30 sene şehirde yaşadıktan sonra köye göçüm ve yaşadıklarımı yazabileceğim, fotoğraf paylaşabileceğim bir blog açmak istiyorum. Öyle meşhur olma amacım yok sadece bir yerlerde bilgi biriksin istiyorum.

Şu servisi kullan, şuraya üye ol vs. tavsiyeleri sebebiyle bekliyorum arkadaşlar =) Makul gerçekten makul bir ücret ödeyebilirim de gerekirse.

NOT: Ufak bir anket ekledim belki başkalarına da faydası olur. Oylarsanız sevinirim. Teşekkürler..

https://anketomatik.com/b76SZ

Hangi Blog uygulamasını tercih etmeliyim? - ANKETOMATİK!

Hangi Blog uygulamasını tercih etmeliyim? hakkındaki düşüncelerini paylaşır mısın? Hangi Blog uygulamasını tercih etmeliyim? anketini cevapla!..
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Alacağımdan değil ama böyle özellikleri olan RGB ama oyuncu falan olmayan sessiz sakin klavye var mı? Eski usül membran dedikleri klavyelerden yok mesela.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Niye bilmiyorum Paul Walker'ın ölümü aklıma geldikçe gözlerim doluyor ve hala inanasım gelmiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth [Official Video] Furious 7...

The Fate of the Furious: The Album available now - https://atlantic.lnk.to/f8 Download the new Furious 7 Soundtrack Deluxe Version on iTunes here: http://sma...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu fotoğrafı şuan odada oturduğum yerden çektim =) ay üzerindeki kraterlere kadar gözüküyor ve ay tutulması bu akşam =) Keyifli bir akşam olacak. Şu nikon'un coolpix p serisi ultra zoom'lu makineleri olsa çok güzel olurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim burada dolunay olduğu zaman gecenin bir vakti ormana dalsanız önünüzü görürsünüz =) Hatta hava güzel olduğunda eksiksiz bütün takım yıldızlarını görebilirsiniz. Şehirde en çok özlediğim şey buydu.

Teknoloji benim vazgeçilmezim ama doğa ulaşabileceğiniz bütün teknolojilerden daha muazzam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Evin arkası orman ve onlarca Sincap yaşıyor. Sabahları oyun oynuyorlar, ağaç çevresinde birbirlerini kovalayıp, oradan oraya zıplıyorlar ama bir türlü onlarla temas kuramadım. İnsana hiç ama hiç alışık değiller.

Eğer bir gün parada kazanmaya başlarsam azda olsa zoom yapabilen bir makine alıp resimlerini çekmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şehir hayatından kaçıp köye geldiğimden beri başıma gelen en kötü şey koç saldırısı oldu. Psikolojim bozuldu, çıkıp hayvanları salmam lazım 2-3 saatte olsa. Koç saldıracak diye cesaret edemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 28

İndirimlerde SCUM'a 2. bir şans verip yükledim ve en düşük ayarlarda da olsa 60 fps ile güzel güzel oynuyordum.

Gel gelelim yılbaşı akşamı dedim oynarım keyifli keyifli oyun 20fps zor görüyor. O kadar çok takılıyor ki oynanmayacak hale geldi! Bazı oyunlarda bu durum oluyor ve iade süreci geçtiği için elimde patladı oyun!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ben şimdi 169 TL olan Anno 1800'ü alsam 60 TL indirip yapacak ve sonra 77 TL olan Division 2'yi 60 TL kuponla 17 TL'ye mi alabileceğim EPİC'de? Maddi sıkıntım var ama yılbaşı hediyesi almak istiyorum kendime =) Anno uzun uzun oyalar beni.

BeğenFavori PaylaşYorum yap