Spor, yemek yaparken, çalışırken. Herşeyle güzel giden parça.
https://youtu.be/BqrN6vOq0g0
Gitaristin adının Charlie olması da ayrı güzel.
#BirazMüzik #streetfighter

Street Fighter 2 Guile theme goes Heavy Metal!!!

Handsigned CD's (worldwide shipping) at http://charlieparradelriego.com/merch/ Street Fighter 2 Guile's theme by Charlie Parra del Riego. This song goes with...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gece arcade gecesi.
#3rdStrike

BeğenFavori PaylaşYorum yap

youytube’dan şikayet edenler neden sadece ” https://www.youtube.com/feed/subscriptions ” kullanmıyor acaba? önerilen vidyolara bu kadar takmak mantıklı mı ? alayının leş olduğunu biliyorum ama kendi feed’inizde kalırsanız gayet şukela platform bence. AutoPlay sadece takip ettiğimiz kanalları oynatırsa daha da şokella olacak bence.
#YouTube

YouTube

Videolarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve tüm dünyayla paylaşın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alperenxx @alperenxx

    Bi yönden haklısın ama ben her kanala abone olmuyorum,ve yeni bir kanal, farklı türde videolar keşfetmek istiyorum.Bunun için videoblocker iyi iş görüyor 80e yakın kanal blokladım.Biraz temizledim ama hala spiderman kostümü giymiş piskopatların vidoları dolu tek tek gördük mü bloklayacağız.

    • Hado @hado

      Youtube’dan yeni kanal-vidyo keşfetmek zor biraz. Google Play’deki duruma benziyor. İstediğim uygulamayı arayınca kopyanın kopyaları geliyor karşıma, diğerleri çöp. Google’da arayıp bulmak gerekiyor. Adam akıllı kürasyon gerekiyor, çöp kanal ve vidyolar bu kadar izlenirken ne kadar mümkün o da başka bir soru.

Tek mekanda geçen film seven varsa atsın listesine.
https://www.youtube.com/watch?v=xdaofZfgV_Q

Locke - Official Trailer (2014) Tom Hardy [HD]

Locke - Official Trailer (2014) Ivan Locke, a dedicated family man and successful construction manager, receives a phone call on the eve of the biggest chall...
BeğenFavori PaylaşYorum yap