Septicflesh'in Full konser kaydını 4k olarak izlemek isteyenler için full playlist, neden bilmiyorum ama yayıncı playlisti gizli yapmış.

#TSMetalcileri

https://www.youtube.com/playlist?list=PLArAJlC1y55_ZhUw6iOwXN75SSOdqZr25

Septicflesh - Infernus Sinfonica MMXIX (full show)

Videolarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve tüm dünyayla paylaşın
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon prime ve Netflix Samsung Sm-t580 tabletimde sd kalitede çalışıyor Netflix uygulaması widewine l3 gösterirken play store dan indirdiğim drm info da widewine l1 gösteriyor. Acaba odin ile tablete yazılım atmıştım yine stock firmware atmıştım ama yinede sorun ne anlamadım, firmware attığım için olmuş olabilir mi. Tekrardan hd stream yapma şansım var mıdır acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amd ryzen 7 5700u laptop buldum 6300₺ işlemci performası isteyenlere ve oyun oynamayacak olanlar düşünsün, bir 8gb ram takviyesi ile yıllarca kullanılır. İhtiyacı olanlar bir göz atsın.

https://www.hepsiburada.com/asus-d515ua-ej139-amd-ryzen-7-5700u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00001BZKDU?magaza=Teknorya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyond two souls'un ekstra içeriklerine bakarken the dark sorcerer'a denk geldim akıbeti ne oldu acaba? Video izlemesi keyifli guzel bir icerik bir bakın isterseniz.

https://youtu.be/BqeuHGESZBA

The Dark Sorcerer | E3 2013

From the makers of BEYOND: Two Souls, Quantic Dream, watch the full PlayStation 4 next gen tech demo revealed at E3 2013 called The Dark Sorcerer: A Next Gen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün yıllar önce kullandığım siemens cx70 telefonuma sim kart takıp kapanmasın diye bir kullanayım dedim ve sanırım geç kalmışım. Cihaz reddedildi diyor ve şebekeye bağlanmıyor. Aksi halde mis gibi sağlam telefon BTK sayesinde çöp oldu. Teşekkürler BTK.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Hayatımda hiç fiber kullanmadığım için o sistem nasıl çalışıyor biri anlatabilr mi? Anladığım kadarıyla servis sağlayıcı bir modem sağlıyor ve onun dışında birşey kullanamıyoruz. Bunun teknik bir sebebi varmı yoksa sadece kullanıcıyı kısıtlamak için mi yapılıyor.

Eğer fiber modemlerin bir standardı var ise neden kullanıcı istediği modemi kullanamıyor?

Ayrıca tweetin altında bazı kullanıcılar modemin kullanıcı arayüzüne girmek için şifreyi bile edinmekte güçlük çekiyor.

Neden böyle bir sıkıntı var hala.

https://twitter.com/buckberi/status/1366096202719252483?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 32

Sadece ben değilmişim bu "madenci" lerin elektrik tüketimini düşünen. Bill Gates'i şimdi daha çok sevdim. Sözde çevreciler sesizken Bill Gates reis konuşmuş.

https://twitter.com/LimonHaber/status/1365017966694268929?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 19

Bu rise of the tomb raider steamde indirimde

Rise of the Tomb Raider - Season Pass ile Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration arasında bir fark var mıdır varsa ben göremedim. Biri 11,60₺ diğeri 17,80₺ ucuz versiyonu almak mantıklı geliyor bilgisi olan varsa aydınlatsın bizi.

https://store.steampowered.com/app/391220/Rise_of_the_Tomb_Raider/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mining nedir ne işe yarar? Xbox series s fiyatına giriş seviyesi ekran kartı. Allahtan konsollarda mining yapamıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap