https://youtu.be/2foFIAUDoV0
Bir günde 4 lp geldi aro klab.
#lovelive

ラブライブ! スクフェス Anemone heart [MASTER] Full Combo 判定強化なし (No perfect locks)

判定強化なしでやってみましたからGREAT数が多かったですね >< でも、役に立てたら嬉しいです^^ (ちなみに、私は香港からのライバーです。よろしくね) 今回は他の日替わり曲より簡単ですね これくらいの難易度はちょうど良いですよね Love Live! School Idol Festival Anemone ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

hukukçu üyeler buradaysa, ,intihara teşvik diye bir suç var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19
 • Orcun @orcun

  Var diye biliyorum. @salihcln avukattı diye hatırlıyorum. Öte yandan yanılmıyorsam askerlik hakkında da askerlikten soğutma vs. diye bir suçta vardı. Yani internette görüyorum insanlar genelde ” gitme yhaaa gidilir mi heç ? komtanın köpeğini gezdirmeye gidiyon haybeye, anca çöp temizle beleşe çalışıyon işte gitme ” diyen insanlar var. Dikkat edin yani biri uğraşır canınızı yakabilir.

  • Hado @hado

   Bülent Ersoy’a dava açılmıştı o yüzden. Benim merak ettiğim; kişini akıl sağlığı yerindiyken intihar etmesi, hukuk buna ne diyor acaba ?

  • Orcun @orcun

   @hado Onu araştırmak lazım. Eğer kişi sağlıklı olup intihar edip öldüyse akıl sağlığı olayı değişebilir. Ama yok öncesinden bir akıl sağlığı ile problemi varsa falan o zaman … yüzünden aldandı intihar etti durumunda ne oluyor bilmiyorum. 🙁

  • Housedakitopal @housedakitopal

   @hado Kişinin akıl sağlığı yerinde değilse , ayırt etme gücünden yoksunsa intihara yönlendiren kasten öldürmeden ceza alır.

   Akıl sağlığı yerinde ise intihara teşvikten.

   Kişinin kendi kendine hayatını sonlandırmak istemesi suç değil. Ama ötenazi yasak. Buna da yardım edenler yine ceza alır.

 • Emre Şavkin @emresavkin

  Ben yurtta iken karşı catiya adamın biri intihar etmek için çıktı atla diye bağıranlar olduğu için polis gelip hepimizi odalardan çıkartmıştı.

 • Gizem Aksut @gizemaksut

  peki şunu bilen birileri var mı? belki başınıza gelmiştir hani genelde eski sevgili falan yapar ya, bana dönmezsen intihar ederim diyen hatta gerçekten intihara kalkışan, intihar edenler oluyor. böyle durumlarda o intihar eden kişinin mesela kendince birisini intiharından sorumlu tutması halinde bu bir suç mu? diyelim ki birisi bana takık ama ben onu hayatımda istemiyorum, ona kötü bişey de yapmadım. ama kendisi normal değil ve gururuna yediremeyip kendini astı, intihar etti. polis böyle bir durumda bana birşey yapar mı?

Hado paylaştı.

pi-hole ile kendi dns sunucumu kurdum. ozellikle android uygulamalarindaki reklam sorununa elveda dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bütün xbox oyunları tek konsolda one’nin olayi buymuş demek, vallaxi güzel fikir.
https://youtu.be/k-zsD1jverc
#xboxone

The Xbox 1 on Xbox One At 1:00

You ever wonder what old Xbox games look like on a new console? Well BAM - there it is. Check out our website: http://www.giantbomb.com/ Check us out on Face...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • eSa @esa

  güzel oluyor mesela oyunun 1. oyununu 2. oyununu oynamadın ama şuan 3. oyun var hemen geriye dönük uyumluluk da varsa al oyna 😀 ben bu nesile kadar hiç single önemsemiyordum çok oyun kaçırdım şimdi hepsi olmasa da çoğunu telafi ettim.

Sony tgs konferansı
https://youtu.be/-M5Q_biBFqo
#tgs

2017 PlayStation® Press Conference in Japan

ソニー・インタラクティブエンタテインメントジャパンアジア(SIEJA)が開催する、 国内のプレイステーションビジネスにおける販売戦略発表の場、 『2017 PlayStation® Press Conference in Japan』の様子を会場よりお届けいたします。
BeğenFavori PaylaşYorum yap