Şebo'yla ilk tanıştığım şarkı hatta direkt mekanı söyleyim: Okul servisi
#BirazMüzik

Şebnem Ferah - Can Kırıkları

Şebnem Ferah'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Can Kırıkları" albümünde yer alan "Can Kırıkları" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Tüm klipl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tamagotchi'den sonra hayvan besleme konusunda devrim olmuştu kendisi. Ek paketin adını söylemiyorum bilene hediye var :d
#Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 25

Resident Evil demişken hadi teyzene git herkes öldü de.
#BirazMüzik

Go Tell Aunt Rhody (RE7 Official Soundtrack Full Version)

The full version from the official Resident Evil 7 soundtrack!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tek delikli, 16 gb, cebe sığan ve 5 yıllık iPhone 6S’im halen beni heyecanlandırıyor. Most advanced iPhone ever :p (for me)
#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Bizim apartmandaki sessizliği görünce aklıma direkt Asmalı Konak geldi. Çıt çıkmazdı dedim tekrar mı ATV'ye geldi :p Ha bir de komşumuz erkek çocuğuna Seymen ismini koymuştu. Gelmiş geçmiş en çok izlenen dizidir halen.

#dizi

Asmalı Konak Jenerik Müziği

İstanbullu bürokrat bir ailenin kızı olan Bahar, New York'taki eğitimini tamamlarken Seymen ile tanışır. Birbirlerine aşık olan çift evlenmek üzere Kapadokya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donut yiyenin kendisine saygısı yoktur ve cahildir. Rita Repulsa o yüzden kötüdür :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GTA V'deki silahlar üzerine inceleme yapacağım beğeni bekliyorum :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#susamam
Rap dediğin isyandır!

#SUSAMAM

#Susamam - Şanışer ft. Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • .70 @carpediem

  Şarkıyı dinlemedim ama yine isyan var icraat yok, laf yapmaya gelince herkes coşuyo bir şey yapan yok. (Tepkim size değil kişisel algılamayın 🙂 )

  • .70 @carpediem

   @yalinindisindakiadam Sorunu dile getiren çok, sorsan herkesin bi fikri var ama sorunun çözümüne dair bir şey göremiyorum ben.

  • Onur Eryilmaz @onurery

   İşte şarkıdaki sanatçılar bir şeyler yapmış ve ellerinden geldiğince sanatlarını icra ederek bazı şeyleri anlatmışlar(tabii anlayabilene).

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @carpediem haklısın bu şarkıcılar şarkı değil ellerine silah alıp canan kaftancıoğluna verilen hukuk ayıbını silahlarla çözmelilerdi yada gelir adaletsizliğini çözmek için bir kaç sendika başkanı öldürüp sorunu çözmelilerdi asdasdfrsdfasd yav arkadaşım sorunlar belli bunlar sorun demek bile çözümün başlangıcı ortada kocaman sorunlar varken kabul etmeyen yönetim var görende mualif kişiler sadece yakınıyor çözüm söylemiyor sanır şaka gibi konuşmuşsun bugun hdpye chpye yada mualif kişilere gidip dinlediğinde sorunları söylediklerini bunların yapılmaması gerektiğini aslında şöyle olur dediklerini duyucaksın bomboş adamlarla konuşup herkesin boş olduğunu mu sanıyorsun? https://www.youtube.com/watch?v=cJyDgEjFDtA videoyu bi izleyin adam etsde tatil yaptığı için fetocu sahibiyse turizm bakanı oldu şimdi böyle bi sorun var çözümü söylemesemde böyle bir şey var demem bile böyle bir şey yapılmaması gerektiğini söylemek değil midir? eren erdem fetullah terör örgütüdür diyip kitap yazan kişi fetoculuktan içeri girdi yatıyor daha neler neler var bunları söylemek yakınmak isyan etmek laf yapmaya gelince laf yapmak peki ne yapmalı? şuan senin yaptığında mualif kişiye karşı söylem yani mualife mualif olmak peki senin şu cümlelerinde aslında neler yapılması gerektiği yazıyor mu hayır ama bana neler yapılsın diye sormadın ondan söylemedim sor söylerim dersin eee? onlara sordun mu neler yapılması gerektiğini?

  • .70 @carpediem

   @alper-kutlu Ben eline silah alsın demedim ve sözüm sadece şarkıcılara değildi, bu şarkıyla yine gümbürtü koptu anca gümbürtü kopar diyorum ben siz yok öyle oldu böyle oldu diyosunuz böyle olaylara çok girerseniz kendinizi kaybedersiniz ki kaybetmişsinizde.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @carpediem Senin için yada daha doğmamış çocukların daha iyi geceleğe sahip olması için ölen hapse giren yaralanıp engelli kalan kişiler varken ben onların haberlerini okuyup aklımda tutup bi konuşmada bahsetmem mi kendimi kaybetmek keşke kendini kaybetme bu kadar kolay olsa daha çok okur konuşupda tamamen kaybetsem. ciddi ciddi soruyorum boş laf yapmadan icraatın olduğu şekil nasıl oluyor sendikalara girmek dersen bozuşuruz sonuçta kimse sendikaları takmıyor partilere üye olmayı konuşmaya gerek yok eylemlere katılma şu söylediklerinden sonra çok aşırı olduğunu düşündüğünü düşünüyorum geriye okuyup savcı hakim olup gücün karşısında eğilip bükülmeden ülkeye çözüm getirmek kalıyor ama şimdi hukuk okumadan savcı hakim olmayı filan getirdiler https://onedio.com/haber/hukuk-fakultesi-sarti-kaldirildi-son-khk-ya-gore-fakulte-mezunu-herkes-hakim-olabilecek-831050 yani bu kişileri seçerken sordukları soruları görsen sadece kendi adamlarını aldıklarını anlarsın 🙂 kısaca geriye ne kaldı benim göremediğim fikrini söylemeden sadece laf etmeden ne yapılır? bu arada son söylediğin kendini kaybetme olayı binali yıldırımın türk telekom konuşmasını aklıma getirdi :DDD

Hideo Kojima'yı bu oyunuyla sevdim açıkcası Metal Gear'dan ziyade. Text-adventure ve cyberpunk hava bir arada. Aslında 6 bölüm olacakmış ama Konami bir an önce çıksın diye 3 bölüme zorlamış.
Bu arada çıkaracağı Death Stranding konusunda beklentiyi hep düşük tutuyorum, yüksek çıkarsa daha çok zevk alacağım için.
#Oyun

Not: (Emülatörden oynayabilirsiniz Sega CD oyunları Genesis çalıştıran emülatörlerde de çalışıyor)

BeğenFavori PaylaşYorum yap