Aldığım 1more spearhead kulaklığın sağ hoparlörünün içinde bağımsız bir parça var (tahmin ediyorum vida) ve kulaklık haraket ettikçe sallanıp duruyor ve ses çıkarıyor, kulaklığın ses kalitesinden memnun kalmıştım ancak ilk günden böyle bir sorun yaşamak üzdü ☹

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@protego 1more Türkiye sana sponsor olsun 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Gamepass 30tl olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EA play'in Steam versiyonunda Origin'dekinden daha az mı oyun var yoksa tanıtım sayfasında mı göstememişler ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlaşılan EA play 169 tl olmuş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

Bu Twitter’da yapılan hack olayı bana vizyonsuzca geldi. Şuana kadar 100k dolar civarı para toplanmış belki bu gün sonuna kadar 200k’da olabilir. Ancak Twitter’da istediğin herhangi bir hesaptan twit atabilmek parayla satın alınabilecek bir şey değil, hele bu paralar bunun karşılığı hiç değil. Bilemiyorum ya işin içinde başka bir iş var ya da hackerlar çok vizyonsuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bence ele ayağa düşürdüler. Birileri sağlam para kaldırdı ondan sonra ele ayağa düştü. Ele ayağa düşünce de zart işte böyle 3 kuruşluk şeyler döndü.

  • mrx @mrx

   Borsa ile biraz uğraşsan ve elinde bu şirketlere ve kişilerin hesaplarında tweet attırma gücün olsa milyarlık vurgun yaparsın, bitcoin ile kaldırsan ne olacak ama tabi işin bi gizlilik kısmı var. Herkes para kaldırma yönünden bakıyor ama asıl mesele bu hesaplar nasıl ele geçirildi, nasıl bir açık var. çok büyük bir tehtit var, doğru kişileri hedef alıp bir iki tweet attırarak savaş bile çıkartırsın, görünenden çok daha büyük bir sorun var ortada.

  • Orcun @orcun

   @mrx Elbette, bu kadar zamandır olmamışta birden zart diye mi açığa çıktı ? demek ki o ilk adımdan sonrası ne oldu da böyle ayağa düştü ? belki zincirin ilk halkası kaptı milyar doları ondan sonra da hoop o da saldı meydana, hani bizim de 50 milyon kimlik bilgisi öyle salındı ya meydana, hep sözediliyordu böyle birşeyden ama vatandaş erişemiyordu. Sonra birden zart diye karşı komşunun 13 yaşındaki sümüklü gözlüklü bebesi dahi çok kolay erişebildi.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Kimsenin takip edemediği öne sürülen bir sistemden 100K üzeri Dolar gelse ve bu işin masrafı da bir bilgisayar kadarsa bence gayet iyi iş 🙂 Vizyon vs bunlar adamın başını derde sokar. Parayı al git temiz iş.

Steam yaz indirimleri başlamış. Ancak almayı planladığım eski star wars oyunlarından hiçbiri indirime girmemiş. Yaz indirimleri boyunca sonradan indirime girme gibi bir durum oluyor mu?

https://store.steampowered.com/bundle/2319/STAR_WARS_Complete_Collection/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android gibi olmuş bu ios iyice

#WWDC2020 #IOS14

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10