Meraklısına arkadaşlar kaçırmayın. Aralarında güzel kurslar var tamamı Türkçe. Bu gece sona eriyor en azından ekleyin stokta kalsın.

https://twitter.com/yavuzsyildiz/status/1194246994925170699

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Witcher 3'ü bilgisayara tekrar yüklemek istedim. Gog hesabımdan oyun silinmişti daha öncede yazmıştım.

Neyse GOG ile irtibata geçtim böyle böyle diye adamlar iletmiş olduğunuz kod şu e-posta adresinde diyor adresin benle ilgisi yok. Hayır oyun kutulu kod önümde duruyor.

Nasıl hesap çalınmış yada başka e-postaya geçmiş anlamadım gitti. Zaten gıcık oldum ps4'de 25 TL'ye düştüğünde almamıştım pişmanım bu sefer alıp rahat rahat oynayacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Daha önce oyunu almışsınız, oynayamıyorsunuz diye bir daha alacaksınız. 🤔 Ben olsam firmaya küfürler yağdırırım. Bir daha da hiçbir şeyini almam.

  GOG hesabınız çalınmış olabilir. Bu sizin yüzünüzden olmamış da olabilir. Başvurursunuz hesabınızı geri verirler. Böyle saçmalık mı olur! Biz özgürüz, biz drmsiz satıyoruz, yapımcıya daha çok pay veriyoruz diye bik bik yaparlarken iyiydi.

  Her neyse öğrendiğimiz iyi oldu. GOG'a bulaşmam bundan sonra.

  • Doğuş @dogus

   Hesap kesinlikle benim yüzümden çalınmadı bundan eminim. Aslında oyunu almam normalde tekrar ama içimde kaldı bitiremedim. PS4 üzerinden kolla oynamak daha güzel olur diye düşündüm. Yoksa normalde sahtesini yüklerim sorun çözülmezse.

   Mesela şuan gayet orijinal Dishonored 'da steam üzerinden yeni yüklememe rağmen çalışmıyor. Bu aralar orijinal oyun almaktan pişman olduğum zamanlardayım. Kaldı ki bunu aynı bilgisayarda daha önce bitirmiştim.

Doğuş paylaştı.

Gelir eşitsizliğinin giderek arttığı, otomasyonun yaratacağı işsizlik ve küresel iklim felaketinin yaşandığı bir gelecekte dünyayı neler bekliyor? Peter Frase, dört farklı gelecek senaryosu kurguluyor.

#akış #BLOG #Otomasyon

Dört Gelecek: Kapitalizmden Sonra Hayat (Peter Frase) kitap incelemesi - Ümit...

Dünyadaki gelir eşitsizliği giderek artarken, Şili’den Hong Kong’a, Lübnan’dan Irak’a kadar dünyanın çeşitli yerlerinde ekonomik temelli protesto ve ayaklanmalar baş gösterdi. Gelir...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evde her alet normal şekilde internete bağlanırken ben 144p videoyu takılarak izler oldum. 320kb'leri zor görüyorum. Sebebi hakkında hakkında tahmini olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu icloud kilidi nedir? Yani atıyorum icloud kilidi olan bir telefon neden tamir edilmiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda safra kesesi ameliyatı olan, aldıran var mı?

Yarın hastaneye yatacağım ertesi sabahta ameliyat var. Dikkat etmem gereken bir husus var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir şey alacağımdan değil steam indirimlerine bakıyordum. Korku oyunlarından baya baya nefret ediyorum galiba =) oynamasından en azından.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biri çıksa sponsor olsa, Türkiye'nin her yerini yürüyerek karış karış gezsem ne güzel olurdu diye hayal ediyorum bu aralar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • onimarsynn @onimarsynn

  Benzerini düşünüyorum bir süredir. Sadece temel ihtiyaçlarımı karşılayacak bir sponsor bulsam Norveç'in en kuzeyine kadar yürümek isterdim.

  • Doğuş @dogus

   yaz-kış ayrı teçhizat, aşınacak ürünlerin yenilenmesi gibi şeylere kadar düşündüm aslında. Hatta bu süreçte sigortanızın da ödenmesi bile gerekli =) öyle böyle derken yola çıkma maliyeti hariç aslında asgari ücretten fazla bir paraya denk geliyor ister istemez.

  • onimarsynn @onimarsynn

   @dogus Ben oturdum hesapladım ekipmanları kalitelisinden alıp, sigortayı da her şeyi kapsayanlardan yaptırınca yeme içmeyle falan asgari ücreti baya geçiyor. Tabii bu benim düşündüğüm yurt dışı rotası için geçerli. Yurt içinde nasıl olur bilemiyorum. Fakirlikten yürüyemiyoruz bile 😀

 • Denizhan @bontequie

  Ben de 4-5 aydır düşünüyorum. 60-70litrelik çantaları kesiyorum sürekli. Tek başıma zorlanırmıyım onu bilemiyorum.

  • Doğuş @dogus

   Uzun süreli kamp geçmişim var iyi destekli bir çanta hiç sıkıntı olmaz. Çantanın konumunu iyi ayarlarsanız uzuuun uzun yormadan gider. Daha önemlisi kıyafet ayakkabı gibi şeyler, çünkü genelde tavsiyeyle değil tecrübeyle rahatı bulunuyor.