri giriş için ücret veya kayıt gerekli mi?
Türk yıldızları ve Solo Türk gösterisi ne zaman olduğu belli mi? Sitede bir tarih ve saat vermemiş. Ben İstanbul'da olmadığım için sabah erken saatte ona göre gelmekten vazgeçeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vpn kullanmadan teknoseyire bağlanamıyorum. Sebebi ne acaba? Sadece pc değil telefon ile kablosuz ağa bağlandığımda sıkıntı yaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon yedek parçaları ucuzladı mı ya?
Zenfone 5 (eski versiyon olan) için Ses açma kapama ile güç tuşu olan parçayı 20 tl ye ve güç girişi olan parçayı 24 tl ye aldım. 3 yıl önce sanki daha pahalıydı gibi hatırlıyorum. Belki 3 yıl önce daha ucuzdur ama yeni telefonlar ile kıyaslandığında pahalıya geliyor da olabilir.

Bu arada asusu tebrik ediyorum 😀 Adamlar çabuk bozulacak parçaları kolay sökülebilir yapmış 😀 Benim gibi beceriksiz bir insan bile telefonu söküp taktığında tekrar açılıyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap