Samsung m30s mi

Xiaomi mi A3 mü

Ve 1500-2000 TL Arası başka seçeneklerde önerebilirsiniz.

Amoled veya super Amoled ekranlı en mantıklı seçim hangisi olur anneme alıcam uzun ömürlü olsun yıllarca kullansın.

IPS LCD ekranlı önermeyin

Resmi TR Garantili alıcam.
Kaçak önermeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

#MountAndBlade2Bannerlord #bannerlord #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 29 / 52
 • xpow3r @xpow3r

  oyunun takipçisi değilim (sevmiyorum) ama kaç senedir geliştirilen oyun nasıl çoklu dil ekleme geliştirilmez ne yapmış bu adamlar bunca sene?

  • omerfsavas @omerfsavas

   Gündemde geçmişti steamin erken erişim politikasından dolayı çoklu dil ekleyemiyorlarmış. Tam sürüm çıktığında Türkçe olacakmış.

  • xpow3r @xpow3r

   @omerfsavas arkadaşlar yukaruda yazmışlar okumadın sanırım

  • Uğur Yurtsever @ugury

   @omerfsavas Steam'in öyle bir politikası yok. Erken erişimde olan ve çoklu dil desteği sunan birçok oyun mevcut. Biz sanki öyle bir şey söylemedik.

  • omerfsavas @omerfsavas

   @xpow3r Evet gözümden kaçmış.

  • omerfsavas @omerfsavas

   @ugury Evet, siz demediniz. Haftalık gündemde Levent abi bahsetmişti. Dokuzuncu gündem son madde de geçiyor. Haftalık gündem diye belirtmemi gerekirdi.

  • Equitatus @equitatus

   @ugury Ben de bir yerden duydum böyle bir şey ama nereden duyduğumu da hatırlamıyorum. Steam yüzünden çoklu dil yok diye söylenti çıkardılar. Bu söylentiyi ilk yayan bi çıksın ortaya.

  • Equitatus @equitatus

   @equitatus https://youtu.be/E6YFjzuqwDk?t=2689 HGD'nin ilgili kısmında söylenmiş. Hep LP'nin başının altından çıkıyor bunlar. 🙂

  • omerfsavas @omerfsavas

   @equitatus Haftalık Gündeme baktım açıklamanın linkini koymamışlar. Nette araştırdım Talewords'un açıklamasının kaynağına ulaşamadım ama sitelerde ki ortak açıklama şu şekilde :

   “Bir yandan tüm gücümüzle Erken Erişim süreci üzerinde çalışırken, bir yandan da oyuncuların yapılan duyuru ve Steam sayfamızdaki açıklamalarla ilgili yorumlarını da dikkatle takip ediyor ve her bir oyuncunun yorumunu çok değerli buluyoruz. Bu yorumların bir kısmı haklı olarak Türkiye’de geliştirilen bir oyunun Türkçe olmamasıyla ilgili ve bu konuda yanlış anlamalar olmaması için küçük bir açıklama yapmayı gerekli gördük.
   Tamamen Türkiye’de geliştirilen bir oyun olduğu için, ülkemizdeki oyuncuların ve dilimizin bizim için mutlaka özel bir yeri var. Zaten Bannerlord’un Steam sayfasında da belirttiğimiz üzere oyunun Türkçe desteği mutlaka olacak. Fakat Erken Erişim sürecinde teknik kısıtlamalar sebebiyle çoklu dil desteği sunamıyoruz. Bunun sebebi oyuna çoklu dil imkânını veren altyapının henüz oyundaki yerini almamış olması. Ayrıca oyundaki metinlerin halen yazılıyor ve sürekli değişiyor olduğunu unutmamak gerekiyor.
   Bizim için oyuncularımızın Mount & Blade II: Bannerlord’u kendi anadillerinde oynamaları çok önemli. Bu sebeple daha çok oyuncuya oyunu kendi dillerinde sunmak için oyunu 12 ayrı dilde yerelleştireceğiz. Bu süreçte içerikleriyle heyecanımıza ortak olan sizlere ve ilgisini bizden eksik etmeyen tüm oyuncularımıza destekleri için teşekkür ediyoruz.”

   Açıklamaya baktığımızda " Fakat Erken Erişim sürecinde teknik kısıtlamalar sebebiyle çoklu dil desteği sunamıyoruz. Bunun sebebi oyuna çoklu dil imkânını veren altyapının henüz oyundaki yerini almamış olması. Ayrıca oyundaki metinlerin halen yazılıyor ve sürekli değişiyor olduğunu unutmamak gerekiyor."
   Burada yazılanlardan ben problemin oyundan kaynaklandığını anladım. Levent abi olayı yanlış anlamış olabilir belki.

 • RMD @rmd

  bu fiyat konusunda (yanlış hatırlamıyorsam) yabancı firmalar steamde atıyorum 60 dolarlık oyunu 89 tl ye felan çıkartabiliyorlardı yani kuru baya düşükten alıyorlardı ama bizim firma 50 euroyu 150 den kitlemiş ki yabancı kadar bile düşük kurdan vermemiş , bazıları bu fiyat makul felan diyor ama eğer yabancı bu kadar düşük kurdan verebiliyorsa sen de en az o kadar düşükten verebilirsin ki senin maliyetin tl bazında

 • Mert @quantum

  150 ideal bence isterseniz avrupa da ki fiyatı direk yansıtsınlar.

 • Özgür Petro @ozgurpetro

  Adamlar paranıza muhtaç değil, zaten satışların %95 ve üzeri yurtdışından yapılıyor. TR'den kimse almasa bile oyun gayet iyi iş çıkaracak.

Anneme 1-2k arası hangi telefonu almalıyım? Bana xiaomi mi a3 128 gb mantıkı geldide 128 gb si 1.700 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Müzik uygulamasını kilit ekranında da nasıl kontrol edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

#istanbul #İETT En kısa mesafe ücreti 3.50 TL zamlar pazartesinden sonra yürürlükte, %35 oranında 90 kuruşluk zam yapıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Strix 1050 ti kartımı 50 TL fark vererek strix rx 570 ile takaslıyorum, mantıklı bir seçim yapmış mıyım? monitörüm free-sync diye alıyorum, benim kartda bu kartın kondisyonunda 1.5. Yıl garantisi var alacağım kartın 2 yıl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap