#tsanahtarlık 2 gün kardo şubesinde benden habersiz beklese de tesadüfen teslim aldım anahtarlığımı, bundan önceki modellerden 2şer adet almıştım biri eşime biri kendime, bu sefer nedense elim 2.ye gitmedi. aslına tasarım bana pek hitap etmiyor fakat işcilik gerçekten kaliteli. elinize aldığınızda özel bir ürün olduğunu hissettiriyor. umarım daha nice 10 yıllar TeknoSeyir varlığını sürdürür.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeamViewer uygulama beredeyse bedava ve M.United'a sponsor olmuş. Tam olarak nereden para kazanıyor hala merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

arkadaşlar selam, ses geçirmez ve temiz ses veren bir kulaklığa ihtiyacım var, türlü çeşitli modeller var tabi ama ben biraz kullanıcı deneyimi hakkında da bilgi almak istiyorum.
büycem max 1500tl kullanmakta olduğunuz yada kullandığınız bir marka, model varsa yorumlara yazarsanız çok sevinirim. iyi akşamlar. #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış, mobil modem olarak kullanmak üzere 2.el 4.5g'destekli düzgün çalışan (ekranı kırık olsada olur düzgün görüntü versin yeter) telefon bakıyorum. fazla telefonu olan varsa makul bir çerçeve de anlaşabiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

az önce tozlu raflardan eski telefonum samsung note 4 elime geldim, fransadan neredeyse yarı fiyatın getirtip 100-200tl gibi bir paraya kayıt ettirmiştim. bu zamana kadar kullandığım telefonlar içinde beni en çok memnun eden 2 telefondan biriydi (digeri de w810i).
bozulmasının akabinde malesef ekonomik sebepler nedeniyle note serisine devam edemedim ama bu gün imkanım olsa yine note alırım.

bazen diyorum temiz bir anakart bulsam da kendim tamir etsem diye ama 300-400tl gibi bir ücret ödemekte istemiyorum. ez cümle note serisini hala çok beğeniyorum bence note serisinde ki yanlış kararlardan birisi ekranları yana doğru kıvırarak tutuşu zorlaştırmak, bir diğeri de kalemi sağ mı sol mu kesin bir kararırının olmaması(sanırım apple olsa böyle bir kararsızlık olmazdı)

böyle işte gece elime geçen bozuk bir telefon bile bana nostaljik duygular yaşattı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar selam, yeni taşındım internet bağlatmak istiyorum benden önce ki kiracı fiber kullanırken şu an adresimde hizmet gözükmüyor, sanırım port yok. benzer bir durum başına gelen var mı? nasıl çözebilirim. ttnet genel müdürlüğe dilekce bile yazdım.

bir de bu geçici süre için kullanabilceğim bir çözüm hakkında önerilerinize açığım.

iyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sanırım burada ki herkes #akbank ve ana bilgisayar sorunu hakkında bir fikre sahip. çok akılcı ve mantıklı açıklama yapanlar olduğuna da eminin ama ben işi biraz şakaya alarak şöyle diyorum, ana bilgisayar yani mainframe dediklerine göre bu işin en derininde bir COBOL yazılım hatası falan olmasın.
belki de ellerinde COBOL yazacak kimse yok o yüzden düzelmiyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arşiv kurcalarken karşıma çıkanlar #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar selam, toz kaldırmak için değil merak ettiğim için soruyorum, anahtalıklar ne oldu acaba? bir süredir yayınları takip edemedim en son haziranda çözülür gibi bişey kalmış aklımda.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap