Arkadaşın oyununu utanmazcasına tavsiye ediyorum, döğüş oyunlarında nasıl daha iyi olurum 101 #footsies
https://store.steampowered.com/app/1344740/FOOTSIES_Rollback_Edition/

FOOTSIES Rollback Edition on Steam

FOOTSIES is a simple 2D ground-based fighting game that both new and experienced players can pick up and enjoy right away. Featuring online battle mode with rollback netcode, implemented using GGPO...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Köprüler bizden geçiyor" diye yorum yaptığım durum uçmuş. Durumu açan mı sildi yoksa yönetim mi bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Mr. Can 2.0 @extreme

  @kei Sitenin sahibine birsey olmuyorsa, yazmayin basimiza bisey gelir onermesi cokuyor sadece.

 • qubit @qubit

  Eğri oturup doğru konuşulmaz: şurada ülkede herhangi bir hata yapılsa hepimiz çekiyoruz. Hepimiz. Dolayısı ile tabii ki hükümeti muhalefeti ve kendimizi eleştireceğiz. Doğrudan teknoloji hayatımızı etkiliyorlar. Ne tadımız ne tuzumuz ne de paramız kaldı. Bir alan adı 110 TL'ye geldi. 5 tane alan adın olsa ter atıyorsun. Tabii ki arada acımız buraya da yansıyor.

  Fakat güzel kardeşim konuşmayı bilen kaç kişi var burada? Çok az. Anında belli bir siyaset figürüne küfür ediliyor. Ya da oy verenlere. TCK'ya göre suç arzeden cümleler kuranlar oluyor. Neden? Muhtemelen yurtdışında olduklarından. Veya belki başka sebeplerden. Kimin kim olduğunu nereden bileceksin? Adam belki Rus ordusunda çalışıyor?

  Yönetim de para peşinde değil. Kanuna göre sadece senin başın yanacağı halde risk almayıp siliyor. Başka site olsa silmez, parasını sayar.

  Zor zamanlar orası kesin. Fakat bir öneri getirmek varken yönetimi eleştirmenin de çok anlamı yok. Mesela discord açalım dersin. Orada konuşursun. Ya da ne bileyim başka bir şey.

  Ek olarak siyasi görüş ayrılıkları zaten ufalmış platforma ek bir ayrılık daha getiriyor. O onu ban'lamış bu bunu. Kaçan kaçana. Halbuki sıkıntı çektiğinde en doğru cevabı ben sana vereceğim. Saçma sapan bir durum..

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  MG siliyorsa bizim iyiliğimizi düşündüğünden siliyor açıkçası kızmaya hiç hakkımız yok. Yarın TSin kapısına polis dayansa ver bilgileri dese vermek zorundalar yasal işletme adamlar öyle bir şey olursa canı yanmasın kimsenin diye direkt siliyor. İyi de yapıyor bence.

#amd

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • lterlemez @lterlemez

  Bence ikiniz de yanılıyorsunuz. Öncelikle AMD, ATI'yi olarak, oldukça iyi bir karar verdi. Konsollardan bunu anlayabiliyoruz. Ancak, unutulmaması gereken bir nokta var; AMD, cpu'yu kotarmadan gpu'ya geçemezdi. Dolayısı ile, bu kadar sıkışık bir durumda gpu'ları NVidia kadar kastırmasa da oldukça iyi bir seviyede tutabildi.
  Ryzen ile cpu'yu kotrdılar, üretim bandı da düzene girer yakında. Artık, gpu'yu bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum.

 • YasinC @yasinc

  Bu saatten sonra AMD'den Nvidia'ya rakip olmasını pek beklemeyin. Anca 5700 gibi kartlar yapar.

 • Pix50Adam @zero2900

  Bu biraz bilinçli. Komplo teorisi falan değil ama AMD konsollarla mutlu. Konsollara iş yaparken PC cephesinde konsoldan iyi işlemci üretmesi beklenemez. Ha keza daaha pc için Ray trace duyurmadılar ama konsollarda olacak. Buradan çıkarım yapmak mümkün. AMD yüzünü konsollara döndü son 10 senedir.

 • Uğurcna Snyaaa @ugurcansayan

  İntel'de yaşanan iyileşmeler sonucunda AMD'nin APU'larında daha da iyileşme olacağına inanıyorum. Profesyonel olmayan kullanımlarda APU'ların Radeon Vega grafikleri çoğu kişi için yeterli. Kaldı ki AMD'nin GPU'ları konsollarda çok verimli, Windows olmayan PC'lerde de en iyisi. Yoksa PC'de en üst düzeydeki GPU'larda Nvidia nerede, AMD nerede… Artiiks 2080'in bile dengi yokken Taytın'lar falan o hoo

BeğenFavori PaylaşYorum yap