Herkese merhaba, bir konuda görüşünüzü almak istiyorum. Babam ve ağabeyim bugün ilk doz aşılarını olmuşlar ancak yurtdışında yaşıyorlar ve 1 ay sonra izinlerini kullanıp Türkiye'ye gelecekler, haliyle ikinci doz aşılarını burada olmaları gerekiyor. Bu durumda Türkiye'de aşı olma imkanları var mı? #Biontech

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yahu bu bahar aylarında gelen göz kaşıntısı ne illet bir şeydir böyle. Gözlerimi diş fırçasıyla tımarlamak istiyorum. Aksi gibi pandemiden dolayı hastaneye de gidemiyorum. Aynı sorunu yaşayan hasta ya da hekim var mı aramızda? Ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Playstation 5 modifiyesi 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=VRo-lnBKhLo

Building a brass PlayStation 5 (it was HARD!)

I made a BRASS PlayStation 5! Also, regarding KiwiCo, visit https://kiwico.com/diyperks50 to get 50% off your first month of ANY crate!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Udemy den yabancı dil kursu (almanca) alanlar var mı aramızda ya da başka kaynak tavsiyesi olan var mı? Hedefim b2 seviyesine çıkmak (sıfırdan başlayacağım) #Udemy

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, sadece windows kurulumu için "adata su650 120gb" ssd aldım. Şimdi ssd hakkında birkaç yorum okudum ama memnun olan da var olmayan da, ve kafam karıştı açıkçası. Sizlerin de fikrini alabilir miyim? Alma derseniz ürün kargoya verilmeden iade başlatacağım, ve 200 tl ye kadar ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler. #ssd #Tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Mücahit Köse @mucahitkose

  Allah belasını versin diyorum 650 için hala sıkıntı çekiyorum. Özellikle yazma hızı kafasına göre takılıyor bir ara sıra ufak bir işlem yapsam bile %100 kullanım oluyor sistem donuyor kalıyor öyle windows ile alakası yok 2 kere temiz kurulum yaptım hala aynı. Ha birde daha ilk aldığım yazma hızı sorunlu çıkmıştı ilk günden sonra yenisi geldi 3 ay sonra kafasına göre!

 • dikistutmazsabri @dikistutmazsabri

  Yorumlarınız için çok teşekkür ederim, aslında hız vs beklentim yok sadece hdd nin tıkırtıları ve sistemin takılması beni bezdirdi artık. Sanırım iadeye gidip daha bilindik bir markaya yöneleceğim. Tekrar teşekkürler.

 • CKabil @moshck

  @polystyrene Bahsettiği Apacher Panter şuan sistemimde takılı. Daha herhangi bir sorun çıkardığını görmedim. Eşşek SSDnin serviste 1e1 değişimi sonucunda gönderildi bana. Eşşek SSD sorunlu olduğu için artık Apacer veriyorlarmış.

  HD Sentinele göre %99 Sağlık durumunda. Yaklaşık 2,55TB veri yazmışım diske (oyun diski olarak kullanıyorum). Toplam 33gün 2 saatlik bir çalışma süresi oldu. Sıcaklık, Smart değerleri normal şuan. Performans bakımından da Windows için yeterli olur diye düşünüyorum.

 • brcan @brcan

  Şuan kullanıyorum.İlki bir sene içinde mefta olunca garantiye gönderdim, yenisini gönderdiler direk.Arena bilgisayar bakıyor garantiye.

İyi akşamlar, geçenlerde psu ile ilgili soru sormuştum ve bugün 2.el bir psu aldım ancak eve geldiğimde farkettim ki benim anakartim 24 pin ama psu 20 pinlik çıktı. Şimdi bu psu yu anakarta taksam sorun çıkartır mı?
#TeknoYardım #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi günler, masaüstü bilgisayarımı açmaya çalıştığımda işlemci ve psu fanları 1 saniye kadar çalışıp duruyor ve 15-20 kez tekrardan sonra ancak açılıyor. Sizce sorun psu da mı diğer bileşenlerde mi? Aşağıya kaydettiğim ses dosyalarını paylaşıyorum.

Güncelleme: Sorun anakarttaki kondansatörlerden kaynaklanıyormuş, parçalar değişince sorun kalmadı. Belki aynı sorunla karşılaşanlara yardımcı olur. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

#TeknoYardım #Bilgisayaryardim #yardım

Dosya Yükle - Dosya Upload

https://dosya.co/j89imrn7x588/Ses_001.m4a.htmlhttps://dosya.co/6efwfx2meci0/Ses_002.m4a.html
BeğenFavori PaylaşYorum yap