İstanbulun silivri tarafında yaşadığım halde sabah uyanınca camı açıyorum temiz hava girsin diye evin hertarafı bir anda toz yumağı oluyor, nasıl çözücez bu sorunu? havadaki tozu pisliği hızlıca temizleyen makine filan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Bugün kapıya kamera taktım farkettim ki bizim apartmanda 3-4 daireye suriyeliler taşınmış, dk başı öküz gibi koştura koştura birbirlerinin evine gir çık yapıyorlar, kamera sürekli bildirim yolluyor, sadece bizim apartmanda 20-30 tane suriyeli var ise, toplam sayıyı düşünemiyorum bile, Arap ülkesi olma yolunda gidiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana 600 liraya kadar güvenlik kamerası önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 haftada 14 Euro ve 5 sterlin bahşiş aldım, bunları bozdursammı, yoksa yükselir mi daha?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Hoş geldin bebek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni monitör aldımda, akşam kargodan geldi, 12 de eve gidicem pixel testi filan nasıl yapılıyor, bilen var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#forzahorizon4 Ultimate edition satın aldığım halde araç değiştiremiyorum? Rezalet bir audi ile yarışmaya çalıştım araç hiç gitmiyor ve dönmüyor, ve oyun sürekli takıla takıla oynanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Yaklaşık 2 saat kadar oyunu tanıtıyor. Mevsimleri hızlıca değiştiriyor. Normalde her mevsim bir hafta sürüyor. Tanıtım bitince araç değiştirme, istediğin yarışa gitme vs. açılıyor.

 • Vrosso @vrosso

  ya arkadaşlar bir sorunum var bilmiyorum yaşayan var mı steamden forza H4 ultimate aldım dün indirdim oynadım hiç bir sorun yoktu buügn direksiyon bağladım (logitech g27) ayarlarını yaptım ama yolda biraz ilerliyorum araba kendi kendine sağa dönüyor o sıra arabaya müdahele edemiyorum sonra klavye ile oynamayı denedim klavyeylede oynayamıyorum normal yolda gidiyorum bi viraı alcam melesa yada sağa sola döncem araba kendi kendine ya dümdüz gidiyor yada bi yere dönüyor kendi kendine gidiyor 5 6 saniye sürüyor bu sonra kontrol edebiliyorum arabayı

  • Alpi Atansay @alpi350

   Aynı sorunu bende yaşamıştım. Direksiyon yok bende klavye ile oynuyorum. Fakat gelen ilk güncelleme sonrası bir daha böyle bir şey yaşamamıştım. Bizim için artık çok geç, iade edebiliyorsanız iade edin kurtulun. Yakın zamanda bu sorunlar çözülecek gibi durmuyor.