Yolunuz Çannakkale dardanel fabrikasının oradan geçerse bir uğrayın derim. İhraç fazlası ve kutusu azıcık deforme olmuş ürünler pisayasa göre hemen hemen yarı fiyatına satılıyor. Ürünler ihraç fazlası yada deforme olduğu için hep farklı ürünler oluyor. Birde nadiren ürün kalmadığıda oluyormuş fabrika satış mağazasında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Yukare paylaştı.

Bedelliye Müjde! Xiaomi'den Askercell Telefon 😀

Xiaomi Qin AI 4G Android Feature Phone

+ Kamerası yok
+ 4G destekli
+ WhatsApp çalıştırır
+ Tuşlu, T9 klavye
+ Android temelli

Qin 4G Feature Phone ile WhatsApp
https://youtu.be/rEQRB3hq0Yk

Ürün detayları
https://teknoseyir.com/blog/xiaomiden-qin-ai-4g-android-feature-telefon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Geçenlerde shiftdelete den ayrılan Emin Çıtak technopat da işe başlamış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç gün önce sahiplendiğim kedinin gözüne bakarken mavi gözdeki siyah kısmın sarı kısma göre bulanık olduğunu farkettim. Yarın veterinere götüreceğim. Sizce önemli bir sıkıntısı var mıdır?

#kediseyir #kedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2019 da Nintendo 3ds alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • wormsign @wormsign

  Ben de bakıyorum da ikinci el satanlar çıldırmış. Şu anda Amazon'dan 2DSXL 800 gibi bir ücrete alınabiliyor, 2DS ise 500 civarı. Bu Anadolulular ikinci elin ne olduğunu hâlâ kavrayamadı.
  Alınır bence, bir kere gerçekten portable bir cihaz(cebe atma açısından), ayrıca DS ile geriye dönük uyumlu. İyi bir homebrew topluluğu var. Oyunlar ise kişinin kendisinin bakması gereken bir yer.

  • Yukare @yukare

   2ds tüm 3ds oyunlarını çalıştırabiliyor mu?

  • wormsign @wormsign

   @yukare 3DS ailesi biraz karışık. Başında New olanların donanımı daha güçlü ve ekstra tuşları var. Bunlardan istifade eden oyunlar veya bunlar olmadan çalışmayan oyunlar var, mesela Xenoblade Chronicles 3D. 2DS normal 3DS'in tüm oyunlarını 3D olmadan çalıştırıyor. 2DSXL ise bütün kütüphaneyi 3D olmadan çalıştırabiliyor.

 • wormsign @wormsign

  Haklınız hocam ancak (3)DS adı üzerinde dual screen. Dokunmatik ekrana sahip bir cihazda(orada bile tam değil) emule etmezseniz tam deneyimi alamıyorsunuz daha konvansiyonel cihazlara kıyasla. Oyun örneği: The World Ends With You

 • Pix50Adam @zero2900

  Evet ben cihaza sahibim. Hatta bir de New 3DS Xl aldım. Ben xl yi 750 Tl gibi bir fiyata almıştım. Şuan TR fiyatları uçmuş. Amerika amazondan 300 dolara 2 oyun adoptör, kargo ve vergiler dahil bundle lar var. Bunlar çok daha mantıklı. Yakın zamanda amazondan Switch aldım onu da düşünebilirsiniz. Hangi cihazın oyunları sizi çekiyorsa onu almak lazım. 3ds ve switch konusunda oyunlar dahil her sorunuzu bekliyorum. Çekinmeyin.

 • Lboddah @lboddah

  @ermanyurdakann Citranın sistem gereksinimleri nasıldır ? Özelikle DS emülatörlerini dahi zor çalıştıran bir bilgisayarım olduğu için 3DS'e hiç yeltenmemiştim.

P9 Lite 2017 telefonuma (android 8/emui 8) AospExtended android 9 rom kurdum 1 gün böyle kullandıktan sonra Gapps kurmak için TWRP'yi açmam gerekti. 15 dakika bekledim ve telefon TWRP ekranında videoda olduğu gibi kaldı kapattığımda ise yeniden açılıp yine TWRP ye girmeye çalışıyor ve o ekranda kalıyor. ADB ile eRecovery'e girme komutu girmeye çalıştığımda telefon kapanıyor ancak açtığımda yeniden TWRP ye girmeye çalışıyor. Sizce nasıl düzeltebilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sinemia ya üye olmuştum üyelik kartını 12 günde kargoya veremediler sonra google play store dan uygulamaya 1 yıldız verdim birkaç saat sonra beni aradılar neden 1 yıldız verdiğimi sordular ve yarın kargoya vericeklerini söylediler. Bu bana garip geldi çünkü sinemia sitesinin hiçbir yerinde müşteri hizmetleri numarası yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Deji bataryayı iphone 6ya yapıştırdım. Ama şu kabloları bir türlü oturamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yukare @yukare

  Kablonun bir tarafı oturmuş gibi oluyor ama diğer tarafı kalkık

 • Orcun @orcun

  Altta payı kalmıştır, önce keşke soketi oturtup sonra pili yuvaya yapıştırsaydın. 🙁 dipten biraz çek ama zorlama gelmiyorsa mecbur ayırman lazım oturmuyorsa sakın zorlama soketi kırarsın.

  • Yukare @yukare

   Galiba takmaya çalışırken dejinin uç kısmını yamultmuşum biraz, orjinal bataryanın soketi giriyor. Biraz güçlü bir çift taraflı bant ile yapıştırmıştım, bataryayı çıkartmak ve yeni batarya taktırmak için bu sefer telefon tamircisine gideceğim.

  • Orcun @orcun

   @yukare Pilin soketi gergin kabloyu biraz kısa geliyor deji'de ben önce soketi oturtup sonra pili oturtuyorum. Pili yerinden çıkartmak kolay plastik iskambil kağıdı + saç kurutma makinesi lazım ufak ufak araya gire gire pili çıkartırsın. Ama eğer yamulttuysan zaten onu zorlama daha anakarttaki pil soketine zara verirsen yandın. 🙁

 • scorptr @scorptr

  Onceki bataryadan kalan yapiskanlar varsa temizleyin belki ondan dolayo batarya biraz havada kalmis olabilir