Hafta sonu color sky 5k diye renkli bir etkinlik vardı. Buraya fotoğraf çekmek için gitmiştim. Benim eğlence anlayışımla alakası olmasa da millet güzel eğlendi. Gayet de güzel bir etkinlik oldu benim için 😀 Bende fotoğraf çekerken eğlendim. Katılımcılar boyanırken eğlendi. Bir tane kolaj bırakıyorum buraya. #amatörfotoğrafçılık
Fujifilm X-T20 55-200mm lensle çekildi hepsi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul teknofestle ilgili iki sorum var bilenler yardımcı olabilir mi?

İçeri giriş için ücret veya kayıt gerekli mi?
Türk yıldızları ve Solo Türk gösterisi ne zaman olduğu belli mi? Sitede bir tarih ve saat vermemiş. Ben İstanbul'da olmadığım için sabah erken saatte ona göre gelmekten vazgeçeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vpn kullanmadan teknoseyire bağlanamıyorum. Sebebi ne acaba? Sadece pc değil telefon ile kablosuz ağa bağlandığımda sıkıntı yaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon yedek parçaları ucuzladı mı ya?
Zenfone 5 (eski versiyon olan) için Ses açma kapama ile güç tuşu olan parçayı 20 tl ye ve güç girişi olan parçayı 24 tl ye aldım. 3 yıl önce sanki daha pahalıydı gibi hatırlıyorum. Belki 3 yıl önce daha ucuzdur ama yeni telefonlar ile kıyaslandığında pahalıya geliyor da olabilir.

Bu arada asusu tebrik ediyorum 😀 Adamlar çabuk bozulacak parçaları kolay sökülebilir yapmış 😀 Benim gibi beceriksiz bir insan bile telefonu söküp taktığında tekrar açılıyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Can sıkıntısından evdeki şu şekerleri yiyeyim dedim. Ama sonra baktım bu şekerler 2 dakikada bitecek. Bari fotoğrafını çekeyim de bir yarım saat daha oyalanayım dedim.
Kullanılan ekipmanlar.
Fujifilm X-T20
7artisans 60mm macro lens F:5.6
Pop up flaş
#fotoğrafçılık #amatörfotoğrafçılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9