Bip'ten bir arama yapayım dedim, sım kartı taktığınızdan emin olun wifi yi kapatıp uygulamayı açın gibi anlamsız bir uyarı çıktı durdu, rezillik resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pre-purchase Call of Duty®: Modern Warfare® II on Steam

Call of Duty®: Modern Warfare® II drops players into an unprecedented global conflict that features the return of the iconic Operators of Task Force 141.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

#Maske "Kapalı mekanlardaki maske zorunluluğu tümüyle kaldırılmıştır. Sadece vakalar binin altına düşene kadar toplu taşıma ve sağlık binalarında maske zorunluluğu devam edecektir. Bilim Kurulumuz, yaşlılar ve kronik hasta vatandaşlarımızın maske takmasını önermektedir."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"İşin kötü tarafı entegrasyon için Windows 11 işletim sisteminin yeniden kurulması gerekiyor."
Microsoft mühendisleri 1 nisan geçmesine rağmen çok şakacı 😀
https://www.donanimhaber.com/windows-smart-app-control-duyuruldu--147144

Microsoft’un yeni güvenlik bileşeni yeniden kurulum gerektiriyor

Windows 11 sürümü için yayınlanacak olan yeni Smart App Control bileşeni için işletim sisteminin yeniden kurulumu gerekiyor. Sadece yeni cihazlar bundan muaf olacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

6600 XT Wattman hataları ve FPS düşüşleri

Herkese merhaba, Bir süredir Sapphire 6600 XT Nitro+ kullanıyorum, Grafiklerde bozulma sanırım flicker deniliyor, FPS düşüşleri ve arasıra WattMan denilen hatayı alıyorum, Bazen hiç hata...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus belirli ekran kartlarının fiyatını düşürüyor

Entegre devre kartlarının Çin’den ithaline uygulanan ek verginin kaldırılması etkisini gösteriyor. Asus belirli ekran kartlarına ABD sınırları içerisinde indirim uygulamaya başladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bozuk ram bilgisayarda ne gibi hatalar verir ve nasıl anlaşılır?
Bilgisayarı açmıyordum uzun zaman açtım update gelmiş inerken az kala sistem dondu, restart yaptım bitti güncelleme windows diagnostic ile test ettim ramlari bir sorun çıkmadı. Neden böyle oldu anlamadım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • ahmet.diye.biri @metchak

  Ek olarak: PC saçma sapan davranır. RAR açarken bile arşiv bozuk hatası alırsın. Herhangi bir program yüklerken dizin bulunamadı gibi hatalar verir.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Beklenmedik bir anda yeniden kapanıp açılır.
  Mavi ekran.
  Bende zamanında 512mb 2 ram vardı. Flash oyunlar, reklamlar, görseller çıkınca sürekli restart atardı. En az 10 defa farklı zamanlarda format attım, parçaları söküp taktım yok. Oyun oynuyorum, gta vice city falan hiç sıkıntı yok. Tarayıcıdan flash içeriğe denk geliyor gidiyor pc.
  Neyse bir gün gene söktüm parçaları, ramin birine bir baktım 2tane pin yanmış birbirine kaynamış. bu rami çıkarınca herşey düzeldi. Saçma olan, pin yanmış, pc düzgün çalışıyor ama flash içerikte sıkıntı var. Ne alakaysa 😂

 • Orcun @orcun

  Genelde takılmalar başlar. Aniden mouse imleci takılır müzik ses oynuyorsa o takılı kalır vs. o arada mavi ekran vermez kalır böyle pc donar. İşte zamanla bunu sık sık yapar sonra mavi ekranlara döner. En son artık şu olur, pc açarsın fanlar döner çalışır ama görüntü hiç gelmez. Memtest86 ile usb belleğe yazdırıp pc ondan başlatıp test edebilirsin uzun sürer ama garanti sonuç.

 • RaporsuzKral @raporsuzkral

  Benim ramlarden biri bozulduğunda o ram e dosya gittiğinde mavi ekran veriyordu, bozuk olan kısımda yazma yapana kadar sorun yok.

Samsung’s secret data leaks after devastating cyberattack

Samsung Electronics has reportedly been hit by a devastating cyberattack that has resulted in a lot of confidential data being leaked online. A hacking group is reportedly behind this attack on the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap