Türk #Telekom’dan Türk’e ayrı, Suriyeliye ayrı fiyat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

#Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), akaryakıt sektöründe nakit ve #kredi kartı olmak üzere iki ayrı fiyat belirlenmesi talebini #EPDK’ya sundu. Talebe göre kredi kartı ile alınan #benzin, nakit alınan benzine göre daha pahalı olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Cumhurbaşkanlığı Kararı'na göre, yeni maktu harç tutarı 170 tl den 500 liraya çıkarılarak yürürlüğe girdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

BTK'nın kararıyla 31 Aralık 2018'de AKK, AKN türevi internet hızını düşüren uygulamalar sona eriyor. Ancak Türk Telekom, farklı bir yöntem ile internet hızını düşürmeye devam edecek.
.
Türk Telekom, AKN yerine farklı bir yöntemle kullanıcıların hızını yavaşlatmaya devam edecek. Kullanıcının izni olmadan AKN'li tarifeler, kotalı tarifeye dönüştürülüyor. Kota aşıldıktan sonra Türk Telekom'un ücretsiz ek paketi devreye giriyor. Bu ek paketin internet hızı, normal internet hızından daha yavaş. Örneğin 16 Mbps internet hızı, kotayı aştıktan sonra ek paket ile 8 Mbps'e düşecek. Kota uygulaması 1 Aralık'ta başlayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fransa’daki Bordeaux Üniversitesi’nden Prof. Dr. Francesco d’Errico, “Burası birçok resmin ve birçok mağaranın bulunduğu çok büyük bir alan. Ortadaki, çok büyük bir arkeolojik keşif” dedi.
https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/tarihi-degistirecek-kesif-40-bin-yil-oncesine-goturuyor-2726541/

Tarihi değiştirecek keşif! 40 bin yıl öncesine götürüyor

Tarihi değiştirecek keşif! 40 bin yıl öncesine götürüyor Güneydoğu Asya'da yer alan Borneo adasındaki bir mağarada, bugüne dek keşfedilen en eski hayvan çizimleri bulundu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Müslüm Filmi İlk Resmi Fragman

Müslüm Filmi Adana’da çekimleri devam eden Müslüm Filmi İlk Resmi Trailer’ı yayında! 2017 yılına damgasını vurarak yaklaşık 5,5 milyon kişi tarafından izlene...
BeğenFavori PaylaşYorum yap